Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2014., 22:44   #1081
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
Otkud ti ovo?


PS.
Zapravo otkud ti sve, ne vidim link na izvor.
Sorry, zaboravih (inače stavljam linkove).

http://www.televizyondizisi.com/2-ay...lda/226624/19/


Ne znam koliko je sve pouzdano, ali ja ovog Koldaşa redovno čitam i uglavnom čovjek svašta zna. I najčešće ima dobre informacije, bar o temama koje mene zanimaju. E sada, možda i ne zna sve.

Zadnje uređivanje đurđevak : 18.11.2014. at 22:53.
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 08:29   #1082
Quote:
đurđevak kaže: Pogledaj post
Sorry, zaboravih (inače stavljam linkove).

http://www.televizyondizisi.com/2-ay...lda/226624/19/


Ne znam koliko je sve pouzdano, ali ja ovog Koldaşa redovno čitam i uglavnom čovjek svašta zna. I najčešće ima dobre informacije, bar o temama koje mene zanimaju. E sada, možda i ne zna sve.
Isto to na engleskom

http://izleyiciplatformu.com/haber/4...k-of-2014.html

Autor se pita da li će gledaoci ubuduće uopšte pokušati da gledaju neku od novih serija? Uz to dodaje da misterije oko opstanka ili ukidanja serija već same po sebi postaju nova dramska serija

Čini mi se da se krug zatvorio: rejtinzi mnogih serija nisu dostigli očekivanja pa ih ukidaju, a rejting i ne mogu da ostvare jer je fizički nemoguće da gledaoci prate većinu od tih 80 serija
kraljicaletnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 09:44   #1083
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
Biće da gospon Koldaş zna nešto što ni glumci u seriji ne znaju.
Bit ce da zna nesto sto ne zna ni producent


Songul Oden je nakon sto je odbila KYG i Paramparcu potpisala ugovor za Endemol i glumit ce u seriji "Serce Sarayi". Scenaristkinja je Funda Alp (radila predlosak i prvih par epizoda KYG) i prikazivat ce se na Star TV.
No Songul je producentima postavila jedan uvijet (mozda bolje reci želju ), naime Songul za partnera zeli Ibrahima Celikkola.

Fahriye i Burak kakav je ovo preserans Boze dragi?
Covjek bi u najmanju ruku pomislio da je ona Beren, Tuba, Farah, Cansu, Nurgul, a on Halit, Kenan, Engin, Ozcan pa mogu takve uvijete postavljati.
Jos joj povecali platu, a zena ima ukinutih hejbet serija. Ma svaka cast
Nista protiv nje nemam, dapace draga mi je, lijepa, zgodna, ima lijep glas, gluma joj je Ok, ali trebala bi malo da odglajza sa ekrana.


Son Destan : Jadni Mert Firat Safatalo ga sa svih strana: show tv+ oyku

Zanimljiv tekst Yapımcılar seçiyor, hayranlar ne istiyor?/Producenti biraju, a sta fanovi zele?/

Ima zanimljivih kombinacija:
Mehmet Günsür-Beren Saat
Merve Boluğur-Buğra Gülsoy
Çağatay Ulusoy-Farah Zeynep Abdullah ( )
Kenan İmirzalıoğlu-Tuba Büyüküstün

Najgora kombinaciija od svih je Öykü Karayel-Murat Yıldırım
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher

Zadnje uređivanje Xavi-8 : 19.11.2014. at 09:59.
Xavi-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 09:44   #1084
Quote:
kraljicaletnja kaže: Pogledaj post
Isto to na engleskom

Autor se pita da li će gledaoci ubuduće uopšte pokušati da gledaju neku od novih serija? Uz to dodaje da misterije oko opstanka ili ukidanja serija već same po sebi postaju nova dramska serija

Čini mi se da se krug zatvorio: rejtinzi mnogih serija nisu dostigli očekivanja pa ih ukidaju, a rejting i ne mogu da ostvare jer je fizički nemoguće da gledaoci prate većinu od tih 80 serija

Da ali nevjerojatni su ,zaista...serije niču kao gljive poslije kiše...jutros kažu daSongul Oden snima NOVU seriju i želi da joj Ibrahim Celikkol bude partner(iako po njima ona svako malo snima)...čovjek još snima Reakciju ali...kažu da ju napušta u 10 ep....u fragiju za 10 ep. Oguz (Ibro)je još uvijek živ,da vidimo dokle će...Ibro je izjavio da je umoran...ne sviđa mi se ta kombinacija niti ta glumica...još jedna starija ...hoću nešto mladooo:

Xavi-8,haa,ti i ja u isto vrijeme...
Vratih se jer vidjeh da je RTÜK kod KPA našao još zanimljivih stvari sem poljupca za kaznu ...http://televizyongazetesi.com/kara-p...6#.VGxgRmd3CXU...

Zadnje uređivanje femir1 : 19.11.2014. at 10:53.
femir1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 10:05   #1085
Kadir Dogulu (Fatih Harbiye) glumit ce u seriji "Alabora" (predlozak, osnovnu pricu radit ce Sema i Eylem (nesto slicno kao Karagul)) koja ce ici na ATV i koju producira Endemol.

Kao potencijalna partnerica spominju se sve slobodne glumice
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 11:36   #1086
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Kadir Dogulu (Fatih Harbiye) glumit ce u seriji "Alabora" (predlozak, osnovnu pricu radit ce Sema i Eylem (nesto slicno kao Karagul)) koja ce ici na ATV i koju producira Endemol.

Kao potencijalna partnerica spominju se sve slobodne glumice
Da neće i on tražit da opet glumi s dragom

Sema i Eylem ? Neka hvala.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 15:42   #1087
http://izleyiciplatformu.com/haber/4...announced.html

Hazal Kaya i Aras Bulut Iynemli u novoj seriji "Maral", potpisuju je Kerem Deren i Pınar Bulut,
biće na TV8, samo ne vidim da piše kada

Zna li se nešto o tome kakva je priča u pitanju?

U svetlu aktuelnih TR dizija, ostaje mi samo da im zaželim dugovečnost, tj. odličan rejting,
to mu izgleda dođe isto
kraljicaletnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 14:31   #1088
Quote:
kraljicaletnja kaže: Pogledaj post
http://izleyiciplatformu.com/haber/4...announced.html

Hazal Kaya i Aras Bulut Iynemli u novoj seriji "Maral", potpisuju je Kerem Deren i Pınar Bulut,
biće na TV8, samo ne vidim da piše kada

Zna li se nešto o tome kakva je priča u pitanju?

U svetlu aktuelnih TR dizija, ostaje mi samo da im zaželim dugovečnost, tj. odličan rejting,
to mu izgleda dođe isto
Iako je ova priča aktuelna već neko vrijeme,a poslednjih dana se ponovo intenzivnije pojavljuju natpisi o njoj,koliko ja znam niko još uvijek nije potvrdio ovu vijest.Takođe mislim da niko nije pisao ništa detaljnije o scenariju (bar ja nisam naišla na takve članke),već uglavnom svi vrte jedno te isto tj. ovo što si ti napisala.

Bilo je raznoraznih nagađanja vezano za Hazal i projekte u kojima ona navodno treba da glumi,ali ništa od toga nije bilo istina,uglavnom ona je rekla da će sama obavjestiti fanove ukoliko postigne neki konkretan dogovor.
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 20:53   #1089
Lijepa vijest . Cansuina Sila uskoro počinje u Čileu na Mega tv na kojoj se trenutno emituju Binbir Gece (bliži se kraj) i Fatmagul.

https://www.youtube.com/watch?v=9nIL...ature=youtu.be

http://www.fotech.cl/sila-la-nueva-s...ga/2014/11/22/
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum

Zadnje uređivanje S.N.O.B : 22.11.2014. at 21:13.
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 10:14   #1090
Maral s Hazal Kayom i Arasom Bulutom I. počinje u martu mjesecu 2015. na TV8.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 10:39   #1091
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Maral s Hazal Kayom i Arasom Bulutom I. počinje u martu mjesecu 2015. na TV8.
Šta uradi Aras(e)?
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 10:57   #1092
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Šta uradi Aras(e)?
Nek' mu je sa srećom


Paramparca s Nurgul i Erkanom će ići valjda četvrtkom, premijera u prvoj sedmici decembra navodno.

Šuška se da Hayat Yolunda Kanal D de uskoro završava.


__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 11:06   #1093
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Nek' mu je sa srećom

Bas si zlocast
Ne mogu da vjerujem da je ovo uradio. Blago receno da sam šokiraTa

Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Paramparca s Nurgul i Erkanom će ići valjda četvrtkom, premijera u prvoj sedmici decembra navodno.
Divan dan za serije=cetvtak=ekspresno ukidanje.

No Erkan je uspio sa onim shitom od Dile da nagura 5-6 pa mozda i ovo izvuce Ne moze biti gore od Dile.

Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Šuška se da Hayat Yolunda Kanal D de uskoro završava.
Bas me zacudilo
Kanal D= sodoma i gomora za serije.
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 17:26   #1094
Pojavila se informacija da Paramparca kreće 1.12. u 20.00 sati...vjerojatno umjesto Reaksiyona ...što će biti s njime ...zvanično, još uvijek stoji Yakinda...

Quote:
reaksiyondizittv
Reaksiyon Film
Başrolleri Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay paylaştığı merakla beklenen yeni dizi #Paramparça 1 Aralık Pazartesi akşamı saat 20:00'da başlıyor. Seyircinin aklında tek bir soru işareti kaldı: "Peki Reaksiyon?". Dizimiz Reaksiyon'un akibeti belli değil. Umarım Star TV bir açıklama yapacaktır. Sevgiler.. #reaksiyon #paramparça
https://twitter.com/hashtag/parampar%C3%A7a



Quote:
TV Programları
3 minuta ·

REAKSİYON YENİ SAATİNDE !

DİZİ ARTIK 22.15'DE EKRANA GELECEK. NEDENİ İSE YERİNE PARAMPARÇA DİZİSİNİN GELMESİ! REAKSİYON YENİ BÖLÜMLERİYLE PAZARTESİ GÜNLERİ 22.15'DE STAR'DA!
Navodno,Reaksiyon u 22,15...

Potvrđeno,Paramparca u ponedjeljak u 20.30...
http://www.startv.com.tr/

Zadnje uređivanje femir1 : 25.11.2014. at 18:35.
femir1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 17:02   #1095
Novi intervju -Pinar Bulut i Kerem Deren. Pričaju o Ezelu, trenutnoj situaciji u kojoj se nalazi dizi svijet, čuvenom rejtingu, pisanju scenarija, zajedničkom radu, novim projektima ...



http://www.ratingkurdu.com/haber/ROP...ve_Pinar_Bulut

Spomenuli su naravno Cansuinu i Muratovu seriju. Def. je produkcija Endemol, kostimirana serija (period series). Zvanično ime još nema. Priča o ljubavi i špijunažama. (zanimljivo ) , u martu počinje.

Maral kažu romantična priča, a Racon -neka krimi familija u centru zbivanja

K.D: Yazı odasından önce başladığımız bir iş var öncelikle onu yapıyoruz. Endemol’le çalıştığımız bir dönem işi var. Henüz resmi bir ismi yok. Daha doğrusu resmi ismi vardı ama yayına giren dizilerden biri Emanet ismiyle başladı. İnşallah martta gerçekleştirmiş olacağız. Bir aşk ve casusluk hikâyesi.

P.B: Kod adı MARAL olan, romantik bir işimiz var. Bir tane de RACON kod isimli bir suç draması, bir suç ailesini anlatan bir hikâyemiz var.



Odličan intervju. Vrijedan prevoda .
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 15:47   #1096
Dajte neka mi netko pomgne ,koja je to serija dva brata su jedan dobar drugi žločest jako zgodan uopće ne izgleda ko turak ima plave oči,tip je nešto ko muška sponza.U seriji ima jedna scena kamo on i brat plešu neki njihov ples,jako seksi.Ako netko zna kamo bi mogla pogledat tu scenu?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 15:54   #1097
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Novi intervju -Pinar Bulut i Kerem Deren. Pričaju o Ezelu, trenutnoj situaciji u kojoj se nalazi dizi svijet, čuvenom rejtingu, pisanju scenarija, zajedničkom radu, novim projektima ...

http://www.dodaj.rs/?2C/k0/3VOFv48M/...9beb16582.jpg]

http://www.ratingkurdu.com/haber/ROP...ve_Pinar_Bulut

Spomenuli su naravno Cansuinu i Muratovu seriju. Def. je produkcija Endemol, kostimirana serija (period series). Zvanično ime još nema. Priča o ljubavi i špijunažama. (zanimljivo ) , u martu počinje.

Maral kažu romantična priča, a Racon -neka krimi familija u centru zbivanja

K.D: Yazı odasından önce başladığımız bir iş var öncelikle onu yapıyoruz. Endemol’le çalıştığımız bir dönem işi var. Henüz resmi bir ismi yok. Daha doğrusu resmi ismi vardı ama yayına giren dizilerden biri Emanet ismiyle başladı. İnşallah martta gerçekleştirmiş olacağız. Bir aşk ve casusluk hikâyesi.

P.B: Kod adı MARAL olan, romantik bir işimiz var. Bir tane de RACON kod isimli bir suç draması, bir suç ailesini anlatan bir hikâyemiz var.



Odličan intervju. Vrijedan prevoda .
Joj, Havi javi se pod hitno da nam prevedeš, plizz!

Zanima me svaka rečenica u intervju.


Quote:
Dajte neka mi netko pomgne ,koja je to serija dva brata su jedan dobar drugi žločest jako zgodan uopće ne izgleda ko turak ima plave oči,tip je nešto ko muška sponza.U seriji ima jedna scena kamo on i brat plešu neki njihov ples,jako seksi.Ako netko zna kamo bi mogla pogledat tu scenu?
Da ne misliš na Kuzey Guney?
__________________
Eyşan&Ezel Forever ❤

Zadnje uređivanje Bhea : 29.11.2014. at 20:37. Reason: [QUOTE=Lola 27;52472684] / višestruko citirati kako spada
Cansu OnlyQueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 16:03   #1098
Ne ,koliko sam skužila to je novija serija.Oni sa sela dođu u grad ,brat mu liči na Kerima iz Fatmagul.On ima kratku plavu kosu i plave oči.Tu na forumu su postavljali tu scenu kad njih dva plešu taj ples,pa me to najviše zanima.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 16:07   #1099
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Ne ,koliko sam skužila to je novija serija.Oni sa sela dođu u grad ,brat mu liči na Kerima iz Fatmagul.On ima kratku plavu kosu i plave oči.Tu na forumu su postavljali tu scenu kad njih dva plešu taj ples,pa me to najviše zanima.
Şeref Meselesi . Imaš temu u Neprikazano pa tamo pokušaj naći što te zanima.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 16:13   #1100
Hvala!
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:59.