Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2009., 17:50   #2161
Quote:
sfrenata kaže: Pogledaj post
potpisujem

jedino mi nije bio jasan onaj lik koji je odsjedio te puste sate, da bi na kraju izvikivao uvrede Icku.

to fakat trebaš bit teški frik da sjediš deset sati, da bi na kraju reko; ICKE, GO HOME,,,BLADI BASTERD..:-))
Kad je to bilo, subotu ili u nedjelju? Kakva je reakcija Ickea bila?
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 18:13   #2162
Quote:
mica maca kaže: Pogledaj post
u subotu je rekao da je tajna ok, ali da je suludo vjerovat da ces
zato sto crtas ferarije ko blesav i jednog dana imati ferarija, kao mozes crtat ko blesav, al nece se to dogodit.. nesto u tom stilu
Da to stoji, samo ko god misli da tajna tako funkcionira nije ju uopće shvatio..
virgo_82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 18:31   #2163
Quote:
Alan_SP kaže: Pogledaj post
Ok, sto je cudno u tome sto ljudi traze novac za svoj posao koji obavljaju savjesno? Kao sto mozda ne znas, on je radio svasta prije, ukljucujuci i to da je bio prilicno poznat (pricam o njegovom zivotu prije) i bogat. Pa je dosla promjena, a posto on radi samo ovo, svakako da treba i nesto novca zaraditi, da bi to mogao i dalje raditi.

Opcenito mi je smijesno ocekivati da ljudi rade za nista. A raditi se moze svasta, od kopanja kanala, do servisiranja kompjutera, preko projektiranja ICBMa, pa cak i predavati ono sto se zna. Sve su to legitimni poslovi i tko ne zeli slusati Ickea, citati njegove knjige, logirati se na njegov site, ne mora, to je u redu i ok.

Na naravno, rekao sam samo da je lova jedan od razloga, pa ne ocekuje nitko da to radi za sladoled.


Kao sto sam prije rekao, covijek je 9 sati govorio !! to samo po sebi zasluzuje cijenu ulaznice.
MTP850 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 18:36   #2164
Quote:
Cheshire Cat kaže: Pogledaj post
Ne. nego govore istinu
Govore istinu, ali koliko zemalja koje su primili u EU ima slične probleme. Recimo Bugarska i Rumunjska.
__________________
"Kad ljudi izgube sve i ništa im više ne preostane za izgubiti, oni izgube i to"
FtW is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 20:39   #2165
DAVID ICKE JE U PRAVU !!!!

u nedjelju je rekao da će nam EU prvo kulturu uzeti a evo i friškog dokaza...
vijest iz večernjeg.
Hrvatski jezik i latinično pismo više neće biti obavezni na deklaracijama proizvoda u trgovinama. Umjesto hrvatskoga i latinice, obavijesti o proizvodu (što je pravi naziv za deklaracije) ubuduće će moći biti ispisane drugim jezicima ili znakovima, simbolima i piktogramima i sličnim “potrošaču lako razumljivim jezikom”, kako to piše u amandmanu saborskog Odbora za zakonodavstvo na predložene izmjene i dopune Zakona o zaštiti potrošača
clannad is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 20:54   #2166
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Kad je to bilo, subotu ili u nedjelju? Kakva je reakcija Ickea bila?
to je bilo u nedjelju,minutu nakon što je Icke izašao neka budaletina ga je počela vrijeđati i tako malo narušila jedno nezaboravno veče.
clannad is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2009., 01:18   #2167
@FTW
Quote:
A isto tako nije pametno prešućivanje nekih stvari. Šta se time postiže? Smeta im slanje kondoma u sklopu humanitarne pomoći i slična sranja, a prave probleme guraju pod tepih. Katolici (kršćani) ne bi trebali zatvorit oči na pederizam, a Crkva to slobodno može kad je riječ o nwo problematici. To je po meni licemjerje.
Kak misliš kondomi?? Misliš na afriku?? pa jeli po tebi realno da Europa svaki dan šalje pola milijarde kondoma zadovoljavajuče kvalitete u afriku besplatno da se ovi nezaraze sidom??

Kondomi su tu radi smanjenja populacije, a ne radi zaštite od side koju su btw. sami NWO-oci raširili. Doista se odgovor nalazi u klasičnoj planiranoj kršćanskoj afričkoj obitelji ... dakle tu je KC u pravu!

Što se tiče ostalih stvari, tu KC ništa neprešučuje, samo što 90% informacija ostaje u župi upravo iz razloga što su malo prečesto likovani od raznoraznih mrzitelja i areligijoznih novinara.


@clannad
Quote:
u nedjelju je rekao da će nam EU prvo kulturu uzeti a evo i friškog dokaza...
vijest iz večernjeg.
Hrvatski jezik i latinično pismo više neće biti obavezni na deklaracijama proizvoda u trgovinama. Umjesto hrvatskoga i latinice, obavijesti o proizvodu (što je pravi naziv za deklaracije) ubuduće će moći biti ispisane drugim jezicima ili znakovima, simbolima i piktogramima i sličnim “potrošaču lako razumljivim jezikom”, kako to piše u amandmanu saborskog Odbora za zakonodavstvo na predložene izmjene i dopune Zakona o zaštiti potrošača
Kultura je uzeta davnih dana otkad je otvorena hrpa narodnjačkih klubova diljem Zagreba. Šta je to nego nametanje zapadno_balkanske kulture gdje nas trpaju njegovi Britanci?? Sportski kupovi, agresivna turistička kampanja u Srbiji, spajanje hrvatsko-srpskih trgovačkih centara, itd ... mislim da se Icke malo izgubio u prijevodu ... nas balkaniziraju, a ne europeiziraju.
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2009., 06:41   #2168
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
@FTW

Kak misliš kondomi?? Misliš na afriku?? pa jeli po tebi realno da Europa svaki dan šalje pola milijarde kondoma zadovoljavajuče kvalitete u afriku besplatno da se ovi nezaraze sidom??

Kondomi su tu radi smanjenja populacije, a ne radi zaštite od side koju su btw. sami NWO-oci raširili. Doista se odgovor nalazi u klasičnoj planiranoj kršćanskoj afričkoj obitelji ... dakle tu je KC u pravu!

Što se tiče ostalih stvari, tu KC ništa neprešučuje, samo što 90% informacija ostaje u župi upravo iz razloga što su malo prečesto likovani od raznoraznih mrzitelja i areligijoznih novinara.
Jel to meni netko briše postove?
Kažeš kondomi imaju svrhu smanjenja populacije. Sida ima istu svrhu. Smanjenje populacije. Po meni je puno humanije slat im kondome.
Ako je KC-u doista stalo onda nek ljude educiraju tj. informiraju. Inače, ja sam razgovarao s jednim svećenikom koji mi je zapravo potvrdio da Crkva želi da ljudi budu ovce. Kao ljudi ne trebaju biti svjesni nekih stvari, ne trebaju razmišljat, KC će ih usmjeravat.
__________________
"Kad ljudi izgube sve i ništa im više ne preostane za izgubiti, oni izgube i to"
FtW is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2009., 08:41   #2169
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Kad je to bilo, subotu ili u nedjelju? Kakva je reakcija Ickea bila?
to je bilo u nedjelju..
obzirom da je završilo oko ponoći, a ljudima se valjda žurilo kući ne bi li se naspavali barem malo za ponedjeljak, pljesak se nije produžio da bi ga ponovo izvukao van pa nije bilo nikakve Ickove reakcije....

ali taj majmun iz publike izbacio je par uvredljivih fraza i to s takvom gorčinom k'o da ga je netko vezao da bude tamo....

a što je najbolje, uvrede su potpuno bile neosnovane jer "smeće kapitalističko" i sl...sigurno nije nešto što se uklapa u Ickeov profil. BAŠ SUPROTNO!
sfrenata is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2009., 13:26   #2170
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
Alah(ili na naše Bog) je otac od Isusa, tako da ono ... što je pisac htio reći


Potrudi se pročitat s razumijevanjem unutar konteksta. Ako ne ide, onda bum si dala truda objasniti ti.
Miriam is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2009., 16:16   #2171
Quote:
FtW kaže: Pogledaj post
Jel to meni netko briše postove?
Kažeš kondomi imaju svrhu smanjenja populacije. Sida ima istu svrhu. Smanjenje populacije. Po meni je puno humanije slat im kondome.
Ako je KC-u doista stalo onda nek ljude educiraju tj. informiraju. Inače, ja sam razgovarao s jednim svećenikom koji mi je zapravo potvrdio da Crkva želi da ljudi budu ovce. Kao ljudi ne trebaju biti svjesni nekih stvari, ne trebaju razmišljat, KC će ih usmjeravat.
Kažem ti da nitko Africi nemisli slati pola milijarde kondoma dnevno. To je čista provokacija ... a zna se od koga!

Pa nije Afrika katolički kontinet, pa da tih 10% što nebudu dobivali prezervative jer im to Vatikan brani, pa će sada oni neki problem stvarat.

Barem 1/4 ih je Muslimana + ostale (šamaske) vjere ... što njima nepodijele prvo. Pa kad vide ovih 10% da je ovima 90% dobro i da su izliječeni od side, prestat će slušat KC ... ali nije to tako. Tu se jednostavno radi o Provokaciji.

@Miriam
Quote:
Potrudi se pročitat s razumijevanjem unutar konteksta. Ako ne ide, onda bum si dala truda objasniti ti.
Što sam sad slagao??
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2009., 16:41   #2172
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
Kažem ti da nitko Africi nemisli slati pola milijarde kondoma dnevno. To je čista provokacija ... a zna se od koga!

Pa nije Afrika katolički kontinet, pa da tih 10% što nebudu dobivali prezervative jer im to Vatikan brani, pa će sada oni neki problem stvarat.

Barem 1/4 ih je Muslimana + ostale (šamaske) vjere ... što njima nepodijele prvo. Pa kad vide ovih 10% da je ovima 90% dobro i da su izliječeni od side, prestat će slušat KC ... ali nije to tako. Tu se jednostavno radi o Provokaciji.
Vidim da je rasprava otišla u krivom smjeru. Ja sam naveo primjer kondoma kao problematiku kojom se KC zamara dok pravi problemi ostaju neriješeni.
Dakle, ono što mene smeta je nedovoljna angažiranost KC u smislu informiranja ljudi.
__________________
"Kad ljudi izgube sve i ništa im više ne preostane za izgubiti, oni izgube i to"
FtW is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2009., 18:39   #2173
Quote:
FtW kaže: Pogledaj post
Jel to meni netko briše postove?
Quote:
FtW kaže: Pogledaj post
Vidim da je rasprava otišla u krivom smjeru..

https://www.forum.hr/showthread.php?t=369673&page=85
__________________
endless
luiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 17:11   #2174
meni se jako sviđa kako je Šokre recenzirao taj susret/predavanje.
__________________
Čuda ne postoje.
Postoji samo ljudsko neznanje.
Precious X is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 23:06   #2175
Quote:
Precious X kaže: Pogledaj post
meni se jako sviđa kako je Šokre recenzirao taj susret/predavanje.
Zaista dobar članak Miška, doživio je na pravi način to predavanje i u potpunosti se slažem s načinom na koji je doživio D. Ickea.
Mnogi su spremni pljuvati po Ickeu a da prethodno ni sami nisu provjerili točnost informacija s kojima on barata.

A i čitao sam neke postove koji se pitaju zašto nitko nije pokušao ubiti Ickea ako su njegove tvrdnje točne. Pa tek kad bi netko to pokušao, bilo bi jako sumnjivo a najbolji način je ismijati ga. Još jedna manipulacija u moru manipulacija od postanka čovječanstva.
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 23:38   #2176
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Mnogi su spremni pljuvati po Ickeu a da prethodno ni sami nisu provjerili točnost informacija s kojima on barata.
To je naprosto nemoguće provjerit!
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 23:58   #2177
Za razliku od biblije.
__________________
Father blessed you with reason.. and this is what you choose!?
Am I me? is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 00:44   #2178
Thumbs up

Quote:
normall kaže: Pogledaj post

Jest, Icke generalno nije normalan i to ne u onom pozitivnom smislu kao što se uobičava reći za genijalce, već mislim da je mentalno bolestan i opasan za okolinu te bi ga trebalo strpati u kakav sanatorij, lagana šetnjica u prirodi pod nadzorom stručnog osoblja

ovaj forum mi se zapravo i ne da čitati do kraja čim vidim ovakav komentar.
hoću samo reći, da je nevjerojatno kako ljude koji pričaju o ljubavi, o nepravdi u svijetu, o ljudima koji nam čine zlo i rade što ih volja (pa svejedno opet budu izabrani) smatramo opasnima po okolinu. zaista je onako kako on kaže, izgubili smo vrijednosti, svijet okrenuli naopačke (doktori uništavaju zdravlje, odvjetnici pravdu, sveučilišta znanje, vlade slobodu, mediji informaciju, a religija spiritualnost.)
i zanemarimo sad priču o reptilima, bio sam na Ickeovom predavanju nedavno, zaista je jedna produhovljena osoba, i ne priča samo o nevjerojatnim stvarima, već vrlo lijepo pojašnjava jednostavne stvari iz života, na lijep način, treba ga samo shvatiti. lik je genijalac i namjera mu je dobra i pozitivna.
Mr. Brownstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 12:38   #2179
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
To je naprosto nemoguće provjerit!
Slažem se, samo je pitanje hoćeš li vjerovati da je nešto (slično) bilo kako kaže Icke i njemu slični ili što kaže znanost koja je sklona manipulaciji jer je kontrolirana od onih istih ljudi koji manipuliraju u svim segmentima društva. Kako god okreneš mi smo samo nijemi promatrači onoga što se događa oko nas.
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 14:48   #2180
http://www.edgemediatv.com/article001_icke.html
__________________
endless
luiz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:48.