Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2005., 23:23   #1
Rupice iznad guze

Ovako ljudi.Već me jako dugo muči jedna stvar, a to je: Kakvu svrhu imaju one dvije male rupice iznad guze??? Da li upće imaju ikakvu svrhu? Jedino što znam o njima je to da ih nemaju svi. Unaprijed hvala.

 
Odgovori s citatom
Old 22.01.2005., 01:51   #2
čega?
-STAnCE- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2005., 02:30   #3
misliš, na one lijevo i desno, koje na kosti odgovaraju stražnjim krajevima ilijačnog grebena?
Služe procjenjivanju da li je širina porođajnog kanala dovoljna za porod, tako nešto. Još se uzima vrh spinoznog nastavka 5. lumbalnog kralješka i početak brazde, crena ani. Tako opisani romb služi za procjenu u ginekologiji. Ako sam dobro razumjela pitanje i ako se ispravno sjećam tih točki.
eena_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2005., 04:01   #4
a možda je Clementine jako mala, i uči razliku između spolova...
Ibiza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2005., 13:29   #5
ja tih rupica uopce nemam,al sam primjetila samo jednu, tocno iznad, po sredini..
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2005., 17:43   #6
Quote:
eena_ kaže:Služe procjenjivanju da li je širina porođajnog kanala dovoljna za porod, tako nešto.

Za mog decka je jako bitno hoce li moci roditi..
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2005., 19:22   #7
Quote:
Hedonism_Girl kaže:
ja tih rupica uopce nemam,al sam primjetila samo jednu, tocno iznad, po sredini..
e to imam ja, bas mala malena rupica na sredini kao da me netko iglom upiknuo i onda ostalo, tako imam odkad znam za sebe, sto je to????

Kod cure obozavam te njene rupice na guzi, to mi je nesto naj naj
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2005., 00:11   #8
Quote:
dodouprolazu kaže:
e to imam ja, bas mala malena rupica na sredini kao da me netko iglom upiknuo i onda ostalo, tako imam odkad znam za sebe, sto je to????
to je relikt prošlosti, ostatak od (kostiju) repa, jelte...
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2005., 01:49   #9
Quote:
shef Sale kaže:
to je relikt prošlosti, ostatak od (kostiju) repa, jelte...
jel me zajebavas ili ozbiljno? Nisam u prirodoslovnim vodama pa me lako preveslati po tom pitanju.
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2005., 01:54   #10
Quote:
eena_ kaže:
misliš, na one lijevo i desno, koje na kosti odgovaraju stražnjim krajevima ilijačnog grebena?
Služe procjenjivanju da li je širina porođajnog kanala dovoljna za porod, tako nešto. Još se uzima vrh spinoznog nastavka 5. lumbalnog kralješka i početak brazde, crena ani. Tako opisani romb služi za procjenu u ginekologiji. Ako sam dobro razumjela pitanje i ako se ispravno sjećam tih točki.
Bravo. pamćenje ti je besprijekorno

A ovi što spominju jednu točkicu, otvor ispod vrha trtične kosti na prijelazu u crenu ani...to bi mogao biti fistulozni otvor pilonidalnog sinusa...
Riječanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2005., 09:58   #11
kad sam bila mlada djevojka, bila sam jako zhalosna shto mi s te dvije rupice uopce ne naziru...jer svi su to smatrali jako sexy.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2005., 11:11   #12
Quote:
magic kaže:
kad sam bila mlada djevojka, bila sam jako zhalosna shto mi s te dvije rupice uopce ne naziru...jer svi su to smatrali jako sexy.

Ja još uvijek te dvije rupice smatram jako sexy
IMF-ovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2005., 11:13   #13
bilo ih je koji su se pomirili s tim mojim velikim nedostatkom
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2005., 13:56   #14
Quote:
Riječanka kaže:
Bravo. pamćenje ti je besprijekorno

A ovi što spominju jednu točkicu, otvor ispod vrha trtične kosti na prijelazu u crenu ani...to bi mogao biti fistulozni otvor pilonidalnog sinusa...
možda misle na konvergentnu udubinu koja nastaje uzduž hvatišta gluteusa?
eena_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2005., 17:00   #15
Quote:
Riječanka kaže:
A ovi što spominju jednu točkicu, otvor ispod vrha trtične kosti na prijelazu u crenu ani...to bi mogao biti fistulozni otvor pilonidalnog sinusa...
a na hrvatskom to bi bilo sto? I ja smatram te rupice seksi
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 01:10   #16
Quote:
eena_ kaže:
hvatišta gluteusa?


hvatište
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 01:14   #17
Quote:
poirot kaže:


hvatište
ok, polazište
eena_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 01:56   #18
Ne, ne, krivo si me shvatila, bila mi je smiješna sama upotreba riječi hvatište u kontekstu guze, nisam mislio podjebavati
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 03:11   #19
ajde, onda rukohvat
eena_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2005., 16:09   #20
Đe me nađe!? :-)

Te jamice (ne rupice, kaže se jamice, kao ona seksi jamica na bradi ) iznad guze su meni naprosto nepodnošljivo seksi na ženama i uglavnom sam ih viđala na vrlo lijepim tijelima.
Mogla bih zapravo reći da mi je to najseksi detalj ženskog tijela.
Joj, kad se sjetim jedne Nizozemke, što je ta mala bila zgodna...a pojma nije imala da cijela plaža (muški dio većinom) bulji u te njene jamice i dvije jabuke i ono malo tkanine što je nehajno visilo preko bokića.

Ma, kakva funkcionalnost, ne treba tome funkcionalnosti.

P.S.
Samo čekam kada će 'plastičnjaci' poraditi i na tome kod filmskih zvijezda..
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:33.