Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2011., 15:24   #41
I meni danas stigli. Baš ću profitirati.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 16:48   #42
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
Eklektika, ako želiš zadnja 3 kupona, meni ne trebaju
Ma da!? Naravno da želim, jer još uvijek pikiram jaknu tamo.
Eklektika is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 21:52   #43
nema probema, javi mi se na pm pa dogovorimo primopredaju

ja zapikirala neke stvari, al za to su mi dovoljna prva 3 kupona...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 12:55   #44
evo, bili smo jučer, svi koji imaju karticu dobiju na blagajni bonove, tako da smo dobili i mi. hvala na ponudi, svejedno!
Eklektika is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 19:21   #45
Jeste pročitali za Super Silvu...u PK-u, kradljivica ha?
I to sa alatkom u pohod...na željeno.
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 19:47   #46
misliš na ovo --> http://www.jutarnji.hr/super-silva-i...centru/918309/
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 01:51   #47
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
jao sramote, danas sam bila tam i pri izlasku mi svijetlilo ono čudo, al nisam ni skužila dok me nisu zaustavili oni redari štaveć i tak niš moram ja nazad, mislila da zbog kupljene robe svijetlim a kad ono cipele iz avenue malla. al kako mi je bilo neugodno, odmah sam se super silve sjetila
a kaj se tiče kartice, prije nekih 8 mj sam je uzela i nije mi došla uopće, pa sam danas opet. valjda ću imat neke koristi od tog
__________________
I'm going slightly mad
axlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 17:22   #48
Napokon su počeli primati Amex; nude i plaćanje do 3 rate.

Valjda će onda uskoro uvesti i Diners.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 20:36   #49
jel zna tko kad salju one popuste doma, kao kupone? uvijek mi dodu u krivo vrijeme, a sad bi bas dobro dosli..
efghi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 21:41   #50
prošli su kuponi....bili su u 7. mj....idući će tek iza nove godine...

Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Napokon su počeli primati Amex; nude i plaćanje do 3 rate.

Valjda će onda uskoro uvesti i Diners.
bar nešto....iako je za stvari s gornjeg kata moglo i na 6
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 14:54   #51
znaci kolko sam shvatila citaju ove 3 stranice nije moguce kupovati na rate preko mastercarda zagrebačke?
(=Feel...? is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 14:56   #52
Ne. Na rate daju samo na American Express karticu.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 17:28   #53
Samo da kažem kako sam se jako razočarao u Peek & Cloppenburg... Neću tamo ništa više kupovati a baš mi super stvari imaju (na prvi pogled)

Kupim dvoje hlača, po 300 i 750 kn... Tamno plave i crne... Oboje nakon jednog pranja dobiju bijele crte po sebi... Prao sam na 30 stupnjeva i uvijeks vu perem odjeću tamo i ovo mi je prvi put da se tak šta događa... Prane su odvojeno...
Onda kupim kaput... 1600 kn... rekoh nije tako mala cifra, neću štedit... Kad ono iz podstave izlazi tolika količina bijlih dlačica i toga što je unutra da je tos trašno... svaka vesta mi je puna bijelih tih vragova... i to ne samo iznuta, nego se izvana po kaputu to pojavljuje... katastrofa...
su1try is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 19:50   #54
Ne kuzim kako je za ista od tog kriv P&C? Pa nisu ih oni proizveli.


Sent from my iPhone using Tapatalk
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 23:37   #55
mali savjet za ubuduće - hlače uvijek peri naopako, bez obzira na temp., i tada nece ostajati te crte
efghi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 23:59   #56
Mi s njihovom karticom, u kojem vremenskom periodu imamo pravo na zamjenu robe?
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 07:16   #57
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Ne kuzim kako je za ista od tog kriv P&C? Pa nisu ih oni proizveli.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ali očito je onda da omjer kvaliteta : novac nije kako bi trebao biti...
su1try is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 10:11   #58
Ok, ali opet to nema veze s P&C. Btw, o kojim se markama radi?





Sent from my iPhone using Tapatalk
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 22:21   #59
razočaranje u P&C

pikirala sam nekoliko HB stvari....napokon došlo sniženje, a cijene lažirane
primjer --> majica je bila po redovnoj cijeni 1000 kn...sad na sniženju je prekrižena cijena 1200 kn i stavljena na 900 kn...traperice su kao bile 1400 kn, pa na snižnenju 1000 kn...a to im je bila redovna cijena....znam da mango to često radi....ali u P&C se tome nisam nadala...uvijek su imali sniženja kako treba...ovo je 1. put
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 23:38   #60
Quote:
su1try kaže: Pogledaj post
Samo da kažem kako sam se jako razočarao u Peek & Cloppenburg... Neću tamo ništa više kupovati a baš mi super stvari imaju (na prvi pogled)

Kupim dvoje hlača, po 300 i 750 kn... Tamno plave i crne... Oboje nakon jednog pranja dobiju bijele crte po sebi... Prao sam na 30 stupnjeva i uvijeks vu perem odjeću tamo i ovo mi je prvi put da se tak šta događa... Prane su odvojeno...
Onda kupim kaput... 1600 kn... rekoh nije tako mala cifra, neću štedit... Kad ono iz podstave izlazi tolika količina bijlih dlačica i toga što je unutra da je tos trašno... svaka vesta mi je puna bijelih tih vragova... i to ne samo iznuta, nego se izvana po kaputu to pojavljuje... katastrofa...
Hm... sorry, ali ovo ne zvuci najbolje.

Zanima me, jesu to bas hlace, iz nekog obojenog materijala (iz vanjske strane i sa unutrasnje iste barve, tj. tamno plave i crne), ili su traperice?
Ako su to bas hlace (a ne iz traper materiala), malo vjerojatno je, da nesto ne valja sa materijalom, nego se ti vjerojatno nije dobro isprao prasak.

Jer ako je materijal obojen (tj. osnovna nit + potka), nemoguce je, da dobije bijele crte. Takve stvari su cesce za traper, gdje je farbano sa indigom - vrnja nit, a potka je bijela, pa kad dodje do "trljenja" u masini (ako nisu okrenute), ili recimo oko djepova, tamo gubi boju, i "ofarba" se u bijelo.
Mozda baci hlace jos jednom u masinu, pa samo ispiranje, pa da vidis sta ce biti.
A ako se nesto tako desilo, mozes nostit u ducan kao reklamaciju (ako je prano prema uputstvima).
To znaci, stvari prati naopako + prasak za tamne stvari + dodatno ispiranje, ako zna masina stekati .

A iz jakne vj. izlazi "filc". Materijal, koji je izmedju os.materijala i podstave.
Mislim, da to ne bi smjelo izlazit u tolikim kolicinama .
Ako se to bas vidi, nosi nazad, i reci da ne valja, ak je to tako jako, kako opisujes. Taj material, i kad ga kupis na metar ne ide na sve strane, tak da tu ocito nest ne valja.

O kojim markama se radi?
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:52.