Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2007., 09:03   #1
Povećat će porodiljne naknade!

Ekipo, šta kažete na ovo

http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dan...knade,69896.jl
hany is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 09:29   #2
super, neka povećaju!!!!!!!!!!!!!
to će me onda zakačit s drugim ninjom...
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 09:51   #3
HDZ-ova predizborna kampanja i ne da ne vjerujem nego cisto sumljam u to
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 10:17   #4
Ma, sve mi se čini da ništa od toga, barem za nas sada... ovih 4250 još mogu izdržati, ali 2500

da ne pričam da u članku lijepo piše da je Milanka Opačić (SDP) podnije zahtjev za izmjenu zakona u saboru, a sad je Pašteta glavna u predstavljanju
__________________
In the beginning the Universe was created. This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.
Thelma&Louise is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 10:33   #5
Ja ne spadam u tu kategoriju, taman da i sad stupi na snagu. Meni plaća taman 4.200,00 kn, heh, ali mi je bilo drago zbog trudnica ćija je plaća veća, e, a kad bi riješili i drugih 6 mjeseci, e to bi bilo nešto konkretno
@@novamama@@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 10:55   #6
a jeste optimistični, ludilo
hany is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 12:11   #7
niš ne vjerujem dok ne vidim...
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 12:42   #8
Quote:
hany kaže: Pogledaj post
a jeste optimistični, ludilo
hehe. ... ja u te predizborne kampanje nikad ne vjerujem dok se god ne ispune a to je u rijetkim slucajevima posto ta silna obecanja i naklapanja sluze samo za pridobivanje glasova od nepismene svjetine koja vjeruje u sve ...... ako do tih obecanja dodje svaka cast ali ja sam po tom pitanju veliki pesimist
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 12:55   #9
ak se to dogodi, super...
__________________
Pozdrav
murky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 13:00   #10
Quote:
nyn@ kaže: Pogledaj post
niš ne vjerujem dok ne vidim...
a onda odmah puno pa na drugu bebu!!!
hany is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 13:01   #11
ako im to nije tak velika razlika u računici mislim da je to onda samo pitanje vremena (nadam se da ak i bude da ne bude baš za 100 godina )
hany is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 13:44   #12
bas kak nina kaze
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 13:50   #13
I da se to dogodi ne mijenja ništa, bar meni, ali naravno da to želim radi ostalih koje imaju veća primanja. Zato držim palčeve
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 15:11   #14
Quote:
oštrilo kaže: Pogledaj post
I da se to dogodi ne mijenja ništa, bar meni, ali naravno da to želim radi ostalih koje imaju veća primanja. Zato držim palčeve
THANKS
hany is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 20:45   #15
nama apsolutno ne igra ništa - ali čini mi se - da će to biti kad i na vrbi - grožđe...
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 20:38   #16
jel to sigurno, pa da mogu po bebu?
dudu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 20:41   #17
aha,u ovoj ti je državi sve siiigurnoooo...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 22:22   #18
Ne vjerujem baš u te priče političara.
Mislim da bi bilo bitnije povečati novac u drugih 6.mjeseci porodiljskog a ne u prvim mjesecima. Jer bebu od 6 mjeseci ostaviti netkom na čuvanje nije jednostavno a nije jednostavno ni naći odgovornu i ozbiljnu osobu za svoje dijete.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 00:04   #19
Ni ja baš ne virujem u njihova obećanja,a ako ipak i donesi takav zakon reći će da se može početi primjenjivati tek sa 2-3 godine.
Aega is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 14:21   #20
Quote:
blond lady kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem baš u te priče političara.
Mislim da bi bilo bitnije povečati novac u drugih 6.mjeseci porodiljskog a ne u prvim mjesecima. Jer bebu od 6 mjeseci ostaviti netkom na čuvanje nije jednostavno a nije jednostavno ni naći odgovornu i ozbiljnu osobu za svoje dijete.
da slažem se...u biti je najmanje logično da obitelj ide na još jednog člana a država ti smanji primanja...dakle, da ti primanja budu barem jednaka, a nikako manja...znači po tome bi se ovaj prijedlog svakako trebao u najmanju ruku po meni ispoštovati...znam da je to jako relativno da li bude, al neke stvari fakat nemaju logike...da se bar postamo na to da li će nam dati više od naših dosadašnjih primanja, a ne o tome da li će nam dati jednako (približno jednako, ako povećaju samo prvih 6.mj.), a još jedan član se pridružuje obitelji
hany is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:34.