Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2014., 13:39   #1401
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
je li ti voda iskipjela preko komandi ili samo malo okolo posude?
moja reagira na komande, ako tamo osjeti vodu i mislim da tako većina funkcionira.
mi imamo gorenje simplicity i dogodi mi se x puta navečer kad ribam kuhinju i brišem ploču, ako je spužvica malo jače mokra, odmah svira error. zbilja reagira i na manje količine vode ali preko komandi. na ostatku ploče ne
Aha, vjerojatno je samo malo iskipilo oko lonca. Probati ću pustiti preko komandi. Skužila sam kad ju brišem i prelazim mokrom spužvom preko komandi da se ukljući zvučni signal. Vjerojatno je to taj detektor. Ali ploča je tada ugašena a vjerojatno još topla. Pustiti ću ju da se skroz ohladi.
Zasad se još upoznajemo
Jasna 1963 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 13:43   #1402
Kako mislis glasnija?

Jako bruji dok radi?
perica_mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 15:26   #1403
Quote:
perica_mali kaže: Pogledaj post
Kako mislis glasnija?

Jako bruji dok radi?
Da dobro si rekao, bruji.Neznam kako druge rade, ali mene ovo malo smeta.
Jasna 1963 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 16:04   #1404
Pa svaka indukcija bruji, to je napisano i u uputstvima, to je normalno.
Ali sve se to manje cuje od ventilacije...
.pero vragec is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 18:46   #1405
Mi imamo zanussi za 2500 i nemam nikakvih prigovora. Ok, ne znam kakve su druge. Kak to mislite da bruji? Mislim da moja samo kad se upali.. Ali ne bih rekla da cijelo vrijeme.
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 23:13   #1406
Ja uvijek uključujem napu kad kuham pa to njeno zujanje ne čujem. I mi imamo Zanussi. I opet bih kupila indukcijsku. Strašno sam happy što sam se na virjeme predomislila, jer je u igri bio electrolux s dva plina i 2 indukcije...
cici1810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 16:51   #1407
Ovo mi se čini ko dobar početnički set za indukcijsku ploču

- IKEA 365+
http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/30101168/


Zasad mi je Folkling prvi izbor kad pogledam karakteristike u odnosu na cijenu, iako mi ovo brujanje ne zvuči baš super :/
larlar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 08:38   #1408
Quote:
larlar kaže: Pogledaj post
Ovo mi se čini ko dobar početnički set za indukcijsku ploču

- IKEA 365+
http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/30101168/


Zasad mi je Folkling prvi izbor kad pogledam karakteristike u odnosu na cijenu, iako mi ovo brujanje ne zvuči baš super :/
Ja sa suđem nisam bila oduševljena. Kuhala sam u tome ovo ljeto dva tjedna na godišnjem, ova veća posuda na indukcijskom kuhalištu. Smeta me kad su ručke zašarafljene s glavom šarafa unutar posude. Pogotovo za tavicu. Meni se inačejako sviđa linija Metalca od inoxa. Imam posudu promjera 16 cm i super je što je malo dublja, pa mi krem juhe ne bježe van ko u mojim posudama Koenig, koje su suto 16 cm, ali su nešto pliće.

A zadnji put sam odličnu posudu kupila u KTC-u n akciji, ali se ne sjećam marke. Kupil sam ju svekrvi, p ne znma više kak se zove, ali je isto inox, ide n indukciju, deblje dno, a ima i silikon na ručkmaa proziv zagrijvana. Ta mi je isto super.
cici1810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 12:29   #1409
Quote:
larlar kaže: Pogledaj post
Ovo mi se čini ko dobar početnički set za indukcijsku ploču

- IKEA 365+
http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/30101168/


Zasad mi je Folkling prvi izbor kad pogledam karakteristike u odnosu na cijenu, iako mi ovo brujanje ne zvuči baš super :/
Je, dobar je izbor, suđe je solidno i cjenovno prihvatljivo.
darka-1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 12:37   #1410
Jel vi koji imate indukciju radite palačinke i ako da, koju tavu koristite i di ste je kupili??

ja sam kupila 3 tave i s niti jednom ne mogu ispeč palačinku.
ili je do tave ili do indukcije...do smjese nije jer san bar 20ak puta probala na indukciji i NIKAKO!!
a inače nije da se hvalim sam maher za palačinke :-)

imam 3 tave, jedna je bila jeftina 50ak kn, a druge su po 150 i 250 kn. sve tri primaju magnet i rade na indukciji
ali od pačalinki nula bodova.

tila sam kupit delimano, ali prijateljica i ima tu tavu za staklo-keramiku i nije zadovoljna tavom. niti nakon godinu
dana korištenja oni keramički premaz je crn ko ugljen.
anela is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 13:05   #1411
u čemu je problem s palačinkom, to nisi napisala

ja sam se preporodila s palačinkama na indukciji, ekspresno se peku, ravnomjerno
imam SimPex tavu iz interspara
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 14:04   #1412
e da najvažnije nisan napisala :-)

pa zalipe se za tavu. sredina se ispeče a rubovi još uvik tekući i narano onda sredina se zalipi jer zagori.

prvu tavu koju san kupila je bila promjera koliko i kolo od indukcije
pa san kontala da nije možda zbog toga jer ono nekad malo pomaknem tavu i onda ne bude cila površina
na kolu.

pa san kupila manje tave ali isto se desi.

jednostavno se lipe i gore.
probala san stavit ulje i smjesu
pa sam probala stavit ulje u smjesu i na tavu
probala san i da ima puno ulja (inače ulje malo ugrijen pa ga izljijem u šolju ili samo
premažem tavu uljem) i kad je plivalo u ulju zalipi se.

probala san na različite jačine peć...imam od 1-14
uvik isto

do smjese nije jer san sa istom smjesom otišla do suside probat kod nje palačinke ludilo.

ili san se zafrkla i kupila 3 loše tave ili palačinke i indukcija ne idu skupa.

e i bila sam u interspara, nosim uvik magnetić sa sobom i niti jedna tava nije vatala magnet
anela is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 15:05   #1413
naravno da idu. moje palačinke se super peku na indukciji
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 07:19   #1414
u konzumu, k home posuđe i njihova tava za palačinke
Gremblina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 21:25   #1415
Quote:
anela kaže: Pogledaj post
e da najvažnije nisan napisala :-)

pa zalipe se za tavu. sredina se ispeče a rubovi još uvik tekući i narano onda sredina se zalipi jer zagori.

prvu tavu koju san kupila je bila promjera koliko i kolo od indukcije
pa san kontala da nije možda zbog toga jer ono nekad malo pomaknem tavu i onda ne bude cila površina
na kolu.

pa san kupila manje tave ali isto se desi.

jednostavno se lipe i gore.
probala san stavit ulje i smjesu
pa sam probala stavit ulje u smjesu i na tavu
probala san i da ima puno ulja (inače ulje malo ugrijen pa ga izljijem u šolju ili samo
premažem tavu uljem) i kad je plivalo u ulju zalipi se.

probala san na različite jačine peć...imam od 1-14
uvik isto

do smjese nije jer san sa istom smjesom otišla do suside probat kod nje palačinke ludilo.

ili san se zafrkla i kupila 3 loše tave ili palačinke i indukcija ne idu skupa.

e i bila sam u interspara, nosim uvik magnetić sa sobom i niti jedna tava nije vatala magnet
Ko da čitam svoje muke od prije par mjeseci. Možda će biti smiješno, ali promijenila sam brašno pa je sad puno bolje, ali još uvijek nije ono savršenstvo jer mi je tavica prilično veća od ringa pa se mučim, ali ne lijepe se kao prije.
Prije, na plinu bilo mi je sasvim svejedno koje je brašno, ali ovdje ne. Ako radim sa oštrim, ispadaju bože sačuvaj debele palačinke, pucale su....mene je spasilo ovo glatko brašno jer kod mene su palačinke omiljene i dosta ih radim.
Beppinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 11:54   #1416
Ja uvik radim sa glatkim brašnom i svoju smjesu sam nosila kod suside i palačinke sasvim dobre.

pogledat ću još u konzuma tu tavu sta je Gremblina preporučila.

nadan se da nije skupa jer cu potrosit vise na tave nego na cili set lonaca šta san kupila za indukciju :-)
anela is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 12:02   #1417
Quote:
.pero vragec kaže: Pogledaj post
Pa svaka indukcija bruji, to je napisano i u uputstvima, to je normalno.
Ali sve se to manje cuje od ventilacije...
Otkud ti to? Ako tvoja bruji ne znaci da sve bruje.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 12:22   #1418
Quote:
anela kaže: Pogledaj post
Ja uvik radim sa glatkim brašnom i svoju smjesu sam nosila kod suside i palačinke sasvim dobre.

pogledat ću još u konzuma tu tavu sta je Gremblina preporučila.

nadan se da nije skupa jer cu potrosit vise na tave nego na cili set lonaca šta san kupila za indukciju :-)
to ti je ova. kod nas je ima u dvije veličine. mislim da je oko 80-tak kuna al nisam više sigurna.
Tava za palčinke - k home
Gremblina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 12:48   #1419
ja sam prvih 5 puta pokušavala ispeći palačinke na raznim tavama, smrdilo je ko da sam zapalila pola kvarta, a od palačinki ni p.
kupila delimano (makar ne za palačinke već onu običnu veliku i malu) i ispekla normalne, napokon. još bi uložila i u tu za palačinke.
i imam ih jedno mjesec dana i koristim svakodnevno (kuham za sebe bez masnoća pa barem jednom do dvaput svaki dan je u upotrebi) i još je ko nova
zameomevjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 12:55   #1420
mene baš iznenađuje ova saga o palačinkama, meni je svo kuhanje olakšano višestruko sa indukcijom, navike nikakve mijenjala nisam
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:39.