Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2012., 02:31   #41
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post

Ko sta trenutno igra ? Na koliko podesite cetvrtinu ? @Mortiis igras sezonu ili Playoffs ?
igram association s Bostonom
igram na 9min četvrtinu da dobijem realne brojeve u svim statističkim kategorijama
trenutno sam na omjeru 5-3
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 13:17   #42
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Ko sta trenutno igra ? Na koliko podesite cetvrtinu ? @Mortiis igras sezonu ili Playoffs ?
Ja igram association sa denverom. Težina all-star, 6 min četvrtina, zasada omjer 3-0, sve tri u gostima na istoku (philly, orlando, miami). Uskoro dižem težinu jer nije mi nešta preteško čim sam miami nakantao +13. Denver je odlična ekipa lawson, iggy, danilo, faried, mcgee
__________________
Čitanje kvari vid, dobro vide samo nepismeni
Rock in Rio is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 18:10   #43
zašto kad stisnem setup mi se pojavi error 1639?

jel vi ostali imate relaoded file?
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 18:17   #44
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
zašto kad stisnem setup mi se pojavi error 1639?

jel vi ostali imate relaoded file?
Ako je vjerovati googleu, ovo bi trebalo pomoći: link (na dnu ti piše za koju verziju operacijskog sustava je koja instalacija, da ne bi kojim slučajem krivi skinuo)
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 16:39   #45
jel uspio netko poslat sam sebi alley od table, ubija me, probao sto puta, nejde, čak ni u kontri
__________________
Nemogu oni mene toliko malo platit,
koliko ja mogu malo radit
Super sport tajkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 17:09   #46
I mene slicno nekaj zanima.

kak da ubacim loptu pod koš i onda netko naleti i zakuca?

U 2k12 sam to radio bez beda, ali sad nemogu.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 17:13   #47
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
I mene slicno nekaj zanima.

kak da ubacim loptu pod koš i onda netko naleti i zakuca?

U 2k12 sam to radio bez beda, ali sad nemogu.
U isto vrijeme stisni tipku za šut i pas, to je alley-oop
__________________
Čitanje kvari vid, dobro vide samo nepismeni
Rock in Rio is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 17:13   #48
nemam pojma, pogledajte pod 'controls', imas sve objasnjeno za napad i obranu..
ili mozda trebate imati dobar dunk rating ili pass rating za to
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 18:35   #49
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
igram association s Bostonom
igram na 9min četvrtinu da dobijem realne brojeve u svim statističkim kategorijama
trenutno sam na omjeru 5-3
Quote:
Rock in Rio kaže: Pogledaj post
Ja igram association sa denverom. Težina all-star, 6 min četvrtina, zasada omjer 3-0, sve tri u gostima na istoku (philly, orlando, miami). Uskoro dižem težinu jer nije mi nešta preteško čim sam miami nakantao +13. Denver je odlična ekipa lawson, iggy, danilo, faried, mcgee
Lepo. Dobri su to timovi.

Ja sam na 6-4, imao sam 5 vezane pobede prvo sam pobedio Boston sa +6 a sledece 4 sa 20+ (Denver, Memphis, Toronto i Washington) i onda sam sam zadnju odigranu protiv Kingsa nesto isprobavao i igrao bez prva tri igraca (James, Wade i Bosh) i izgubim.
Znam sramota ali sam hteo da nadoknadim razliku i pustio sam ih da vode ali nisam uspeo da nadoknadim -17 s koliko sam gubio na poluvremenu. Ocigledno su mi za tako nesto trebale prve tri zvezde tima.

Kako vam idu blokade i kradje lopti ? Ja fino blokiram s Boshom, Jamesom i Joelom najcesce a za kradje su zaduzeni James, Wade i Chalmers.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.

Zadnje uređivanje Jacob J. Harper : 12.10.2012. at 18:54. Reason: Pogresno upisah neke brojke pa proverih uigri i ispravih ovde
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 18:51   #50
instalirao sam igricu i nema mi zvuka, čak u options nema sounds opcije...ima li netko rješenje?
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 19:07   #51
uglavnom, odustajem od ove igre.... tipkovnica, joystick... sve pušiona... uvijek mi vrati na isto tako da je nemoguće igrati tako....

budući da odustajem od ove igre, proglašavam i ovu igru i ovu temu mrtvom i vrijednom zaključavanja
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 00:42   #52
obriši igru i ponovo instaliraj..i kreiraj account ponovo,nesto tu nisi dobro napravio oko toga
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 11:57   #53
Quote:
Rock in Rio kaže: Pogledaj post
U isto vrijeme stisni tipku za šut i pas, to je alley-oop
Thanks.
A jel znaš kako sam sebi poslati loptu od table pa onda zakucati?

Quote:
Uvijek spreman kaže:
instalirao sam igricu i nema mi zvuka, čak u options nema sounds opcije...ima li netko rješenje?
Options - Game settings - Presentation. Tu možeš odabrati da ti recimo komentira tekmu, da ti kroz cijelu tekmu ide muzika (inače jako dobra u igri!) i ostale pizdarije.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 12:33   #54
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
obriši igru i ponovo instaliraj..i kreiraj account ponovo,nesto tu nisi dobro napravio oko toga
nisam ni kreirao account
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 12:44   #55
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
Options - Game settings - Presentation. Tu možeš odabrati da ti recimo komentira tekmu, da ti kroz cijelu tekmu ide muzika (inače jako dobra u igri!) i ostale pizdarije.
ne razumiješ, nemam uopće zvuka u cijeloj igrici...ovo što si ti rekao stavio sam sve na sto, a i dalje nemam nikakvoga zvuka...
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 13:18   #56
Quote:
slammerinho kaže: Pogledaj post
nisam ni kreirao account
Eto gdje ti je problem
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 13:53   #57
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
Thanks.
A jel znaš kako sam sebi poslati loptu od table pa onda zakucati?
Masu puta sam s jednim igračem htio baciti alley suigraču a on ga baci sam sebi i zakuca, a uopće to nisam htio. Nezzz kako to napraviš inače, ja samo stisnem te dvije tipke istodobno...možda ovisi koliko si blizu košu i jel imaš suigrača u blizini
__________________
Čitanje kvari vid, dobro vide samo nepismeni
Rock in Rio is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 14:42   #58
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
Eto gdje ti je problem
čekaj! baš ga moram kreirati? nije original igra da se razumijemo
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 14:56   #59
ja nisam kreirao account, nego uvijek na pocetku igre kad me pita stavim da sam rodjen 1.1.2011 i onda mi kaze da samp remlad da bih kreirao acc i nastavim dalje
__________________
United & City: joined by geography, separated by success
shota98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 15:06   #60
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
ne razumiješ, nemam uopće zvuka u cijeloj igrici...ovo što si ti rekao stavio sam sve na sto, a i dalje nemam nikakvoga zvuka...
A jebiga, ne znam onda. Jesi probao guglat?

Quote:
Rock in Rio kaže: Pogledaj post
Masu puta sam s jednim igračem htio baciti alley suigraču a on ga baci sam sebi i zakuca, a uopće to nisam htio. Nezzz kako to napraviš inače, ja samo stisnem te dvije tipke istodobno...možda ovisi koliko si blizu košu i jel imaš suigrača u blizini
Da... mislio sam da su neke druge "tipke", ali isto je. Dogodilo mi se baš sad na tekmi da je bacio u tablu (al onda profulao loptu).
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:55.