Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2016., 12:51   #901
Quote:
xlimit kaže: Pogledaj post
Kako odrzavate tenisice tipa zx750 ili new balance m574? Nisam do sada nosio takav tip pa me zanima kako ih najbolje odrzavat? Kako ih "prat", osvjezit i slicno?

Sent from my LG-D505 using Tapatalk
Spužvice za brušenu kožu iz Deichmana ili CCC su super.
Bijeli dio, kao i kapica kod starki i sl se čiste u par poteza ovim spužvicama iz DMa, doslovno ostanu bijeli djelovi kao novi.

(čiste i zidove, pločice, ma svašta se može sa njima https://www.youtube.com/watch?v=2vFOOP7nxGA

Ako se baš jako zaprljaju stavi u toplu vodu neki blagi sapun i lagano izribaj mekšom četkom.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 15:44   #902
Quote:
maaat kaže: Pogledaj post
jel zna netko kakva je situacija na tenisice.hr sa popustima, jel bude nekih 20% na ponudu ili tako nešto?
sutra je u CCO 20% jer je žuta srijeda
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 10:40   #903
Ne viđam već dugo po dućanima Puma Suede classic

http://4.kicksonfire.net/wp-content/...-21.jpg?784c8a

Baš su dobre ovako za proljeće .. imao sam takve skoro iste puma, samo što nisu bile suede nego court classic ..

pa ako netko zna gdje ima za kupiti baš takve sa slike?
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 17:06   #904


jel zna netko imaju li negdje kod nas ove vansice za kupiti? preferabilno sa nekog domaceg web shopa.
ocukekse is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 17:33   #905
Quote:
ocukekse kaže: Pogledaj post


jel zna netko imaju li negdje kod nas ove vansice za kupiti? preferabilno sa nekog domaceg web shopa.
Je li baš mora biti smeđi đon? jer imaš ovakvih u shoe-be-do već dugo u prodaji, i cijeli grad ih ima na nogama xD

https://shoebedo.com/hr/brand/vans/o...s-black-white/

meni ove dobro izgledaju ..
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 17:45   #906
Quote:
Stranger kaže: Pogledaj post
Je li baš mora biti smeđi đon?
yup.

hvala na pomoci svejedno!
ocukekse is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 11:21   #907
Quote:
maaat kaže: Pogledaj post
jel zna netko kakva je situacija na tenisice.hr sa popustima, jel bude nekih 20% na ponudu ili tako nešto?
moram pitati pošto po prvi put planiram kupovinu...
jesu li to originali na tenisice.he?
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 11:51   #908
Svi su originali, ali rijetko kad imaju popuste.
__________________
Not everyone is an artist, but everyone is a fucking critic.
tehom is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 12:56   #909
kakve a su Bershkine u usporedbi sa Stradivariousovim tenkama?
izdržljivost, udobnost, usmrdljivost i tako ti detalji koji se na prvu ne mogu detektirati u dućanu
__________________
'Emotikoni i spominjanje likova poput Isusa nisu argumenti, a kamoli dokumenti.'
v1rg1n1a is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 13:44   #910
ima li netko ovdje (a da je cura ) adidas Originals Hamburg ?
jesu standardni brojevi?
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 20:38   #911
Quote:
tehom kaže: Pogledaj post
Svi su originali, ali rijetko kad imaju popuste.


Hvala. Imaju 20% na nike pa nisam mogla odoljeti.
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2016., 23:51   #912
Kakve tenisice nosite sad za ovo doba godine? ja imam nike i adidas, jedne i druge su debele .. već mi je dosta vruće u njima, morat ću
ići pogledat što se nudi, prošlo proljeće i ljeto sam nosio puma court classic što sam bio preko shoebedo outleta kupio
za 250 kn , a bile su oko 500 kn, super su mi bile, lagane i tanke nikad mi nije bilo vruće u njima .. volio bi kad bi opet našao tako neke
snižene sad za ljeto ..
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 20:08   #913
Gdje kupiti malo ozbiljnije tenisice ili ležernije cipele koje su u stanju potrajati? Sve što kupim u roku pola godine propadne ispod pete i počne žuljati, i/ili se džon izliže do točke pucanja, iz čega onda proizlazi da mogu potrajati još koji mjesec na suhom, ali su za smeće ako ne primijetim pukotine i izađem s njima na kišu.

U principu mi ispada isto ako kupim nešto za 70 kuna u Lidlu ili 400 kuna u nekom dućanu s obućom; rok trajanja je praktički identičan, razlika je samo u nešto malo udobnosti.

Hodam 25-30 km tjedno u prosjeku.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2016., 09:59   #914
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti malo ozbiljnije tenisice ili ležernije cipele koje su u stanju potrajati? Sve što kupim u roku pola godine propadne ispod pete i počne žuljati, i/ili se džon izliže do točke pucanja, iz čega onda proizlazi da mogu potrajati još koji mjesec na suhom, ali su za smeće ako ne primijetim pukotine i izađem s njima na kišu.

U principu mi ispada isto ako kupim nešto za 70 kuna u Lidlu ili 400 kuna u nekom dućanu s obućom; rok trajanja je praktički identičan, razlika je samo u nešto malo udobnosti.

Hodam 25-30 km tjedno u prosjeku.
probaj kupiti skuplje tene....
il gaziš krivo u startu e onda ti trebaju ulošci kaj god kupio....
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2016., 10:08   #915
A što znači "skuplje"? Između gluposti iz Lidla za 70 kn i nečeg npr. Skechers za 400 kn nema nikakve razlike u trajnosti.

Što se gaženja tiče, to je moguće, ali ne vidim kako tu može pomoći bilo kakav uložak.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 11:08   #916
Zna li tko razliku izmedju Adidas ZX 700 i ZX 850? Koje bi trebale biti udobnije, bolje?
Prilikom kupnje sam birao izmedju ta dva modela, ZX 850 su siri model i dobar mi je osjecaj kad stavim nogu unutra, a ZX 700 su malo uzi model i osjecam na prstima da me malo stiscu sa strane, ali posto su mi estetski ljepse uzeo sam njih misleci da ce se rasiriti u sirini. Vec 2 tjedna ih nosim kad god mogu i jos mi nije to to, pa se razmisljam dali da ih odem zamijeniti za ZX 850 dok jos mogu?
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 10:59   #917
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
A što znači "skuplje"? Između gluposti iz Lidla za 70 kn i nečeg npr. Skechers za 400 kn nema nikakve razlike u trajnosti.

Što se gaženja tiče, to je moguće, ali ne vidim kako tu može pomoći bilo kakav uložak.
može može
npr dr scholl ulošci koji su ti samo do pola stopala recimo... ortheheel...tak nekaj...ima ih u farmaciji (3 komada ..samo za petu, pa na pol stopala i full dugački)

e sad kaj se cijene tiče.. svaki put kad sam uzeo neke jeftinije tene požalio sam (ispod 600 700kn)...odi u top sport outlet i uzmi kobice 5 ili 7....
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 14:53   #918
Koliko dugo nosite tenisice? evo ja imam jedne nike runner md 2, nemaju još ni godinu dana, ali već mi nekako staro izgledaju ne
volim to , od onog materijala su što sve kupi i izbija nakon brisanja, pa dosta brzo izgledaju ofucane, bolje kad su od glatkog
materijala, onda samo spužvicom i dobro ..

ali su kao nove, nisu nigdje puknute, ni ono unutra na peti se nije još ofucalo ni ništa ..

raspadnute starke na curama mi je fora vidjeti , ali ove druge modele tenisica ne volim kad su stare hahaha

previše trošim na patike, prije dok sam bio mulac, nosio bi jedne te iste vansice 4-5 g. sve dok ne bi pukle hh

ma ovaj post pišem jer me zanima kad smatrate tenisice starima, npr. je li
vam za izlazak u grad moraju biti nove? ili bez problema idete vani u tenisicama starim 2 godine?

evo ja u noćni klub idem obavezno u starim, zato jer nakon izlaska ujutro mi izgledaju katastrofa, ljepljiv pod, netko ti stane na nogu itd.
__________________
Things end but memories last forever

Zadnje uređivanje Stranger FX : 23.05.2016. at 15:07.
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 14:56   #919
Quote:
magjar07 kaže: Pogledaj post
može može
npr dr scholl ulošci koji su ti samo do pola stopala recimo... ortheheel...tak nekaj...ima ih u farmaciji (3 komada ..samo za petu, pa na pol stopala i full dugački)
I onda odem negdje da mi pregledaju nogu i zaključim da su stopala normalno i normalno hodam, samo je obuća užas


Quote:
magjar07 kaže: Pogledaj post
e sad kaj se cijene tiče.. svaki put kad sam uzeo neke jeftinije tene požalio sam (ispod 600 700kn)...odi u top sport outlet i uzmi kobice 5 ili 7....
Ne znam što je to, ali ne djeluje kao nešto s čime se može na posao.

I što ako dam 700 kn za nešto, i to isto kao i sve ostalo izdrži najviše godinu dana?
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 09:24   #920
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
I onda odem negdje da mi pregledaju nogu i zaključim da su stopala normalno i normalno hodam, samo je obuća užas



Ne znam što je to, ali ne djeluje kao nešto s čime se može na posao.

I što ako dam 700 kn za nešto, i to isto kao i sve ostalo izdrži najviše godinu dana?
a kaj da ti velim
ive jeftine tenisice sam odavno prestao kupovati i kupim godišnje 2 para.. nekadi 3 ako naletim na nekaj povoljno....a imam 100kg i krivo gazim
o dress codeu ne znam niš...samo moj braco u dalekovod ide gore u šulji i trapericama a dole nosi jordan 1 black gum http://news.hiphopearly.com/wp-conte..._1024x1024.jpg

za posel si onda zemi geoxice to bi trebalo zdržati
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:27.