Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2011., 16:53   #61
Ja imam pravo izraziti svoje mišljenje bez da ga netko poput tebe naziva glupim.
Vidim da ti siroče ne znaš osnove pristojne komunikacije.
Holly G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 00:47   #62
vidi molim te. pa imam i ja pravo reć da je tvoje razmišljanje o "problemu", ovdje konkretno njuškala glupo...mislim ti doslovno ničim nisi potkrijepila svoju izjavu da njuškalo propada i da je idalno vrijeme da dođe netko novi. ja sam argumentirano iznio zašto neće doći do toga. možda ne znam osnove komunikacije ali vrlo dobro znam da kad netko ima glupo mišljenje...

mislim nema smisla raspravljat ako se sve svodi na to da sam ja tebe uvrijedio jer sam tvoj komentar nazvao glupim i pri tome argumentirano iznio zašto...ako ne znaš raspravljat nemoj ni dolazit na forum...
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 12:33   #63

http://www.njuskalo.hr/ostali-mobite...-oglas-4160784
Ovakav oglas je moguće naći samo na NJUŠKALU!!!
Samo na NJUŠKALU se može desiti da netko oglasi da je nešto PRODAO! Svugdje drugdje bi takav oglas sklonili!!!

Zadnje uređivanje Nadobudan : 28.12.2011. at 12:40.
Nadobudan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 17:06   #64
stavite fake oib i bok
__________________
[QUOTE=alfa146;Koliki ti je sub?I koliko Wati piše da isporučiva RMS-a.E sad to podijeli s 2 ,skini20% i dobit ćeš snagu pojačala.Inače ako će ti samo goniti sub kupi mono-blok.
treo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 21:09   #65
Quote:
Holly G. kaže: Pogledaj post

....
evo ispričavam se javno za to što sam Vaš komentar nazvao glupim.

no da se vratim na temu
@treo ta nije loša jer mislim da ne mogu znat jeli oib pravi ili nije...jbg ja dok sam radio u njuškalu nije bilo oib-a pa ne znam na koji način teku provjere

Zadnje uređivanje PeGO : 28.12.2011. at 21:38.
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 16:15   #66
hi!
evo samo da podijelim jedno iskustvo s vama s njuskala.... Stavila sam oglas da prodajem neke štikle i nazove mene TIP i kaže da će ih on kupiti za 500 kuna, a ja sam ih prodavala po 200. Ja kazem ali cijena je ta koja piše. A on meni, pa ovih dana sam u vašim krajevima i htio bi da se nađemo, da ih vi nosite i da ja svršim po njima.... Jel možete vjerovat?!? Cure, jel se to i vama događa?? Sto je najbolje, on nije prvi, vec treci koji ocito ne zeli kupiti cipele nego trazi nesto više. To mi je totalno čudno, al Bože moj, stvarno nas ima svakavih.
plava83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 20:39   #67
pogledaj mail s kojeg ti je napisao upit i pošalji carnetovoj abuse službi mail pa neće više...kakvi bolesnika ima u pm...samo mislim da to nije problem njuškala jer kako će oni znat koji upit će tebe lik pitat :S
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 11:38   #68
još gore, zvao me, ali sa skrivenog broja. ja sam samo poklopila,ali odmah mi je bilo sumnjivo čim se muško interesira za ženske sandale. pozzzz
plava83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 12:11   #69
ova tvoja priča je stvarno bolesna malo...mislim lik je bolesnik...al čuo sam za takve...doduše moja cura je jednom na tagged stavila sliku svojih novih štikli pa joj je neki lik pisao da bi on svašta radio na njene noge i nožne prste...ima frikova...najbolje ti prijavit takve stvari....čak i kad je skriveni broj u pitanju može mu se uć u trag
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 16:15   #70
Njuskalo mi je najdrazi e-oglasnik samo mi je glupo to sto traze osobne podatke iako je to dobro da se smanje prevaranti ali je nemislim davat svoje podatke.
haker010101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 16:01   #71
pomoć

je li itko kupovao od: lewis223 , mmiskic ili kupnjaonline ?

-marley is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 21:06   #72
Quote:
haker010101 kaže: Pogledaj post
Njuskalo mi je najdrazi e-oglasnik samo mi je glupo to sto traze osobne podatke iako je to dobro da se smanje prevaranti ali je nemislim davat svoje podatke.
Ma neće to smanjiti broj prevarantskih oglasa. Nitko te podatke ne provjerava niti može provjeriti. Ja kad vidim da lik ima 20,50 ili 500 oglasa znam da su mutna posla. Jbte pa nemaju normalnih privatnih oglasa, sve preprodavači.
Eutanazija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 22:47   #73
Quote:
Nadobudan kaže: Pogledaj post
Imam registriranu trgovinu, imam i link na web stranicu, koristim google analytics i pratim situaciju. Nisam najjeftiniji, ali pružam najkvalitetniju uslugu u gradu. Svaki posao koji sam odradio bio je iznad našeg prosjeka i od svakog posla su legle preporuke i barem 2 nova posla. Najjeftinije nije najkvalitetnije i to niti pod razno!!! Nije nitko budala da štedi na rukama, nego se naravno štedi na materijalu pa nije problem zaključiti kakav će biti jeftini posao, a i hrvatska je prekrcata Fušerima. Toliko o mojoj kvaliteti i cijeni. A kolega ima jednu od jačih firmi vezano za posao koji radi i radi zaista OK. Osim toga sama stranica mu vrijedi 15 000kn. On plaća oglase na sve strane i Njuška mu je najveća pušiona. E pa kad netko na oglasnike pegla 5 000kn mjesečno i od toga nema ništa....sorry, ali to je banana. Ne daje 5 000 na Njušku, ali od nje ima samo gubitak, a ne profit!!! Osim toga znam malo više ekipe koja radi i sa njuškom i sa brdo drugih oglasnika..... Baš je čudno da nikome ništa ne uletava preko njuške....

Ja sam samo ogorčen time da oni daleko skuplje naplačuju istaknute oglase od konkurencije, a nisu niti približno konkurentni na tržištu po pitanju kvalitete!!!
Znam da je post stariji, ali eto da se osvrnem.

Znači ne tako davno u rubrici usluge se više ne može dati besplatan oglas. U redu, šta je tu je, reko plaćat ću.

I kad me ljudi zovu volim ih pitati gdje je pročitao oglas da vidim koji mi je najisplativiji oglasnik za plaćanje. U tjedan dana ako se javi jedan je puno, odnosno javi se netko u prvi dan ili dva i to ne uvijek, jer kasnije je oglas na 5,6... str. i nitko ga ne gleda, dnevno je otvoren jednom do dva put, a nakon kaj ode iznad 9. str. nema više pogleda.

Platim ja boldani oglas, stvar je dosta slična, od 50 poziva 2 ili 3 sa njuške.

Dok se rubrika "usluge" nije naplaćivala moralo se dnevno nekoliko puta dizati oglas da bi bilo efekta, a ni sa plaćanjem nije bolje, oglas brzo "tone"

Na boldanom je stvar isto slična jer nekom logikom ljudi vole izbjeći takve oglase,barem ako je sudeći po broju pregleda i poziva.

Tako da sa tim oglasnikom i nisam baš zadovoljan po pitanju samog plaćanja oglasa. Glede prodaje automobila i sl. tu je stvar drugačija, ali sa ovim uslugama su zeznuli stvar totalno.

Svi vi koji plaćate Njuškalu pitajte svoje kupce, klijente... gdje su vidjeli oglas, tek toliko da vidite koliko vam je koji od oglasnika isplativiji, a i vodite evidenciju dnevno pregledanih oglasa nakon kaj počnu "tonuti".
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 22:07   #74
Ne znam ljudi za vas ali ja mislim da je pego malo previse stiti njuskalo. Oni su meni super ali mi se gadi sto su se razbahatili sa cijenama u zadnje vrijeme.. Poceo sam padati od smijeha kada sam procitao da treba 10-15 mil kuna.. To je ona klasična priča s kojom će pego sa figom u džepu odbiti potnecijalne ljude koji bi htjeli napraviti svoj oglasnik. S obzirom da znam decke koji su radili njuskalo i da sam sam u it industriji dosta dugo mogu samo reci da ovo sto pego prica su čista hrpa sranja. Sori pego nemoj se ljutiti
Omar666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 22:18   #75
ne ljutim se ja. al evo konkretno radio sam u njuškalu (u razvoju) prije godinu dana, nije to sustav koji su napravila tri frenda i oni ga voze....iza njuškala stoji grupacija styria koja je u razvoj njuškala i njegovo pokretanje uložila preko 15 mil. kuna. ja znam osobe koje su baš radile njuškalo i koje su dok sam ja bio tamo radile na razvoju istog...

kad je njuškalo pokrenut, sjeti se (ako si već dugo u IT-u) di su se sve banneri prikazivali. nije bilo mjesta na netu gdje nisi mogao vidjet njuškalo banner, osim toga tramvaji su bili sa njuškalo natpisom, tv reklame. među 15 mil. ne mislim na izradu samog backenda i frontenda već na komplet pokretanje firme. ako misliš da ćeš sa 100 il 10 000kn pokrenit oglasnik koji će bit konkurentan, mislim da pričaš gluposti, bez uvrede, pogotovo aok si iz it svijeta....
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 22:39   #76
Quote:
Omar666 kaže: Pogledaj post
Ne znam ljudi za vas ali ja mislim da je pego malo previse stiti njuskalo. Oni su meni super ali mi se gadi sto su se razbahatili sa cijenama u zadnje vrijeme.. Poceo sam padati od smijeha kada sam procitao da treba 10-15 mil kuna.. To je ona klasična priča s kojom će pego sa figom u džepu odbiti potnecijalne ljude koji bi htjeli napraviti svoj oglasnik. S obzirom da znam decke koji su radili njuskalo i da sam sam u it industriji dosta dugo mogu samo reci da ovo sto pego prica su čista hrpa sranja. Sori pego nemoj se ljutiti
Ti da si u It industriji tako dugo, tada bi znao kako stranac svoje pare ne ulaže lopatom na rizik.

Sve šta su zacrtali ostvaruju, a rezultat ti je takav da danas najposjećenije web stranice u 90% slučajeva drže stranci sa isturenim našim "vlasnicima".

Točno je da se radi o milijunima. Ne samo sa Njuškalom već i sa nizom drugih projekata.
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 17:41   #77
mene su isto tražili oib na njuškalu pa sam upisala nasumično brojeve. i rješeno.
prevarena_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 22:47   #78
Jel nekom zadnjih dana zna biti spor njuškalo, ponekad mi oglas učitava dosta dugo, pa je neko vrijeme samo bijeli ekran ispred mene.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 02:42   #79
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post
Znam da je post stariji, ali eto da se osvrnem.

Znači ne tako davno u rubrici usluge se više ne može dati besplatan oglas. U redu, šta je tu je, reko plaćat ću.

I kad me ljudi zovu volim ih pitati gdje je pročitao oglas da vidim koji mi je najisplativiji oglasnik za plaćanje. U tjedan dana ako se javi jedan je puno, odnosno javi se netko u prvi dan ili dva i to ne uvijek, jer kasnije je oglas na 5,6... str. i nitko ga ne gleda, dnevno je otvoren jednom do dva put, a nakon kaj ode iznad 9. str. nema više pogleda.

Platim ja boldani oglas, stvar je dosta slična, od 50 poziva 2 ili 3 sa njuške.

Dok se rubrika "usluge" nije naplaćivala moralo se dnevno nekoliko puta dizati oglas da bi bilo efekta, a ni sa plaćanjem nije bolje, oglas brzo "tone"

Na boldanom je stvar isto slična jer nekom logikom ljudi vole izbjeći takve oglase,barem ako je sudeći po broju pregleda i poziva.

Tako da sa tim oglasnikom i nisam baš zadovoljan po pitanju samog plaćanja oglasa. Glede prodaje automobila i sl. tu je stvar drugačija, ali sa ovim uslugama su zeznuli stvar totalno.

Svi vi koji plaćate Njuškalu pitajte svoje kupce, klijente... gdje su vidjeli oglas, tek toliko da vidite koliko vam je koji od oglasnika isplativiji, a i vodite evidenciju dnevno pregledanih oglasa nakon kaj počnu "tonuti".
Ja sam korisnik Njuškala oko 2 godine. U turističkim uslugama sam i imam stvarno brdo oglasa. Do kada ću ih imati brdo - ne znam. Idući tjedan bih se trebao čuti sa savjetnicom (btw "savjetnici", ti ljudi se non-stop mijenjaju, kod mene je na tur. produktima već 4 osoba koja me "vodi")
OK, prve godine sve 5. Plaćao VAU VAU i VAU i Trakicu, sve bilo po cca 1 kn...uzeo i bannere 2010. 10tis kn, 2011 7k...ali su 2011 povisili cijenu oglasa na 10 kn i ...
SEO je 2010 i 2011 bio za svaku pohvalu. Moj biznis, je recimo bio izbacivan među prvih 5 na google...ali ove godine situacija više nije ni priblizno takva...nema me na prve 2 stranice...Zašto? Nemam pojma...
Ove godine su uveli ko zna šta novo
legaos is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 02:54   #80
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post
Znam da je post stariji, ali eto da se osvrnem.

Znači ne tako davno u rubrici usluge se više ne može dati besplatan oglas. U redu, šta je tu je, reko plaćat ću.

I kad me ljudi zovu volim ih pitati gdje je pročitao oglas da vidim koji mi je najisplativiji oglasnik za plaćanje. U tjedan dana ako se javi jedan je puno, odnosno javi se netko u prvi dan ili dva i to ne uvijek, jer kasnije je oglas na 5,6... str. i nitko ga ne gleda, dnevno je otvoren jednom do dva put, a nakon kaj ode iznad 9. str. nema više pogleda.

Platim ja boldani oglas, stvar je dosta slična, od 50 poziva 2 ili 3 sa njuške.

Dok se rubrika "usluge" nije naplaćivala moralo se dnevno nekoliko puta dizati oglas da bi bilo efekta, a ni sa plaćanjem nije bolje, oglas brzo "tone"

Na boldanom je stvar isto slična jer nekom logikom ljudi vole izbjeći takve oglase,barem ako je sudeći po broju pregleda i poziva.

Tako da sa tim oglasnikom i nisam baš zadovoljan po pitanju samog plaćanja oglasa. Glede prodaje automobila i sl. tu je stvar drugačija, ali sa ovim uslugama su zeznuli stvar totalno.

Svi vi koji plaćate Njuškalu pitajte svoje kupce, klijente... gdje su vidjeli oglas, tek toliko da vidite koliko vam je koji od oglasnika isplativiji, a i vodite evidenciju dnevno pregledanih oglasa nakon kaj počnu "tonuti".
Quote:
PeGO kaže: Pogledaj post
sumnjam da će njuškalo propast. je da su s ovom "forom" naplaćivanja oglasa u uslugama malo zajebali sebe ali nije njuškalo blizu propadanja niti će ga netko drugi zamijenit....ako pogledaš samo audience.com.hr vidjet ćeš da iz mjeseca u mjesec promet na njuškalu raste i da čak i kad ostali sajtovi imaju minus u mjesecu njuškalo je opet u plusu barem 0,5% (što nije malo kad pogledaš audience.com.hr). njuškalo će vjeruj mi u prvoj polovici 2012. godine prestić 24sata.hr i time postati 4. najposjećenija stranica u Hrvatskoj a njegov najveći konkurent trenutno, oglasnik.hr je 23. sa padom od 5,75% u 11. mjesecu dok je njuškalo imao +0.06 (čini se malo, ali puno je vjeruj mi).

ovaj olx.com.hr je kasno došao u HR i ukoliko ne ulože preko 500.000kn mjesečno u marketing neće izbit njuškalo jako dugo.
@Pego, vidim da si bio u Nuškalu, zanima me koliko je točan taj audience.com.hr, baš vezano za Njuškao - naime - na nekim forumima sam isto čitao da se te stvari namještaju, ali opet (kao što sam napisao u prošlom postu) mene je 2010 i 2011 Nuškalo izlistavalo bolje nego google..među prvih 5 non stop! Meni je prodaja bila savršena, uzimao sam bannere, plaćam dodatne oglase, VAU vAU, trakice...prodaja raste super. Sve 5!
Međutim ove godine, situacija se pogoršala - naime izlistava me tek na 2 str googla!
Ja sada imam osjećaj da me oni na neki način "blokiraju" dok ne pristanem na NOVE UVJETE oglašavanja (čitaj : PLAĆANJA). Znači abnormalno je sve poskupilo - u tolikoj mjeri da mi se čak isplati platiti googlu direkt oglasavanje.
Šta če se dogoditi recimo, ako nas 90% poslovnih oglasivača ne pristanemo na takve uvjete? Vratit će se na staro ili (budući da se radi o stranom kapitalu, pa oni imaju "vremena"), zadržat će tnove uvjete i cijene dokle mogu, a nas ko šiša?
legaos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:31.