Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2012., 23:39   #2981
Quote:
Lozimka kaže: Pogledaj post
Da.

Mi smo zatražili da nam naprave madrac 100 x 190 cm. Isti takav već napravljen je bio 80 x 190 cm pa nam nije odgovarao.
100x190 nije vanstandardna dimenzija, ali se rijetko prodaje, pa ne drže na lageru.

standradi su 80,90,100,120,140,160,180 x 190,200
afoj is offline  
Old 05.05.2012., 23:44   #2982
Quote:
teškioptimist kaže: Pogledaj post
Jako me zanima nečije stručno mišljenje o kvaliteti madraca MEMORY SAN HR + 5 proizvođaća Pavić d.o.o (ima ga npr. u DARIDO-ZG).
Ovaj madrac ima jako dobre specifikacije, dok je po cijeni znatno jeftiniji od renomirane konkurencije a što dovodi do nedoumice oko
kupovine istog.
gdje ste našli specifikacije? nigdje ne piše koja je gustoća pjena ni koji je sastav navlake. tek kad saznamo ta podatke moći ćemo reći da je to povoljan madrac.
za sad nije loša priča, ali fali podataka.
afoj is offline  
Old 06.05.2012., 15:45   #2983
Madrac Memory san HR

Specifikacije madraca Memory San HR dobivene od proizvođaća Pavić plast d.o.o. su:
-HR pjena 14cm + memory pjena 7cm (postoji i standardna varijanta s 5cm memory pjene)
-Presvlaka je antialergiska od "pletenine" koja je proštepana s 200g Pes vatom i periva na 40 st.C
Cijena madraca 200X140X90 za varijantu s 7cm pjene je 1970kn uključujući dostavu?! a što je oko 3X jeftinije od konkurencije.
Dakle, poštovani afoj, specifikacije nisu uopče upitne, već je stvar u vjerodostojnosti iako proizvođać navodi da je proizvod atestiran
od euroinspektora drvokontrole d.o.o. u ZG. Zato molim za razjašnjenje nekoga ko je dobro upućen u ovaj konkretan proizvod.
teškioptimist is offline  
Old 06.05.2012., 16:16   #2984
evo da se javim sa dojmovima.
bili moja bolja polovica i ja u zagrebu, obišli smo lesninu i solidum.
isprobavali i isprobavali i došli do zaključka da je njoj skoro pa svaki dobar budući da nema nekih posebnih problema sa kičmom, ajde tvrđi joj nisu toliko odgovarali, a meni definitivno najbolje odgovaraju madarci sa memory pjenom.
od perfecte u uži izbor mi je došao galaxy madrac, probao sam čak i onaj sa technogelom, ali mi je za nijansu neudobniji.
madraci od same hr pjene su mi općenito bili dosta neudobni, ima jedan mekši od perfecte koji mi je bio onak li-la, a madraci sa federima, oni od perfetcte i hespa jer smo njih samo probali, hmmm, čudno al su mi se činili ok ovako na kratke staze, istina je da smo se izležavali po 15, 20, pa čak i više minuta , al budući da imam te probleme nisam siguran da li bi mi bili dobri kada bi odspavao na njima tih 7, 8 sati.
od hespa mi se najviše dopao magicstar, al nekako me nije dobio kao perfecta galaxy....
viscolux mi je bio recimo neudoban, premekan, recimo i galaxy soft mi je bio neudoban.
ergoactiv delta je pak njihov favorit, udoban mi je, ništa me ne boli, a nakon onolikog hodanja me stvarno bolilo, stvarno ok madrac.
zajedno sa ergoactivom, ista trgovina, smo probali i optimo i njihov sa memory pjenom mi je ok, al uspoređujući ga sa perfectom ili ergoactivom je tu negdje, a budući da je skuplji nekako nije ušao u finale.
za čudo njihov od latexa mi je bio premekan, na floreni 180 od hr pjene sam imao ok osjećaj, al opet mi se činio za nijansu tvrđi od onih sa memory pjenom pa nisam siguran kakav bi mi bio kroz cijelu noć, al opet gledajući moj mogući problem sa znojenjem kod memory pjene činjenica je da je on jedini od hr pjene koji mi odgovara.
onda smo došli do dunlopilla, aerial senso mi je bio najbolji, memory pjena, al opet ovako na kratko mi se čini kao ništa bolji od ergoactiva i perfecte, a skuplji.
perfecta inače ima akciju 20% na sve vrste plaćanja, pa i na rate, kaj je kod nas slučaj, ergoactiv samo na keš kaj nam pak ne igra baš.
tako da ispada da je perfecta galaxy jeftiniji, 3160 i nešto kuna u odnosu na 3400 i sad neznam kaj vi kažete, perfecta ili ergoactiv?
djopa is offline  
Old 06.05.2012., 16:17   #2985
Quote:
teškioptimist kaže: Pogledaj post
Specifikacije madraca Memory San HR dobivene od proizvođaća Pavić plast d.o.o. su:
-HR pjena 14cm + memory pjena 7cm (postoji i standardna varijanta s 5cm memory pjene)
-Presvlaka je antialergiska od "pletenine" koja je proštepana s 200g Pes vatom i periva na 40 st.C
Cijena madraca 200X140X90 za varijantu s 7cm pjene je 1970kn uključujući dostavu?! a što je oko 3X jeftinije od konkurencije.
Dakle, poštovani afoj, specifikacije nisu uopče upitne, već je stvar u vjerodostojnosti iako proizvođać navodi da je proizvod atestiran
od euroinspektora drvokontrole d.o.o. u ZG. Zato molim za razjašnjenje nekoga ko je dobro upućen u ovaj konkretan proizvod.
poštovani teškioptimist, (kak smo službeni)

ovo što ste naveli nisu specifikacije već vrste i količine pjena. Pjena gustoće 30kg/m3 nije isto što i pjena gustoće 85kg/m3
isto tako nije dovoljno napisati da je navlaka "natialergijska pletenina" i gramaturu punjenja, već bi trebalo znati i sastav pletenine.
S obzirom da sve to jako utječe na cijenu madraca, bilo bi dobro znati te podatke.

ovako bi to trebalo izgledati:
jezgra:
HR pjena XX kg/m3 - visina 14cm
Viscoelastična pjena XX kg/m3 - visina 7cm

navlaka:
Pletenina XXX g/m2 - sastav pletenine u % (pr: 30% tencel , 70% poliester)
Punjenje: 200g PES

ja pitam za te gustoće, jer ukoliko se radi o malim gustoćama (30kg hr i 40- visco) cijena nije 3x manja od konkurencije. Zapravo je, ali je manja i kvaliteta. Ukoliko se pak radi o većim gustoćama (40hr , 50+ visco), onda je to odlična cijena.

čak i ako se radi o kvalitetnim pjenama (veće gustoće) taj madrac nije tri puta jeftiniji, već je jeftiniji za 728kn od prvog meni poznatog madraca konkurencije, a to je daleko od tri puta. madrac koji sam usporedio ima hr pjenu 40 kg/m3 i visco pjenu 50kg/m3.
ukoliko se kod ovog modela radi o manjim gustoćama, onda je i cijena primjerena.

svi madraci koji su u prodaji u RH bi trebali imati atest koji izdaje ili euroinspekt-drvokontrola ili šumarski fakultet.
Isto tako bi svi madraci morali imati prateću deklaraciju na kojoj mora biti sastav kao što mora biti i na odjeći.
afoj is offline  
Old 06.05.2012., 16:30   #2986
Quote:
djopa kaže: Pogledaj post
tako da ispada da je perfecta galaxy jeftiniji, 3160 i nešto kuna u odnosu na 3400 i sad neznam kaj vi kažete, perfecta ili ergoactiv?
sve ste dobro skužili. ..samo da vam napomenem da je galaxy isti madrac kao i galaxy soft , samo što galaxy ima štepanu navlaku. ..jezgra je ista.

Madrac Delta od ergoactiva ja za klasu bolji od galaxy madraca. jer ima pjenu 60kg/m3 a kod galaxy madraca je to 50kg/m3, pa je i logično da bude nešto skuplji.

Ergoactiv ima i model Tau koji ima pjenu 50kg/m3 kao i model Galaxy od perfecte
http://ergoactiv.net/memo-sens-tau-natural.html
ne znam da li ste imali prilike probati taj model, ali vjerujem da bi se isplatilo pogledati. Piše i da je kod tog modela naturalis pjena, a te su u nabavi još skuplje.

možda bi vam se svidio i ovaj o kojem smo pisali u postu iznad, ali treba saznati kakve su to pjene.
afoj is offline  
Old 06.05.2012., 19:02   #2987
Evo afoj ono što mi je dostupno od specifikacija za madrac Memory San HR (200x140x90cm):
Jezgra: HR pjena 35 kg/m3 - visina 14cm + Viscoelastična pjena VA 5015, 50 kg/m3 - visina 7cm
Navlaka: Nepoznatog sastava, punjenje 200g PES
Obzirom da preferiram Memory madrace, zamolio bi za 1-2 alternative što bi pomoglo mojoj odluci i konačnoj kupovini
ukoliko razlika u cijeni nije prevelika za ovu dimenziju madraca. Unapred zahvaljujem!
teškioptimist is offline  
Old 06.05.2012., 22:57   #2988
Quote:
teškioptimist kaže: Pogledaj post
Evo afoj ono što mi je dostupno od specifikacija za madrac Memory San HR (200x140x90cm):
Jezgra: HR pjena 35 kg/m3 - visina 14cm + Viscoelastična pjena VA 5015, 50 kg/m3 - visina 7cm
Navlaka: Nepoznatog sastava, punjenje 200g PES
Obzirom da preferiram Memory madrace, zamolio bi za 1-2 alternative što bi pomoglo mojoj odluci i konačnoj kupovini
ukoliko razlika u cijeni nije prevelika za ovu dimenziju madraca. Unapred zahvaljujem!
zvuči ok, jedino što na netu nigdje ne piše da ima 7cm visco pjene i nigdje ne nalazim potvrdu gustoća pjena. proizvođač mi je nepoznat, pa ne mogu tvrditi da je ili nije.

teško da će se naći memory madrac tih karakteristika za istu cijenu, tj. da ima visco 50kg od 7cm. zapravo teško da će se naći u toj cijeni i visco 50kg od 5cm.


prvi po redu meni poznat je Tau - ergoactiv, ali je i skuplji za onih 728 kn
Tau je nabrijaniji madrac u odnosu na ovaj, a sve ostalo meni poznato je dosta skuplje.

letimično sam pregledao i ostale madrace pavić plast i upozoravam vas da obavezno pogledate ove madrace uživo jer slike madraca na webu nisu njihove.
bar ova nije:
http://pavicplast-madraci.i-mall.hr/...rmire-hr-22118
na slici je zapravo perfecta dreams Stella http://www.perfecta.hr/katalog/kateg...zvod-83-stella
i uopće ne odgovara opisu madraca.

Kao što rekoh, nije mi poznat proizvođač i ne kažem da se radi o lošim madracima, ali malo opreza ne škodi jer ne bi bilo prvi put da netko viče da ima pjenu 60kg ,a da je zapravo pjena 30kg.
Provjerite sve što možete i ako ste sigurni da je to stvarno to, onda je to jako dobra cijena, čak i ako je navlaka zadnji šrot. Proizvođač bi ipak trebao znati sastav pletenine. ...i po zakonu!!! malo sam nepovjerljiv zbog cijene i škrtih podataka i tuđih slika na webu.
afoj is offline  
Old 07.05.2012., 07:59   #2989
Sada smo afoj ćini se na pravom tragu u svezi madraca Memory san HR (Pavić plast d.o.o) i slažem se sa svime što si napisao. Ukoliko se javi neko ko je uspio ovo razjasniti do kraja u smislu da su gustoće pjena zaista one koje sam ja dobio od proizvođaća ili da je u "Daridu" na probi uspio zaključiti nešto više (tamo je taj madrac u varijanti od 5cm memory pjene), eto nam novog konkurentnog i vrijednog proizvoda za one koji preferiraju ovakve tipove madraca uz besplatnu reklamu za proizvođaća. Još jednom ti zahvaljujem na savjetima i molim preporuku za podnicu (podnice) za ovakve tipove madraca.
teškioptimist is offline  
Old 07.05.2012., 08:17   #2990
pozdrav svima! nova sam na ovom forumu i tražim vaše mišljenje o wollbetovom madracu somulatex (debljina 30 cm, cijena cca.4000 kn, ostali detalji dostupni su na njihovoj str. da sad ovdje ne duljim). također, zanimaju me madraci paradiso, mislim da ih prodaje pavletić d.o.o., ali ne znam ima li ih još netko u ponudi niti tko je proizvođač, a spavala sam na njima neko vrijeme i bili su mi odlični (na žalost ne znam ništa detaljnije, npr. od čega su bili napravljeni, jedino znam da nisu opruge) pa ako netko zna nešto više? Inače, planiramo kupiti madrace, možda čak i krevet, ja imam 60 kg i 165 cm, a suprug 95 kg i 195 cm, opruge ne želimo, unaprijed hvala za mišljenja i savjete
lilina is offline  
Old 07.05.2012., 09:19   #2991
Dodatni text za afoja
Moram se ispričati jer sam u tipkanju pogrešno naveo dimenziju madraca Memory san HR za koju sam zainteresiran (stim u vezi i savjet za podnice) tj napisao sam 200x140x90 cm, što je besmislica, već se radi o madracu 200x140x19cm. Kada se sada usporedi cijena Memory san HR madraca od 1980kn koja je od proizvođaća dobivena za dimenziju 200x140x19cm sa cijenom tau ergoactiv madraca (koji ima slične performanse) od 4648.50kn za širinu od 140cm dobija se razlika 2678.50kn,što je jednako cijeni jednog tau ergoactiva širine 90cm! To je ono što drastično povečava moje sumnje koje si ti takođe zapazio.
teškioptimist is offline  
Old 07.05.2012., 09:21   #2992
Dodatni text za afoja
Moram se ispričati jer sam u tipkanju pogrešno naveo dimenziju madraca Memory san HR za koju sam zainteresiran (stim u vezi i savjet za podnice) tj napisao sam 200x140x90 cm, što je besmislica, već se radi o madracu 200x140x19cm. Kada se sada usporedi cijena Memory san HR madraca od 1980kn koja je od proizvođaća dobivena za dimenziju 200x140x19cm sa cijenom tau ergoactiv madraca (koji ima slične performanse) od 4648.50kn za širinu od 140cm dobija se razlika 2678.50kn,što je jednako cijeni jednog tau ergoactiva širine 90cm! To je ono što drastično povečava moje sumnje koje si ti takođe zapazio.
teškioptimist is offline  
Old 07.05.2012., 10:06   #2993
Quote:
djopa kaže: Pogledaj post
bili moja bolja polovica i ja u zagrebu, obišli smo lesninu i solidum.
isprobavali i isprobavali i došli do zaključka da je njoj skoro pa svaki dobar budući da nema nekih posebnih problema sa kičmom,

ergoactiv delta je pak njihov favorit, udoban mi je, ništa me ne boli, a nakon onolikog hodanja me stvarno bolilo, stvarno ok madrac.

zajedno sa ergoactivom, ista trgovina, smo probali i optimo
Koji to ducan drzi i Optimo i Ergoactiv? Ima i drugih madraca? Jesu li madraci od Optima oni koji su na web-u?

Quote:
perfecta inače ima akciju 20% na sve vrste plaćanja, pa i na rate, kaj je kod nas slučaj, ergoactiv samo na keš kaj nam pak ne igra baš.
tako da ispada da je perfecta galaxy jeftiniji, 3160 i nešto kuna u odnosu na 3400 i sad neznam kaj vi kažete, perfecta ili ergoactiv?
Koji je bolji ne znam, ali ako ti je osjecaj slican, a ovaj je jeftiniji i ide na rate, onda valjda...
Obzirom na to da je zeni svejedno i da su oba iste visine mozes uzeti jedan delta i jedan galaxy, pa kasnije sebi uzmi onaj koji ti vise pase, a njoj daj drugi.
kajpa is offline  
Old 07.05.2012., 10:28   #2994
Quote:
madraci kaže: Pogledaj post
Kajperinja ne izvrći riječi i ne stavljaj ono što nije izrečeno.
ja nigdje nisam glorificirao module kao fantastično riješenje, nego sam ako se sjećam rekao u stilu " da je dana mogućnost igranja onima koji žele mijenjati module i slagati si madrac kako treba. " . Rekao sam da je sistem sa modulima izvrstan ako se koristi mjerna tehnika ali da nije zaživio kod nas dok je u Sloveniji u Leticiji u upotrebi.
I dobro si ti pročitala i prevela da na stranici Tropica piše da se moduli mogu kupiti, a da nigdje nije navedeno da ih dobivaš kod kupnje, no vidiš dobivaš ih, jer Tropico nema vlastite trgovine nego prodaje trgovcima a većina njih koje znam uz te modele daju mali pack od 3-4 modula gratis, upravo radi toga da bi kupce naveli da kupe više modula pa se igraju slaganja.

Prema tome čitaj kako piše kad si vec tako raspoložena da citiraš i ovo i ono.
Moje mišljenje je i dalje da su ljepljene jezgre raznih gustoća bolje od CNC prorezivanja i nigdje nisam rekao da je CNC sad odjednom bolji kako ti navodiš.
Dakle pazi što umećeš u navode, neka to odgovara istini.
Programi proizvodnje se ne mijenjaju iz godine u godinu, nego se nadopunjuju a 2007 , ili 2008 kad je Tropico prodan i ušau u sustav Hildinga ti nisi ni sanjala o madracu a kamo išla vidjeti mda li ga oni rade tako kako sam naveo, prema tome to što si ti vidjela u zadnjih 14 mjeseci je novo doba, a to što sam ja naveo da ja smatram da je to ljepljene bilo najbolje i da preporučavam takve madrace je moje mišljenje i nije bilo vezano uz to gdje ih ima i kako ih kupiti, ja npr mislim i da je osjećaj voziti se u Triumfu Spitfireu nanadmašiv , no to nemaš više šanse probati jer ga nema, ali mišljenje stoji.

I što ti to znači da je dobro da lamele imaju pokretljivost u ramnom dijelu, na izjavu da je poželjno da se daju podešavati u lumbalnom dijelu, probaj mi to objasniti konkretno, mislič da je tamo neki zglob, ili ležaj, ili je sasvim ok da je lamela nad okvirom u tom dijelu i pokretljiva je .

Slike 1,2,3,4, koje si navela , ne kužim, na slici 2 npr je madrac koji nema zona, no navedeno je da ima 7 anatomskih oblika, gornja jezgra, kuziš zar ne o čemu se radi, o tome da je gornja ploha na kojoj se leži CNC strojem izrezbarena u par oblika koji se kad se broje od nogu prema glaviponavljaju 7 puta. To nisu različite čvrstoće, nego samo oblici u isto čvrstoj pjeni, bila memory, ili HR ili PU ( ili kako Česi imaju oznaku PUR, znam da je bila svađa oko toga, Afoj zar nije )
Obzirom da je moj odgovor iz nekog razloga na post 2955 izbrisan, osjecam potrebu bar ukratko odgovoriti na neke optuzbe iz njega. Ostatak vezan uz lamele i zone cu preskociti, da ne duljim. Ako je vec tih par postova shvaceno kao prepucavanje, a ne razgovor o madracima, bilo bi ok da je vise njih brisamo, a ne da se optuzbe ostave, a odgovor na njih obrise.
Pa samo ukratko, nadam se da moderatori nece zamjeriti, ne bih htjela stiskati trokutic i optuzivati, mislim da je ovako mozda boje, pa na ovo boldano reagiram:
U citate nista ne umecem, niti stavljam ono sto nije izreceno...znamo kako quoatnje funkcionira...stisnem quote i to je to...nista ne ubacujem u tudje navode.
kajpa is offline  
Old 07.05.2012., 10:46   #2995
Wink

D. dan, molim pomoć nekog od znalaca.
Suprug i ja kupujemo novi krevet, u trgovini namještajem su nam ponudili odličan madrac sa dobrom cijenom. Proizvodi Perfecta, dim 180X200, cijena cca 3.100kn na akciji.
Ja imam probleme s kralježnicom, muž nešto malo manje ali tu smo negdje oboje. On spava na trbuhu ili bočno, a ja uvijek samo bočno.
Eto karakteristika:
Madrac izrađen od 7 anatomskih zona za maksimalno opuštanje svih zona na tijelu koje su posebno podložne ukočenosti i bolovima.
Jezgra od hladno lijevane pjene 35 kg/m3 pruža izvanrednu udobnost te garantira posebno ugodan osjećaj prilikom spavanja.
Jezgra je valovite strukture čime je povećana fleksibilnost i elastičnost te prozračnost.
Antialergijska i antibakterijska navlaka Dryfast koja posjeduje jedinstveno svojstvo brzog sušenja.
Drayfast tkanina osigurava stalno strujanje zraka, te savršeno regulira temperaturu što ovaj madrac čini idealnim za bezbrižno spavanje.
Navlaka se može skinuti i prati u perilicama na 40°C.
Sastav tkanine:
70% poliestersko vlakno
30% topcool
Sastav madraca:
antialergijska i antibakterijska Dryfast tkanina
vata PES 350 g/m2
flis 50 gr/m2
pamučna vreća
hladno lijevana pjena 35 kg/m3 - 15 cm, 7 zona
pamučna vreća
flis 50 gr/m2
vata PES 350 gr/m2
Visina madraca: 18 cm
standardne dimenzije: 190/200 x 80/90/100/120/140/150/160/180
moguća izrada vanstandardnih dimenzija u vrlo kratkom roku

Eto, ako se nekom da prokomentirati, bila bih vrlo zahvalna na odgovoru.
LP
ribica38 is offline  
Old 07.05.2012., 10:53   #2996
Quote:
teškioptimist kaže: Pogledaj post
To je ono što drastično povečava moje sumnje koje si ti takođe zapazio.
i moje, to je nerealno niska cijena za tu dimenziju. postoji kombinacija kako se može spustiti ta cijena, ali to su pretpostavke, pa vam to šaljem na PM.

kaj se podnica tiče , obratite pažnj da ako je to krevet za dvije osobe, onda moraju biti dvije podnice od 70cm. ukoliko je za jednu, ide podnica od 140 u komadu.

Zadnje uređivanje afoj : 07.05.2012. at 11:25.
afoj is offline  
Old 07.05.2012., 11:06   #2997
Quote:
lilina kaže: Pogledaj post
pozdrav svima! nova sam na ovom forumu i tražim vaše mišljenje o wollbetovom madracu somulatex (debljina 30 cm, cijena cca.4000 kn, ostali detalji dostupni su na njihovoj str. da sad ovdje ne duljim).
Ovo je zanimljiv koncept. Napraviš blok jezgru od hladne pjene bez perforacija (zona) nepoznate gustoće i na to obostrano nalijepiš po 4cm 7 zonskog latexa. rezultat je madrac koji izgleda moćno, ali je upitne vrijednosti. Općenito sam protiv kombiniranja latexa i HR-a jer se to radi samo radi pumpanja debljine i cijene. Nema nikakvog opravdanog razloga da se to radi po pitanju ergonomije.

nešto slično , ali još besmislenije radi Hespo s modelom Latex prima plus.

Radije pogledajte neki 100% latex madrac, jer visina ionako nije pokazatelj kvalitete.

Quote:
lilina kaže: Pogledaj post
također, zanimaju me madraci paradiso, mislim da ih prodaje pavletić d.o.o., ali ne znam ima li ih još netko u ponudi niti tko je proizvođač, a spavala sam na njima neko vrijeme i bili su mi odlični (na žalost ne znam ništa detaljnije, npr. od čega su bili napravljeni, jedino znam da nisu opruge) pa ako netko zna nešto više? Inače, planiramo kupiti madrace, možda čak i krevet, ja imam 60 kg i 165 cm, a suprug 95 kg i 195 cm, opruge ne želimo, unaprijed hvala za mišljenja i savjete
taj tip prodaje mrzim iz dna duše, pa uzmite u obzir moju subjektivnost. To je za mene čisto prodavanje magle. Napišu deset stranica teksta o madracima, ali ni jedan konkretan podatak. Sve je nešto čarobno i divno, a nječešće se radi o poliuretanskim madracima s vunenom navlakom.

Pitam se zašto ni jedan ozbiljan proizvođač madraca ne upotrebljava vunu kada je tako divna?
afoj is offline  
Old 07.05.2012., 11:22   #2998
komentar za ribicu

Quote:
ribica38 kaže: Pogledaj post
D. dan, molim pomoć nekog od znalaca.
Suprug i ja kupujemo novi krevet, u trgovini namještajem su nam ponudili odličan madrac sa dobrom cijenom. Proizvodi Perfecta, dim 180X200, cijena cca 3.100kn na akciji.
radi se o madracu Maxima od perfecte.
Izgleda da je frka u trgovini madraca, jer cijene padaju strelovito. Perfecta daje preko 20% popusta, Ergoactiv daj 25% popusta, ma gdje god pogledaš -xx%

dobra prilika za kupovinu ..taj madrac inače košta 4.898,00kn i ovo je cca 35% popusta. Perfecta reklamira popuste od 20%, pa provjerite da se ne radi o izložku ili robi s greškom.

Pogledajte još ove modele:

potpuno iste gustoća i za 1cm viša jezgra, isto 7 zona:
http://ergoactiv.net/hr-biosupreme.html

ili ovo, veća gustoća, ali 5 zona:
http://darido.hr/madraci/cijena/summertime-falomo

i ovo, gustoća nepoznata, ali je ok madrac:
http://www.hespo.hr/mad_ergostar.htm
afoj is offline  
Old 07.05.2012., 11:40   #2999
Quote:
afoj kaže: Pogledaj post
radi se o madracu Maxima od perfecte.
Izgleda da je frka u trgovini madraca, jer cijene padaju strelovito. Perfecta daje preko 20% popusta, Ergoactiv daj 25% popusta, ma gdje god pogledaš -xx%
Ne mora biti...kad sam ja kupovala isto su imali 20% popusta, jedan ducan je imao cak 30% ...nekima je to konstantno, iako ne razumijem cemu to...zar nije bolje odmah napisati manju cijenu (bar 10%)...mozda ima veze s knjigovodstvom.
Iako...prije nego je dosao Uskrsnji popust ...digli su cijene, pa je s popustom bila ista cijena kao i tjedan dana prije.

Quote:
dobra prilika za kupovinu ..taj madrac inače košta 4.898,00kn i ovo je cca 35% popusta. Perfecta reklamira popuste od 20%, pa provjerite da se ne radi o izložku ili robi s greškom.
Zanimljivo zvuci 40% na Sensity madrac...a maknuli su cijenu sa stranice...koliko se ja sjecam kostao je nekih 3300, pitanje je koliko je sada uz 40% popusta.
kajpa is offline  
Old 07.05.2012., 13:08   #3000
Moguće je da ti modeli izlaze iz proizvodnje, pa rasprodaju lager.
afoj is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:56.