Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2008., 00:03   #1
Upravo na kioscima

Na zamolbu korisnice Maise otvaram ovaj topic (i to kao top temu!!!).

Ideja topica je dijeliti informacije koja se knjiga, u izdanju raznoraznih dnevnih novina i tjednika, trenutno može kupiti na kioscima, kako vam nešto posebno zanimljivo ne bi promaklo.

Izvol'te.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Old 17.08.2008., 00:08   #2
Kathy Reichs-Sablasni ponedjeljak i Tajne grobnica svaka 40kn u izdanju Vecernjeg lista
Agatha christie-5knjiga o Poirotu u izdanju od 24sata najnovija je Zlo pod suncem svaka 30kn
tolko od mene
mjurjev5 is offline  
Old 17.08.2008., 00:20   #3
Uz još uvijek aktualni broj Cosma - Cosmo + Djevojke iz Riyada (meki uvez) = 44,90 kn
Mene je razveselilo jer sam planirala kupit knjigu, a za nju mi nije bitno kakav je uvez pa eto
Maisie is offline  
Old 17.08.2008., 00:24   #4
Samo bih vas upozorila da ako kupujete Graciju, koja vam za 25 kuna uz časopis nudi i knjigu, uh, kako ono uglavnom nešto o tugovanju, "Petica iz tugovanja" ili tako nešto, i ako vam ne treba literatura za podbočavanje kredence, izaberete radije neki drugi naslov.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 17.08.2008., 18:40   #5
set knjiga(prica) od
Kinga

Paulo Coelho-Brida
__________________
..vrag je u sitnicama...
Korokov is offline  
Old 19.08.2008., 23:18   #6
Uz Elle se dobije Sophie Kinsella-Sjećaš me se?
Miriše mi na čik-lit.
Maisie is offline  
Old 25.08.2008., 18:01   #7
Agatha Christie- Smrt u oblacima 29 kn biblioteka 24 sata
lalita_lalita is offline  
Old 01.09.2008., 17:33   #8
Kinsella je moja najdraža čik- lit. književnica. Toplo preporučujem cijeli opus. Vrlo je duhovita . Od Dnevnika jedne šopinholičarke, pa šopinholičarka u inostranstvu, pa šopinholičarka ima sestru....pa na kraju šopinholičarka ima dijete. to sam pročitala ovo ljeto. Super literatura za godišnji, Ova knjiga što je prošlo ljeto izašla u Elle sam isto pročitala. Jako slatko, parava ženska literatura.
kika11 is offline  
Old 19.09.2008., 22:14   #9
malo je OT, ali možda će nekog zanimati. izašao je rječnik engleskog jezika, idući tjedan je njemački, a tjedan poslije talijanski. 79 kn
abba is offline  
Old 27.09.2008., 20:11   #10
Knjige koje se prodaju uz dnevne novine

kupujem bratu redovno Oxford enciklopediju za mlade koja se prodaje uz večernji no propustila sam 2 pa me zanima gdje bi ih mogla kupiti ili naručiti...
hvala
pozz
The Angel is offline  
Old 27.09.2008., 21:08   #11
probaj ovdje http://ekiosk.tisak.hr/content/searc...7664&Sorting=2
Peppa Pig is offline  
Old 27.09.2008., 22:47   #12
hvala...
The Angel is offline  
Old 28.09.2008., 22:16   #13
jel se moze taj elle nekak narucit jer vjerujem da ga vise nema na kioscima?a sophie je moja omiljena knjizevnica(ako se tako moze zvat chik.lit)i imam sve njene knjige.kako nisam znala za ovo????help!!!!!
haifa is offline  
Old 29.09.2008., 01:54   #14
Prvo pozdrav svima (padobranac ).

Imam pitanje, a ovo mi se čini kao idealan topic. Ljetos je u Tisku (ne znam uz što) izašlo Pullmanovo Polarno svjetlo. Zna li netko od vas hoće li izaći (uskoro ili uopće) i nastavci?
__________________
Everything dies baby that's a fact
But maybe everything that dies someday comes back
Put your makeup on fix your hair up pretty and meet me tonight in Atlantic City
SocialButterfly is offline  
Old 29.09.2008., 15:53   #15
haifa-mislim da sam sophie kinsella vidjela u profilu u redovnoj prodaji,al za cijenu nisam ziher.
trenutno na kioscima one slatke slikovnice,pocelo sa 101 dalmatinerom,al ne mogu ih kupovati
anna_maria is offline  
Old 29.09.2008., 22:01   #16
aha,hvala ti.ne znam kak sam propustila tu knjigu.a inace sam totalni fan od nje.steta sto ne stavljaju u prodaju knjige od Meg Cabot.
haifa is offline  
Old 09.11.2008., 16:57   #17
Profil je ovo ljeto imao na kioscima knjige za 39 ili 49 kn; Otok, Seksualni život moje ujne, i još jedna knjiga C.Ahern...mislim da je to dobra investicija
i naravno klasici književnosti iz Jutarnjeg...
jesenja is offline  
Old 12.11.2008., 10:39   #18
Quote:
social_butterfly kaže: Pogledaj post
Prvo pozdrav svima (padobranac ).

Imam pitanje, a ovo mi se čini kao idealan topic. Ljetos je u Tisku (ne znam uz što) izašlo Pullmanovo Polarno svjetlo. Zna li netko od vas hoće li izaći (uskoro ili uopće) i nastavci?
ja sam se malo raspitala odmah nakon što je to izašlo i dobila odgovor da uopće nije izvjesno da ćemo se domoći nastavaka za 50 kn, odnosno da nastavci nisu u planu u dogledno vrijeme.
so, don't hold your breath.
__________________
Oronulost mi se dobro drži.
kukuriku is offline  
Old 14.11.2008., 17:10   #19
Quote:
haifa kaže: Pogledaj post
jel se moze taj elle nekak narucit jer vjerujem da ga vise nema na kioscima?a sophie je moja omiljena knjizevnica(ako se tako moze zvat chik.lit)i imam sve njene knjige.kako nisam znala za ovo????help!!!!!
imaš akciju preko jutarnjeg sa sophiom:

Sophia Kinsella akcija
ValeG is offline  
Old 16.11.2008., 17:31   #20
jedno pitanjce - da li je izasao poeov 'crni macak' u onoj varijanti lektira od jutarnjeg (?)
hvala
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:49.