Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2013., 09:39   #5541
Budući da pretragom teme nisam to pronašla, zanima me da li netko ima saznanja kakva je hrana i usluga u hotelu Belvedere (Opatija), Stangeru (Lovran), Laurusu (vila Kapetanović), Malom raju (Ičići)?
Mali Pingvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 10:50   #5542
Quote:
Mali Pingvin kaže: Pogledaj post
Budući da pretragom teme nisam to pronašla, zanima me da li netko ima saznanja kakva je hrana i usluga u hotelu Belvedere (Opatija), Stangeru (Lovran), Laurusu (vila Kapetanović), Malom raju (Ičići)?
necu ni ja bit od neke vece pomoci ali meni se od ovih nabrojanih jako svidja vila kapetanovic
ima lijepu terasu s predivnim pogledom
kako si rekla da nije veliko vjencanje mislim da bi vam terasa bila taman (mi isto gledali tamo ali za 70 ljudi je laurus ipak premali, ima i sala za vjencanja, ali nema terase :/), jedini minus je sta su nam odmah u startu rekli da vjencanje ne moze trajat duze od 2 nama je taj minus bio dovoljan
a jeste gledali malo u voloskom? mandrac ili plavi podrum? u plavom nisam bila, ali hrana u mandracu je odlicna...jesu porcije male ali ja opet bila sita nakon svih silnih slijedova.... a tek ambijent
__________________
...everything will be okay in the end. if it's not okay, then it's not the end...
*shlapica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 14:13   #5543
Quote:
*shlapica* kaže: Pogledaj post
vila kapetanovic... mandrac ili plavi podrum? u plavom nisam bila, ali hrana u mandracu je odlicna...jesu porcije male ali ja opet bila sita nakon svih silnih slijedova.... a tek ambijent
Mandrać i Plavi imaju krasan ambijent ali si ne mogu zamisliti da se tamo pleše ili zapjeva dok te svi iz Moha i Kontikija gledaju ali krasno za tip vjenčanja kao samo večera. Mi bi ipak htjeli neku muziku, dj-a. To što kažeš za vilu Kapetanović da je muzika do 2 mi čak i nije strašno ako je sve drugo ok.
Znaš li možda kakve su im cijene i nude li pakete pića? (Nikako da mi odgovore na mail.)
Mali Pingvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 15:28   #5544
Ma zvrcni ih na telefon, prije ćeš ih dobiti.
Laurus ima stvarno divnu terasu, pogotovo za taj broj uzvanika, i jako dobru hranu. Ako bi ti se uklopio u budžet, definitivno bih ga na tvom mjestu odabrala od navedenih.

U Štangeru još nisam bila, ne znam kad se udaješ, frendica mi ima tamo pir sredinom 4.mj, pa ću imati informacije iz prve ruke. Zasad sam čula jako puno pozitivnih komentara o njima, znam da imaju gore terasicu. Po meni je možda mana pozicija, ali čula sam da je i ambijent i hrana ok. I cijene su pristupačne!

Hotel Belvedere mi malo baca na socijalizam, ne znam jesu li ga šta sredili. Ali hrana vjerujem da je dobra, jer je po LRH standardima.

Mali raj ima lijepu terasicu, isto malo baca na socijalizam, ali dalo bi se srediti. Ni tamo nisam jela.

Sve u svemu, nisam baš od neke koristi
Chilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 16:00   #5545
Quote:
Chilly kaže: Pogledaj post
Ma zvrcni ih na telefon, prije ćeš ih dobiti. Laurus ima stvarno divnu terasu, pogotovo za taj broj uzvanika, i jako dobru hranu. Ako bi ti se uklopio u budžet, definitivno bih ga na tvom mjestu odabrala od navedenih. U Štangeru još nisam bila, ne znam kad se udaješ, frendica mi ima tamo pir sredinom 4.mj, pa ću imati informacije iz prve ruke. Zasad sam čula jako puno pozitivnih komentara o njima, znam da imaju gore terasicu. Po meni je možda mana pozicija, ali čula sam da je i ambijent i hrana ok. I cijene su pristupačne! Hotel Belvedere mi malo baca na socijalizam, ne znam jesu li ga šta sredili. Ali hrana vjerujem da je dobra, jer je po LRH standardima. Mali raj ima lijepu terasicu, isto malo baca na socijalizam, ali dalo bi se srediti. Ni tamo nisam jela. Sve u svemu, nisam baš od neke koristi
Baš jesi pomogla! Mislim da ćemo mi tek za godinu dana pa će mi iskustvo tvoje prijateljice dobro doći Kad kažeš da je pozicija mana, misliš to što je na cesti? Meni se isto to ne sviđa a ne znam kako je kad se dođe gore na terasu, nisam bila. Belvedere je socijalistički ali je terasa kao terasa divna...da mu treba adaptacija-treba, i to očajnički. Da li to što spominješ LRH standarde znači da je u biti klopa ista u kvarneru,bristolu,belvederu? Tj. da im kuhaju isti ljudi? Jer čula sam da je u bristolu dobra hrana ali za razliku od belvedera nema terasicu
Mali raj - slažem se...ali dobar dekorater čini čuda! Bitno mi je zato da je hrana dobra a sve te morske terase su mi u startu lijepe, čak i pohabane
Mali Pingvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 17:27   #5546
Ma da, to što je na cesti. Nije to neki problem ako ste unutra, ali za terasu bi već moglo biti nezgodno. Javim ti u svakom slučaju dojmove

Bristol u Opatiji ti nije pod LRH, nego Vienna Grupe. Navodno je hrana odlična, što je jedan od razloga zašto sam ih ja odabrala

Bristol koji se nalazi u Lovranu je jedan neotkriveni biser, koji ima prepredivnu terasu i još uvijek mi je žao što je nama otpao. Također ima tri zvjezdice i potrebna mu je adaptacija, ali točno to što kažeš -who cares, ako si vani. Odi pogledat terasu, mrak je. Možda za toliko ljudi malo prevelika, ali...ma nikad nije previše

Da, LRH ti ima jednake standarde što se hrane tiče, recimo nama su rekli da nema veće razlike radili svadbu u tom Bristolu ili Ambasadoru s 5 zvjezdica...e da kad smo već kod toga, i Ambasador ti ima slatku terasicu iznad Tomaševca, odi i to pogledat. Ono što smo mi vidjeli (a gledali smo švedske stolove) je stvarno dobro izgledalo.

Viš kako si me sad inspirirala
Chilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 19:16   #5547
Quote:
Mali Pingvin kaže: Pogledaj post
Mandrać i Plavi imaju krasan ambijent ali si ne mogu zamisliti da se tamo pleše ili zapjeva dok te svi iz Moha i Kontikija gledaju ali krasno za tip vjenčanja kao samo večera. Mi bi ipak htjeli neku muziku, dj-a. To što kažeš za vilu Kapetanović da je muzika do 2 mi čak i nije strašno ako je sve drugo ok.
Znaš li možda kakve su im cijene i nude li pakete pića? (Nikako da mi odgovore na mail.)
nama su ponudili paket cuga i hrana za 450kuna
ukljuceno je bilo vino, piva, sokovi + zestica na pocetku
od hrane svedski stol, ali po prici svega i svacega i zvucalo fino
najbolje direktno otic da dozivite pogled

a za mandrac mi bili smo na jednoj festici (vishe poslovnoj) tamo nas 30ak i imali smo muziku bilo je bash super tako da ti ne mora znacit da je ustogljena atmosfera ako tako izgleda prostor
__________________
...everything will be okay in the end. if it's not okay, then it's not the end...
*shlapica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 20:15   #5548
Quote:
Chilly kaže: Pogledaj post
Ma da, to što je na cesti. Nije to neki problem ako ste unutra, ali za terasu bi već moglo biti nezgodno. Javim ti u svakom slučaju dojmove

Bristol u Opatiji ti nije pod LRH, nego Vienna Grupe. Navodno je hrana odlična, što je jedan od razloga zašto sam ih ja odabrala

Bristol koji se nalazi u Lovranu je jedan neotkriveni biser, koji ima prepredivnu terasu i još uvijek mi je žao što je nama otpao. Također ima tri zvjezdice i potrebna mu je adaptacija, ali točno to što kažeš -who cares, ako si vani. Odi pogledat terasu, mrak je. Možda za toliko ljudi malo prevelika, ali...ma nikad nije previše

Da, LRH ti ima jednake standarde što se hrane tiče, recimo nama su rekli da nema veće razlike radili svadbu u tom Bristolu ili Ambasadoru s 5 zvjezdica...e da kad smo već kod toga, i Ambasador ti ima slatku terasicu iznad Tomaševca, odi i to pogledat. Ono što smo mi vidjeli (a gledali smo švedske stolove) je stvarno dobro izgledalo.

Viš kako si me sad inspirirala
Baš jesam! Super informacije...i to za Bristol u Lovranu sam se baš pitala kako je moguće da ga nitko ne spominje? Mislila sam da je možda loš za svadbe, nemam pojma. Ali terasa je zakon! Ambasador vjerujem da može isto biti ok ali meni taj hotel nikad nije legao.
Btw kak ćeš riješiti pušače na svadbi ako ste u Bristolu u Opatiji? Ja ne znam kako bi tome doskočila, kod mene skoro svi dime
Mali Pingvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 20:20   #5549
Quote:
*shlapica* kaže: Pogledaj post
nama su ponudili paket cuga i hrana za 450kuna
ukljuceno je bilo vino, piva, sokovi + zestica na pocetku
od hrane svedski stol, ali po prici svega i svacega i zvucalo fino
najbolje direktno otic da dozivite pogled

a za mandrac mi bili smo na jednoj festici (vishe poslovnoj) tamo nas 30ak i imali smo muziku bilo je bash super tako da ti ne mora znacit da je ustogljena atmosfera ako tako izgleda prostor
U Laurus ćemo onda svakako otići...nije baš jeftino za švedski stol ali ako je fino onda se nema šta reći.

Za Mandrać se slažem, meni taj prostor nije toliko uštogljen po sebi nego je vječito prazan pa tako djeluje...malo sam previše na izvol'te za svadbu tamo, ne bi da me svi mještani gledaju, ali svakako super prijedlog za nekoga tko želi finu i posebnu hranu na svom vjenčanju.
Mali Pingvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 14:30   #5550
hej!
trenutačno se mučim s rasporedom sjedenja i dobro bi mi došli vaši savjeti...
uglavnom, kao što sam napisala, pir će biti na Marini.
mi smo to zamislili nešto kao domjenak ili party... biti će cca 100 ljudi. stavili bi 6 velikih stolova za rodbinu i starije i desetak barskih stolova za ostale, tj. mlađariju. kako sada ispada, ne bi svi sjedili. i tu dolazimo do problema... moj budući ne bi da svi sjede jer se boji da se onda ne bi nitko htio dizat, plesat...da neće biti cirkulacije ljudi a to nikako ne bi htjeli. zato smo se i odlučili na opciju partija. i mene to malo muči ali malo mi je glupo da dio ljudi mora stajati. cure će biti u štiklama ( mojima je to jedinstvena prilika da se tako obuku jer sve nose tenisice ili marte) pa ih ne mogu prisiliti da stoje u tome od 6 popodne do 4 ujutro. onda za hranu... biti će švedski stol ali ne mogu očekivati da dio ljudi jede stoječki bez obzira što pretpostavljam da neće svi jesti u isto vrijeme. i tako dolazimo do torte koju će valjda svi jesti istodobno... i ja sad nemam pojma šta da napravim .već 2 tjedna razmišljam, kombiniram, zbrajam stolice, ljude, crtam...
SVAKI prijedlog je dobrodošao...
pipilina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 15:38   #5551
Pipilina, ja mislim da bi u svakom slučaju bilo bolje da ti svi imaju kamo sjesti... Moja prijateljica je bila na svadbi na kojoj nije bio mjesta za svih i to je bilo grozno.... Svi su samo o tome pričali... Svi ljudi kad dođu žele svoje mjesto, ostave stvari,raskomote se, jedu kada žele, što ne znači da će cijelo vrijeme sjedit, naravno da će plesati, kao i na drugim svadbama gdje svatko ima svoje mjesto....
Tako da ako imaš načina da nabaviš stolove za sve bilo bi bolje...naravno, to je samo moje mišljenje...
MMK2710 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 10:49   #5552
evo bash zato smo mi odustali od arce (i nekih slicnih mjesta)... ja gledam po sebi, ne bi bash voljela da nemam kako sjest, stavit torbu, odlozit cugu i to...
pa sta nemaju oni josh stolova? nije tamo u donjem dijelu trebao bit restoran? probaj vidit s njima da ti dofuraju josh stolova gore, ono je stvarno veliki prostor moralo bi stat 10-15stolova...
__________________
...everything will be okay in the end. if it's not okay, then it's not the end...
*shlapica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 10:58   #5553
Ajme poludjela bih da cijelu vecer i noc moram stajati jer nemam stolac
Imate li ikakvu opciju u kojoj imate dovoljno stolaca za sve?

Tjerati ljude da plesu i minglaju time da nemaju gdje sjesti
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 11:50   #5554
Potpuno se slažem s postom od Mayo, shlapice i MMK, sama ideja stajanja cijelu večer je grozna. Ne imat gdje se odmorit, popričat s ljudima, odložit cugu, JESTI, strašno. Cure su u štiklama i rado bi ih malo prošetale ali onda im opet dobro dođe da sjednu i odmore, ipak si cijeli dan na nogama, šećeš, kružiš i nije OK tražit da netko ne sjedi jer onda neće plesat. Ne ovisi ples i zabava o manjem broju sjedećim mjestima nego o karakterima ljudi, a ja sam prva koja bi popila cugu, nazdravila i otišla s takve svadbe jer nije u redu. Dobro razmisli prije nego ovo napraviš, ideja je loša
Emocionalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 15:40   #5555
e baš mi je drago da ste mi sve to napisale. fino sam posjela ovog svog da to pročita .
ja se apsolutno slažem s vama jer bi se ja prva bunila da moram biti na nekom vjenčanju ili igdje a da ne mogu sjesti. i bunila sam se ali ovo moje njurgalo nije baš imalo sluha. nakon sinoćnjeg razgovora s frendovima i ovih vaših odgovora popustio je. mislim da je shvatio... nemate pojma koje su to borbe bile... koje olakšanje...
uglavnom, sad smo se dogovorili da će SVI imati kamo sjesti. Tako da ćemo uzeti još tih barskih stolova i stolica. Sad još samo treba smisliti kako ćemo sve to srediti
Cure, hvala vam puno
pipilina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 16:17   #5556
Pametna odluka
Bez brige, ljudi ce se zabaviti na svoj nacin, plesom, razgovorom, druzenjem.
Nema smisla, potrebe niti pameti da im ista namecete ili ogranicavate.
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 01:21   #5557
MaliPingvin, pozdrav! Evo, ja ti provjereno mogu reci da je villa Ariston i vise nego odlicna.
Naime, mi smo imali tamo vjencanje, i bilo je odlicno. Apsolutno sve. Pisala sam konkretnije o tome, pa, ako mozes pogledaj, ili me slobodno pitaj.
Od pristupa, nacina, posluge, HRANE, svaka pohvala.
I, ne samo zato jer smo mi imali vjencanje tamo, naprotiv, bas mogu biti objektivna.
Bilo sta, tu sam...

Ambijent...
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 09:11   #5558
Nemamo puno pušača, tako da će biti dovoljna ona mala terasica, ali da bih voljela da je veća, o da... Od svega što sam vidjela, ta sala mi je bila najljepša i zato sam odlučila zažmiriti na neke detalje.

Pipilina, nadam se da će te to nekako iskemijati, bitno da si uvjerila dragoga da to nije najpametnija ideja
Chilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 10:06   #5559
Quote:
Giovanna26 kaže: Pogledaj post
MaliPingvin, pozdrav! Evo, ja ti provjereno mogu reci da je villa Ariston i vise nego odlicna.
Naime, mi smo imali tamo vjencanje, i bilo je odlicno. Apsolutno sve. Pisala sam konkretnije o tome, pa, ako mozes pogledaj, ili me slobodno pitaj.
Od pristupa, nacina, posluge, HRANE, svaka pohvala.
I, ne samo zato jer smo mi imali vjencanje tamo, naprotiv, bas mogu biti objektivna.
Bilo sta, tu sam...

Ambijent...
Za ambijent se slažem Kod Aristona me u biti muče 3 stvari:
1. daju muziku do 1 (osim ako se ne uzme cijela vila u najam)...a šta ako bude super atmosfera? Nekako mi je to kao policijski sat Neće nas biti puno, 30ak i dj. i nije mi do toga da se forsira neki dernek ali može se dogoditi da nam bude super i šta onda, u 10 do 1 popij putnu i piči?

2. nema paketa pića

3. bojim se kako bi muški dio ekipe gledao na one male porcije...

Ja osobno više volim male porcije fine hrane nego one ovale s pečenjima, to si ni ne želim na svadbi ali strah me da ne ostanu gladni.

Koliko sam shvatila vi ste imali večeru tamo, dakle bez neke muzike? To mi je onda super...ako se potrefi lijepo vrijeme divota. Ali ne znam koliko je mjesto prikladno za svadbu sa muzikom i gladnim dvometrašima?

I da, šta u slučaju kiše? Jel se može ta terasa natkriti? Čini mi se da nema tu opciju i da se onda seli unutra? E to bi bio peh.
Mali Pingvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 11:16   #5560
MaliPingvin, mogu ti samo reci sto se tice hrane, njene kolicine, vjeruj mi niti najmanje ne trebas brinuti.
I, ja sam imala one koji mogu pojesti. Hrana je preodlicna, kolicinski je stvarno ima, cak toliko da i takvi nisu uspjeli sve pojesti.
Super je sto se apsolutno sve moze dogovoriti, kako, sta, na koji nacin.
Mi smo trebali imati dio svedski stol, predjela, jer smo mislili imati nesto vise ljudi.

Iskreno, svaka preporuka.
A, sve ostalo, morate sami vidjeti.
Sto, kako zelite, sto su vam prioriteti.

Sretno!
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:51.