Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2007., 22:23   #61
Quote:
freya.k kaže: Pogledaj post
da, da, mi u osijeku smo jadni i bijedni ko i cijela slavonija u odnosu na zagreb. i žalili smo se, i inspekcija je utvrdila da hrana ne zadovoljava uvjete... a stuc, gaudeamus i bendek uglavnom svi imaju isti meni. eh... ali ova cura je valjda u zagrebu? tak da joj ovo ništa ne znači. a čokoladice... joj i ja bi!
aj ne seri, mi bi ovdje UBILI za trgovinu na iksicu! king za 2kn i slične cake?!? ponekad mi žao što sam otišao iz osijeka u zagreb na faks..
Jules W. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 22:58   #62
jedem u sc-u na brzoj i odlična mi je hrana. obično jedem pizzu ili lignje..
bolje su mi bile prošle godine čokoladice, corny, za 5 kn si dobio cijelu kutiju. sada su mikado, isto nisu loše, ali one su bile bolje. također ima i sladoled..
ako idem na savu onda isto pizza ili onaj hamburger a gore je i slastičarnica sa odličnim kolačima i sladoledima..
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 23:04   #63
jedina menza u kojoj NE jedem je restoran sc-a, ostal su sve ok.
nejviše jedem na feru, savi, strojarstvu.
Kruska is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 10:25   #64
Quote:
Kruska kaže: Pogledaj post
jedina menza u kojoj NE jedem je restoran sc-a, ostal su sve ok.
nejviše jedem na feru, savi, strojarstvu.
kao i svi FFovci. no ja se prošećem i do sc-a - jučer je gužva na feru bila nekih DVADESET metara iza onog prvog zavoja, skoro kod onog prolaza gdje svi sjede s laptopima!
Jules W. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 09:06   #65
dobra hrana na cvjetnom naselju, čak i ove vegetarijanske stvari budu fine, fer je isto okej, al prevelika gužva, em njih ima milijun, em se još sjate ovi s filozofskog... ovih čokoladica i sličnih gluposti imaš na kemiji na tone, a na rgn-u ima čak i alkohol
gina lollobrigida is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 11:52   #66
ja uglavnom jedem na fer-u i u sc-u u brzoj...

a to za red na feru mi nije problem, jer ionako uvijek iden jest tek oko 4 manje 10...
 
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 12:05   #67
Quote:
Kruska kaže: Pogledaj post
jedina menza u kojoj NE jedem je restoran sc-a, ostal su sve ok.
nejviše jedem na feru, savi, strojarstvu.
čul am da su neki našli žohare tamo
ja nebi išla tamo
nina 55555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 12:38   #68
Quote:
Kruska kaže: Pogledaj post
strojarstvu.
tamo je meni užasno gladnoj užasno glupa krebiluša odbila dat povrće bez mesa, jer to je meni, pa mi je druga glupa krebiluša odbila dat 4 pudinga, jer puding je samo uz meni, a da, kad sam pitala prvu glupu krebilušu jel imaju šta bez mesa, odbrusila mi je "salatu". pa sam ručala 3 zelene salate.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 12:40   #69
na ekonomiji je super klopa samo sto je daleko.. inace odeon i sc.

cula sam da je najbolja menza na likovnoj akademiji (u ilici) ?
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 13:07   #70
uf...
ove SC menze su uglavnom dosta lose, FERova je dobra ali dosadi, tako da u zadnje vrijeme papam na PBFu gdje ujedno uzmem i koju cokoladicu. svidja mi se i atmosfera tamo...
__________________
ne znam
Trijezni Pijanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 13:41   #71
menza na hidrogeologiji ima odlične ćevape
__________________
Franjić promet, u svakom svom salonu, Franjić promet, nudi sve za kupaonu. Kvalitetan izbor i povoljne cijene, Franjić promet, najbolji za mene.
Boorek is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 13:50   #72
Jebem ja gdje god stignem,,, U menzi, u poljskom veceju, gdje god...
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 16:19   #73
to ti nije higijenski
__________________
Franjić promet, u svakom svom salonu, Franjić promet, nudi sve za kupaonu. Kvalitetan izbor i povoljne cijene, Franjić promet, najbolji za mene.
Boorek is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 18:29   #74
ne. bila sam par put u menzi i to je nesto najodvratnije sta postoji. ono sta ostane za stolom bacaju nazad u lonac i ponovno daju drugima. isto vrjedi i za pice. fuj fuj. vise preferiram jest doma i po restoranima.
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 19:11   #75
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
ne. bila sam par put u menzi i to je nesto najodvratnije sta postoji. ono sta ostane za stolom bacaju nazad u lonac i ponovno daju drugima. isto vrjedi i za pice. fuj fuj. vise preferiram jest doma i po restoranima.

jojj..daj molim te..da nisi možda fulala kuhinju... jer ja često jedem u studentskoj menzi i hrana koju serviraju izgleda čist ok.. a nisi se pitala dal po restoranima vraćaju ostatke hranu natrag na "meni"...e pa najbolje bi bilo da postave skrivene kamere pa bi se iznenadila !!! što se tiče sokova ..hahah zapakirani su!
__________________
Ne tražite istinu, samo se odrecite svojih mišljenja…

Osnovni je zadatak društva, zadržati društvo u bolesnom stanju...
greenpeace is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 19:16   #76
Quote:
Blacky969 kaže: Pogledaj post
ne jedem u menzi.. nemam potrebe.. živim sa starcima i jedem doma... vegetarijanka sam pa nisam baš sigurna da bih u menzi našla neku dobru ponudu..a možda se i varam jer sam u menzi bila doslovce 3 puta..jednom na ekonomiji i 2 puta na feru

više volim maminu kuhinju a isplativije mi je otić doma nego ić do menze..nekako više vremena potrošim do menze nego do doma...
što se tiče vegeterijanstva ..mislim da u menzi možeš nać i taj izbor..i ja također ne jedem meso i mesne proizvode ..a hranim se najčešće u menzi u sc-u ..ne znam za ekonom. i fer..al ovi u sc-u su su malooo već dosadni s onim lasagnama sa sirom.. no..ipak kako ne jedem tamo svaki dan ok je..
__________________
Ne tražite istinu, samo se odrecite svojih mišljenja…

Osnovni je zadatak društva, zadržati društvo u bolesnom stanju...
greenpeace is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 19:19   #77
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
ne. bila sam par put u menzi i to je nesto najodvratnije sta postoji. ono sta ostane za stolom bacaju nazad u lonac i ponovno daju drugima. isto vrjedi i za pice. fuj fuj. vise preferiram jest doma i po restoranima.
ma da da, čuvaju prazne tetrapakiće i onda u njih pretaču ostatke sokića i kad ostane pol pizze onda čekaju da netko drugi isto ostavi pol pizze i onda to zalijepe s univerzalnim ljepilom i skupljaju listove salate koji su ostali u jednu zdjelicu i onda to poslužuju i skupljaju mrvice kolača i od njih rade kolač za sutradan.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 19:21   #78
Quote:
greenpeacegirl19 kaže: Pogledaj post
al ovi u sc-u su su malooo već dosadni s onim lasagnama sa sirom
šuti i budi sretna što ne živiš u rijeci, tu im je nerijetko na meniju cvjetača. aha, samo cvjetača. i juha salata kolač, al cvjetača. od te cvjetače se čovjek najede isto kao od pirea i polpete, naprimjer. jer je cvjetača najhranjivije, najzasitnije povrće. idu mi na jetra.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 19:31   #79
Quote:
greenpeacegirl19 kaže: Pogledaj post
jojj..daj molim te..da nisi možda fulala kuhinju... jer ja često jedem u studentskoj menzi i hrana koju serviraju izgleda čist ok.. a nisi se pitala dal po restoranima vraćaju ostatke hranu natrag na "meni"...e pa najbolje bi bilo da postave skrivene kamere pa bi se iznenadila !!! što se tiče sokova ..hahah zapakirani su!
ja studiram u DU pa tako i govorim o menzi tamo... Da na svoje sam oci vidjela da vracaju hranu nazad tj da je stavljaju drugima u tanjur... a sokovi su u PVC bocama.
ja se ipak drzim restorana posto smo decko i ja dobri manje vise sa svima koji ih drze
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 19:31   #80
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
šuti i budi sretna što ne živiš u rijeci, tu im je nerijetko na meniju cvjetača. aha, samo cvjetača. i juha salata kolač, al cvjetača. od te cvjetače se čovjek najede isto kao od pirea i polpete, naprimjer. jer je cvjetača najhranjivije, najzasitnije povrće. idu mi na jetra.
je..je..al viš ...tak i ja više nemrem podnijet te lasagne .. a haha imamo i mi cvjetaču!!! jejjj ..njami..
__________________
Ne tražite istinu, samo se odrecite svojih mišljenja…

Osnovni je zadatak društva, zadržati društvo u bolesnom stanju...
greenpeace is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:51.