Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2005., 01:29   #81
Quote:
Constantine kaže:
Monty Pyton i sveti gral mi je najbolja komedija. Crni vitez (bilo mi je urnebesna ona scena kada baci mač u rupu protivnikove kacige ), pa krvoločni kunić, trojanski zec, ali najbolji mi je onaj starac na mostu. To mi je najbolje.
Jedan UNPROFORac je skoro najebo zbog holy graila. Sjecam se price iz novina, kad su cetnici koristili UNPROFORce kao zivi stit u bosni, tip je cetniku rekao: "Your mother was a hamster and father smelled of elderberries." Cetnik ga je skoro upucao.

Najbolje scene su sudjenje vjestici i vitezovi koji kazu Ni!

We want... a shrubbery!
NI! NI! NI! NI! NI!
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2005., 07:23   #82
ili kad je uletio na svadbu.pogledao sam i njihov'' and now something completly different''.tamo su bolji skečevi..brianov život i scena s grafitima,odredom samoubojica..
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2005., 12:39   #83
U top 10 komičara svi muški. Generalno gledajući, ne znam nijednu žensku glumicu za koju se može reći da je dobra komičarka. Roseanne je tak-tak, Jenna Elfman ima svoje momente tu i tamo, ali ostale?

Logičan zaključak bi bio da je testosteron odgovoran za smisao za humor...
__________________
Nemoj se igrati sa srcem žene, ono je samo jedno. Rađe se igraj sa sisama, njih su dvije...
dr_jekyll is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2005., 14:05   #84
Quote:
dr_jekyll kaže:
U top 10 komičara svi muški. Generalno gledajući, ne znam nijednu žensku glumicu za koju se može reći da je dobra komičarka. Roseanne je tak-tak, Jenna Elfman ima svoje momente tu i tamo, ali ostale?

Logičan zaključak bi bio da je testosteron odgovoran za smisao za humor...
Katherine Hepburn je bila genijalna komicarka. U bringing up baby je nenadjebiva.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2005., 14:05   #85
glup i gluplji, svi su ludi za mary, ace ventura...
ne volim "ozbiljne" filmove jer su gubitak vremena, pogotovo one idiotske romanticne filmove, ratne filmove... od filma ocekujem jedino da me zabavi i da se osjecam bolje, a ne losije nakon sto ga odgledam.
ako zelim gledati nesto ozbiljno, onda gledam dokumentarce.
kvark01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2005., 20:14   #86
Quote:
dr_jekyll kaže:
U top 10 komičara svi muški. Generalno gledajući, ne znam nijednu žensku glumicu za koju se može reći da je dobra komičarka. Roseanne je tak-tak, Jenna Elfman ima svoje momente tu i tamo, ali ostale?

Logičan zaključak bi bio da je testosteron odgovoran za smisao za humor...
Julia Roberts, Cameron Diaz, Drew Barymore, Sandra Bullock, Rene Zelwelger. One nisu dobre komičarke?
__________________
Hellblazer: Good Intentions
Constantine is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2005., 20:38   #87
Quote:
Constantine kaže:
Julia Roberts, Cameron Diaz, Drew Barymore, Sandra Bullock, Rene Zelwelger. One nisu dobre komičarke?

stari moj ti si pobrkao "jebozovno" sa "komično"
__________________
Ya fuking eejit!
Katatonični Dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2005., 20:45   #88
Meni su i Jerry Lewis i Jim Carrey super komičari. Plitko a smješno. No kad vidiš količinu filmova koje je napravio Jerry, i to sve na istu foru, i sve smješno, onda ipak uzima prevlast u grimasa komičarstvu. On je jako smješan. On radi face.
__________________
Vlastoručni
shipka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2005., 23:50   #89
Quote:
Constantine kaže:
Julia Roberts, Cameron Diaz, Drew Barymore, Sandra Bullock, Rene Zelwelger. One nisu dobre komičarke?


Quote:
Constantine kaže:
Drew Barymore
Serse is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2005., 17:21   #90
Quote:
Constantine kaže:
Julia Roberts, Cameron Diaz, Drew Barymore, Sandra Bullock, Rene Zelwelger. One nisu dobre komičarke?
U redu. Povlačim riječ.
Constantine is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 12:27   #91
Najbolja komedija

fakat neznam jel postojala već ovakva tema s obzirom da sam relativno nov na ovom forumu, ali htio bih da napišete par filmova koji su vas nasmijali do suza
mene je osobno najviše u životu nasmijao kemijski orgazam makar dosadi nakon par gledanja, a i većina filmova jima careya nije loša, pretežno oni stariji, ovi novi su sranja
__________________
sex bez kondoma i zvijezda iz hong konga
dane18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 12:44   #92
Prvi mi je pao Ace Ventura na pamet. Znam da sam plakala od smijeha pravih par puta, ali ne znam koliko bi mi sad bio smijesan.
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 14:31   #93
ma u biti tražim neke nepoznatije smiješne filmove, za ace venturu i slične filmove koji su bili milijun puta ne tv-u svi znaju, siguran sam da postoji mnogo filmova za koje nezna bas puno ljudi, a koji mogu stvarno nasmijati
__________________
sex bez kondoma i zvijezda iz hong konga
dane18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 15:31   #94
dr strangelove
Serse is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 16:29   #95
Quote:
dane18 kaže:
fakat neznam jel postojala već ovakva tema s obzirom da sam relativno nov na ovom forumu, ali htio bih da napišete par filmova koji su vas nasmijali do suza
mene je osobno najviše u životu nasmijao kemijski orgazam makar dosadi nakon par gledanja, a i većina filmova jima careya nije loša, pretežno oni stariji, ovi novi su sranja
1.Monty pyton i sveti gral - vjeruj mi, za krepati od smijeha. Najbolji dio mi je onaj koji se događa na mostu.
2.Monty pyton i brianov život - još isto tako za krepati od smijeha. A završnica je nezaboravna...
3.Last action hero - hrpa prezabavnih štoseva
4.Kung fu hustle - već dugo se nisam tako dobro nasmijao... Odličan spoj akcije, glazbe i humora
5.Razbijač - jedan od rijetkih Stalloneovih zabavnih akcijskih komedija
6.Oscar - iako su slabe kritike, meni vrlo dobra komedija
7.Peti element - iako po žanru nije komedija, ja uvijek crkavam na one zabavne rečenice koje Bruce izvaljuje za vrijeme razgovora s starim drugom...
8.Evil dead 2 - vrlo vrlo rijetka kombinacija humora i horora u jednom
9.House - još jedna rijetka horor komedija
10.Monstrumi čupavci - stari i malo glupav, ali zabavan serijal
11.Gremlins 1 & 2 - ako voliš crni humor, jedinica, ako voliš humor u stilu crtića (mišolovka u sendviću), onda dvojka
12.Delikatesa - francuska crna komedija, preporučujem
13. Dan zvijeri - ako voliš vrlo opaki crni humor.
14.jumanji - klasik
15. Glup i gluplji - jeftini dječji štosevi, ali zabavna komedija
16.Christmas story -
17.Tri amigosa - štosevi za krepati od smijeha...
18.Špijuni poput nas
19.Rushmore - odlična glazba i humor
20. Beskrajni dan - klasik
__________________
Hellblazer: Good Intentions
Constantine is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 18:18   #96
definitivno se slažem s ovim dijelom o bruce wilisu, on mi je urnebesan, makar mu u biti ne piše u opisu posla komičar, ali dobar je
znači monty pyton, pogledat ću
većinu ovih ostalih sam pogledao, dobar spisak u svakom slučaju
__________________
sex bez kondoma i zvijezda iz hong konga
dane18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 18:19   #97
Quote:
Constantine kaže:
1.Monty pyton i sveti gral - vjeruj mi, za krepati od smijeha. Najbolji dio mi je onaj koji se događa na mostu.
2.Monty pyton i brianov život - još isto tako za krepati od smijeha. A završnica je nezaboravna...
3.Last action hero - hrpa prezabavnih štoseva
4.Kung fu hustle - već dugo se nisam tako dobro nasmijao... Odličan spoj akcije, glazbe i humora
5.Razbijač - jedan od rijetkih Stalloneovih zabavnih akcijskih komedija
6.Oscar - iako su slabe kritike, meni vrlo dobra komedija
7.Peti element - iako po žanru nije komedija, ja uvijek crkavam na one zabavne rečenice koje Bruce izvaljuje za vrijeme razgovora s starim drugom...
8.Evil dead 2 - vrlo vrlo rijetka kombinacija humora i horora u jednom
9.House - još jedna rijetka horor komedija
10.Monstrumi čupavci - stari i malo glupav, ali zabavan serijal
11.Gremlins 1 & 2 - ako voliš crni humor, jedinica, ako voliš humor u stilu crtića (mišolovka u sendviću), onda dvojka
12.Delikatesa - francuska crna komedija, preporučujem
13. Dan zvijeri - ako voliš vrlo opaki crni humor.
14.jumanji - klasik
15. Glup i gluplji - jeftini dječji štosevi, ali zabavna komedija
16.Christmas story -
17.Tri amigosa - štosevi za krepati od smijeha...
18.Špijuni poput nas
19.Rushmore - odlična glazba i humor
20. Beskrajni dan - klasik
pazi ti legendu od covjeka... on i linkove odmah baci...
__________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist...
farki_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 18:48   #98
Puca na moderatora.
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 21:58   #99
1. Božji oklop (Jackie Chan, snimano u Zagrebu i Motovunu)
2. Američki nindža 2 (ovaj film je legenda, haha zvukovi ko iz betmena i robina kad se fajtaju)
3. Kickboxer (ovo je stvarno jedan od najsmješnijih filmova koje sam gledao)
4. Ace Ventura 2 (bolji mi od prvo, fore su tolko glupe i neoriginalne da se jednostavno moraš smijati)
__________________
jebotepatak!
C2V3N is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 22:35   #100
Quote:
C2V3N kaže:
4. Ace Ventura 2 (bolji mi od prvo, fore su tolko glupe i neoriginalne da se jednostavno moraš smijati)
Ma kaj bi bile neoriginalne? Ona scena kada trudnici brutalno izvadi dijete je za krepati, a ono kada se bori protiv onog divljaka koji lupa njegovom glavom po bubnjevima. Drugio dio mi je puno bolji.
A za one koji vole humor najniže razine, mogu posuditi bilo koji film s Ernestom
8. Ernest Goes to Camp (1987) 4.6/10
9. Ernest Saves Christmas (1988) "
10. Ernest Scared Stupid (1991) 4.5/10
11. Ernest Goes to Jail (1990) 4.3/10
13. Ernest Goes to Africa (1997) 3.8/10
14. Slam Dunk Ernest (1995) (V) "
15. Ernest Rides Again (1993) "
16. Ernest in the Army (1998) 3.7/10
17. Ernest Goes to School (1994)

I da, isto preporučujem Mad, mad, mad, mad world! , a ako ne možeš naći, onda ultrazabavni remake Divlja trka
__________________
Hellblazer: Good Intentions
Constantine is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:07.