Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2015., 15:05   #501
Quote:
segregator kaže: Pogledaj post
Pa zar ti nije bilo očigledno iz web stranice da su prevaranti?
A prevaranti ne vraćaju novce
Nisam osobno ih ja pila, nego netko od ukucana. Sad je kasno za takva pitanja, jel
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 20:50   #502
Postovani,kao sto mozete vidjeti iz registriranog imena EmmaVita ne skrivamo se iza nekog drugog imena da bi hvalili svoju tvrtku kao sto to mnogi cine,a sve kao da pise neka obicna osoba koja hvali neku odredenu marku proizvoda...
Povod naseg javljanja na Forum.hr je taj sto masa ljudi koja je kupila neke kapsule zelene kave zove nas,zali se...a zovu nas u ocaju posto ne mogu pronaci broj telefona od tih gdje su kupili a nasa adresa i brojevi KUCNI i mobilni su ljepo vidljivi.
Pa kako bi ga i nasli kada su narucivanja bila moguca samo putem web forme.Adrese i br.tel.nije niti bilo ili je bio neki gdje se javlja sekretarica i to jos niti hrvatski dobro ne prica,kao da je google prevoditelj: svi su operateri zauzeti!...Svi silni oglasi i reklame,bez adrese tvrtke i brojeva tel.,ali neki si mogu to priustiti,odn.da bi na brzaka obrnuli lovu na prijevaru,i moraju reklame iskakati na svakoj stranici koju posjetite.

Niti su registrirani u Hr.,niti proizvodi prolaze kontrole koje se placaju drzavi(sanitarna insp.,zavod za javno zdravstvo,ministarstvo zdravlja),niti je placena carina na uvoz.Ne placaju pdv....
E,sve to i jos mnogo vise(stalno neka davanja drzavi)
Emma Vita je prosla i platila,a kruh iz usta nam uzimaju neki stranci.Izgleda da se vise vjeruje silnim reklamama a da se ne provjere niti osnovni podaci o tvrtci.
Mi smo tvrtka koja je 7 godina registrirana u Hr.Prodavali smo zelenu kavu u prahu od prvog dana poslovanja i prodajemo zelenu kavu u prahu i u obliku kapsula(90 kapsula,800 mg.),i danas.Imamo nekolicinu stalnih kupaca,zadovoljnih nasim proizvodima.
Nikoga ne varamo,prehranjujemo i .skolujemo dvoje djece,borimo se sto najbolje mozemo.
I jos da napomenemo,nasih proizvoda nema u ljekarnama(osim biljnnih,koje od nas kupuju na malo),posto ljekarne bi morali cekati za novac i po godinu dana,niti u dm-u,posto,kada smo bili kod njih na pregovorima,oni zele da im se proizvod daje maltene u bescijenje(jer oni su vec sami po sebi reklama nasim proizvodima),a mi to jednostavno ne mozemo,jer niti mi nismo prejeftino platili proizvod od proizvodaca,a da ne spominjemo koliko smo se naplacali za kontrole i dozvole.
Ovo nije nikakova reklama,tko voli neka izvoli,ali prebolno je pratiti sto se sve dogada na trzistu,a imati zavezane ruke i gusiti se.
Ljepi pozdrav svima,Emma Vita d.o.o. http://emma-vita.hr/
EmmaVita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 15:53   #503
Zelena kava - hr.greencoffee5k.com Vjeruj mi, djeluje. Imam 42 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.
maria9231 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 16:07   #504
Quote:
maria9231 kaže: Pogledaj post
Zelena kava - hr.greencoffee5k.com Vjeruj mi, djeluje. Imam 42 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.

stvarno...morala sam se registrirati na forum,samo da prokomentiram ovo..

pa,prestrasno !!

ovaj komentar je na 7 mjesta,na raznoraznim stranicama,uz drukciji nadimak !

preruzno !!!!!
sumrak0705 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 09:25   #505
Quote:
sumrak0705 kaže: Pogledaj post



stvarno...morala sam se registrirati na forum,samo da prokomentiram ovo..

pa,prestrasno !!

ovaj komentar je na 7 mjesta,na raznoraznim stranicama,uz drukciji nadimak !

preruzno !!!!!
Nevjerojatno je da ekipa i dalje pada na to, isto ko i na one idiote koji nude "sigurne" informacije na kladionicama
__________________
"The government means industry, if you know what I mean." - Jacque Fresco
segregator is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 12:06   #506
Porez na budale
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 10:47   #507
Uglavnom, prošla i ova moda, izgleda
__________________
"The government means industry, if you know what I mean." - Jacque Fresco
segregator is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 22:13   #508
Thermacuts je bolje http://www.fat-cure.com
Miffs is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:07.