Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2007., 15:53   #1
bivsi slini za mojom prijateljicom, a ja ljubomorna.... ufff...

Nisam znala kako bi nazvala temu
Eto, ovako, ja sam sa svojim bivsim s kojim sam prekinula pred tri godine stalno u kontaktu jer smo u istom drustvu. Ja sam jos slaba na njega i valjda se i pomalo nadam da cemo opet biti skupa, iako mi razum govori da se to najvjerojatnije nece dogoditi, ali jako sam ga volila. I jucer sam ga srela navecer, bila sam vani sa najboljom prijateljicom iz srednje, i on je poceo sliniti nad njom... sad samo cekam da mi ju iskomentira kad se iduci put vidimo. A ja to ne mogu slusati... Kako da me prestanu dirati takve stvari??? Mislim da je to normalno da me pogada, jer ipak je to moja dugogodisnja prijateljica. Meni je to grozno jer odmah zamislim kako bi bilo da njih dvoje budu skupa i muka mi dode. On valjda misli da je meni svejedno, a i muski to drugacije medusobno shvacaju, iako ne vjerujem da bi njemu bilo svejedno da ja navalim na nekog njegovog prijatelja.
ps: ona to nije ni shvatila, a i znam da ne bi zbog mene nikad nista s njim, tako da je to u redu, ali me svejedno razivcanilo, i stalno mislim kako ce on sad svaki put kad me vidi pomisliti na moju prijateljicu
pps: he he, nikad mi nije postalo jasno kako zene u braku nisu ljubomorne, kad imam osjecaj da muski cijelo vrijeme odmjeravaju druge zene. Ja sam ocito preljubomorna.
...nadam se da cu dobiti neki dobar komentar, iako se mozda vecini cini zbrkano to sto sam napisala, al eto
tinka333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 22:43   #2
Cool

Malo si zakomplicirala tipičnu priču "cura voli momka, a momak voli drugu" šta je u ovom slučaju tvoja prija. Ako ti je stvarno stalo do momka imaš dvije mogućnosti koje mi padaju na pamet:

1. Pod svaku cijenu ga pridobi nazad ako misliš da će te to usrećiti, iako nisi puno rekla o tom momku - jel onaj koji trči odmah za sljedećom ili je stvarno zatreskan u tvoju priju (ako je ovo drugo onda sumnjam da ćeš se ugodno osjećat ako ih razdvojiš, a imaćeš problema i s njima)

2. Pustiš da sve ide svojim tokom, a ti se saberi i prestani se hranit ljubomorom ka cura od 16 god (osim ako to nisi...eh onda recimo da je normalno), i nađi si drugog dečka, jer ćeš postat otrovna od ljubomore

3. Evo i extra treći - pogledaj neki holiwudski film na ovu temu, imaš ih mali miljun u videoteci i odaberi ishod koji ti najviše odgovara, svi su američki s hepi završecima lol.

PS: Sva prava pridržana, ne odgovaram za neuspojave.
__________________
--- WIKI IS YOUR FRIEND ---
mako is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 23:14   #3
Izvadi glavu iz guzice i shvati jedno:
Bivši je BIVŠI.
__________________
Jag är inte en människa. Det här är bara en dröm, och snart vaknar jag.
Brown Acid is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 23:46   #4
Pa mislim, vrijeme je onda da i ti počneš slinit...za nekim drugim...Ne znam odakle si, ali vjerojatno postoji netko za kim se da slinit...

Klin se klinom...ili se jednostavno primi starog forumaškog...POČNI PIT i dobor se zabavaljat, šanse da netko krene sliniti za tobom se povećavaju...enormno...

Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 02:13   #5
slini za njegovim frendom....
ako te tješi...ljubav mog života voli moju najbolju frendicu...
i idem dalje...i boli i peče ko sam vrag i neopisivo je teško...ali moram i točka...
nemam izbora...
nobady's angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 10:19   #6
jebemu ! lik ti je bivši već 3 godine !!!! daj se pomiri da je gotovo. bivši je bivši. koliko se još mislit nadati da ćete opet bit zajedno???? užas
GRAVEYARD QUEEN is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 10:32   #7
Idi dalje ... dugo vremena ti je bivši, samo pazi da ti i ta frendica ne postane bivša tj. da se posvađate radi njega
Soulmax is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 11:41   #8
ma, znam ja da je on bivsi vec tri godine bla bla bla, nek se ozeni ako hoce, al ne mojom prijateljicom... ali glupo uopce pricati o tome, on je nju vidio dva put u zivotu na pet minuta tako da nije zaljubljen ni nista slicno samo sam ja ljubomorna jer mu je zgodna i bojim se da se ne zagrije vise. a ona njega uopce ne dozivljava, sto se toga tice.
tinka333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 11:46   #9
Quote:
tinka333 kaže: Pogledaj post
ona njega uopce ne dozivljava, sto se toga tice.
onda..???
(( xtc_souL )) is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 11:49   #10
...huh, 3 godine, prije negdje 2,5 godine ti je bilo vrijeme da ga konačno i zaboraviš...

...a možeš i razveselit frendicu pa joj dat par savjeta pošto već znaš kakav je...ae
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:13.