Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2016., 21:11   #81
NOVI Ben Hur nije samo remake velikog hita iz 1959. s Charltonom Hestonom koji je osvojio čak 11 Oskara, već nova adaptacija romana Lewa Wallacea - Ben Hur: Priča o Kristu iz 1880. godine, koji je svojedobno bio najprodavaniji roman svih vremena.

Okosnica priče je suparništvo Jude Ben Hura i Mesale, rimskog zapovjednika koji ga lažno optužuje za pokušaj atentata na rimskog upravitelja. Ostavši bez titule, odvojen od obitelji i žene koju voli (Nazanin Boniadi), Ben Hur biva zarobljen na rimskim galijama. Nakon godina provedenih na moru, vraća se u domovinu i traži osvetu.

U glavnim ćemo ulogama gledati Jacka Hustona, zvijezdu Carstva poroka, Tobyja Kebbella u ulozi Mesale, dobitnika Oscara Morgana Freemana u ulozi Ildarina, te mnoge druge. Režiju potpisuje Timur Bekmambetov, a scenarij Keith Clarke i John Ridley.

Film u kina dolazi u kolovozu 2016., a do tada pogledajte prvi trailer.

http://www.index.hr/black/clanak/vra...r-/881457.aspx
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 21:12   #82
Ja ne mogu vjerovat.
Ja jebeno ne mogu vjerovat.
Od klasika koji je osvojio 11 Oskara do proljeva koji će osvojit 11 Malina.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 21:16   #83
Ocekujem remek-djelo. Ipak glumi Morgan Freeman.
OGM SA86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 21:18   #84
Sa današnjim efektima, vjerujem da će biti bolji od orginala.
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 21:19   #85
ne kužim tko se sjetio staviti morganu periku sa dredloksima, stvarno izgleda kao idiot. a film je sigurno tehnički urađen dobro, vizualni efekti i to, ali fali karizme glumcima, a i ne znam ni di su ovog redatelja izabrali. mislim da će film biti flop.
mfranic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 21:29   #86
Timur dobro kotira u Holivudu i interesantno je kako mu je to poslo za rukom. Covjek je u Rrusiji napravio dva nabuđena spektakla u kojima je smiksao sve sto mu je palo napamet. Takav gulas od radnje i likova se rijetko vidja i u fantasy horror filmovima. Ocigledno su na tu ulaznicu holivudske glaveštine dobro svrsavale. A onda je napravio Wanted i onaj cirkus zvani Abraham Lincoln, ubica vampira. I tako, prica nije bitna, bitno je da imas sto vise efekata jer ce budale da daju pare za ulaznicu.
OGM SA86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 21:35   #87
Quote:
OGM SA86 kaže: Pogledaj post
Ocekujem remek-djelo. Ipak glumi Morgan Freeman.
Freeman ide putevima De Nira. On već dugo snima sve i svašta. Neki filmovi mu idu direktno na video. Osim toga uvijek glumi jednu te istu ulogu.
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 21:40   #88
Meni on stalno ponavlja ulogu iz Chain Reaction i gomila filmova mu je na tak kalup. E sad, ne znam da li je imao sta prije te 1996. slicno.
OGM SA86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 21:52   #89
Quote:
OGM SA86 kaže: Pogledaj post
Ocekujem remek-djelo. Ipak glumi Morgan Freeman.
Da, to je potvrdila i Lucy
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 22:21   #90
Hm, neobičan trailer. U nekim scenama izgleda kao klon 300 u drugima kao neka lošija TV produkcija biblijskih priča.

Još jedan za Freemana s dreadlocksima.
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 00:37   #91
a ono,izgleda ok,možda bude zabavan,ne pada mi na pamet uspoređivati ga sa originalom jer su potpuno drugačije vizije priče,a druga stvar ben hur mi nikada nije bio top film,gledao sam ga jednom i više nikada
brunejz is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 07:39   #92
Quote:
Hard-Boiled Wonderland kaže: Pogledaj post
Hm, neobičan trailer.
Da. U nekim djelovima CGI probija ekran, a na kraju se točno kuži da se kotrlja lutka

Quote:
Hard-Boiled Wonderland kaže: Pogledaj post
Još jedan za Freemana s dreadlocksima.
Izgleda kao Whoopi Goldberg s bradom
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 08:18   #93
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Čudilo me da su izdržali bez remajkanja do sada. Baš bi negdje u kasnim devedesetim - ranim dvijetisućitim pasao jedan ovakav spektakl.
Snimili su neku mini TV seriju, što može proć kao rimejk. Držali su se romana, a kažu da će i ovaj film.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 08:22   #94
Quote:
tuk'bah kaže: Pogledaj post
Fali ti glumac za Isusa. Moj izbor bi bio Arnold Schwarzenegger. I da na križnom putu kaže "I'll be back.".
Pretekli su te.

__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 08:42   #95
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Ja ne mogu vjerovat.
Ja jebeno ne mogu vjerovat.
Od klasika koji je osvojio 11 Oskara do proljeva koji će osvojit 11 Malina.
Oh kolega, ja se ne bih čudio da ovaj osvoji 12 Oskara.
__________________
PPAF Foto VK Flickr
pobosutljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 10:44   #96
Quote:
pobosutljanin kaže: Pogledaj post
Oh kolega, ja se ne bih čudio da ovaj osvoji 12 Oskara.
Ne vidim kako. Za to ti ipak treba bolji glavnim glumac a ne ovaj proljev od lika
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 10:55   #97
Vjerojatno je bilo ovako:

- Idemo namlatit lovu ali neku sigurnu i veliku lovu
- nemamo ideja za projekt
- nešto poput Gladijatora
- to smo već imali nedavno
- ajmo reciklirat neki stari ,klasik nad klasicima
- Ben Hur?
- odlično, idemo ga napucati CGIem, akcijom, šarenilom, političkom korektnošću i da bude za pustit mozak na pašu

Po traileru, ovaj film je svetogrđe za filmsku umjetnost! Ne vidim apsolutno nikakve potrebe za remakeom ovog klasika!
__________________
I am completely operational, and all my circuits are functioning perfectly. HAL 9000
zuikaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 12:57   #98
Bože sačuvaj.Wyler,Heston,Boyd i co. se koprcaju u svojim grobovima.Dno dna.
THE GANT is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 17:14   #99
O čemu sve to? Bit će to Jeben Hur, a svi u kinima će dobiti "oš-karu?" nagradu.
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 17:40   #100
Najezih se dok sam gledao trailer i umalo se ispovracah uh jebote kako ovo lose izgleda.

Izbor glumaca je veoma los, prelose izgledaju totalno neuverljivo.

Na nekoj od prethodnih stranica rekoh da mi je Ben-Hur (1959) najbolji film ikada i da nisam protiv remakea ali da je totalno nepotreban te ako ga vec rade neka odaberu dobre glumce koji mogu da iznesu film no to ne ucinise.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:31.