Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2016., 08:29   #1681
Meni je film bio dobar, najviše radi arnija, njegov engleski i onaj smješak
ostatak filma razočaravajuć,Jason Clarke i Jai Courtney nisu simpatični i jednostavno meni ne pašu kao glumci za lead role.
malecka je ok
Z_interactive is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 21:11   #1682
Strahota kakvo smeće od filma. Upropaštene godine koje su se čekale do novog nastavka i milijuni od kojih se mogao napraviti dobar film.
a49 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 08:55   #1683
Jedna stvar je napraviti jako loš 5. tzv. "nastavak" (jer od petih se nastavaka ništa bolje ni ne očekuje), a sasvim druga je kad to učiniš na način da se pri tome još i posereš na klasična prva dva nastavka, posereš se na nešto što je bila duhovna hrana generacijama, na nešto što se gledalo s posebnim emocijama.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 11:12   #1684
a da su napravili generični nastavak opet ne bi bilo dobro,svaka im čast na hrabrosti i na mijenjanju cijelog koncepta priče,meni je film bio super
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 21:11   #1685
Užasan film, ne znaš što je gore, glumci (osim Arnie-a), radnja ili dijalozi. Svaki put kad bi Emilia nazvala Arnie-a "pops"
lavko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 23:54   #1686
Quote:
lavko kaže: Pogledaj post
Užasan film, ne znaš što je gore, glumci (osim Arnie-a), radnja ili dijalozi. Svaki put kad bi Emilia nazvala Arnie-a "pops"
Taj dio mi je pogotovo bio mrzak
__________________
Nisam procitao pravila za oblikovanje potpisa.
Kick_Ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 01:56   #1687
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Jedna stvar je napraviti jako loš 5. tzv. "nastavak" (jer od petih se nastavaka ništa bolje ni ne očekuje), a sasvim druga je kad to učiniš na način da se pri tome još i posereš na klasična prva dva nastavka, posereš se na nešto što je bila duhovna hrana generacijama, na nešto što se gledalo s posebnim emocijama.
Pogledao sam opet T5 večeras.
Rekao si ono što ja mislim već neko vrijeme.
Dugo razmišljam već o cijeloj ovoj franšizi i za mene je ovo definitivno najgori Terminator.

Sad, postavlja se pitanje što dalje. Snimati još ovakvih gluposti ili šta.
Najlogičnije bi bilo uzeti pauzu od 10-ak godina, i napraviti reboot.

Recastati sve glumce, ali na pametan način.
Po uzoru na prva dva Terminatora.
I napraviti nekakav smisleni storyline jer već u drugom Termiju postoje neke nelogičnosti koje bodu u oči. A sa svakim novim nastavkom postaje sve gore (petica je vrhinac).
Arnolda nitko ne će moći u potpunosti zamijeniti ali sigurno postoji neka dostojna zamjena. Jer ovako više ne ide.

Hvala James Cameronu što je prodao (sjebao) Terminatora kako bi se mogao posvetiti Avataru.
Što će vjerojatno opet napraviti kad mu vrate prava 2019 ili koje već godine.

PS Meni bi novi Terminator bio Dwayne Johnson
Doma184 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 04:44   #1688
Znaci bas dok sam citao tvoj post i kada si naveo recasting, molio sam se bogu, samo da the rocka ne ubacis unutrao kao t-1000.
To nebi volio nikako, iako mi je jako drag i simpatican glumac. Volim ga vidjeti, gluma mu se popravila, ali ne on. Bar ne u terminatoru.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 07:53   #1689
Quote:
Doma184 kaže: Pogledaj post
Najlogičnije bi bilo uzeti pauzu od 10-ak godina, i napraviti reboot.
Ili jos bolja opcija - Pustiti ovu fransizu na miru.
Koliko god rebootova da oni naprave, to nikada nece bit kao originali.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 13:18   #1690
Quote:
Ndreca kaže: Pogledaj post
Znaci bas dok sam citao tvoj post i kada si naveo recasting, molio sam se bogu, samo da the rocka ne ubacis unutrao kao t-1000.
To nebi volio nikako, iako mi je jako drag i simpatican glumac. Volim ga vidjeti, gluma mu se popravila, ali ne on. Bar ne u terminatoru.
Ma to sam samo naveo kao ogledni primjerak, ne mora biti The Rock. Nije ni meni idealan kandidat jer je ćelav

Hades, da su se redatelji kroz ova četiri nastavka manje bavili mijenjanjem prošlosti i da smo u samo jednom filmu dobili onu bitku koju su ljudi izgubili od Skyneta složio bih se s tobom.

Koliko god Salvation bio loš, redatelj je imao muda prikazat budućnost. Nešto što se ni Cameron nije usudio (ne računajući flashbackove). Ispalo je loše da, ali na hrabrosti - svaka čast.

Da ukratko objasnim zašto mi je Genisys najlošiji nastavak do sada:
Casting totalno promašen i za JC i za Kyle Reesa a bome i za mamu Connor.
Alternativni timeline, petljanje u prva dva dijela (koji kada se zasebno gledaju funkcioniraju), Terminator koji stari (daj molim te), John Connor kao T-3000 (glupost neviđena) i općenita nelogičnost u vremenskom slijedu koja nam je servirana ovim nastavkom.

I zato, uzet pauzu od 10 godina, naći kvalitetne glumce ali zaista kvalitetne po uzoru na prva dva Terminatora, naći čovjeka koji stvarno zna napisati scenarij a da to ne izgleda kao da je imao komad iz fizike i logike u srednjoj i naći redatelja koji će znati sve to povezati skupa.

Triologija, prvi dio po uzoru na Terminator, drugi, Skynet dobiva svijest i ona bitka, treći dio pokret otpora slanje Kylea u prošlost i konačna bitka. I to je to.

Sad, nešto što ja osobno naslućujem a što je dosta diskutabilno je da bi reboot Terminatora mogao biti sljedeći Snyderov projekt. Naravno sve zavisi o tome tko će kupiti prava na Terminatora kada ih Cameron opet proda.
Jer budimo realni, Terminator je Cameronovo neželjeno dijete, nešto čemu se on nikada nije u potpunosti posvetio, nešto što je prodao prvom prilikom i opet će to napraviti jer, čovjek je išao na dno Marijanske brazde kako bi obavio istraživanje za nastavak Avatara. Terminator mu ne treba.

Zadnje uređivanje Doma184 : 19.10.2016. at 13:35.
Doma184 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 05:15   #1691
Ne vidim zašto se ne bi radio novi remake.
Uvijek se može rasturiti nekom novom originalnošću i dobrim glumcima.
Uz pridržavanje postulata prvih dijelova i dozom suptilnog humora koji pak ne smije iskakati iz okvira priče i atmosfere koji moraju biti prioritet.

Petica je joke i stvarno nema smisla raspravljati o ozbiljnosti iste, a franšizu vratiti na pravi put (što prije).
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 12:54   #1692
Meni je Genisys odličan i žao mi je da ne idu dalje sa pričom.

Gledao sam ga 3 puta u kinu, jedan od rijetkih filmova koji sam toliko puta gledao u kinu.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 18:12   #1693
Quote:
Doma184 kaže: Pogledaj post
Jer budimo realni, Terminator je Cameronovo neželjeno dijete, nešto čemu se on nikada nije u potpunosti posvetio, nešto što je prodao prvom prilikom i opet će to napraviti jer, čovjek je išao na dno Marijanske brazde kako bi obavio istraživanje za nastavak Avatara. Terminator mu ne treba.
Svašta. Čovjek očito ne želi snimati dalje Terminatora, i želi biti zapamćen po dva (po mnogima i jedina) filma o Terminatoru.
Sadokann is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 22:17   #1694
Quote:
Sadokann kaže: Pogledaj post
Svašta. Čovjek očito ne želi snimati dalje Terminatora, i želi biti zapamćen po dva (po mnogima i jedina) filma o Terminatoru.
Ovo je tocno.
Nema to nikakve veze sa tim kaj se njemu neda radit na Terminator fransizi jer on zeli da fanovi pamte te filmove po prva dva.
A i tu tvrdnju pobija cinjenica kako Cameron priprema Terminator 2 3D Remastered za 2017.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 07:34   #1695
Terminator Genisys (Genismeće) - otkazani nastavci - SVIJET SPAŠEN

Oni koji me znaju tu kao Dragona007 znaju kakvi sam fanatik glede Terminator franšize (prva dva filma), te jako dobro znaju da svako potencijalno spominjanje pred menom Terminator Genismeća može izazvati treći svijetski rat.

Ja se sam suzdržavam da ne spominjem ovo SMEĆE (Genisys) od filma, ovo nije ni film, ovo je SMEĆE koje se ne smije staviti pod kategoriju filma, ali odlučih otvoriti temu da objavim svim onima koji nisu znali, da NASTAVAKA OVOG SMEĆA NEĆE BITI, spašen sam od živčanog sloma .



Ako pogledate ovaj video i potražite po Google, naići ćete na jednu toliko stupidnu izjavu Paramounta da za sve nas fanatike/fanove Terminatora kad čujemo tu izjavu/pitanje dođe da lijepo nabavimo neki eksploziv, organiziramo se i dignemo ih u zrak do orbite, mater im stupidnu.

Pitanje/izjava Paramounta (skupa sa retardosima koji su radili na Terminator Genismeću) nakon što su otkazali nastavke Genismeća (hvala Bogu) je ta:

"DA SE ONI MORAJU PRIUPITAT ZAŠTO PUBLIKA NIJE DOBRO PRIMILA GENISYS I ŠTO PUBLIKA TRAŽI?"

Dopustite da ja odgovorim: ne treba ni spominjati da su nam SILOVALI USPOMENE IZ DJETINJSTVA SA GENISMEĆEM, znači dovoljno je samo to da se nekog ubije tamo, - Tražimo normalni film rata u budućnosti (iz scena T1 i T2 glede budućnosti) MAJKU LI VAM RETARDIRANO-STUPIDNU ...em. , RAT U BUDUĆNOSTI!!!

Oprostite stvarno na ovome ali ovo je ne za dobiti slom živaca ako si fan Terminatora, ovo je bokte vidio za napasti nekog, doslovno napasti, baciti eksploziv tamo..., ŠTO FANOVI ŽELE!!??

Pa majku ti Isusovu da ti majku Isusovu ej..., oprosti mi Bože, ali evo majku ti Isusovu, da što fanovi žele?

Koliki hebeni IQ NA RAZINI AMEBE moraš imati da ne bi znao što fanovi žele AKO već rade novi film, koliki hebeni IQ, ajd molim vas odgovorite mi ovdje.

I nemojte mi davat nebuloze tipa da su htjeli zaraditi sa Genismećem (SILOVANJEM TERMINATOR FRANŠIZE) i nastavcima Genismeća, jer su istu lovu mogli zaraditi na dva nastavka na Salvation, majčicu im retardiranu.

I da sam ja i svi ostali fanovi Terminatora spali na to da nam "film" (Genismeće) rećira debilčina koja je režirala Thora, ma majko moja kako smo nisko pali, pali smo nisko bome, nema nas, otisli smo u k...

Ali kult i legenda prva dva filma živi zauvik, Terminator franšiza kao jedna od najboljih ScFi živi zauvijek MA ŠTO GOD OVA RETARDIRANA MONSTRUOZNA GAMAD smislila za idući film.

P.S. Na onoj drugoj temi sam ispljuva R.Scotta zbog Covenanta (nisam ja fanatik Alien franšize ali volim je pa eto.) ali R.Scott (pijančina) je PREMIJAAAAAAA sa Covenantom u usporedbi što se događa nama sa Terminatorom, DAJTE NAMA R.SCOTTA, dajte nama toga luđaka pod stare dana jer bolje i on nego ova gamad što su radila na Genismeću, evo Alien fanovi ako ne želite R.Scotta ajde dajte ga nama, TOLIKO SMO OČAJNI POSTALI!!!

Sanjam naravno da Neil Blomkamp režira rat u budućnosti Terminatora, ali to će ostati samo moj san.

Prava se vraćaju Cameronu 2019 na Terminator, te se toplo nadam da će napraviti nešto napokon i ostaviti po strani onaj CRTIĆ Avatar te se primiti ponovno ozbiljnog posla.

ISPRIČAVAM SE MODERATORIMA NA PSOVKAMA u ovome postu, molim vas da me razumite, ispričavam se moderatorima i svim ovdje kolegama forumašima ali ovo mi je bolna točka.

Zadnje uređivanje Star-Lord : 12.07.2017. at 07:47.
Star-Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 09:57   #1696
Meni je Genisys odličan film, žao mi je što ne idu dalje sa pričom.

Najviše mi se svidjelo što su promijenili cijelu priču, to nisam očekivao, bilo je jako hrabro, i po meni su uspjeli.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 10:01   #1697
Quote:
brunejz kaže: Pogledaj post
Meni je Genisys odličan film, žao mi je što ne idu dalje sa pričom.

Najviše mi se svidjelo što su promijenili cijelu priču, to nisam očekivao, bilo je jako hrabro, i po meni su uspjeli.


Ode ja brzo se izlogirat.
Star-Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 10:17   #1698
Prva 2 dela - Remek dela.
Djenesis treš.Početak filma je bio dobar.Možda prvih 20 minuta max
__________________
Whatever you are,
be a good one.
partymonster is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 14:12   #1699
Dragoone, jer si ti ovde u ilegali ili su te moderatori rehabilitovali kao cica Drazu?
Eartwormjim is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 14:46   #1700
Ne znam, meni je Genisys bio najdraži u Terminator franšizi.
Prava je šteta što nisu nastavili priču u tom smjeru.
Ponajviše sam volio karizmatičan i uvjerljiv nastup Clarke kao Sarah Connor.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:59.