Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2010., 19:18   #21
Od svih ovih Hardy je uvjerljivo najbolji izbor...
Tko jos sumnja, a nije pogledao Bronsona neka to ucini, covjek je fenomenalno odradio posao.



Ali mi to svejedno ne daje za pravo da se nesto veselim ovom filmu.
Mislim da su kao i u slucaju hrpe drugih filmova kojima smo trebali 20-tak godina cekati na nastavak - jednostavno zakasnili.
U medjuvremenu je snimljena cijela hrpa post ap filmova koji su bili svi redom izravno nadahnuti Mad Maxom, a ovo ce sada biti ono sto se zove "milkanje" fransize.
Da bar grijesim pa Miller ponovo izbaci klasik...
dante101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 19:23   #22
Kao prvo odlicno je sto snimaju cetvrti nastavak popularnog filma,a kao drugo jel to Holivud spao samo na 3 glumcautler,Bale i Woringhton,sve iole noviji filmovi su dobili njih 3 a izgleda ce i sada....

Zadnje uređivanje Info's legacy : 21.06.2010. at 20:13.
Info's legacy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 19:26   #23
Ma jok, kolko ja znam Tom Hardy je gotovo sigurno IN za glavnu ulogu
dante101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 14:56   #24
Quote:
dante101 kaže: Pogledaj post
Ma jok, kolko ja znam Tom Hardy je gotovo sigurno IN za glavnu ulogu
Ma jeste, nego mi raspravljamo o tome ko bi sve mogao da bude ok za tu ulogu.

A mozda nije losa ideja da ovaj film bude malo drugaciji te da umesto Max-a imamo zenu koja radi sve te stvari a ta zena je Theron naravno eto za promenu umesto muskarca imamo zenu u 4 nastavku sta mislite o tome ?
(gle kad me sada svi redom obese za j**a)
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 16:24   #25
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Ma jeste, nego mi raspravljamo o tome ko bi sve mogao da bude ok za tu ulogu.

A mozda nije losa ideja da ovaj film bude malo drugaciji te da umesto Max-a imamo zenu koja radi sve te stvari a ta zena je Theron naravno eto za promenu umesto muskarca imamo zenu u 4 nastavku sta mislite o tome ?
(gle kad me sada svi redom obese za j**a)
Čak nebi bilo loše...Theronica kao seksi policajka koja osvečuje smrt svoga muža.

Možda producenti upravo na to ciljaju jer mi inako Tom Hardy nije neka faca ni izbor za Maxa, a na naslov filma je pak Fury Road znači nespominje se lik Maxa.

Vjerojatno će ovaj film ignorirati prva tri.
c0bra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 16:27   #26
Ma užas... obična papilova, još jedan u nizu nepotrebnih nastavaka
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 16:52   #27
Quote:
c0bra kaže: Pogledaj post
Čak nebi bilo loše...Theronica kao seksi policajka koja osvečuje smrt svoga muža.

Možda producenti upravo na to ciljaju jer mi inako Tom Hardy nije neka faca ni izbor za Maxa, a na naslov filma je pak Fury Road znači nespominje se lik Maxa.

Vjerojatno će ovaj film ignorirati prva tri.
To i nije tako losa ideja da ovaj film bude prica za sebe i da totalno ignorise sva desavanja iz trilogije Mad Max.
Kako god da bude ne moze biti lose i da 4 deo bude nastavak pa da recimo Theron sveti Max-a ili da film bude prica za sebe gde Mad Max nije u prvom planu vec luda riba Theron.

Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Ma užas... obična papilova, još jedan u nizu nepotrebnih nastavaka
Zasto brate ?

Ne kapiram to kada neko kaze nepotreban nastavak mislim ni jedan nastavak ne moze da osteti ili nasteti originalu ili predhodnom nastavku a ako film bude dobar ubacimo ga u kolekciju filmova a ako nije izbrisemo ga u svakom slucaju nas to nista ne kosta skinemo ga besplatno preko net-a a oni samo neka snimaju za nas to treba biti super a ne nepotrebno.
Primera radi ovaj najnoviji Street Fighter je tesko sranje i odmah sam ga izbrisao sa hard diska a njegovo skidanje nisam platio tako da meni ne smeta sto su ga snimali, kapiras me ?
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 12:07   #28
Hardya sam gledala u rock n rolla filmu, tam je glumio onog pedera šta je zaljubljen u Butlera. Meni je on baš simpa glumac. Malo neka smršavi vidim da se zbuco
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 23:42   #29
Ne znam Mad Max bez Mel Gibsona po meni nema smisla i točka. Kvarit serijal i ime bzvz...
TheColossus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 13:43   #30
Quote:
TheColossus kaže: Pogledaj post
Ne znam Mad Max bez Mel Gibsona po meni nema smisla i točka. Kvarit serijal i ime bzvz...
I Predator nije bez Arnolda ali se mnogi raduju najnovijem ostvarenju koje nosi naziv Predators

Nekada su promene ok a kao sto vec rekoh nista ne moze da pokvari nesto sto vredi tako meni Alien 4 ne moze da pokvari prva tri dela jer sam ja Alien 4 izbacio ne racunam ga kao deo te fransize vec ga gledam onako kao drugi film isto tako Terminator 3 koji je los ne racunam kao deo fransize vec je meni Terminator Salvation treci deo i njega racunam tako da je to moja Terminator trilogija bez treceg dela. Eto, vrlo jednostavno.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 14:17   #31
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
I Predator nije bez Arnolda ali se mnogi raduju najnovijem ostvarenju koje nosi naziv Predators

Nekada su promene ok a kao sto vec rekoh nista ne moze da pokvari nesto sto vredi tako meni Alien 4 ne moze da pokvari prva tri dela jer sam ja Alien 4 izbacio ne racunam ga kao deo te fransize vec ga gledam onako kao drugi film isto tako Terminator 3 koji je los ne racunam kao deo fransize vec je meni Terminator Salvation treci deo i njega racunam tako da je to moja Terminator trilogija bez treceg dela. Eto, vrlo jednostavno.
Ja isto ne računam Alien 4 kao dio Alien serijala....sasvim nepotreban nastavak.Alien 3 je solidno zaokružio serijal.

Što se tiče Terminatora,za mene postoje samo prva dva...četvrti dio je pokušao vratiti Terminatora na staru slavu i nije uspio ali je ipak bolji od trice koja sere odličnom Terminatoru 2.
c0bra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2010., 00:07   #32
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
I Predator nije bez Arnolda ali se mnogi raduju najnovijem ostvarenju koje nosi naziv Predators ]
Dobro al opet ne moš usporedit to s Mad Maxom jer Predator je Predator i on je u glavnoj ulozi, a sad ko će ga lovit to mogu staviti bilo koga. A Mel Gibson je bio Mad Max i ne znam ćemu smisao snimat još nastavaka s drugim glumcem. Dobro novi Terminator može proć za razliku od one glupe trojke, ali ipak tu se priča ajd nastavlja i bazira na Johna Connora. Što se Aliena tiče tu se slažem potpuno. Ne znam nekak sam skeptičan u vezi ovoga, al ko zna možda i naprave to o.k. Iako nekak više volim da kultne serijale ne diraju. Zamisli npr da snime Godfathera 4 i nastave serijal s nekim njegovim sinom, nećakom ili šta već haha .
TheColossus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2010., 09:07   #33
Quote:
TheColossus kaže: Pogledaj post
Dobro al opet ne moš usporedit to s Mad Maxom jer Predator je Predator i on je u glavnoj ulozi, a sad ko će ga lovit to mogu staviti bilo koga. A Mel Gibson je bio Mad Max i ne znam ćemu smisao snimat još nastavaka s drugim glumcem. Dobro novi Terminator može proć za razliku od one glupe trojke, ali ipak tu se priča ajd nastavlja i bazira na Johna Connora. Što se Aliena tiče tu se slažem potpuno. Ne znam nekak sam skeptičan u vezi ovoga, al ko zna možda i naprave to o.k. Iako nekak više volim da kultne serijale ne diraju. Zamisli npr da snime Godfathera 4 i nastave serijal s nekim njegovim sinom, nećakom ili šta već haha .

Po ovom pitanju isto razmišljamo hehe
__________________
Well, opinions are like assholes. Everybody has one.
Dragonrage is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2010., 09:12   #34
Quote:
dante101 kaže: Pogledaj post
Od svih ovih Hardy je uvjerljivo najbolji izbor...
Tko jos sumnja, a nije pogledao Bronsona neka to ucini, covjek je fenomenalno odradio posao.
Bit će Hardy dobar, ipak je on Shinzon.

general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2010., 00:06   #35
Miller se sprema snimati dva filma odjednom:

http://www.aintitcool.com/node/45663
dante101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 17:45   #36
Radnja četvrtog nastavka "Pobesnelog Maksa" još uvek nije poznata, ali se zna da će se vremenski dešavati nakon radnje trećeg filma - "Mad Max Beyond Thunderdome" iz 1985. godine. Originalni film "Pobesneli Maks" ("Mad Max") izašao je 1979. godine i postao veliki hit širom sveta. Nastavak je usledio 1981. godine, pod nazivom "The Road Warrior", dok je u trećem filmu - "Mad Max Beyond Thunderdome", pored Gibsona igrala i Tina Tarner (Tina Turner).

izvor: Krstarica - filmske vesti
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 17:57   #37
još uvijek smatram da je grijeh i nepotrebno snimat bez mel gibsona.
uostalom sad je pobjesnio u punom smislu, mogao bi napravit barem cameo u kojem pljuje crnce, žute, židove, nabija isusa na križ, tuče oksanu i njeno dijete, eto ti pravog pobješnjelog maxa, ne mora ni glumit

__________________
<<<<<<V0x P0pul1-V0x D3I>>>>>>

Odgovor na 90% postova
caesar-caesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 17:59   #38
Jel se meni čini ili Mad Max nije zamišljen kao postapokaliptični sf, jer se radnja u originalu odvija u normalnoj budućnosti?
c0bra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 21:45   #39
Quote:
Dragonrage kaže: Pogledaj post
KO!? Taj lik bez imalo karizme??! Nikad!

Ja nikako, ali baš nikako ne kužim zašto ga Hollywood gura u sve te silne blockbustere a lik uopće nema niš za ponuditi publicu...ima jedno od onih faca koje se odmah izgube u gomili...ništa ga ne čini uopečatljivim...
totalno se slazem s tobom...ne mogu smislit tog lika,a guraju ga u sve dobre filmove...sranje od glumca...
grdobina031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2010., 21:35   #40
max bez gibsona?? ma daj... pa nije to superman ni batman da možeš mjenjat glumca!! al nek snime, ja ga sigurno neću pogledat ko ni terminatora 4!
sly21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:13.