Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2005., 16:57   #61
1.Mel Brooks
2.Gene Wilder
3.Will Smith (samo Ljudi u crnom)
4.Edie Murphy (samo oni njegovi prvi filmovi)
5.Cheys Chase
6.Steve Martin
7.Schreck
8.Robin Williams
__________________
Hellblazer: Good Intentions
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2005., 16:59   #62
[QUOTE]Tonkintoto kaže:
[B]

DR. strangeloveu

Što je uopće smiješno u tom filmu? Pokušavao sam ga gledati, ali odustao sam. Više mi je bio smiješan početak Full Metal Jacket (znate, one scene s narednikom, tako je prokleto zabavan), nego taj film.
__________________
Hellblazer: Good Intentions
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2005., 19:00   #63
Quote:
Constantine kaže:

DR. strangeloveu

Što je uopće smiješno u tom filmu? Pokušavao sam ga gledati, ali odustao sam. Više mi je bio smiješan početak Full Metal Jacket (znate, one scene s narednikom, tako je prokleto zabavan), nego taj film.
Pa cak bih rekao da je jednako smijesan kao i FMJ. Gledas film i jezi ti se koza na takve likove, onda se smijes kako su iskarikirani, pa onda opet skuzis da ti likovi i njihovi postupci nisu cista farsa i tako naizmjence. Nije nesto sto bi se moglo nazvati lakom komedijom, ali definitivno jest komedija.

Osim toga, meni je Peter Sellers uvijek smijesan
Tonkintoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2005., 19:08   #64
Quote:
Tonkintoto kaže:


Osim toga, meni je Peter Sellers uvijek smijesan
Obožavam ga u serijalu Pink Pantheru. Ostale zamjene su sranje i nimalo duhoviti.
__________________
Hellblazer: Good Intentions
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2005., 20:29   #65
[QUOTE]Constantine kaže:
[B]
Quote:
Tonkintoto kaže:


DR. strangeloveu

Što je uopće smiješno u tom filmu? Pokušavao sam ga gledati, ali odustao sam. Više mi je bio smiješan početak Full Metal Jacket (znate, one scene s narednikom, tako je prokleto zabavan), nego taj film.
sama pojava dr. strangelova me bacila sa stolice.

i have a plan! ... i ustane iz kolica! i onda kad skuzi sta je napravio: mein führer, i can walk!

ja ne razumijem kako se to nekome moze ne svidjati.... ah, ima nas svakakvih....
Serse is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2005., 20:31   #66
Quote:
Tonkintoto kaže:
Pa cak bih rekao da je jednako smijesan kao i FMJ. Gledas film i jezi ti se koza na takve likove, onda se smijes kako su iskarikirani, pa onda opet skuzis da ti likovi i njihovi postupci nisu cista farsa i tako naizmjence. Nije nesto sto bi se moglo nazvati lakom komedijom, ali definitivno jest komedija.
da, ljudi ne shvacaju da komedija nije samo jim carrey s debilnim facama, woody allen sa svojom skopofilijom i americke pite
Serse is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2005., 14:21   #67
Quote:
Constantine kaže:
Obožavam ga u serijalu Pink Pantheru. Ostale zamjene su sranje i nimalo duhoviti.
Da, u Pink Pantheru je genijalan. Doduse nekad je takav da mi pocne ici na zivce vise nego onima koji s njime moraju biti u istoj prostoriji

O kakvim zamjenama govoris?
Tonkintoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2005., 14:39   #68
Majka svih komedija - Večera S Idiotom, pregenijalno
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2005., 20:42   #69
Quote:
Tonkintoto kaže:
Da, u Pink Pantheru je genijalan. Doduse nekad je takav da mi pocne ici na zivce vise nego onima koji s njime moraju biti u istoj prostoriji

O kakvim zamjenama govoris?
Mislim na one iz zadnji nastavka: onaj šmokljan za naočalima i Roberto Beligni (uopće ga ne podnosim, da nije bio takav seronja, ne bi ga švabo ubio u Život je lijep)
__________________
Hellblazer: Good Intentions
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2005., 21:32   #70
[QUOTE]Constantine kaže:
[B]
Quote:
Tonkintoto kaže:


DR. strangeloveu

Što je uopće smiješno u tom filmu? Pokušavao sam ga gledati, ali odustao sam. Više mi je bio smiješan početak Full Metal Jacket (znate, one scene s narednikom, tako je prokleto zabavan), nego taj film.
Zato što je to satira i nije film koji se bazira na očitim forama koje se samo redaju iz sekunde u sekundu, ko u onoj debilani Mrak film....hahaha, kako velik mlaz sperme, hahaha kako smo smiješni...jer, znaš...haha

Pa daj poslušaj samo onaj razgovor između predsjednika amerike i sovjeta, pa samo taj dio je urnebesan, a kamoli cijeli film...al jebiga, netko ne voli takav način nasmijavanja...
__________________
...nisi pijan ako bez držanja možeš ležati na podu...
Gianluca Vialli is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2005., 21:34   #71
Benigni
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2005., 22:01   #72
ne gledam komedije osim horor komedija


recimo... Return of the living dead
Zeljko81 is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2005., 01:45   #73
Quote:
Gianluca Vialli kaže:
Pa daj poslušaj samo onaj razgovor između predsjednika amerike i sovjeta, pa samo taj dio je urnebesan, a kamoli cijeli film...al jebiga, netko ne voli takav način nasmijavanja...
ma najjaci je razgovor predsjednika i onog generala turgidsona koji zeli yebat "ruskijima" majku.... a onda jos kad se ubaci dr. strangelove sa svojim prijedlozima

i onda strangelove objasnjava kakav ce biti zivot u rudnicima, ono 20 prelijepih zeni na svakog muskarca radi produktivnog obnavljanja ljudskog roda (glupi nacisticki djevac )

i turgidson se opet ubaci: gospodine predsjednice, sto ako rusi sa sobom u rudnike uzmu i svoje oruzje pa onda pokusaju oteti nase rudnike? moramo biti spremni! ne smijemo zaostajati u utrci naoruzavanja rudnika!

simply brilliant
Serse is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2005., 01:46   #74
život je komedija
__________________
Ya fuking eejit!
Katatonični Dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2005., 08:17   #75
a koji je tebi
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2005., 11:41   #76
smjesna strana povjesti i dud ver ism maj kar
volim glupe komedije
__________________
kuvanje i kuzinavanje
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2005., 15:43   #77
a gdje su poliacajci sa beverly hillsa, sa edijem marfijem ono je sega.. stare dobre komedije bas kad si se mogao smijati do mile volje.
pepeljara is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2005., 20:34   #78
Quote:
Zeljkoo kaže:
ne gledam komedije osim horor komedija


recimo... Return of the living dead
A Evil dead serijal? Slugs? House? Squirm?
__________________
Hellblazer: Good Intentions
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2005., 20:36   #79
Monty Pyton i sveti gral mi je najbolja komedija. Crni vitez (bilo mi je urnebesna ona scena kada baci mač u rupu protivnikove kacige ), pa krvoločni kunić, trojanski zec, ali najbolji mi je onaj starac na mostu. To mi je najbolje.
__________________
Hellblazer: Good Intentions
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2005., 21:15   #80
hmmm

lastavice i kokos?
racija na kraju?
drveni zeko?
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:11.