Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2014., 10:18   #5741
Quote:
GALAXY mini kaže: Pogledaj post
Hvala na komentarima
Za tkaninu se djelom slazem jer sam online nasla par boljih opcija,al svejedno mi se fotelja bas svidja i skroz mi je sjela u prostor.

@jerry:daleko je boravak od faze da je spreman za sluzbeno pokazivanje: dijelom jer su neke stvari privremene(rasvjeta,stolic,boja trosjeda) a dijelom jer se jos gruntamo oko biblioteke na zidu( jer nam svima bas pase prozracnost koju trenutno ima..).
al evo jedna nakon danasnjih gostiju

http://i61.tinypic.com/2zr1bmf.jpg
(komentari i savjeti su dobro dosli )

@maiken: saljem info na pp
super napredujete
meni se sviđa kako se stolić uklopio u priču, fotelje su totalno podigle prostor
uglavnom odličan napredak
što se tiče biblioteke nigdje vam se ne žuri ako vam je ovako o.k. pustite s vremenom će sve doći na svoje mjesto...
ja nekako koliko god jedva čekam odraditi biblioteku s druge strane čini mi se kao da ju i odgađam jer kad to riješim gotovi smo s uređenjem pa si sve mislim kako će mi faliti svo to mozganje, kopanje po slikama i netu
ostat ću bez slatkih muka
iako biblioteka razrađena do najsitnijih detalja samo čeka realizaciju ojfa
jerry16 is offline  
Old 21.09.2014., 10:18   #5742
meni je isto blesavo malo u situaciji gore odmicati kauč od zida čemu?
mali_cox is online now  
Old 22.09.2014., 08:26   #5743
Quote:
GALAXY mini kaže: Pogledaj post
boja trosjeda
Meni je boja, barem preko fotke skroz dobra!
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Old 22.09.2014., 15:21   #5744
postala sam ovo pitanje već pa su me uputili k vama... trebam pomoć oko sljedećeg:
... trebam pomoć, ideju i uopće nekakav savjet kako da uredim sobu koja ima cca 12m2 (390x330) u koju trebam smjestiti dvoje klinaca s tim da je jedno školarac a drugo dijeli svega dvije godine od škole Dakle, trebaju spavati unutra, imati ormare i radne stolove... ima itko takvu situaciju ili nekakvu ideju? Ovdje sam čak nacrtala trenutno samo tlocrt sobe (vrata za ulazak u sobu+dvostruki francuski prozor)

edit: što više gledam taj prostor, najrađe bi ovaj francuski prozor izbila i stavila klasični prozor pa da se mogu normalno staviti npr. radni stolovi ispod prozora
elly is offline  
Old 22.09.2014., 17:20   #5745
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
postala sam ovo pitanje već pa su me uputili k vama... trebam pomoć oko sljedećeg:
... trebam pomoć, ideju i uopće nekakav savjet kako da uredim sobu koja ima cca 12m2 (390x330) u koju trebam smjestiti dvoje klinaca s tim da je jedno školarac a drugo dijeli svega dvije godine od škole Dakle, trebaju spavati unutra, imati ormare i radne stolove... ima itko takvu situaciju ili nekakvu ideju? Ovdje sam čak nacrtala trenutno samo tlocrt sobe (vrata za ulazak u sobu+dvostruki francuski prozor)

edit: što više gledam taj prostor, najrađe bi ovaj francuski prozor izbila i stavila klasični prozor pa da se mogu normalno staviti npr. radni stolovi ispod prozora
Pa,ako ti se izbija go for it,ali mijenjaš pročelje kuće/zgrade,a to sebaš ne smije bez dozvole,suglasnosti.(nisam baš upučena,ali sam tako čula)
Ugl.ako bi ostao taj prozor možda da uz desni zid u kut do prozora staviš krevete na kat,na ovaj zid na kojem su vrata bi trebao stati dovoljno veliki ormar za oboje,a na lijevi zid napraviš po mjeri dugački stol sa dvije stolice i na zid neke police ili tako nešto.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Old 22.09.2014., 17:22   #5746
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
postala sam ovo pitanje već pa su me uputili k vama... trebam pomoć oko sljedećeg:
... trebam pomoć, ideju i uopće nekakav savjet kako da uredim sobu koja ima cca 12m2 (390x330) u koju trebam smjestiti dvoje klinaca s tim da je jedno školarac a drugo dijeli svega dvije godine od škole Dakle, trebaju spavati unutra, imati ormare i radne stolove... ima itko takvu situaciju ili nekakvu ideju? Ovdje sam čak nacrtala trenutno samo tlocrt sobe (vrata za ulazak u sobu+dvostruki francuski prozor)

edit: što više gledam taj prostor, najrađe bi ovaj francuski prozor izbila i stavila klasični prozor pa da se mogu normalno staviti npr. radni stolovi ispod prozora
francuski možeš zamijeniti ali na način da donji dio staviš fiksan (staklo, pleksiglas, štaveć) a gore normalni prozor. zazidati ne smiješ ali ćeš moći staviti radni stol ispod prozora
meni bi to u sobi ove veličine bio svakako must have. i sama imam francuski prozor u stanu i znam šta znači po pitanju namještaja. koliko ograničava.

što se tiče uređenja, ja bih zid desno od vrata iskoristila svakako za ovakvo nešto, ako radiš nešto po mjeri.
čak mi i djeluje (obzirom na položaj kreveta) da su i dimenzije tu negdje, 360,370cm. s ovakvim nečim se dobije svakako puno skladišnog prostora za 2 djece a opet ostane ostatak sobe donekle prostran.

edit: a imaš pored i francuski prozor

Zadnje uređivanje mali_cox : 22.09.2014. at 17:35.
mali_cox is online now  
Old 22.09.2014., 17:54   #5747
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
francuski možeš zamijeniti ali na način da donji dio staviš fiksan (staklo, pleksiglas, štaveć) a gore normalni prozor. zazidati ne smiješ ali ćeš moći staviti radni stol ispod prozora
meni bi to u sobi ove veličine bio svakako must have. i sama imam francuski prozor u stanu i znam šta znači po pitanju namještaja. koliko ograničava.

što se tiče uređenja, ja bih zid desno od vrata iskoristila svakako za ovakvo nešto, ako radiš nešto po mjeri
čak mi i djeluje (obzirom na položaj kreveta) da su i dimenzije tu negdje, 360,370cm. s ovakvim nečim se dobije svakako puno skladišnog prostora za 2 djece a opet ostane ostatak sobe donekle prostran.

edit: a imaš pored i francuski prozor
Da ,ovo je isto super!
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Old 22.09.2014., 18:36   #5748
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
Pa,ako ti se izbija go for it,ali mijenjaš pročelje kuće/zgrade,a to sebaš ne smije bez dozvole,suglasnosti.(nisam baš upučena,ali sam tako čula)
Ugl.ako bi ostao taj prozor možda da uz desni zid u kut do prozora staviš krevete na kat,na ovaj zid na kojem su vrata bi trebao stati dovoljno veliki ormar za oboje,a na lijevi zid napraviš po mjeri dugački stol sa dvije stolice i na zid neke police ili tako nešto.
ovdi bi se puno dobilo samo kad bi se sobna vrata udaljila za 60cm od zida.

ne podrzavam zazidavanje prozora
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Old 22.09.2014., 19:11   #5749
slažem se s fasi (naravno ako se može jer ne znamo položaj okolnih prostorija).
crvenkapica33 is offline  
Old 22.09.2014., 19:32   #5750
riječ je o našoj kući i još uvijekkuća nema fasade pa je ovo s velikim prozorom umjesto francuskog sasvim izvedivo
Fasinain, odlična je ideja s pomicanjem ulaznih vrata no nažalost neizvedivo jer su odmah do tih vrata, vrata za ulazak u kupaonicu. Izgubljen mi je taj prostor iza vrata :uzdah:
mali_cox lijepa mi je soba Pitanje je samo kako bi to izgledalo kad bi još na lijevi zid sobe uvaljali dva radna stola
elly is offline  
Old 22.09.2014., 20:10   #5751
meni bi izgledalo ok. soba nije prevelika ali nije ni sad mini mini sobica
mali_cox is online now  
Old 23.09.2014., 00:41   #5752
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
riječ je o našoj kući i još uvijekkuća nema fasade pa je ovo s velikim prozorom umjesto francuskog sasvim izvedivo
Fasinain, odlična je ideja s pomicanjem ulaznih vrata no nažalost neizvedivo jer su odmah do tih vrata, vrata za ulazak u kupaonicu. Izgubljen mi je taj prostor iza vrata :uzdah:
mali_cox lijepa mi je soba Pitanje je samo kako bi to izgledalo kad bi još na lijevi zid sobe uvaljali dva radna stola
Ali ja mislim da je fas mislila 60 cm udesno tako da Iza vratiju stane nešto
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Old 23.09.2014., 07:55   #5753
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
Ali ja mislim da je fas mislila 60 cm udesno tako da Iza vratiju stane nešto
da, da znam... na to sam i ja mislila, ali kao što sam rekla, nemogoće je vrata pomaknuti zbog spavaće sobe s lijeve strane i s desne strane su vrata u kupaonicu koja ide dužinom dječje sobe
elly is offline  
Old 23.09.2014., 11:25   #5754
Mozgam kako da preuredim dnevnu sobu/blagovaonu jer me živcira što je kut okrenut tako da kraći krak gleda prema TV-u.
Evo ovako je sada

A ja razmišljam o ovakvom rasporedu

Jel glupo ako je prvo kuhinjski dio pa dnevni pa blagovaonski?
Nismo nikad imali takav raspored, a isprobali smo već nekoliko verzija .
Plavo su prozori i radijatori, ali ne igraju ulogu jer se ne grijemo više na njih. Kuhinjski dio ostaje kako je i kaminska peć mora biti tu gdje je. Ovaj sivkasti dio je u pločicama, a ostatak u hrastovom parketu.
marija_os is offline  
Old 23.09.2014., 12:05   #5755
ima netko dovoljno strpljenja da bi proba složiti koju kombinaciju u besta planeru za boravak?
ja se mučim trenutno pol sata sa jednom ladicom nikako i nikako ja to složit.
ugl, htjela bih nešto u ovom điru. ne nužno ovaj raspored. bitno mi je donji dio visok bar 46 cm, uglavnom zatvoren zbog klinaca. uglavnom, što više toga zatvorenog kombinacijabijelog i onog finog bijelog sa teksturom. može kut, ali mi ne treba ovako velik kut daleko preko prozora kao na fotki, bez toga.
bilo je u austriji prije jedno tri mj složeno tako divnih, a ja ih nisam fotkala, a sama to ne znam smisliti
tv na zid bez kablova ide, širina cijelog zida je 200 cm.
pomagajte pliiiz
ovo na fotki je jako preveliko, al u tom smjeru
zameomevjetar is offline  
Old 23.09.2014., 12:22   #5756
Ovo gore stvarno nije nimalo lijepo.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Old 23.09.2014., 12:24   #5757
Ako želiš ovu igrariju kubusima, predložio da sve bude na jednom zidu, nikako na dva kao na slici.
City is offline  
Old 23.09.2014., 12:26   #5758
Slazem se.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Old 23.09.2014., 12:26   #5759
da, jedan zid. fotka je trebala samo ukazati na materijal, boje i fronte. nikako ovaj raspored. ovo je čudo od dugačkih elemenata.
zameomevjetar is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:33.