Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2005., 01:13   #21
Quote:
tilla kaže:

indesit imam mašinu za robu prat. pere ko luda. nemam prigovora na istu.
Ja imam Indesit perilicu/sušilicu
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2005., 08:53   #22
aeg santo, model 4088-8 kg
standardna sirina (60 cm), visina 2 metra, gore frizider, dolje ledenica (mogu raditi odvojeno), temperaturu u frizideru i ledenici reguliras pomocu gumbica na vrhu frizidera
inox, skroz jednostavan dizajn, ravan, nije zaobljen (trbusast), rucke u obliku sipki, unutra staklene police, sa srebrnim rubom - prekrasan
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2005., 09:17   #23
slike žene, slike dajte. da vidimo ljubimce.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2005., 09:19   #24
Isto Gorenje, siva boja, onaj zaobljeni, sixties look.. Dole zamrzivač, gore frižider. Jako zadovoljan kao i sa svim drugim od Gorenja. Bio je na nekoj akciji 4000kn prije 2 godine.

pozdrav
f
Frankie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2005., 09:20   #25
evo malenog - s otvorenim vratima
http://www.bilezbozi.cz/dt/?c=1786

kad je zatvoren izgleda jos ljepse
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2005., 19:46   #26
Quote:
zlocestoca kaže:
evo malenog - s otvorenim vratima
http://www.bilezbozi.cz/dt/?c=1786

kad je zatvoren izgleda jos ljepse
super izgleda i čini mi se da ima dosta prostora u hladnjaku....
ono što me muči kod ugradbenih hladnjaka što su uži i imaju manje prostora nego oni samostojeći a ako želiš uzeti neki viši hladnjak povećava se zamrzivač umjesto hladnjaka....
bila sam neki dan u elektrolux-u i njihovi hladnjaci imaju antibakterijski sustav. šta mislite o tim stvarima? koliko je to marketinški trik a koliko dobra stvar?
vanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2005., 09:02   #27
Quote:
vanna kaže:
super izgleda i čini mi se da ima dosta prostora u hladnjaku....
ono što me muči kod ugradbenih hladnjaka što su uži i imaju manje prostora nego oni samostojeći a ako želiš uzeti neki viši hladnjak povećava se zamrzivač umjesto hladnjaka....
bila sam neki dan u elektrolux-u i njihovi hladnjaci imaju antibakterijski sustav. šta mislite o tim stvarima? koliko je to marketinški trik a koliko dobra stvar?
ma to su samo cake da se privuku kupci. kaj to znači antibakterijski sustav? da ga ne moraš često prati tj. opereš ga jednom u šest mjeseci?
mislim, bezveze.
meni je recimo bitno da hladnjak ima onaj ventilator koji šiba zrak i to je to, (naravno da ima i duboko ali da su ladice smještene dole).
neću nikad prežaliti što nisam kupila ova , taj mi mrak izgleda ali nije imao duboko pa sam ga otpisala.šteta.a tak bi mi lijepo pasao u kuhinju...
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2005., 10:59   #28
Ja imam takav Gorenje sa dubokim zamrzavanjem dole !!
Frankie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2005., 13:36   #29
Quote:
Frankie kaže:
Ja imam takav Gorenje sa dubokim zamrzavanjem dole !!
kad si ga kupovao?
takvog nije bilo kad sam ja kupovala ovaj svoj.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2005., 14:00   #30
Prije skoro 2 godine u Plani Prometu. Bilo ih je bez ledenice, sa ledenicom gore i sa ledenicom dole
Frankie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2005., 14:51   #31
meni je ledenica gore, a hladnjak dole.
kupljen 2003.g.
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2005., 16:51   #32
Quote:
chiquita kaže:
kad si ga kupovao?
takvog nije bilo kad sam ja kupovala ovaj svoj.
Ajde da te utješim, nema taj ventilator za hladan zrak što ti želiš
Frankie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2005., 22:47   #33
Quote:
magic kaže:
upravopikiram Indesitov ooooogromni hladnjak inox finiture...nevjerovatno koliko je jeftiniji od Gorenja,a ne vjerujem da je toliko loshiji.
mi imamo indesitov veliki, onaj oko 2m visine, zamrzivač gore, i super smo zadovoljni, preko ljeta sva cuga stane unutra i još brdo svega, jedino ludim sa tim staklenim policama, najčešće su mrljave, ne možeš ih onako kao prozore skroz očistiti i da to traje.
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 10:52   #34
moj je inox verzija od gorenja pnifarini linija ...ja ga obožavam...kombinirani je i samostojeći...kupljen pred skoro 2 godine i plaćen oko 6000 kn sa popustom.....do sada da ne ureknem nikakvih problema s njim ima super raspored i ja sam prezadovoljna
__________________
živim....živim...i uopće mi nije loše..... :durica
rachelst is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 23:52   #35
pa pininfarina je samo vanjski dizajn sve unutra je klasik gorenje postav.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2005., 08:29   #36
jesam ja uopće rekla da je unutra pinifarina....rekla sam da je iz te linije i da mi se sviđa iznutra ko šta mi se i sviđa i to je to
__________________
živim....živim...i uopće mi nije loše..... :durica
rachelst is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2005., 17:37   #37
Quote:
tilla kaže:
ovaj moj je kupljen na akciji 2700 je bio.
kupila sam ga jer je predivan i policu za boce koje stoje polegnuto.
indesit imam mašinu za robu prat. pere ko luda. nemam prigovora na istu.

ja sam sad uzela indesit masinu za robu ( bila na akciji 279 eura, ja imala neke bonove i za nju nadoplatila 29 eura ) nadam se da ce prat dobro kao tvoja.

sta se tice frizidera, i ja pikiram jedan kombinirani od elektra bregenz-a inox look, staklene police i metalne za boce za nekih 300 eura. ili whirpool ima ga mama i super je. vidit cu jos.
__________________
Zaplaci kad te nitko ne vidi....
Kleine is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2005., 22:39   #38
Quote:
rachelst kaže:
jesam ja uopće rekla da je unutra pinifarina....rekla sam da je iz te linije i da mi se sviđa iznutra ko šta mi se i sviđa i to je to
pa s obzirom da iz 2x ne znaš napisat kako se zapravo zove štela sam reći da je to gorenje s oklopom pininfarine.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2005., 08:41   #39
ja nemam pojma shta vam je taj pinosilvestrepaifarina, al svechano objavljujem da sam nashla hladnjak svojih snova


Otvara se onako ko ormar, na dva vrata, dio za zamrzavanje mu je odokativno skoro 100 litara i gore prekrasan velik hladnjak

Inox oplata

Vidjela ga u izlogu dok sam prolazila busom, danas ili sutra krecem u akciju!!!!!


Mislim da ce bit moj i da necu razmishljati previshe o cijeni, jer cu se na taj nachin konachno rijeshiti i mrske mi ledenice.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2005., 14:06   #40
Quote:
da necu razmishljati previshe o cijeni
blago tebi, danas je malo onih koji pri nabavci takve stvari ne razmisljaju previse o cijeni
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:42.