Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2008., 09:05   #1
FUKODROMI ZG

Kratko i jasno pitanjce....
...gdje su najbolji ZG I OKOLICA AUTO-FUKODROMI ?
(Ono da imaš ipak nekog mira u auteku a da ti svako malo majmun ne zagleda u šoferšajbu)
Danke Kroatien
Barr is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 09:08   #2
Quote:
Barr kaže: Pogledaj post
Kratko i jasno pitanjce....
...gdje su najbolji ZG I OKOLICA AUTO-FUKODROMI ?
(Ono da imaš ipak nekog mira u auteku a da ti svako malo majmun ne zagleda u šoferšajbu)
Danke Kroatien
na jarunu
__________________
Trazim Srodnu Dusu
Redwolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 12:58   #3
lijepo je na Sljemenu noću.. al kad snijeg okopni..
malo m is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 16:51   #4
Plavi Vrag jel ti znaš čitati Tip pita gdje ima otvoreni auto-fukodrom ti mu savjetuješ da jebe na krevetu u stanu onda kad ti se kaže da je ovaj pitao gdje može na otvorenom ti kažeš da nije vrijeme za jebanje na otvorenom osim ako ima auto Mislim, wtf.

Ma odi na Parkiralište od Konzuma (na črnomercu) kad je Konzum zatvoren, tada nema puno ljudi tamo
Moyzan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 16:56   #5
nek ode na sljeme isuse,,,ili podsjemensku zonu i gotovo
Plavi Vrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 18:21   #6
jednostavno, natjeraj auto na neko parkiralište kod neke zgrade u noći kad svi spavaju i jebi do mile volje.

nemoš pogriješiti.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 18:53   #7
Do sada sam se jebao na mnogim skrivenim mjestima... (da ti ih ne bih otkrio!!), ali i ne tako skrivenim----> križanje Vukovarske-Držićeve, kod Mercatora u Heinzelovoj na parkirlištu, u dvorištu jednog kazališta..., na obali na Čiovu, u javnoj garaži, u avionu... dakle bilo je sve vani, manje-više... Jednostavno otkopčam šlic i jebem!

Ah, auto-fukodromi!!!! Dakle, samo ova 3 prva spadaju u ontopic, ček,ček...pa i autogaraže je auto fukodrom... (+zaboravih... u Kranjčevićevoj i na Knežiji- odbijam odati lokaciju... predobra je!!! )
Ostala mjesta su- offtopic! Ali nisu chat, molim... nije bilo puno priče!!!
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 18:54   #8
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Do sada sam se jebao na mnogim skrivenim mjestima... (da ti ih ne bih otkrio!!), ali i ne tako skrivenim----> križanje Vukovarske-Držićeve, kod Mercatora u Heinzelovoj na parkirlištu, u dvorištu jednog kazališta..., na obali na Čiovu, u javnoj garaži, u avionu... dakle bilo je sve vani, manje-više... Jednostavno otkopčam šlic i jebem!
hm,nisi bzvz moj učitej...master
Plavi Vrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 19:06   #9
Na Jarunu sam jednom sjedio na suvozačevom sjedalu, a ona na meni! Gledali smo jedno u drugo , tek nakon svršavanja ona je skužila tipa, doslovno, na na prozoru ! Vrisnula je , a on je s jaknom preko glave pobjegao!
zaba1111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 19:23   #10
Quote:
fripp kaže: Pogledaj post
U Saboru ti je super!
Toplo, ne trebaš auto, nema žive duše, poslije imaš jeftinu cugu...
Baš sam nešto razmišljao...

S obzirom da ne daju parkirati oko Sabora auto.... a u Saboru nema žive duše... pa zašto ne bi napravili kolni ulaz u Sabor, da se vozilom može u sabornicu... bilo bi mjesta za jedan oveći auto fukodrom... A toplo, pa poslužitelji donose čaše vode...(mo'š mislit' voda, to je jedino što poslužuju)---> dok se ne ugase kamere (koje bi bile i na auto-saborskom fukodromu).... kad kamere utrnu, konobari se skidaju i ostaju samo u leptirki i služe šampanjac...
To ja zovem "Aktualnim satom"!

naravno, neki bi se morali jebati i u oporbi... oni koji dođu kasnije zauzeti mjesto!
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 20:00   #11
kad sam ja bila mladja popularna je bila i zelena magistrala
ne znam jel jos uvijek in
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 01:36   #12
Istočni kolodvor!
__________________
Saab Born From Jets
trabaljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 02:32   #13
Ako imas auto, odi u bilo koju podzemnu garazu tipa Importanne centar, Importanne galerija, Petrinjska, Langov trg, Avenue Mall, Branimir Centar... bilo gdje.... U vecini garaza ti nece ni naplatiti tih sat vremena koliko mislite biti unutra...

A parkiras se negdje u kut garaze, na manje vidljivo mjesto... uvijek je jedna neonka negdje pregorena...
ACidGum is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 07:35   #14
Quote:
malo m kaže: Pogledaj post
lijepo je na Sljemenu noću.. al kad snijeg okopni..
Bas, nema boljeg mira i kutka od sljemena!
 
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 10:36   #15
Najnoviji otvoreni fukodrom je kod Domovinskog mosta.
__________________
-.- -.- -.-
sisojed is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 12:10   #16
Quote:
ACidGum kaže: Pogledaj post
Ako imas auto, odi u bilo koju podzemnu garazu tipa Importanne centar, Importanne galerija, Petrinjska, Langov trg, Avenue Mall, Branimir Centar... bilo gdje.... U vecini garaza ti nece ni naplatiti tih sat vremena koliko mislite biti unutra...
Osobno se obično zadrzimo dulje, a i u garazama smrdi... ima i boljih open-air lokacija, što posjećenih, šo po pričama čula

1. 'parkiralište Ine'- valjda je još uvijek aktualno. Znaš onu ogromnu čistinu, neasfaltiranu iza Ine u Novom Zg.

2. Sljeme- ili bilo gdje na putu do njega rekla bih

3. u Voltinom- neko parkiralište šlepera

4. parking vjerojatno više-manje svakog velikog dućana izvban radnog vremena (ili ne izvan )

5. nekad sam negdje pročitala da je popularno negdje oko Mirogoja, ali ne bih znala...

6. na slavonskoj, prema istoku, poslije semafora kod kruga ima neko malo skretanje kod neke male firmice (mislim da je neka roza zgradica tam)-e tam, isto ima fino zbunje, cistina

i još koju neću cinkati jer so far nije guzva, bolje da je i tak

E da, zbilja ne znam tkojoš ide na jarun ljudi..pa fuj! u svakom kvartu mozes naći neku mračnu rupu... ali ono..jarun.. auto do auta, pa stvarno fuj.
__________________
Uostalom, mislim da Kartagu treba razoriti!
Hella Good is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 14:09   #17
imaš gore kod vrapča na magistrali,to je kao in, jarun, a i znam koje je tvoje mjesto u kranjčevićevoj... podzemna garaža, pogotovo garaža nekog centra koji je in, pa tam stalno ima ljudi, osim ak ti to nije fetiš, ne valja... po noći u zg se moš jebat di oš, sam pazi na muriju...........
Piicek is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 15:38   #18
treba tražiti po kvartovima.. na Trnju ima jedan sklop garaža ispod zgrada..
pa, evo, neka još i drugi predlože što u njihovim kvartovima ima.. ti u naš, mi u vaš
malo m is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 18:27   #19
Kvragu, ja sam ozbiljan. Jedno mjesto kraj Doma sportova, možete tamo i umrijeti, ne bi primijetili ni smrad. Ajde OK, možda ljeti...
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 21:45   #20
Poligon za autoškolu na Strojarskoj!
madmax_tsrb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger