Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2016., 23:44   #9201
hvala ti
idač is offline  
Old 20.04.2016., 12:57   #9202
Hej ekipa, zna li netko zasto ne mogu online kupiti maestrom zagrebacke banke? :/
suits is offline  
Old 20.04.2016., 20:36   #9203
Zato sto lijepo pise da se moze platiti samo visom, masterom i amexom. Simple as that.
tamarina is offline  
Old 20.04.2016., 21:23   #9204
Quote:
tamarina kaže: Pogledaj post
Zato sto lijepo pise da se moze platiti samo visom, masterom i amexom. Simple as that.
ja imam visu electron od pbz to je ona za ziroracun..jel moze ta?
grandcontrol21 is offline  
Old 21.04.2016., 01:39   #9205
Quote:
tamarina kaže: Pogledaj post
Zato sto lijepo pise da se moze platiti samo visom, masterom i amexom. Simple as that.
It's not simple as that.Ne, nisam toliko smotana. Na stranici je ponuđena i maestro ( kad ides preko laptopa, ne preko mobilne aplikacije ) . Kada unesem podatke pod maestro piše mi da se podaci ne poklapaju sa Mastercardom.

Zadnje uređivanje suits : 05.06.2016. at 13:13.
suits is offline  
Old 21.04.2016., 08:18   #9206
Moguce da ti je to banke, dok je PBZ imao Maestro kartice umjesto sadasnje Vise Inspire, s njom nisi mogao nista online placati. Jel s ovim Maestrom inace kupujes online?

Grandcontrol, mislim da moze, samo moras imati novaca na tom racunu
coralicious is offline  
Old 21.04.2016., 14:18   #9207
Quote:
grandcontrol21 kaže: Pogledaj post
ja imam visu electron od pbz to je ona za ziroracun..jel moze ta?
moze, ja sam s tom platila bez problema
idač is offline  
Old 21.04.2016., 17:03   #9208
Quote:
suits kaže: Pogledaj post
It's not simple as that.Ne, nisam toliko smotana. Na stranici je ponuđena i maestro ( kad ides preko laptopa, ne preko mobilne aplikacije ) . Kada unesem podatke pod maestro piše mi da se podaci ne poklapaju sa Mastercardom.
U rubrici placanje jasno je naznaceno da se iz Hrvatske moze placati samo a AMEXOM, MC i 2 vrste VISE. Kad ides na placanje stoji i Diners i Maestro ali to je vjerojatno sablona koja se ne moze mijenjati pa su vidljive sve kartice koje se koriste za ostale zemlje, ali se iz Hrvatske moze placati samo onim koje su navedene. Eto, sad je valjda simple as that.
tamarina is offline  
Old 21.04.2016., 19:52   #9209
Quote:
tamarina kaže: Pogledaj post
U rubrici placanje jasno je naznaceno da se iz Hrvatske moze placati samo a AMEXOM, MC i 2 vrste VISE. Kad ides na placanje stoji i Diners i Maestro ali to je vjerojatno sablona koja se ne moze mijenjati pa su vidljive sve kartice koje se koriste za ostale zemlje, ali se iz Hrvatske moze placati samo onim koje su navedene. Eto, sad je valjda simple as that.
Zvala sam ih, nije do toga. Može se plaćati maestrom, ne može trenutno samo maestrom zagrebačke banke jer svugdje maestro počinje brojem 5, samo u njih 6. Rekli su da je u tome stvar i da pokušavaju riješiti. Hvala na opširnome objašnjenju.
suits is offline  
Old 22.04.2016., 01:55   #9210
Ja sam jucer pokusala platiti maestrom RBA banke i takodjer nisam uspjela, isto je poruka bila da podaci ne odgovaraju podacima na mastercardu. Btw, broj RBA maestro kartice takodjer pocinje sa 6.
kukumka is offline  
Old 22.04.2016., 20:18   #9211
Quote:
kukumka kaže: Pogledaj post
Ja sam jucer pokusala platiti maestrom RBA banke i takodjer nisam uspjela, isto je poruka bila da podaci ne odgovaraju podacima na mastercardu. Btw, broj RBA maestro kartice takodjer pocinje sa 6.
Do toga je onda 😊
suits is offline  
Old 25.04.2016., 11:57   #9212
Mene je Zara totalno razočarala što se tiče online kupovine,
13.4. je narudžba otpremljena iz Zare. 19.4. ih kontarktiram na fejs sa supitom gdje je narudžba, ne odgovaraju do sljedeći dan. Nakon odgovora da dolazi, kontaktirala sam i mailom korisničku službu i oni su bili brži i odgovorili da zbog problema u trnsportu narudžba kasni. Nakon toga me zove lik iz korisničke službe da mi se ispriča i kaže da je narudžba zabunom u Rijeci i da u četvrtak, najkasnije do petka je kod mene. Dakle danas je ponedjeljak i još ništa. Nema. Niti ikakve info gdje je paket niti išta.Rok dostave 3-5 radnih dana a danas je već 9. radni dan. Mala će mi prerasti tenisice dok joj stignu.
Katastrofa, mislim dogodi se ali mogli su već preusmjeriti paket i poslati ga na kućnu adresu, ili bilo što...
__________________
Stvarčice i parfemi
Mycka_ is offline  
Old 01.05.2016., 21:22   #9213
Koja je shema sa ovim Special Prices?
To vrijedi samo u web shopu ili i u dućanu?
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Old 01.05.2016., 21:26   #9214
Jel netko vracao u ducan kupljeno iz online shopa?
Spakiram sve u kutiju u kojoj sam preuzela (to je obavezno da je ista ambalaza?) i nakon koliko vrate lovu? Platila sam mastercardom.
FatGlow is offline  
Old 01.05.2016., 21:31   #9215
Ja sam vratila, tam su pregledali i primili, nemam pojma kad će refund.
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Old 01.05.2016., 23:10   #9216
Jel ti daju kakvu potvrdu da je vraceno?
FatGlow is offline  
Old 01.05.2016., 23:11   #9217
Da, dobiješ papirić onaj iz kutije i zaklaman račun na njega.
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Old 02.05.2016., 10:44   #9218
Dobiješ i mail, sad sam ga se sjetila kad sam ga vidjela:

We can confirm that your refund request has been accepted. You will receive the amount via the same method used to make the purchase in an estimated period of 10-14 days, depending on your bank.
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Old 02.05.2016., 19:41   #9219
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Jel ti daju kakvu potvrdu da je vraceno?
Dobijes mail potvrde a meni su sva tri puta povrati sjeli vec sljedeci dan. Super su brzi!
tamarina is offline  
Old 02.05.2016., 20:00   #9220
Jel' vidio netko, možda, ove tenisice u Zari? Na web shopu više nisu dostupne
mell256 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:38.