Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2014., 15:37   #981
tražim rasvjetu zakupaonicu iznad elementa. Element mi je sa ogledalom, dubine 21 cm i sada gledam i tražim i nisam pametna koju bi rasvjetu stavila. Imate kakav prijedlog?
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 22:04   #982
Quote:
darka-1 kaže: Pogledaj post
Imaš i LED žarulje ili obične halogenke? Ne znam kako te LED-ice svijetle, ja sam u kupaoni stavila ledice nakom halogenki pa mi je ipak veći mrak...
ja imam led zarulje (warm white) u cijelom stanu i nama je to jako dobra osvijetljenost.
Recimo,u boravku od cca 20m2 sam maknula stari luster sa dvije normalne zarulje (osvijetljenost je bila jako losa)i stavila samo led zarulju na kablu-svijetli kao betlehem (a i fora izgleda pa ce ostati tako neko vrijeme )
GALAXY mini is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 10:03   #983
Quote:
GALAXY mini kaže: Pogledaj post
ja imam led zarulje (warm white) u cijelom stanu i nama je to jako dobra osvijetljenost.
Recimo,u boravku od cca 20m2 sam maknula stari luster sa dvije normalne zarulje (osvijetljenost je bila jako losa)i stavila samo led zarulju na kablu-svijetli kao betlehem (a i fora izgleda pa ce ostati tako neko vrijeme )
Super, hvala za info
darka-1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 23:15   #984
Quote:
darka-1 kaže: Pogledaj post
Imaš i LED žarulje ili obične halogenke? Ne znam kako te LED-ice svijetle, ja sam u kupaoni stavila ledice nakom halogenki pa mi je ipak veći mrak...
zato sto nemas adekvatne LEDice. U prijevodu kod nas ne mozes kupiti solidne LEDice za malo novaca
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 10:29   #985
Quote:
Alfa KT kaže: Pogledaj post
zato sto nemas adekvatne LEDice. U prijevodu kod nas ne mozes kupiti solidne LEDice za malo novaca
Pa to i nisu bile LEDice za malo novca, kupljene su prije cca 3 godine, navikla sam se na njihovu svjetlost nakon nekog vremena i sad mi je ok. Vjerujem da mi je nakon halogenki bio malo "šok"
darka-1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 10:33   #986
Di ima najbolji izbor za uživo npr Philips rasvjete? I nešto Eglo?
A di bi bile najbolje cijene?
Gledala sam na webu Art rasvjetu i rasvjetu-luster, al htjela bih uživo vidjeti šta me zanima...Art ima onaj maleni dućan na Savskoj, ne znam koliko je izloženo...
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 16:57   #987
art ima nekoliko dućana u zagrebu (savska, tratinska, ozaljska), a u savskoj je dosta toga izloženo. naravno, uvijek ih se može nazvati i pitati imaju li baš određenu stvar u dućanu.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 17:00   #988
Quote:
free spirit kaže: Pogledaj post
art ima nekoliko dućana u zagrebu (savska, tratinska, ozaljska), a u savskoj je dosta toga izloženo. naravno, uvijek ih se može nazvati i pitati imaju li baš određenu stvar u dućanu.
ima i u maksimirskoj - mi smo tamo skoro sve kupili.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 17:03   #989
Neki dan sam bio u Maksimirskoj, ali mislim da je na 1. katu u Ozaljskoj najbolji izbor.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 18:10   #990
Ja sam i dalje u potrazi za lampom poput bijele Artemide Talo (zidna) oko 1m duljine. Ako netko zna gdje da potražim

@nchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 18:40   #991
Krenut ću onda od Ozaljske, nisam bila u Maksi, a u Svskoj je mali dućan, to točno znam, pa ću vidjet...neke stvari mi i nisu nešto uživo, pa moram vidjet.

Vidila jučer jednu super visilicu u Art interijerima...ma bombon...samo 11ineš milja kn
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 11:12   #992
Trazim preporuku/prijedlog/ideju kako rijesit rasvjetu u kupaonici. Prostor je velicine 6m2, strop je spusteni knauf na 260cm i htio bi ici sa nekom ugradbenom rasvjetom. Zice su razvucene za 2 rasvjetna tijela, pa sam mislio ici sa 2 ugradbena led panela kao sto je:

http://www.eglo.com/international/Pr.../FUEVA-1/94063
(18W + 9W)

Druga opcija je Nowodvorski Niagara:
http://www.rasvjetaluster.hr/Technol...html?flypage=0

Imate mozda neki drugi prijedlog?
andrtejkr is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 09:18   #993
pogledaj:
ekosinergija
rasvjetadg.hr
turbo-x sustavi

prva dva dostavljaju u zg.
svi odgovaraju ekspresno na mejlove.
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 11:57   #994
Quote:
hazzarder kaže: Pogledaj post
pogledaj:
ekosinergija
rasvjetadg.hr
turbo-x sustavi

prva dva dostavljaju u zg.
svi odgovaraju ekspresno na mejlove.
Hvala za info!

Kakva je V-TAC led rasvjeta - rang ebay kineza za 10usd ili nesto bolje? Uzeo sam za probu Elmark-ov led panel od 9W - lose svjetlo (crvenkasto), i debelo preslabo za 9W.

Da li bi od ovog mogao ocekivat nesto bolje:

http://ekosinergija.hr/index.php?rou...product_id=227

?
andrtejkr is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 20:29   #995
imate za preporučiti neki online shop za louis poulsen lustere (a da shippaju k nama)? znam za finnishdesignshop.com, ali tražim još neki
votkavisnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 20:51   #996
Ovi šalju:
www.ambientedirect.com/en/search?q=louis+poulsen
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 00:30   #997
Može netko malo prokomentirati ovu lampu? Čini li vam se ok ili kao neka glupost? I može li tako mala svjetiljka dovoljno osvijetliti ulaz u neku vikendicu ili dati svjetlosti u manjoj prostoriji?

http://www.ebay.com/itm/Portable-16L...30762541&rt=nc
ljerkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 07:51   #998
Quote:
ljerkica kaže: Pogledaj post
Može netko malo prokomentirati ovu lampu? Čini li vam se ok ili kao neka glupost? I može li tako mala svjetiljka dovoljno osvijetliti ulaz u neku vikendicu ili dati svjetlosti u manjoj prostoriji?

http://www.ebay.com/itm/Portable-16L...30762541&rt=nc
Po meni može osvijetliti ulaz,a i manju prostoriju,ali samo osvijetliti u smislu da ne lupiš u nešto,ili kao jače noćno svjetlo, ne kao svjetlo za duži boravak u prostoru,jedino uz gledanje Tv-a ili druženje uz razgovor ili kao na slici ,za manji šatorčić...
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 12:06   #999
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
Po meni može osvijetliti ulaz,a i manju prostoriju,ali samo osvijetliti u smislu da ne lupiš u nešto,ili kao jače noćno svjetlo, ne kao svjetlo za duži boravak u prostoru,jedino uz gledanje Tv-a ili druženje uz razgovor ili kao na slici ,za manji šatorčić...
Hvala
ljerkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 15:45   #1000
kupio žarulje za malo grlo E14, warm white, imam luster s tri takva grla. Ugodno iznenađen, snagom i kvalitetom svjetla
http://www.banggood.com/E14-1100LM-7...-p-938962.html
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:18.