Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija

Fotografija Fotografiram. Dakle, svijet postoji.
Podforumi: Foto natječaji, Fotoaparati i oprema, Video

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2007., 15:45   #81
Da, nećemo začatavat i spamat i reklamirat... i tako dlaje.
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 17:16   #82
Lupino voli egzibicije, voli provocirati samo što to radi isključivo na jedan način - golim ženama u raznim pozama. Taj dio njegovog rada ne cijenim, ali zavirite na njegovu stranicu i pogledajte portrete djece iz Klaićeve. Stvarno su dobri... Pretpostavljam da će i ovo biti jednake kvalitete. Na kraju on zaista i jest dobar fotograf, a voljeti njegove fotografije ili ne je stvar ukusa.
Vesper is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 09:53   #83
slazem se sa kolegom Vesperom, definitivno da se radi o ukusu. I u još jednom se slažem, definitivno bi trebalo vidjeti slike djece i Klaićeve. evo i linka...
http://www.lupino.hr/index2.htm
__________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist...
farki_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 14:11   #84
ja pogledao sve fotke...ne znam ko mu je radio site, ali te fotke s djecom su mozda jedino kaj vrijedi, sve ostalo je ispod prosjeka...a i te djecje su daleko od zapanjujucih...
__________________
Fotomajstor blog - Održavanje i označavanje baterija
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 18:08   #85
Djecje su mu fantasticne.
A golotinja mu je ono...grozna. Jedino mu vrijede ta djeca i cb radovi.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2021., 16:54   #86
Lupino. Hahaha... Lik koji se, kao što je već netko rekao, izdivljao u Americi pa skužio da tam kruha ipak nema jer je prevelik lonac sa milijunima koji žele uspjeti...
Ovdje se odlučio bavit onim što najviše prolazi, ja bih ga usporedila, pomalo kao Severina. Ono, počnem pjevat neke pjesmuljke... Ne ide. A onda idemo na sex sells i narodnjaci vibe.
Svaki njegov intervju mi je teži pro$er.
Koliko sam čula, bio je došao u jednu firmu po materijal za svoje kvazi skulpture ili to čim se sad bavi, stolice ili neka međufaza. Ne moram reći da nije ni pitao koliko $ Ja sam ime.
Zvao ga Sprajc u emisiju nedavno... Puf.
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2021., 20:24   #87
Ako ga uspoređuješ sa Severinom, on je tip-top,sam vrh
Bossmanidis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:49.