Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2013., 18:09   #61
Bio jučer:
- Hladna plata “Maximilian” - nije loše, količinski OK
- Pečena svinjska koljenica - super, nije suha, korica je odlična, malo slankasta, ali meni odgovara
- Kaiserschmarrn - odlično
Sve u svemu, jako sam zadovoljan i preporučujem, dok se ne pokvare. Porcije su količinski velike i dostatne, a cijene su prihvatljive. Jedino zamjeram što imaju samo Paulaner, koji se može naći i u drugim kafićima. Bolje da ponude manje poznata i kod nas još uvijek nedostupna bavarska piva tipa Augustiner, Franziskaner, HB i slične.
BigDaddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 10:48   #62
i ja pojeo svinjsku koljenicu kod njih.. izvrsno pečena, knedli kao prilog, salata začinjena po bavarski, jako fino.
i pšenični paulaner za kraj (desert nije stao).

svakako ću ponavljati gradivo.
__________________
Svaki put kad pomislim da sa mnom možebit nije baš sve u redu dođem na forum i odmah mi je lakše :D (by Cats)
solar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 11:18   #63
Quote:
solar kaže: Pogledaj post
i ja pojeo svinjsku koljenicu kod njih.. izvrsno pečena, knedli kao prilog, salata začinjena po bavarski, jako fino.
i pšenični paulaner za kraj (desert nije stao).

svakako ću ponavljati gradivo.
A slatka kelnerica sa smiješnim zubićima (mislim da su obje jedinice) i jednim drugim dvojkicama, onak minimalistički, manje je više ...


Ja sam oduševljen s Maxom, od patke, preko koljenice, onih dugih tanjih pečenica do bijelih kobasica, štrudla, carski drobljenac, Paulaner mi je jako dobar, posluga za svaku pohvalu, cijene više nego korektne ali one knedle od pereca i ta kelnerica....ahhhhhhhh.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 11:36   #64
kaj znači bavarski začinjena salata?
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 11:53   #65
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
A slatka kelnerica sa smiješnim zubićima (mislim da su obje jedinice) i jednim drugim dvojkicama, onak minimalistički, manje je više ...


Ja sam oduševljen s Maxom, od patke, preko koljenice, onih dugih tanjih pečenica do bijelih kobasica, štrudla, carski drobljenac, Paulaner mi je jako dobar, posluga za svaku pohvalu, cijene više nego korektne ali one knedle od pereca i ta kelnerica....ahhhhhhhh.
Nekak mi se čini da si i ti vjerojatno više bio oduševljen onim "prednjim" izbočenim "trojkama" a možda i push-up "četvorkama".

Tak je to kod nas koji dugo pamtimo...
panorama is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 12:00   #66
Quote:
panorama kaže: Pogledaj post
Nekak mi se čini da si i ti vjerojatno više bio oduševljen onim "prednjim" izbočenim "trojkama" a možda i push-up "četvorkama".

Tak je to kod nas koji dugo pamtimo...
A panorama, vidim da si čovjek od ukusa ali te očito procjena veličine malo j ...

Bez push-upa, to su taman ko one knedlice od pereca.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 12:38   #67
nije bilo curke u dindrlici.. bio momak u lederhozama - fin i pristojan.

i knedle su jako fine, te s perecima

Quote:
maredoo kaže: Pogledaj post
kaj znači bavarski začinjena salata?
onako malo slatkasto...
__________________
Svaki put kad pomislim da sa mnom možebit nije baš sve u redu dođem na forum i odmah mi je lakše :D (by Cats)
solar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 13:01   #68
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
A panorama, vidim da si čovjek od ukusa ali te očito procjena veličine malo j ...

Bez push-upa, to su taman ko one knedlice od pereca.
S obzirom na godine, srećom još uvijek mogu čitati novine bez naočala...
očito me ponio žar.
No, nije zamjeriti starijoj gospodi wishful thinking pristup.
panorama is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 13:37   #69
Quote:
solar kaže: Pogledaj post
onako malo slatkasto...
kak, onak ko kad zaliju onim svojim dresinzima..?
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 13:56   #70
da, točno tako.. ali dovoljno diskretno da prođe i kod nas.
__________________
Svaki put kad pomislim da sa mnom možebit nije baš sve u redu dođem na forum i odmah mi je lakše :D (by Cats)
solar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 17:59   #71
I meni je salata tam baš fino začinjena, ali vjerujem da je neki gotovi dresing u pitanju
Patka odlična, koljenica mi je bila presuha i prepečena, kobasice jako fine, rebrica za moj ukus preslatka ali kajzeršmarn i minimalno 7 piva
spic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 18:49   #72
slatke salate mi nikako ne pasu....

ali veselim se nekoj mesini tamo uskoro o knedlima
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 08:15   #73
Quote:
maredoo kaže: Pogledaj post
slatke salate mi nikako ne pasu....

ali veselim se nekoj mesini tamo uskoro o knedlima
samo naglasis da ne zelis zacinjenu salatu.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 16:04   #74
Bila jučer, jela koljenicu, jako fino, meko, zarešano di treba.
Kobasička na drugom tanjuru samo jedna, čini mi se malo za porciju. Patka na trećem tanjuru izgledala ok. Drugi tanjuri se nisu bunili, valjda bilo sve fino
Drobljenac fini, duplo mi prevelika porcija, voćnog umaka bi trebalo biti duplo više.
Salata bezveze, podvalili zelenu umjesto miješane, reklamirala i dobila drugu koja je bila zapravo ista zelena, al na vrh stavili par šnita krastavca, malo mrkve i zelja, nisu je naplatili dodatno jer je bila njihova greška

Na računu bile dvije porcije kruha koje nismo ni naručili ni dobili Nismo prigovarali za tih 6 kn, valjda su si pokušali nadoknadit onu krivu salatu

Osoblje ljubazno, krepavaju jadni po ovoj vrućini trčeći u onim treger hlačama, dugim rukavima itd. - apeliram na vlasnike da im daju primjereniju ljetnu odjeću
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 16:28   #75
da, krajnji je čas da dindrlice osvanu u toplessima..

i opet i ovdej gospon - kruF.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 20:21   #76
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
da, krajnji je čas da dindrlice osvanu u toplessima..

i opet i ovdej gospon - kruF.
U Sofri, primjerice, donesu nenaručen somun/kruh i naplate, bez obzira što nisi ni naručio ni konzumirao.

Al ovdje ti ga ni ne donesu
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2013., 13:11   #77
Da ne dobim kruh ne bi ga ni platio! Ali da ga naplaćuju razumijem jer svuda maltane naplaćuju, a još k tome oni imaju fini domaći! Tako dase ja obično ne bunim! :P
Bajic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2013., 13:45   #78
Meni su prvi put zaračunali kruh, a nisam ga ni dobio ni naručio. Drugi put sam ga dobio, ali ga nisam naručio niti su ga zaračunali
spic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2013., 16:13   #79
jebeno. znači pravilo je da - pravila nema.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 17:43   #80
jel imaju oni gablece, mislim da je netko rekao da se dobije i 0,2 pive uz gablec?

Mislim sutra navratiti, pa da nebi morao jesti a la carte, jer nemam baš vremena ni novaca za to!
vladjan1901 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:04.