Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2014., 11:07   #81
Užasno je "sniženje" u Peeku, izvukli su prastaru ljetnu robu! Koja je uglavnom bila izložena i prije famoznog sniženja... Očekujem da će pravo sniženje biti nakon što isteknu kuponi :/
anja1808 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 14:36   #82
Nažalost, moj dragi stalno kupuje nešto u P&C jer realno jedino tamo muški mogu više manje naći nekaku kvalitetnu odjeću za uredski posao.

Inače da se mene pita, nikad ne bi stupila u taj dućan. Užasno su svi bahati, jednom smo htjeli uzeti odjelo od cca 3000 kn i iskoristiti famozne kupone. Došli na kasu i žena nas doslovno opere da su kuponi samo na sniženu robu. OK, kažemo mi, ajde sviđa nam se odjelo, uzet ćemo, ali može li na rate na master. I opet ona bezobrazno - rate su samo na american bla bla... I tako je ovaj moj ljutito bacia odjelo na pult i otiša a ja crveneći se za njim.

Sve se to zna reći na puno ljepši način. Tako da su im kuponi za k, pristojnost za k... jedino žali Bože pa imaju neki izbor tako da se uglavnom vraćamo tamo često (nažalost)...
NeceLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 15:08   #83
ali na kuponima ti to pise i jos debelim slovima da su za snizenu robu
Seppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 15:41   #84
Seppina, nije bitno dal piše ili ne... bitan je način na koji nam je to iskomunicirano. Uostalom, nismo ni skužili da ovo odijelo nije sniženo, niti smo skužili što piše na kuponima jer nismo išli za tim. I ne tiče se teme, ali zaista nije bio problem ni u cijeni nego u načinu na koji nas je žena doslovce otjerala sa šaltera.

Ne, ne radim u P&C. Ne, ne znam sve informacije (mada često kupujemo tamo ali nismo nikad prije na te njihove famozne kupone kupovali, a poslije sam vidila da ono što je "sniženo" je bezveze - ili tipa sako koji za kojih nema hlača ili ljetne ružne košulje - po mogućnosti zimi).

Kad ja razgovaram s nekim o svom poslu ne umanjujem vrijednost te osobe. Prodavačice u P&C su krajnje neraspoložene za bilo kakvo objašnjavanje i pišem ovo na forum ne bi li se možda trgle.
Kao što sam rekla, alternative za P&C baš i nema tako da nije da ljudi neće nastaviti kupovati tamo, ali to je moje mišljenje.
NeceLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 21:33   #85
vidim da nitko nije oduševljen sa djelatnicima u P&C, ali meni su se prošli četvtak pokazale baš ok. Naime, popodne sam u CCE vidjela neke stvari za koje nije bilo tamo broja, pa mi je žena nazvala u CCW i pitala dal ima, i sve mi rezervirala na prezime za navečer u 21 kada je počeo shopping night...uglavnom, bila je više nego uslužna i ljubazna
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 01:29   #86
tako su i meni za guess hlace, kad je vidjela da nema broja u drugim centrima isla je zvat voditelja da skinu hlace sa lutke
ja imam bas obrnuto misljenje...da se trude i vise nego drugdje kad kupujem i da nazalost samo tamo ima posteni izbor kod nas

drzak ton nikako nije u redu, to znaci da neki prodavac nije ok a ne da su citriam " kuponi za k..." uvjet je takav kakav je...i ja bi volila da je za svu robu, iskoristila bi ih sve
svakako sljedeci put kazi prodavacu mirnim i ljubaznim glasom da ti se obraca sa postovanjem i smireno ako ikad budes u slicnoj situaciji, to mu je na kraju posao za koji je placen
Seppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 11:44   #87
joj, ne da mi se više da, ima i dobrih prodavača tamo al zaista često naletim na drzak stav... i nekako sa grčem ulazim u taj P&C. Ne znam zašto ih toliko braniš... Meni su iskreno kuponi jednom-dvaput godišnje, na sniženu robu (što je ugl ljetna roba usred zime) u iznosima kakvi jesu (tipa 25kn na 150, i tipa 500 kn na 3000) bezveze deal za taj dućan.

Ako je tebi to super, hvala Bogu, očito sam ja zahtjevnija od tebe.

Al mislim da je vrijeme da stanemo s ovim - ja imam svoj stav i iskustvo, ti svoj i mislim da ga neće ni jedna neće baš promijeniti
NeceLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 11:56   #88
ja imam od jeseni njihovu karticu i nisu mi nikad poslali nikakve kupone. kupovala sam neki pulover od vune po ljeti za 79kn. i tad mi je neki djelatnik ponudio njihovu karticu, bio je jako ljubazan, mislim to mu je posao. istina i mene iritiraju bezobrazni djelatnici, a nažalost ima ih na svakom čošku. a što se tiče sniženja, ev. 20% ili nekih 100kn na cifru od 1500kn, i samo ljetna roba ugl. snižena. bvz. a ima lijepe robe, sviđa mi se njihova marka montego i ponuda za muškarce.
artemida7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 23:54   #89
Da li netko zna koja se marka nalazi odmah do armani jeans-a na katu peek & cloppenburga?Vidio sam nesto sto me zanima ali eto nisam zapamtio marku a jako me zanima pa ako netko zna?
coolwater is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 23:54   #90
Koji p&c...nije raspored isti u svakom...da nije boss orange?

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
Seppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 21:23   #91
Quote:
Seppina kaže: Pogledaj post
Koji p&c...nije raspored isti u svakom...da nije boss orange?

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
Evo isao sam u city i vidio da se radi o marki aeronautica
coolwater is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 14:53   #92
Zašto toliko maltretiraju s tom njihovom karticom koja uopće nema svrhu osim da prate što se i kad kupuje. Svaka prodavačica doslovno maltretira da li imate karticu, zašto nemate, želite li, zašto ne, pa hajde napraviti ću vam... A te kupone što dolaze poštom može uzeti svatko jer stoje kraj blagajne, ali naravno, iskoristivo je samo s karticom. Tko su oni da kupce toliko prisiljavaju da im ostavljamo svoje osobne podatke. Meni je stvarno postalo neugodno više i izbjegavam ih, a prodavačice su im toliko otresite i bezobrazne i samo uvaljuju stvari za prodati. Čula sam da prodavačice uzmu i nose robu koja im se svidi, a pogotovo marke pa vrate nakon nakon dva mjeseca. Svake sezone vade i prodaju pod novo kolekcije koje su stare po nekoliko godina, nedavno sam čula u njihovoj trgovini da netko od kupaca komentira da je neka stvar iz 2010. godine. A iznenadila sam se kad su prodavačice jednu mladu curu koja možda ima 18 godina napale jer je nešto mjenjala. Toliko su se prodavačica derala na nju i bile bezobrazna da mi je bilo žao cure. Derale su se na nju da ona stalno nešto mijenja i zašto nema njihovu kartiu.. i na kraju joj nisu htjele dati imena za pritužbu, svi kupci su ostali zgroženi
Užasno i jadno
voditeljica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 15:13   #93
Quote:
voditeljica1 kaže: Pogledaj post
Zašto toliko maltretiraju s tom njihovom karticom...

velika i jedina prednost kartice je da ako izgubis racuna sa njome mozes reklamirati pod uvjetom da si je provukao tijekom kupnje.
S obzirom da su se nove muzeve hlace, tocnije 4 para (po 100 eura) misteriozno stisnule za cca 4 cm nakon pranja na quick programu na 30°C bilo bi mi jako drago da je idot uzeo racun ili barem provukao karticu, ovako se mogu hebati.

Ukratko, ako kupujet muski jeans Brax vodite brigu o racunu jer im se kvaliteta znatno smanjila.

Zadnje uređivanje ~*Aurora*~ : 19.06.2014. at 15:49. Reason: skraćivanje q
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 19:16   #94
kako se zove ona robna marka u peeku na muškom odjelu, ima "trousers" ili tako nešto slično u imenu.. stoji na gornjem djelu među hugo boss/ck/armani odjećom
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 16:29   #95
Zna li tko kako ide sa zamjenama u peeka? koliko dana i jel samo za nešto drugo ili vraćaju novac? hvala
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 23:27   #96
potpisujem za zločeste tete prodavačice u peeku...
pogotovo jedna plavuša na katu u city oneu kod armani jeansa
odustala sam od kupnje zbog njene napadnosti,odmjeravanja
od glave do pete i okretanja s očima...
i nije bilo samo jednom tako,pa kao slučajno...
frogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 17:00   #97
zašto u Peeku na onom skupljem odjelu (na katu) nemaju nikad sniženja kolekcije koja je "završila" već uvijek u onaj njihov kut dovuku robu koja NIKAD nije prodavana tamo često idem u peek i baš pratim neke stvari i čekam hoće li išta od toga na sniženje i ne, skroz povuku tu robu a na one vješalice sa sniženjima dovuku neku koja nije nikad tamo prodavana po punoj cijeni .. stvarno čudno.

na jeftinijem djelu (i za jakne koje su također na katu) budu normalna sniženja
sixito is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2015., 17:10   #98
Quote:
sixito kaže: Pogledaj post
zašto u Peeku na onom skupljem odjelu (na katu) nemaju nikad sniženja kolekcije koja je "završila" već uvijek u onaj njihov kut dovuku robu koja NIKAD nije prodavana tamo često idem u peek i baš pratim neke stvari i čekam hoće li išta od toga na sniženje i ne, skroz povuku tu robu a na one vješalice sa sniženjima dovuku neku koja nije nikad tamo prodavana po punoj cijeni .. stvarno čudno.

na jeftinijem djelu (i za jakne koje su također na katu) budu normalna sniženja
Ako govorimo o cc1 west bude ti sniženje na katu ali traje svega dva tri tjedna jer se apsolutno sve dobro pokupuje! Recimo vidjela sam juicy couture trenirku sniženu na 700kn i bilo je 4 komada bilo je to navečer,stigla sam slijedeće jutro i sve su prodane baš u svim bojama. Moja frendica ima slično iskustvo s Moschino torbom i jednom jaknom. Znači trebaš pratit ili ih pitat tamo u 12 mjesecu kad će počet prvi krug sniženja i odmah taj dan ići Što se tiče prodavačica ja za CC1 west imam samo pohvale. Znači na gornjem katu su skupe stvari i mogu probavati pred ogledalom 5 MK torbi i nijedna žena neće doć do mene i zamarat me ćak naprotiv, baš puste kupca na miru. Kupila sam već tamo puno stvari i jako sam zadovoljna a recimo kad dođem u XYZ u Areni tamo su na svakom koraku i baš te gledaju i za petama su ti stalno.
__________________
" ne daj mi da vidim ovo nije svijet za nas... "
Chocollina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 13:18   #99
Jel moguće tamo dobit dodatni popust na sniženu robu koja je oštećena? Ima jedna kozna jakna, zadnji broj, ali je malo zguljena na rukavu. Ne smeta previše, ali se vidi.
baraba1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 22:55   #100
Jesmo dragi i ja u zabludi ili se prije moglo kupiti u peeku na rate master od Zabe ?
Ja sam uvjerena da sam kupovala , a eto danas kaze teta na blagajni samo amex i diners na rate !

hm?
__________________
:)
zirovski is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:35.