Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2011., 16:24   #21
ok, sjetila sam se dvije stvari: kao čkanica HAKa imala sam jedno vrijeme popust na gorivo na Tifonu i
dobila sam od šefa često karte za kino. jel to taj popust?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 16:31   #22
Čitam uvodni post i prva mi asocijacija oni popusti u trgovinama...pa si mislim to ne može biti to,jer je ta vrsta popusta dostupna svakome.
Pa mislim i mislim.

Zaključak-ljubomorna sam na sve koji imaju popust,jer ja imam samo onaj dm-ov koji imam kao redoviti kupac.
__________________
Samo tebi svira bend na nebu
dijetesjene is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 16:37   #23
I ja sam se sjetila da sam jednom dobila... kako se zove ono govno na koje staviš noge kad sjediš na fotelji? Taburet?
E, to sam dobila, jer sam nazvala umjesto mame radio da zaželim nekakvu pjesmu, koja je kasnije pobijedila na glasanju za pjesmu dana
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 16:40   #24
Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
I ja sam se sjetila da sam jednom dobila... kako se zove ono govno na koje staviš noge kad sjediš na fotelji? Taburet?
E, to sam dobila, jer sam nazvala umjesto mame radio da zaželim nekakvu pjesmu, koja je kasnije pobijedila na glasanju za pjesmu dana
to nije popust.
to je nagradna igra
jedino ako svaki tjedan dobivaš novi tabure, koji ti jako treba
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 16:44   #25
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
dobila sam od šefa često karte za kino. jel to taj popust?
je.
__________________
Oronulost mi se dobro drži.
kukuriku is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 16:45   #26
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
dobila sam od šefa često karte za kino. jel to taj popust?
ovisi, jes' išla sa šefom u kino?
__________________
Gradski mačak ide kroz život : "Per aspera ad astra!",
a seoski : " Kroz čičke do pi... !!!
~hellena~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 16:45   #27
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
to nije popust.
to je nagradna igra
jedino ako svaki tjedan dobivaš novi tabure, koji ti jako treba
Njah
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 16:54   #28
Quote:
kukuriku kaže: Pogledaj post
je.
Quote:
~hellena~ kaže: Pogledaj post
ovisi, jes' išla sa šefom u kino?
hmm
dao mi je i sat i neke darove i neke narukvice i vina..

zašto mi nije dao povišicu?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 22:18   #29
Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
Jok, gloro, ja nigdje nemam popust, mene moja zemlja mrzi, a bogme i poslodavci
Mrzi me i familija, ili me makar ne voli. Što je u redu, jer ni ja ne volim njih
Imam par prijatelja koji su mi spremni napraviti uslugu (tipa, osigurati mi karte za neki koncert da mi se ne rasprodaju, ali ih obično platim ), ne zato što me ne vole, nego zato što nisu u mogućnosti nabaviti mi ih besplatno i sl.
Za skoro sve u životu, od jaja i mesa, pa do bijele tehnike i putovanja, sve sam platila
A nisam nikad u životu čak ni dobila na nagradnoj igri.

Isus me mrzi. I Muhamed. I Mojsije isto.
potpisujem!!!

i nadodajem da sam bas ovih dana komentirala kako svi imaju neku rodbinu po vani, rodbinu koja ima neke vikse na moru, il bar prijatelje koji imaju vikse na moru... e pa ja nemam nista ni od toga

jedino sto eto ako idem vadit neke papire u muriju nazovem strica da ne cekam red ako mi se bas bas zuri i ako idem u hzzo odem kod tetke pa mi ona rijesi, a i svi me tamo znaju pa uvijek upadnem preko reda i kad nema tetke... a koliko mi to cesto treba u zadnje vrijeme, ko da i nemam vezica
__________________
When you love someone, you've gotta trust them. There's no other way. You've got to give them the key to everything that's yours. Otherwise, what's the point? And, for a while, I believed that's the kind of love I had.
Miss Snješko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 22:22   #30
Dobivam neke stvarčice besplatno. Ništa jako skupo, ali neke namirnice i tako to. Klinci su mi ove zime dobili nekoliko kutija onog monte čuda ili kako li se zovu oni preskupi pudingići i tamanili su ih masovno. I maslinovo ulje povremeno dobijem besplatno, što mi je posebno drago. Istina, u manjoj količini nego što bih ga trošila, ali to je manje bitno. Ne žalim se.

EDIT: I med. Iz Gorskog kotara.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 22:29   #31
bok Nica, dobila si vidim i internet
zaboravila sam da od sestre dobivam najbolje maslinovo ulje i domaće vino
i ponekad rakiju i prošek.
hvala ti sister što ne piješ alkohol i ne voliš ulje
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 22:35   #32
blaženi Dido, besplatno povrće i maslinovo ulje.
E da i par puta sam dobila neke sitnice na nagradnim igrama-ulaznice, poklon pakete itd
Imam priju odvjetnicu... uvik dobro dođe ( i ko prijateljica i ko odvjetnica)
Bilo bi dobro imat prijatelje- frizerka, mehaničar, zubar, itd. Ali moji prijatelji su uglavnom nezaposleni
cubagirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 22:58   #33
Besplatni smještaj na moru,i gomila stolnjaka i tabletića koje moja susjeda neumorno hekla od jeseni do proljeća
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 23:16   #34
besplatan odmor na moru (uz pijenje zivaca na slamku od strane mojih dragih roditelja )

besplatni servisi na autu i dijelovi za sicu ili mukte
1-2 puta na mjesec pun tank od sefa
voce svake vrste za marmeladu (stas familija lijena pravit pa onda mi)
besplatna riba, povrce i maslinovo ulje
ogromni popusti na komp. i druge pi*darije
i jos kojekakve sitnice

dobro mi je ne zalim se
__________________
Am Arsch die Räuber..
witch666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 23:33   #35
Povrće iz maminog vrta, tu i tam maslinovo i kantarionovo ulje od frendova iz Istre... i to je to.
Sve drugo plaćamo. I čekamo.Iako poznajemo sto milijuna ljudi. Pokazalo se preskupo dobivat s pospustom, a kamoli badava
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 23:36   #36
sad ste me sjetili... imam sestricnu koja ima jednog jako dobrog prijatelja koji je vlasnik jedne malo fensi smensi trgovine i preko nje cu dobit george gina & lucy torbu za kikiriki cijenu
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 23:46   #37
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Sve drugo plaćamo. I čekamo.Iako poznajemo sto milijuna ljudi. Pokazalo se preskupo dobivat s pospustom, a kamoli badava
kužim
postoji darivanje i darivanje
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 00:15   #38
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
dao bi sto amerika, sve na svijetu ja bi daaooo

ne. povrće imam iz vrta, i tu povlačim crtu.
imam frenda programera pa mi on besplatno popravlja, instalira, slaže, bira, što već..
imam par frendova koji imaju kuće na moru, tako da sam valjda dva put u cijelom životu plaćala smještaj na moru.
što se tiče veza, nemam ih.
najviše što odgovara tome bi bio krug prijatelja/kolega koji mi malo mogu pomoći ili me uputiti. ja tek stvaram veze koje vrijede

ovo mi je predobro
nažalost ja nemam nijednog prijatelja kojem bih se prikrpala na moru ni na vikend, obični ne produženi kad ovo pričam, ljudi mi stvarno ne vjeruju jer znam hrpu ljudi al eto nitko nema ništa, tako da bih i ja rado stvarala veze i upoznala se s ljudima koji imaju nekretnine na moru, u planinama i europskim velegradima samo jednom sam bila kod nekoga na moru džabe i to kod bratove bivše cure za vikend al samo zato jer mi je to bila usputna destinacija prema otoku, inače ne bih.
što se tiče popusta, par puta sam imala neke osnovne stomatološke radove džabe i mislim da će toga još biti par puta sam se ogrebala za besplatan upad na koncert al i to jedva iako sam znala nekoga iz predgrupe, organizacije i slično. čak iako ljudi imaju dobru namjeru, zapiju se pa zaborave jednom sam dobila nagradne milje za besplatnu avionsku kartu, to mi je valjda jedan od dražih poklona ikad to je manje više to, ako ne računam poneki poklon što dobijem od nekih dragih ljudi. kad sve zbrojim, jedini popust koji imam je onaj koji si sama na neki način osiguram


Quote:
dijetesjene kaže: Pogledaj post

Zaključak-ljubomorna sam na sve koji imaju popust,jer ja imam samo onaj dm-ov koji imam kao redoviti kupac.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 00:18   #39
Dobili od muževih roditelja trosoban stan.
Mužev zet radi u bolnici,moja sestra je poslom vezana sa dosta zdravstvenih radnika,tako da nigdje ne čekam nikakvo snimanje,pregled i sl.,ako zatreba.
Radim blizu banje,mup-a,suda i opštine,tako da svugdje od navedenog imam vezu,jer mi većina dolaze u radnju.
Dok mi je mama bila živa,slala mi je sve iz vrta,domaća jaja i voće.
Iz Slavonije dobijemo domaći paradajz sos,orahe,vino,kad odemo tamo,il nam dođu u posjet.
Imamo prijatelje koji imaju vikendicu na Vlašiću,i dobijemo popust svake zime.

I da,jesenas sam dobila besplatnu avio kartu za London,zvala me rodica k sebi,da joj pomognem oko tek rođene bebe.
Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 00:31   #40
šta je banja?
u ovom konkretnom primjeru?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:20.