Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2007., 19:58   #221
Quote:
kisikana kaže: Pogledaj post
O da, kad se najmanje nadaš ljubav te pronađe... tako sam se ja demonstrativno "odrekla" kurca za svagda... mjesec dana nakon toga naišao je dragi, i evo baš jučer smo zvali frajera u SAD zbog nabavke vjenčanice
pa nis se na hvalis prasico...

Btw, ja sam mislila da smo to odavno obavile
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 20:34   #222
Quote:
kisikana kaže: Pogledaj post
O da, kad se najmanje nadaš ljubav te pronađe... tako sam se ja demonstrativno "odrekla" kurca za svagda... mjesec dana nakon toga naišao je dragi, i evo baš jučer smo zvali frajera u SAD zbog nabavke vjenčanice
da..mislim,nisam ja bila posve sama..mozda zato nisam ni gledala..ali zagledah se.ali posto mi je veza bila 'otvorena' kao i ova sada-zagledati se u drugoga je samo moja stvar.
al momentalno mislim da se nemam potrebe zagledavati uokolo bar neko vrijeme.dok se ne nauzim orijenta.ili on evrope.

no,ne pada mi napamet misliti o necem ozbiljnom..ovak je strasvenije.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 21:00   #223
koja je fora amerima to sa otvorenim vezama.. recimo ti si sad zaljubljena a vidiš njega npr da izlazi sa drugom, ne bi ti bio bed?
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 21:36   #224
ne u tom smislu.ima raznoraznih otvorenih veza.ja pod non exclusive smatram da nismo par koji je svaki dan skupa.vise kao ljubavnici...jasnije malo sada?
ozim toga on nije amer..i rado bi exclusive vezu ali razumije moj 'point of view' na to i ne smeta ga.bar za sada.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 21:42   #225
to je onda ok.. ma mislim općenito rulja u americi, znam da on nije amer
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 22:30   #226
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
pa nis se na hvalis prasico...

Btw, ja sam mislila da smo to odavno obavile
Kod mene to ide polako , uostalom hvalit ću se kad se točno odredi destinacija (long story) i datum, do tad više manje
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 23:33   #227
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
to je onda ok.. ma mislim općenito rulja u americi, znam da on nije amer

on nije 'rulja u americi' i zivi malo vamo-malo tamo.ali kuzim sta oces reci.
nego,ja volim tako.ne zanima me veza koja gusi.iz nje sam izasla prije par godina..tj dolaskom u ny cak..jer tu je pocelo pucati.i ne pada mi na pamet da se vracam na tak nekaj.nisam siparica koja lovi frajere radi financija..radim,imam kako tako sreden zivot(kaj se familije tice)a poslasticu drzim za mozda tri put tjedno.obozavam nakon dobrog date-a doci doma i uzivati u necemu sto volim raditi sama.recimo otici na plazu ili shopping ili cak lijencariti.kad kazem sama-mislim bez muskarca kojeg vidam tada.a volim dati i drugima da disu.ja imam svoje,on ima svoje i ovako je bas dobro.da je malko vise-pocelo bi mi prelaziti u dosadu..a ja to necu.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 01:50   #228
evo nesto sto sam dobila! tak mi je super,pa reko da uslikam..





u nekoj shangai radnji
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 03:04   #229
uh,zaboravila sam..jucer smo pricali o razlici izmedu asian i ostalih-kaj se dates tice...i onda sam se sjetila kak sam se na pocetku ovog topika zgrazala na park ali 'asian thing' je zapravo da se na prvi date najcesce ide u park.i na veceru.i onda,kad me netko pitao(nakon onog prvog pica-prije parka) kak to da je samo otisel..to je kod njih normalno.nema ljubakanja i slatanja i zblizavanja vani.palo mi na pamet nase hodanje od par sati s lower manhattana do upper side i bas pomislih-iako nije bilo nekog uobicajenog stiskanja(sa usa deckom bi to bilo sve u 16..noc,kasno,most,romantika...sex)ali sa ovim je bilo totalni fun.samo plain fun..ali nisam se pitala zakaj je tak-no eto-konacno smo razbili razloge...rekoh da je drugaciji..i zato mi je bas zanimljiv.isto tako mi je rekel da oni nikad ne zapocinju date bez da znaju sto jedan za drugo(ovi na rendesu)osjecaju.recimo kod nas doma ili u usa ides na date i onda se uvjek poljubis na kraju date-a i za virjeme date-a se uponzajes..a kod njih se upoznas prije nego ides na date.ne kuzim bas ali ono,imam ideju.recimo ono sto je za mene bio date u parku,za njega je bilo setnja parkom i nije imalo veze sa dateom.kao da bi sad isla sa nekime s posla ili kaj ja znam...ali posto on nije tamo odakle je..ipak je bio date.
isto je sa ljubakanjem i bilo kakvim intimama.obicno njihove cure ne prilaze prve,zato ih puno voli izlaziti sa bjelkinjama jer pridu prve.i sad veli u japanu recimo te moze tip jako lako odbiti iako mu se dopadas..jer to nije pozitivno(kad japanezica napravi)ali ako zna da ti se dopada i da kanis s njime imati vezu,onda je ok.meni je malo bilo neugodno jer ja sam njemu prisla nakon dva puta bivanja skupa kaj je u biti normalno za sve druge..no kaze da on nije tipicni asian i da nije htio,nebi ga sprecavalo da mi kaze da ne zeli.

funk! to mi nisi rekao..a pitala sam te!

isto tako ako se njima nameces,onda te otkantaju.jer u principu su vise sramezljiva nacija.ne misli samo na japance nego asijate pcenito.u kini/japanu nije nikakvo cudo ako je cura/zena od 30 i preko jos djevica..bas iz tog razloga da se prvo iskazu osjecaju d abi se uopce islo na date.dakle ne ides sa nekime s kime ne kanis biti u vezi..niti za bezveze,tek tolko..njima je to negativno.
a isto tako je veliki turn off ako zenska gura frajera na nesto kaj on nece..bilo na date kad on nemoze,jer u principu veli oni vole biti ti koji odlucuju..pa cak i on je kadkad -bar veli-svojeglav-i ne popusta zenski.
neznam..jos za sada je ok,ili ga je usa malo okrenula ali..mozda da sam s takvim tipom negdje na 'njegovoj lokaciji' mozda bi bio drugaciji.ono,ko nasio dalmosi-on napred a baba dva koraka straga.
al jebiga to je takva kultura.zato valjda azijatkinje padaju na bijelce!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 04:14   #230
jos malo o asian kulturi-izmedu m i z!
ni muski ni zenski ne iskazju svoje osjecaje rijecima.dakle,ako ti decko?cura ne kaze da te voli ne znaci da te ne voli,samo to je za njihovu kulturu malo-kak bi se reklo-posramno..ali ce ti pkazati na sve nacine da te si mu vazna osoba tak da to pokazivanje u biti znaci-volim te!
rekoh,znaci..ja u biti neznam jel je tebi ok samnom jer ne govoris nista ali si me pozvao k sebi i proveli smo vrijeme zajedno-znaci-volis moju kompaniju-a on na to veli-it don't matter..you should know!
to je kaj zovem tajnovitost!

bas interesantno kako o ni jednoj naciji ne trebas uciti..ali rekoh vec,ovi su posebni.teba ti prirucnik da ih skuzis...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 12:57   #231
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
on nije 'rulja u americi' i zivi malo vamo-malo tamo.ali kuzim sta oces reci.
nego,ja volim tako.ne zanima me veza koja gusi.iz nje sam izasla prije par godina..tj dolaskom u ny cak..jer tu je pocelo pucati.i ne pada mi na pamet da se vracam na tak nekaj.nisam siparica koja lovi frajere radi financija..radim,imam kako tako sreden zivot(kaj se familije tice)a poslasticu drzim za mozda tri put tjedno.obozavam nakon dobrog date-a doci doma i uzivati u necemu sto volim raditi sama.recimo otici na plazu ili shopping ili cak lijencariti.kad kazem sama-mislim bez muskarca kojeg vidam tada.a volim dati i drugima da disu.ja imam svoje,on ima svoje i ovako je bas dobro.da je malko vise-pocelo bi mi prelaziti u dosadu..a ja to necu.
da, slažem se oko toga.. naravno ako ti je ozbiljna veza previše, naravno da nećeš biti u njoj..
jedino ne kužim kaj si napisala da nisi šiparica i da nisi sa frajerima zbog para? pa ja to nisam niti spomenula.. niti to znači da sam ja sa svojim dečkom npr zbog para?

super je ovo što si napisala o njihovoj kulturi, jako zanimljivo
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 16:57   #232
da..o tome pricamo puno jer me zanima.kazem,nije kao ostali pa me zanima sta se smije a sta ne!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 16:58   #233
i da,najgluplje mu je kad azijate nazivaju zutima..ni on ne kuzi zasto.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 16:39   #234
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
dakako da placa.pa ovo je jamerika!


mislim da sada svi znate da smo ja i moj asian skupa i da obozavam biti s njime zato jer ima sve kaj netko, koga odlucim date-ti,mora imati da bi ja bila s njim.posve je drugaciji nego ijedan do sada.al jos nemrem dokuciti zasto.i to mi je ono najbolje.egzoticna tajanstvenost.
neda mi se navadati svaki zaseban date..jer svi su do sada bili super.volim tog decka jako.bas doslovno.
ma bas slatko. evo procitala sam neke dijelove topika, da vidim o cemu se radi.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 23:18   #235
upravo sam se vratila sa date-a.ok,prije sat mozda..bili smo malo u shoppingu i na rucku pored vode..ha ha romantika.i ne nismo jeli chinese ni japanese hranu.al nije bilo ni daleko od toga!
poslje smo malo svratili k njemu..i sad sam doma.
isel je bratu kupiti neke stvari pa me uzeo sa sa sobom da sugeriram.mada mu ne treba sugeriranje jer vidim da ima ukusa za oblacenje.inace u japanu jako pate na obleku i vole se usminkati i zene i muskarci. oboje smo danas slobodni,pa eto..
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 02:12   #236
daj detalje neke afro :P
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 02:24   #237
a sta te konkretno zanima?
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 05:17   #238
ovaj art reprezentira cijeli ovaj topik!



AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:58.