Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2014., 10:02   #5301
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Thelma & Louise, A league of their own i Beetlejuice, odma' gledat.
Dodaj još Accidental Tourist
ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 07:28   #5302
Ona Shonda treba nije normalna. Ne bi bilo to to da na kraju svake sezone ne umre ili ne ode neki glavni lik. Ako je ikad sretnem gadjacu je po jednom ciglom za svaki lik koji sam zavolila, a ona ga ubila ili poslala na drugi kraj zemlje.
Rosie Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 21:54   #5303
Quote:
Rosie Angel kaže: Pogledaj post
Ona Shonda treba nije normalna. Ne bi bilo to to da na kraju svake sezone ne umre ili ne ode neki glavni lik. Ako je ikad sretnem gadjacu je po jednom ciglom za svaki lik koji sam zavolila, a ona ga ubila ili poslala na drugi kraj zemlje.
Bit ce to jako puno cigli...
Female Toxic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 20:26   #5304
Jos dva tjedna
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 20:28   #5305
Jedva čekam da se ova serija vrati i da nastavimo gdje smo stali.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 00:15   #5306
Čitao sam prije još negdje da će u Kanadi Grey ići dan prije, znači u srijedu, ali ne znam da li je to točno. ako je onda bismo mi mogli gledat u HR u čet?

edit: evo ga, ali članak je s početka ljeta.. ne znam da li se što promijenilo u međuvremenu.
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 10:48   #5307
Odgledana prva ep.11 sezone!

Jedva čekam dalje! Sviđa mi se zaplet!
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 14:46   #5308
Ajme već je počelo?

Jurim skidati
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 16:57   #5309
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Ajme već je počelo?

Jurim skidati
I?? Jesi pogledala?
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 18:26   #5310
Na pola,bebo se probudio ali jako mi se svida. Idem uskoro do kraja

Al ono, totalno se dalo vidjeti da bude sranje na krovu. Ja sam mislila da ce im past kolica kad stave pacijenta
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 19:51   #5311
Meni dobra epizoda uz nekoliko ALI

Ne bih htjela da predugo oduljuju tu spoznaju da je ova nova Meredithina sestra i vjerojatno Webberova kćer
Meredith mi nije jasna, sama radi ove probleme. Nije htjela da Derek ide, sad joj ne paše što ostaje. Mislim ono
I opet će svađati Arizonu i Callie To ne želim

Zapravo mi je bila dobra dinamika epizode, čak mi nije falila Yang, barem za sad.

I da, problemi koji nastaju postaju skroz očiti Prvo ono na krovu, a drugo čim je Mer rekla onoj da čuva bubreg
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 23:04   #5312
Ma naravno da budu oduljili, pa to je Shonda!
A ovo s MerDer, ja sam dobila dojam da je to zato sto ona shvaca da je to prilika koja se ne propusta i misli da bi joj Derek to kasnije mogao predbacivati pa se zato ne slaze s tim sto ostaje. A kad bi otisao onda fakat ostaje bez muza koliko god se oni vole i budu dalje u braku...

Arizona i Callie - one su od prvog dana oprecne u svim razmisljanjima... ja samo cekam kad ce im odzvoniti mislim da Callie zasluzuje jednog dobrog pastuha a ne ovu mlaku vodicu koja ne zna dal bi piskila ili kakila

Dinamika epizode je bila super, neka se samo nastavi istim tempom.
Meni je odmah palo na pamet da ce kolica pasti i da ce biti neko sranje

Yang za sad ne fali ali ovo s Huntom mi je bas bilo pogotovo kad je Webber pitao
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 23:42   #5313
Baš sad razmišljam, zašto Meredith nisu mogli dofurati brata? Sve same sestre jel
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 00:38   #5314
meni je sestra užasno antipatična... uf čak me i nervirala njena pojava da je to čudo...

kolica i scena je super, ali sam barem pacijenta očekivala pa da onda ode u vjetar
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 10:14   #5315
Quote:
Zafrina kaže: Pogledaj post
A ovo s MerDer, ja sam dobila dojam da je to zato sto ona shvaca da je to prilika koja se ne propusta i misli da bi joj Derek to kasnije mogao predbacivati pa se zato ne slaze s tim sto ostaje. A kad bi otisao onda fakat ostaje bez muza koliko god se oni vole i budu dalje u braku...

Arizona i Callie - one su od prvog dana oprecne u svim razmisljanjima... ja samo cekam kad ce im odzvoniti mislim da Callie zasluzuje jednog dobrog pastuha a ne ovu mlaku vodicu koja ne zna dal bi piskila ili kakila
Slažem se za Mer, samo se nadam da se neće puno svađat sad.
Slažem se i za Arizonu Draga mi je al nekako mi nikad nije bila među najdražim likovima. Meni je za Callie Mark bio savršen ( iako je on bio super i sa Lexie ).

Inače odlična epizoda, stvarno su mi falili. Iako ima već toliko sezona veselim se novim epizodama. Začudo Yang mi nije falila, vidjet ćemo kasnije.
krivonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 21:29   #5316
Meni je premijera bila dosadnjikava. Geenu Davis su nam dali na kapaljku. Falila mi je Yangica, al mi je drago da je Alex sad nova Meredithina 'osoba'. Jbt od početne postave internsa jedino njih dvoje ostali.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 10:36   #5317
Zašto uvijek na početku sezone mora prirodna katastrofa pobiti pola grada?
Kužim, životi su im katastrofa, ali pustite sirote sugrađane na miru, kao da obične nesreće i 1-u-100milijuna bolesti nisu dosta.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 17:33   #5318
Vratili su se i super su mi bili. I sad tako svaki četvrtak (tj. petak)

I kad usporedujem s drugim serijama iz '#TGIT bloka', definitvno zanimljivija premijera od Scandala, a How to get away with murder jos moram pogledati.
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 21:16   #5319
Odlično otvaranje sezone.
Teška srca isto priznajem, ali Yangica mi nije uopće falila, ustvari nisam ni imao osjećaj da je nema u epizodi niti se osjeća da sama serija ima neku 'rupu' bez nje, mislim barem za sada. Iako mi je žao što je otišla iz serije.

Što se tiče Mer, shvaćam zašto je tako reagirala kad je ovaj rekao da ostaje. Definitivno je odmah shvatila da će nju kriviti za tu neiskorištenu priliku, koja se zbilja pruža jednom u životu i naravno da je popizdila. Očigledno je da želi da ode, ali kako je i rekla ne vjeruj da to i jedan brak može preživiti.

Isto mi je drago štje Alex, 'osoba' i nekako mi je odmah bolji nego prošlu sezonu.
Nadam se da će on zauzeti mjesto u odboru, pošto mi Bailey djeluje preumišljeno, možda teška riječ, ali je tako. Odmah ga podcijenila što nije u redu. Da nije sposoban ne bi bio tamo gdje je, a s kirurške strane je isto tako pokazao da je jako dobar kirurg, kao i ona. Tako da definitivno navijam za njega.

Ova nova, Merina sestra mi je za sada okej. Vidi se da ju pokušavaju odmah uklopiti u standard postavu serije, al' okej. Mislim da će to biti dobro kako sezona malo odmakne dalje.

I da još nešto prije nego zaboravim , baš sam danas to primjetio da Grey ima jako dobro i kvalitetne sporedne glumce za priče po epizodama.
Evo recimo u ovoj prvoj onaj što je glumio oca kojeg su našli u pustinji. Stvarno gluma za peticu, one tužne scene, ma sve. Kad je ugledao kći, stvarno sam se naježio na onu sretnotužnu reakciju.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 22:08   #5320
Da, definitvno se slazem za sporedne glumce. I to oduvijek su bili super.
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:59.