Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2016., 13:59   #321
Samo otiđi na blagajnu doma s iksicom i reci da želiš da ti prijave boravište
__________________
Postoji plan da te anđeli ukradu, ili bar na čas da te vrate meni.. <3
bony4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 16:24   #322
Pozdrav, ekipica!

Znam da je još rano za ovakva pitanja, ali zna li se išta o kriterijima za dom za nadolazeću ak. godinu? Prošle smo godine u natječaju ostali zakinuti mi koji smo mijenjali faks jer se tražilo prosječno 45 ECTS bodova po prethodnim godinama studiranja. Primjerice, ja sam nakon srednje škole upisala faks na kojem nisam dala nijedan ispit jer sam shvatila da to nije ono što želim studirati. Odmah sljedeće godine upisala sam faks na kojem sada studiram i na kojem sve dajem u roku, i to uz dosta dobar prosjek... (možda dobijem i Rektorovu jer s nekoliko kolegica radim na jednom projektu), a po SC-u, nemam pravo na dom.
cukrena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 13:00   #323
Pozdrav ekipa

Ove godine sam ponovno upisala prvu godinu studija jer sam u prošloj ostvarila 36 ECTS bodova. Kako će se meni računati onih 45 ECTS bodova prosječno u godinama studiranja ili upisanim godinama?

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
yolo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 13:04   #324
Tekuca godina se ne gleda kod tih 45 ECTS-a.
Znaci, broj bodova stecenih u prethodnim godinama studiranja(bez tekuce) podijeljeno sa brojem godina studiranja(bez tekuce) i eto ti tvog prosjecnog broja ECTS-a.
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja!
Učlani se!
makamtk is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 17:52   #325
Quote:
makamtk kaže: Pogledaj post
Tekuca godina se ne gleda kod tih 45 ECTS-a.
Znaci, broj bodova stecenih u prethodnim godinama studiranja(bez tekuce) podijeljeno sa brojem godina studiranja(bez tekuce) i eto ti tvog prosjecnog broja ECTS-a.
Znači, da ove godine riješim sve ispite i ostvarim 60 ECTS bodova zbog prošle godine ne mogu dobiti dom za 2016/2017 godinu..

Hvala!

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
yolo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 00:11   #326
Tako je.
Ali pricekaj natjecaj, mozda ce nesto prominit. Posebno za takve slucajeve, kad se prelazi na drugi fax.
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja!
Učlani se!
makamtk is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2016., 22:57   #327
Na starom threadu, nekad davno, sam pročitao nešto o studentima koji su završili jedan fakultet (ne odustali, već prošli svih 5 godina), upisali drugi faks i nakon prijave dobili mjesto u domu, ali ne mogu to nać. Zna li netko za takve slučajeve? Mislim da je nemoguće prijaviti se s ocjenama iz srednje, da li bi njima bilo čudno da se prijavim za dom u Zagrebu kao student 5. godine jednog fakulteta u Osijeku, obranim rad u 9. mjesecu i donesem potvrdu da sam brucoš u Zagrebu?
__________________
Trekkies live long and prosper! The rest of you may drop dead!
William Riker is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2016., 15:49   #328
Question

Quote:
šećerna-vata kaže: Pogledaj post
Pozdrav, ekipica!

Znam da je još rano za ovakva pitanja, ali zna li se išta o kriterijima za dom za nadolazeću ak. godinu? Prošle smo godine u natječaju ostali zakinuti mi koji smo mijenjali faks jer se tražilo prosječno 45 ECTS bodova po prethodnim godinama studiranja. Primjerice, ja sam nakon srednje škole upisala faks na kojem nisam dala nijedan ispit jer sam shvatila da to nije ono što želim studirati. Odmah sljedeće godine upisala sam faks na kojem sada studiram i na kojem sve dajem u roku, i to uz dosta dobar prosjek... (možda dobijem i Rektorovu jer s nekoliko kolegica radim na jednom projektu), a po SC-u, nemam pravo na dom.
Takodjer, i kod mene ista prica..
Da li je tko bio u takvoj situaciji, a da su ga nakon zalbe primili u dom?
LanaT22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2016., 15:57   #329
ima onih koji su nakon žalbe dobili dom, ali obično nije ista stvar u pitanju kao kod vas.
vi se niti ne možete prijaviti na natječaj.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 23:49   #330

Moj otac je tridesetpostotni invalid iz Domovinskog rata. Nisam siguran iz ovog teksta dobivam li ja pravo na dom. Što je proračunska osnovica?
liquid112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2016., 12:23   #331
Zanima me ima li tko slobodnu sobu 21., 22. ili 23. ožujka za 1 osobu? Radi se o izletu u Zagreb i spavanju na jednu noć.Svejedno mi je koji dom. Bitno da je u Zagrebu. O ostalom molim u inbox. Hvala!
lilita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2016., 16:14   #332
Quote:
liquid112 kaže: Pogledaj post
Moj otac je tridesetpostotni invalid iz Domovinskog rata. Nisam siguran iz ovog teksta dobivam li ja pravo na dom. Što je proračunska osnovica?
zbrojiš sve prihode članova u kući
podijeliš sa brojem članova u kući i taj ti broj ne smije prelazit 2000 kn
infinity6001t is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:08   #333
Quote:
infinity6001t kaže: Pogledaj post
zbroji� sve prihode �lanova u ku�i
podijeli� sa brojem �lanova u ku�i i taj ti broj ne smije prelazit 2000 kn
Ako ispunjavam taj kriterij dobivam li onda izravno dom na temelju toga što mi je otac invalid?
liquid112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 00:27   #334
Quote:
liquid112 kaže: Pogledaj post
Ako ispunjavam taj kriterij dobivam li onda izravno dom na temelju toga što mi je otac invalid?
Dokle god ne padneš (produžiš) godinu, da
ostacro2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 13:20   #335
Quote:
makamtk kaže: Pogledaj post
Tako je.
Ali pricekaj natjecaj, mozda ce nesto prominit. Posebno za takve slucajeve, kad se prelazi na drugi fax.
Koliko ima smisla slati mailove Studentskom zboru Sveučilišta u Zagrebu vezano za ovaj problem?

Dajem sve u roku, imam dobar prosjek, ne baš bajnu financijsku situaciju, a ako je suditi po prošlogodišnjim kriterijima, neću dobiti dom jer sam promijenila faks.
Vjerujem da ima još studenata koji su ovoj situaciji...
cukrena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2016., 17:56   #336
Ima li netko možda info kolika je potražnja (u odnosu na raspoloživi broj takvih soba) za jednokrevetnim sobama na Savi, 11. i 12. paviljon (ovima koje su, ako se ne varam, 700 kn)? Hvala
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 18:40   #337
Quote:
ostacro2 kaže: Pogledaj post
Dokle god ne padneš (produžiš) godinu, da
To mislis na ovih 55 bodova prosjecno u prethodnim?
smuđ1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2016., 22:29   #338
Kad se prijavljujem za natjecaj mogu li negdje naglasiti koji dom zelim? Voljela bih upast na Savu. Zna li netko kako se to boduje, po cemu? Bitno je nakupit bodove kako sam skontala na osnovu brace, sestara, tate branitelja.
zoso9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2016., 12:16   #339
Quote:
zoso9 kaže: Pogledaj post
Kad se prijavljujem za natjecaj mogu li negdje naglasiti koji dom zelim? Voljela bih upast na Savu. Zna li netko kako se to boduje, po cemu? Bitno je nakupit bodove kako sam skontala na osnovu brace, sestara, tate branitelja.
Da. Prijavnica koju ispunjuješ ima dio gdje napišeš koji dom želiš, odnosno koju kategoriju doma (više domova može spadati pod istu kategoriju, a jedan studentski dom može imati paviljone različitih kategorija, neke novije i neke starije, iako to više nije baš slučaj pošto je obnavljano).
Prouči stare natječaje, mogu se naći na internetu, ovom forumu ili samoj stranici Studentskog Centra. Bodovi se skupljaju na temelju socijalnog stanja i uspjeha na fakultetu.
__________________
I can art.
Blue Marine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 15:59   #340
Quote:
Blue Marine kaže: Pogledaj post
Da. Prijavnica koju ispunjuješ ima dio gdje napišeš koji dom želiš, odnosno koju kategoriju doma (više domova može spadati pod istu kategoriju, a jedan studentski dom može imati paviljone različitih kategorija, neke novije i neke starije, iako to više nije baš slučaj pošto je obnavljano).
Prouči stare natječaje, mogu se naći na internetu, ovom forumu ili samoj stranici Studentskog Centra. Bodovi se skupljaju na temelju socijalnog stanja i uspjeha na fakultetu.
Hvala Blue Marine, bas si mi na dosta postova odgovorila . Ja sam citala one Obrazac A i B, i tekst natjecaja sto je bio za 2015.
zoso9 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:58.