Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2013., 00:39   #8081
Vidim neko otkrio vrabeca
__________________
Alf used to say: "When you get the ball, you give it to Bobby".
Zlikovsk is offline  
Old 19.11.2013., 00:44   #8082
Quote:
Zlikovsk kaže: Pogledaj post
Vidim neko otkrio vrabeca
Dijelom, da. Otkrila sam ga prije u medijima i na FB, ali sad sam prvi put nešto kupila.
Inače sam sama radila te otrove kako bi rekao Pelle.
Gipsyqueen is offline  
Old 19.11.2013., 08:23   #8083
Đipsa divnooooo izgleda ovo
i tanjur mi je super!

a vidi našeg nježnog Mačića
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Old 19.11.2013., 15:11   #8084
mogao bi ja doći na tavan sa svojim proizvodima, da vidimo tog vrabeca na djelu!

inače đipsa kad trebaš ljutog, sam se javi i uštedi 35 kn. pravim ljubiteljima goručeg šupka sam uvijek voljan dati koju bočicu, za ostale, tu je vrabec. dobri su dečki, malo skupi, al dobri!
vladjan1901 is offline  
Old 19.11.2013., 15:16   #8085
inače vidim da imaju taj naljući od bhut jolokije i jamaican hot papričica.

tih jamaican hot sam imao podosta, jer su rodile ko mutave. izvadio sam sve sjemenke, napravio sweet chilli sos.
ima nekih 15-20 teglica i tolko je ljut, da već vidim da ću ga trošit godinama i godinama. brutala!
vladjan1901 is offline  
Old 19.11.2013., 16:11   #8086
Quote:
vladjan1901 kaže: Pogledaj post
mogao bi ja doći na tavan sa svojim proizvodima, da vidimo tog vrabeca na djelu!

inače đipsa kad trebaš ljutog, sam se javi i uštedi 35 kn. pravim ljubiteljima goručeg šupka sam uvijek voljan dati koju bočicu, za ostale, tu je vrabec. dobri su dečki, malo skupi, al dobri!

evo sam se malo nasla u opisu "pravim ljubiteljima goručeg šupka" pa se preporucam
a i one tvoje bocice su mi izgledale fenomenalno ad se stekam:
Tavanka is offline  
Old 19.11.2013., 16:49   #8087
[QUOTE=coffeebreak;47646422]Ha, čuj, to je sve stvar ukusa. Meni su svježi šampinjoni (koje inače volim) na pizzi strava i užas. Puste vodu, imaju teksturu spužvice i nikakav okus. Ove iz salamure obožavam na pizzi!

Edit: Lubice, krasna pogača! To je dizano tijesto ili?[/QUOTE




Pogača je rađena po ovom receptu....
http://www.coolinarika.com/recept/804635/
lubica1 is offline  
Old 19.11.2013., 16:53   #8088
nema problema, javi na p.m. kako da ti dostavim.
vladjan1901 is offline  
Old 19.11.2013., 18:59   #8089
Quote:
maredoo kaže: Pogledaj post
Đipsa divnooooo izgleda ovo
i tanjur mi je super! :-D

a vidi našeg nježnog Mačića
Thanx.
Mačić nam ne ljubi takve otrove, a zbog mene išao probati. Sudbo kleta. Morat ću se iskupiti nečim delikatnim i flafastim.

Quote:
vladjan1901 kaže: Pogledaj post
mogao bi ja doći na tavan sa svojim proizvodima, da vidimo tog vrabeca na djelu!

inače đipsa kad trebaš ljutog, sam se javi i uštedi 35 kn. pravim ljubiteljima goručeg šupka sam uvijek voljan dati koju bočicu, za ostale, tu je vrabec. dobri su dečki, malo skupi, al dobri!


Legendo. Ja sam inače radila sama, ali nije mi se dalo s tim kemijati ove godine pa sam kupila. Sad znam kome se mogu obratiti.
Gipsyqueen is offline  
Old 19.11.2013., 21:44   #8090
Danas: Zapečeni kelj pupčar. Jako fino jelo. Plus dva deci graševine. Supač!!!


__________________
Nihil humane mihi alienum est!
Srrrrrdačan pozdrav iz sunčanog Poreča
Barba Branko is offline  
Old 20.11.2013., 14:11   #8091
slana pita od teletine, artičoka i poriluka

u mojoj kuhinji je uvijek problem potrošiti ostatke nakon što kuham za goste; zakoniti je mimoza i ne jede podgrijano, pa se onda domišljam kako utrošiti meso koje mi je žao baciti, u ovom slučaju riječ je o teletini koja je ostala od neki dan. Uz poriluk i 4 svježe artičoke, već pečenu teletinu sam samljela i nastalo je ovo:
__________________
Generation X
Donata is offline  
Old 20.11.2013., 15:02   #8092
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Thanx.
Mačić nam ne ljubi takve otrove, a zbog mene išao probati. Sudbo kleta. Morat ću se iskupiti nečim delikatnim i flafastim.
Flafastopamučastim.
Pellaprat is offline  
Old 20.11.2013., 21:14   #8093
Evo ti, pa se iskupi!
Goveđi gulaš (iz konzerve), kukuruz šećerac (iz konzerve) Supać! Jako ukusno, fino i jeftino. Šteta što se na fotki ne može vidjeti kako to fino krčka. Uz to dva deci graševine.
__________________
Nihil humane mihi alienum est!
Srrrrrdačan pozdrav iz sunčanog Poreča
Barba Branko is offline  
Old 21.11.2013., 14:58   #8094
jedno od meni najdražih ( u inače brojnoj konkurenciji-ovisno o raspoloženju) i jedno od jela koje nemogu stati dok ne pojedem i zadnje ostatke u padeli
rižoto- ovaj put s porilukom i piletinom.
seinz is offline  
Old 21.11.2013., 18:46   #8095
Hm jako fino izgleda Seinz. Inače rižoto je jedno od jela koje sam "otkrila" u starijim godinama. Iz mladosti se sjećam neke grozne bijele sluzave mase s nekim komadima mesa, u kućnoj kuhinji a i po hotelima kad smo bili na ljetovanju/zimovanju preko firme roditelja.
ben2010 is offline  
Old 22.11.2013., 21:12   #8096
Vrlo fino, ukusno i jeftino: Rižoto sa piletinom i povrćem. Jelo koje drug Ledo uvozi iz bratske Belgije.
Da prostiš, ponovo kontroliram: Opet 12 i slovima dvanaest komada finog i sočnog pilećeg mesa. Jedva čekam da drug Almo Čatlak pokrene liniju svojih proizvoda.
__________________
Nihil humane mihi alienum est!
Srrrrrdačan pozdrav iz sunčanog Poreča
Barba Branko is offline  
Old 23.11.2013., 20:53   #8097
Ponovo isto dosadno i glupo pitanje Adminu i Modovima: Zašto se ja ponnovo i ponovo moram registrirati na frorumu u kojem učestvujem već desetljećima?

A danas?
Deluxe Provn Ring. To su ti po naški kozice. Sa kečapom. Jako fino, ali nimalo jeftino. Međutim postoji stara dobra izreka: Poklonjenu konju se ne gledaju zubi.

__________________
Nihil humane mihi alienum est!
Srrrrrdačan pozdrav iz sunčanog Poreča
Barba Branko is offline  
Old 24.11.2013., 18:09   #8098
Današnji ručak - pileće-povrtna juha, domaći zagorski picek i krumpir iz Patakia, puterica s bučnim uljem, DL cheesecake brownies i čoko muffini s Nutellom

tweetee is offline  
Old 24.11.2013., 18:55   #8099
A onda malo odmoriš poslije ručka

tweetee is offline  
Old 24.11.2013., 20:26   #8100
Aaaaaa, koji odmor!
Doria is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:13.