Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2006., 15:07   #21
Quote:
Crow Jane kaže:
U Mađarskoj , kao i u Ljubljani je H&M spomena nevrijedan. Također se slažem s time da je kvaliteta drastično opala.
apsolutno točno. h&m ljubljana je katastrofa, a budimpešta recimo još gora. a isto je točno da je kvaliteta drastično opala. a isto tako prije nisam znala šta ću prije staviti u košaru, koliko mi je sve bilo predobro. sad bome, trudim se, trudim, ali sve nešto slabo nalazim nešto što mi se baš sviđa - previše krpica i bezverzarija.
zara je bez premca u obilju svih tih street fešn dućana.
lola rose is offline  
Old 08.07.2006., 22:15   #22
Meni je donji ves H&M odlican! Grudnjaci su mi jedini koji mi pasu jer su jako plitki!
Zato sam vas pitala za taj ducan u preckom, za robu sam si i mislila da nemaju najnovije kolekcije!
A nista, u Graz...
mrcika is offline  
Old 08.07.2006., 23:20   #23
Ja sam danas na tv-u čula da neka trgovina Stress u Medulićevoj u Rijeci prodaje H&M robu. Anyone?
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Old 08.07.2006., 23:23   #24
Vec vidim invaziju sutra
Noemi is offline  
Old 09.07.2006., 14:16   #25
Quote:
Kyra kaže:
Ja sam danas na tv-u čula da neka trgovina Stress u Medulićevoj u Rijeci prodaje H&M robu. Anyone?
H&M sluzbeno prodaje svoju robu samo u svojim ducanima.
Nema zastupnistava, fransiza, prodaja u drugim ducanima.
Svako reklamiranje i prodaja H&M robe van njiihovih ducana je lov u mutnom i pokusaj zarade na neznanju potrosaca.

Sto se tice rasprave o kvaliteti njihove robe, kvaliteta i nije u prvom planu.
Njihov je cilj - jeftino i moderno. I uspijevaju imati nove kolekcije svakih 6 tjedana po niskim cijenama, sto je vecini manjih proizvodjaca neizvedivo.
Otuda i njihove stalne rasprodaje, pa je moguce da se neki trgovci opskrbljuju na rasprodajama i to onda nude u svojim ducanima.

Evo, mozete se malo presvlaciti. Odite na Inspiration -> Dressing room
http://www.hm.com/
bbc is offline  
Old 09.07.2006., 21:44   #26
Quote:
Kyra kaže:
Ja sam danas na tv-u čula da neka trgovina Stress u Medulićevoj u Rijeci prodaje H&M robu. Anyone?
E pa u Slav.Brodu isto Stress ducan prodaje H&M!
Eto prosirio se H&M po Hrvatskoj!
mrcika is offline  
Old 09.07.2006., 21:58   #27
[QUOTE=bbc]H&M sluzbeno prodaje svoju robu samo u svojim ducanima.

Svako reklamiranje i prodaja H&M robe van njiihovih ducana je lov u mutnom i pokusaj zarade na neznanju potrosaca.

Sto se tice rasprave o kvaliteti njihove robe, kvaliteta i nije u prvom planu.

Da, to svi znamo da H&M SLUZBENO prodaje samo u svojim ducanima...A ovo da je kupnja robe van njihovog ducana pokusaj zarade na neznanju potrosaca- je, ali koji ducan bilo kojom opremom to nije?!
Npr.taj Stress drzi njihovu robu po naravno,skupljim cijenama nego u H&M-u ali koga briga ako je opet 3x puta jeftinije nego bilo koji smecarski no-name ducan.

A da kvaliteta nije u prvom planu, ovisi sto kupis i po kojoj cijeni. Nije sad da je H&M po kvaliteti Lacoste, ali nije bas ni da je Terranova! Ja pazim sto kupujem i prezadovoljna sam!

Pozdrav!
mrcika is offline  
Old 09.07.2006., 22:00   #28
Quote:
bbc kaže:
H&M sluzbeno prodaje svoju robu samo u svojim ducanima.

Svako reklamiranje i prodaja H&M robe van njiihovih ducana je lov u mutnom i pokusaj zarade na neznanju potrosaca.

Sto se tice rasprave o kvaliteti njihove robe, kvaliteta i nije u prvom planu.
Da, to svi znamo da H&M SLUZBENO prodaje samo u svojim ducanima...A ovo da je kupnja robe van njihovog ducana pokusaj zarade na neznanju potrosaca- je, ali koji ducan bilo kojom opremom to nije?!
Npr.taj Stress drzi njihovu robu po naravno,skupljim cijenama nego u H&M-u ali koga briga ako je opet 3x puta jeftinije nego bilo koji smecarski no-name ducan.

A da kvaliteta nije u prvom planu, ovisi sto kupis i po kojoj cijeni. Nije sad da je H&M po kvaliteti Lacoste, ali nije bas ni da je Terranova! Ja pazim sto kupujem i prezadovoljna sam!

Pozdrav!
mrcika is offline  
Old 10.07.2006., 18:01   #29
ja isto zadovoljna, prije par mjeseci sam si kupila par majica i sve super...
jedino mi torba(crna)prima sve mucice
naiva is offline  
Old 10.07.2006., 19:29   #30
Quote:
mrcika kaže:
Da, to svi znamo da H&M SLUZBENO prodaje samo u svojim ducanima...A ovo da je kupnja robe van njihovog ducana pokusaj zarade na neznanju potrosaca- je, ali koji ducan bilo kojom opremom to nije?!
Npr.taj Stress drzi njihovu robu po naravno,skupljim cijenama nego u H&M-u ali koga briga ako je opet 3x puta jeftinije nego bilo koji smecarski no-name ducan.

A da kvaliteta nije u prvom planu, ovisi sto kupis i po kojoj cijeni. Nije sad da je H&M po kvaliteti Lacoste, ali nije bas ni da je Terranova! Ja pazim sto kupujem i prezadovoljna sam!

Pozdrav!


H&M je fast fashion firma. Naravno da nije nekvalitetan, ali naglasak je na modernoj odjeci po povoljnoj cijeni. I to pali svugdje.
U centru Milana, medju svim onim top buticima i robnim kucama, najveca guzva i red pred garderobama je u Zari i H&M-u.
Samo, tamo je H&M prisutan i sa svojim uredom i odvjetnicima i nikome sa strane nece pasti na pamet da prodaje njhove proizvode.
Ima pokusaja neovlastene prodaje preko Interneta, zbog cega su angazirali MarkMonitor fimu radi sprecavanja takve prodaje.
Radi se o povjerenju potrosaca u brand i zastiti tebe kao potrosaca.
Da li je svaki komad robe proizveden za H&M u nekoj tvornici u Kini ili Bugarskoj, a nije prosao kontrolu kvalitete, zavrsio u smecu?
Jesi li sigurna da jedan dio te produkcije nije zavrsio u Stress ducanu, koji zna da smo na rubu Europe i da nece pretrpiti sudsku tuzbu za nelegalnu prodaju od firme koja za ovo trziste (jos uvijek) nema interesa.
bbc is offline  
Old 11.07.2006., 02:32   #31
Quote:
chiquita kaže:
brijem da si u krivu.
zero je, ja mislim, puno puno duže na njemačkom tržištu nego zara.

koliko se sjecam, prije dvije godine u De nije bilo Zare. Sjecam se da sam u Parizu slinila kad sam ih vidjela.
Zero je ok. Nisu bas mastoviti kao Zara, ali kvalitetniji od Manga i H&M-a, a i cijene su priblizno iste.
Ne bih imala nista protiv da se netko sjeti Promod-a. Pola ormara mi je iz njihovih ducana.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Old 11.07.2006., 13:53   #32
Quote:
kem kaže:

koliko se sjecam, prije dvije godine u De nije bilo Zare.
bilo je, bilo! ja studirah gore od 1998.-2001. i tad je bilo Zarinih ducana, barem u Heidelbergu di sam ja bila
macka is offline  
Old 11.07.2006., 23:38   #33
Quote:
macka kaže:
bilo je, bilo! ja studirah gore od 1998.-2001. i tad je bilo Zarinih ducana, barem u Heidelbergu di sam ja bila

A gdje tocno (i ja sam tamo studirala)? Ne sjecam se da sam vidjela njihov ducan.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Old 12.07.2006., 14:57   #34
Zara ducani worldwide:

http://www.zara.de/v06/index.html

stores - locator
blondie_30 is offline  
Old 12.07.2006., 16:09   #35
Quote:
kem kaže:

A gdje tocno (i ja sam tamo studirala)? Ne sjecam se da sam vidjela njihov ducan.
e jebalo jeza, sad gledam ovaj lokator i tamo nema... ali bio je u Hauptstrasse, negdje po sredini, s desne strane kad se islo s trga prema Heiliggeistkirche, skoro pa preko puta drugog H&M-a (jedan na samom pocetku, drugi po sredini)... i znam da sam se uvijek cudila kako ekipa odvaljuje na Zaru, a ja bas ne nalazim neke stvari... a mozda je to bio neki 'obicni' ducan slucajno tog imena...

e sad sam totalno zblokana...
macka is offline  
Old 12.07.2006., 16:38   #36
Quote:
macka kaže:
e jebalo jeza, sad gledam ovaj lokator i tamo nema... ali bio je u Hauptstrasse, negdje po sredini, s desne strane kad se islo s trga prema Heiliggeistkirche, skoro pa preko puta drugog H&M-a (jedan na samom pocetku, drugi po sredini)... i znam da sam se uvijek cudila kako ekipa odvaljuje na Zaru, a ja bas ne nalazim neke stvari... a mozda je to bio neki 'obicni' ducan slucajno tog imena...

e sad sam totalno zblokana...
to je bio ZERO.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Old 12.07.2006., 17:02   #37
Quote:
kem kaže:
to je bio ZERO.
e jeb'ga, onda me ili pamcenje ne sluzi ili me samoglasnici hebu

a bila sam uvjerena da je to bila Zara...

ah well...

OT: a sta si studirala?
macka is offline  
Old 12.07.2006., 21:12   #38
Quote:
macka kaže:
e jeb'ga, onda me ili pamcenje ne sluzi ili me samoglasnici hebu

ili oboje.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Old 12.07.2006., 21:59   #39
Na Ilici 33 se otvara neki dućan u kolovozu, znam da ga ima u Grazu, nekak na S
mia miačić is offline  
Old 12.07.2006., 22:32   #40
Quote:
macka kaže:
bilo je, bilo! ja studirah gore od 1998.-2001. i tad je bilo Zarinih ducana, barem u Heidelbergu di sam ja bila
ajde čitajte moj post kako treba - ja sam rekla da je ZERO puno duže na njemačkom tržištu od ZARE.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:27.