Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2013., 23:23   #641
Kad malo premotam epizode u glavi on je njoj cast spasio u prvoj. Prolio je svoju krv po postelji i nikome nikad nije rekao rijeci. Dao joj sva prava aginice. Ona je ta koja je svima rekla i negirala njega. On je cak rekao nikad necu s tobom lec u krevet dok ti ne budes zeljela. I noc prije je zeljela, ponudila mu sebe na pladnju. On je odbio jer je mislio da nije prisebna. I sutra ga namjerno provocira. Kad je usao u sobu vidila je da je popio, al mu je morala reci ono da ja nisam ovdje.... da nije zarobljena bila bi sa Emreom.

Jest da jutro poslije place i cmizdri, ja imam osjecaj da je njemu gore sjetimo se sta je sve sebi rekao pod drvetom onim i kako je lupeto glavom od njega. I da je on toliko bio nasilan i odvratan zar bi mu ona poslije rodjendana onako dala iz svoje ruke da jede. Jeste da se sjetila te veceri sta je bilo pa se potresla al sutra ujutro je savrseno svjesna svega bila i cak njezna poprilicno
__________________
Svaka izdaja počinje sa ljubavi! Usamljenost rađa misao, misao rađa nezadovoljstvo, nezadovoljstvo pobunu.
DECAMERON_DIAZ is offline  
Old 07.01.2013., 23:33   #642
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Jesam. I neću reći da opravdam, ali mogu reći da razumijem. Testira ga već nekoliko epizoda, on ni sam neće prihvatiti da se zaljubio i da je ljubomoran i onda bam, kava s Emreom. Kažem, ne opravdavam, ali mogu razumjeti. I ždere me sad i to što mogu reći da tako nešto razumijem, ali kad mogu, nije crno-bijeli potez, dapače. U biti, ono što hoću reći je da nijedno ne smatram ni krivim ni nedužnim u tome. Bah, užas. Sreća pa brzo krenu scene kakve krenu.

Ja ne želim sutra komentirati na temi, ali imam neki neobjašnjiv poriv da ga u svakoj situaciji "branim" i već vidim da će tako biti i sutra. :50 3:
Baš to da! Mislim, silovanje je silovanje i odvratno je samo po sebi, ali evo sad neka ispadnem bezobrazna i odvratna, ali ne znam, razumijem ga nekako zašto je to napravio...i prešla sam preko toga...mislim, nisam, ali jesam!

A da..tako i ja...mislim da ću preskočit jer ne znam kako da nešto napišem a da ne bude spoiler..znam, al neke će to krivo shvatit i onda

Quote:
anna_maria kaže: Pogledaj post
joj i meni, ta scena mi je divna :ce rek: a kako ju boran gleda dok ovi to pricaju ... :ce rek::c erek:
Da, točno to!

Quote:
DECAMERON_DIAZ kaže: Pogledaj post
I ja opravdavam svaki njegov postupak. Od njega se ocekuje da bude skoro pa svetac. Svaku njegovu rijec i postupak svi gledaju i ocekuju da svima bude kako treba i da je po obicaju. A on nije bas osoba koja 100% vjeruje u obicaje. Sam je par puta rekao da ih nije on pisao. I da napusti mjesto age doce drugi gori. On bar pokusava nekako uklopit obicaj i odluku da zadovolji pravdu. Sve oci su u njega stalno uprte. Ne moze sebi dozvoliti da drugi vide da je slab na nekoga, da je tuzan ili bilo kakvu emociju. Sve sto kaze jer mora ubija ga. Ja mislim da je njemu najteze. Sila kaze sve sto joj je volja izbaci bijes iz sebe. Svi okolo placu, smiju se, iskazuju neke emocije, ljutnu, radost sta god da je. On sve drzi u sebi jer je aga. Ma mora i on puci nekad.


Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Slažem se. U prvim nam je epizodama prezentiran kao da nema mane, a sada se polako otkriva da je i on čovjek od krvi i mesa i usto još i slomljena srca. Iz one vražje kuće svi ulaze i izlaze, čak mu i vlastita posluga stalno visi nad vratom i i njihove probleme rješava. Ja isto mislim da je njemu najteže. Ona je otvorena knjiga, nema zadrške, kad joj je teško - plače, viče, urla - i sve je to uglavnom usmjereno prema njemu. On joj želi pomoći jer zna u kakvoj se situaciji našla, a usto se zaljubio u nju. I sad ne zna što bi sa sobom. Dobro je rekla danas - u biti je on taj koji je zatočen.
Veliki potpis na sve! ...slažem se, a najviše sa boldanim. Da, on je zatočen u tim zidinama i sa tim zakonima, tj.običajima protiv kojih se bori, ali opet nekako pobjeđuju...a on je nemoćan da to spriječi. Jer kako je rekao, nije ih on pisao...baš se vidi da bi želio to promjeniti, i mijenja ih, ali teško...jer ajde, možda jednu osobu i možeš promjeniti, dvije, tri, čak deset, ali kad moraš promjeniti 1000 osoba..to je teško....
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Old 07.01.2013., 23:34   #643
Quote:
DECAMERON_DIAZ kaže: Pogledaj post
Kad malo premotam epizode u glavi on je njoj cast spasio u prvoj. Prolio je svoju krv po postelji i nikome nikad nije rekao rijeci. Dao joj sva prava aginice. Ona je ta koja je svima rekla i negirala njega. On je cak rekao nikad necu s tobom lec u krevet dok ti ne budes zeljela. I noc prije je zeljela, ponudila mu sebe na pladnju. On je odbio jer je mislio da nije prisebna. I sutra ga namjerno provocira. Kad je usao u sobu vidila je da je popio, al mu je morala reci ono da ja nisam ovdje.... da nije zarobljena bila bi sa Emreom.

Jest da jutro poslije place i cmizdri, ja imam osjecaj da je njemu gore sjetimo se sta je sve sebi rekao pod drvetom onim i kako je lupeto glavom od njega. I da je on toliko bio nasilan i odvratan zar bi mu ona poslije rodjendana onako dala iz svoje ruke da jede. Jeste da se sjetila te veceri sta je bilo pa se potresla al sutra ujutro je savrseno svjesna svega bila i cak njezna poprilicno
Slazem se Boranov lik mi je puno bolji od Sile,ona je bas razmazema djevojcica
dimanado is offline  
Old 07.01.2013., 23:41   #644
Evo gledam klipove ove i vidim on uvijek nosi vjencani prsten. Od pocetka je uvijek govorio da je ona njegova zena. Lagao je plemenu da spasi nju. Kad je gleda nekako mu oci sjaje. Vodio je macu veterinaru. Kupio joj onaj lancic. Kupio joj konja. Kad je cuo da joj je rodjendan sav se obradovo, cak mu i Abaj govori hajde zaljubljeni stvoru. Pravi joj zabavu. Sjetimo se kad joj je kupio onu haljinu iako je njegova majka rekla da se ona ne moze tako nositi. Na samom poceku joj je poklonio ruzu iz buketa koji je nosio Jezdi svojoj. Bacio sve Jezdine stvari. Kupio joj kartu da idu u Stambol iako ga je strah bilo da bi mogla pobjeci. I vazda on za njom trci u sobu. Kupio joj filmove da gleda da joj ne bude dosadno. Cak mi se pomalo cini da je ona ta koja ne zasluzuje njegovu ljubav. Al oprastamo i njoj nekako mi je kao Alisa u zemlji cuda.
__________________
Svaka izdaja počinje sa ljubavi! Usamljenost rađa misao, misao rađa nezadovoljstvo, nezadovoljstvo pobunu.
DECAMERON_DIAZ is offline  
Old 07.01.2013., 23:44   #645
Ma meni su oni super zajedno, samo ne volim gledat kad ga ona rastuzi.
__________________
Vulpes pilum mutat, non mores.
dimanado is offline  
Old 07.01.2013., 23:45   #646
Quote:
DECAMERON_DIAZ kaže: Pogledaj post
Evo gledam klipove ove i vidim on uvijek nosi vjencani prsten. Od pocetka je uvijek govorio da je ona njegova zena. Lagao je plemenu da spasi nju. Kad je gleda nekako mu oci sjaje. Vodio je macu veterinaru. Kupio joj onaj lancic. Kupio joj konja. Kad je cuo da joj je rodjendan sav se obradovo, cak mu i Abaj govori hajde zaljubljeni stvoru. Pravi joj zabavu. Sjetimo se kad joj je kupio onu haljinu iako je njegova majka rekla da se ona ne moze tako nositi. Na samom poceku joj je poklonio ruzu iz buketa koji je nosio Jezdi svojoj. Bacio sve Jezdine stvari. Kupio joj kartu da idu u Stambol iako ga je strah bilo da bi mogla pobjeci. I vazda on za njom trci u sobu. Kupio joj filmove da gleda da joj ne bude dosadno. Cak mi se pomalo cini da je ona ta koja ne zasluzuje njegovu ljubav. Al oprastamo i njoj nekako mi je kao Alisa u zemlji cuda.
Čitam sve ovo i da, sve to samo u prvih 10 epizoda. Neviđeno je divan prema njoj, baš zaljubljen muškarac koji zna voljeti ženu. I onda mi srce pukne kad se sjetim njenih prvotnih reakcija na masu tih detalja i još ono najgore - da mu bježi nakon što joj on kompletno otvori svoju dušu. Ona rečenica koju mu je uputila u bolnicu - tvoja sam, čini sa mnom što god želiš je trebao on njoj uputiti.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 07.01.2013., 23:49   #647
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Čitam sve ovo i da, sve to samo u prvih 10 epizoda. Neviđeno je divan prema njoj, baš zaljubljen muškarac koji zna voljeti ženu. I onda mi srce pukne kad se sjetim njenih prvotnih reakcija na masu tih detalja i još ono najgore - da mu bježi nakon što joj on kompletno otvori svoju dušu. Ona rečenica koju mu je uputila u bolnicu - tvoja sam, čini sa mnom što god želiš je trebao on njoj uputiti.
Definitivno, prvo joj kaze da mu je zao sto ono sto je rekla novinarima nije istina. Ocigledno se stalno trudi. I jos joj kaze da je voli. A ona kao nisu joj jasna njegova djela ponasanje kako je cudan mjenja se odjednom cas vako cas nako. Pa kako ne shvata da kad je s njom je jedan a kad je cudan ustvari je po obicajima i da je to zbog plemena i aginstva. Zar nije bitno sve sto pokaze i jos je zamoli da se ne mjesa u nesto u sta nije upucena. Samim tim joj daje do znanja da ima jos nesto sto ona ne zna i da ne sudi.
__________________
Svaka izdaja počinje sa ljubavi! Usamljenost rađa misao, misao rađa nezadovoljstvo, nezadovoljstvo pobunu.
DECAMERON_DIAZ is offline  
Old 07.01.2013., 23:51   #648
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Jel' jako tužan? Jel' to ona epizoda kad plače na kiši?

I kad kreće za Istanbul?



Je, baš su me izludili s tim povuci-potegni. Čak i on, što s onime kad nije htio razgovarati s njom, što na kraju s alkoholom. Ali ga razumijem. Tu je valjda i snaga te serije, što ih oboje možeš razumjeti.

Hoće, sigurno.

Jesam. I neću reći da opravdam, ali mogu reći da razumijem. Testira ga već nekoliko epizoda, on ni sam neće prihvatiti da se zaljubio i da je ljubomoran i onda bam, kava s Emreom. Kažem, ne opravdavam, ali mogu razumjeti. I ždere me sad i to što mogu reći da tako nešto razumijem, ali kad mogu, nije crno-bijeli potez, dapače. U biti, ono što hoću reći je da nijedno ne smatram ni krivim ni nedužnim u tome. Bah, užas. Sreća pa brzo krenu scene kakve krenu


Ja ne želim sutra komentirati na temi, ali imam neki neobjašnjiv poriv da ga u svakoj situaciji "branim" i već vidim da će tako biti i sutra.
ja bih tako nešto slično rekla...za mene to što će napraviti nije silavanje i ja ga ne osuđujem...iako tu imam zamjerku na scenarij...trebali su napraviti tako da sve započne kako je danas završilo i da na kraju ipak ona pristane, tj. sudjeluje u tome, jer i ona njega već dugo želi, ali ga i izaziva i ovako nešto je bilo za očekivati...ali valjda su tu scenu ipak napravili tako kako jesu da bi kasnije opravdali njezin bijeg u Istambul...

sad sam pogledala i 12. epku...kako mi ga je žao kad mu vidim one tužne oči...koje razočarenje je doživio...taman se oprostio sa uspomenama na Jezdu i htio joj reći da ju voli i biti s njom, a ona ode samo tako...i još glupača shvati što je napravila i sama pati i plače...
__________________
svatko od nas je anđeo sa samo jednim krilom, a letjeti možemo tek zagrljeni....
leksonaze is offline  
Old 07.01.2013., 23:52   #649
Meni Sila malo ide na zivce s ovim Emerom. Njegov otac mu je dobro rekao kad ga je pitao kakav je Boran on mu odgovori,mrgud,visok,zgodan, sutljiv,sine znam kakvi se muskarci svidaju glupim zanama,al snaznim i pametnim jos nisam otkrio (sugerira da Sila je ta koja je izabrala Borana)
__________________
Vulpes pilum mutat, non mores.
dimanado is offline  
Old 07.01.2013., 23:55   #650
Quote:
DECAMERON_DIAZ kaže: Pogledaj post
Definitivno, prvo joj kaze da mu je zao sto ono sto je rekla novinarima nije istina. Ocigledno se stalno trudi. I jos joj kaze da je voli. A ona kao nisu joj jasna njegova djela ponasanje kako je cudan mjenja se odjednom cas vako cas nako. Pa kako ne shvata da kad je s njom je jedan a kad je cudan ustvari je po obicajima i da je to zbog plemena i aginstva. Zar nije bitno sve sto pokaze i jos je zamoli da se ne mjesa u nesto u sta nije upucena. Samim tim joj daje do znanja da ima jos nesto sto ona ne zna i da ne sudi.
To ni meni nije jasno. Posebno jer svaki put kad je mislila da je navukao drugo lice i da je druga osoba - pokazalo se da se vara. Svaki put. Nastupi ponekad onako defenzivno jer se boji biti povrijeđen i jer jbg, mora zadržati autoritet. Ali joj je svakako moglo biti i više no jasno da nije čovjek s dva lica već da je upravo onakav kakvim joj se prikazuje u svakoj situaciji, posebno kad su sami. Vidim već da će me u 11. ona baš naljutiti.

Quote:
leksonaze kaže: Pogledaj post
ja bih tako nešto slično rekla...za mene to što će napraviti nije silavanje i ja ga ne osuđujem...iako tu imam zamjerku na scenarij...trebali su napraviti tako da sve započne kako je danas završilo i da na kraju ipak ona pristane, tj. sudjeluje u tome, jer i ona njega već dugo želi, ali ga i izaziva i ovako nešto je bilo za očekivati...ali valjda su tu scenu ipak napravili tako kako jesu da bi kasnije opravdali njezin bijeg u Istambul...
Slažem se, to bi bilo odlično. Da se u početku opire i onda prepusti kad krenu poljupci. Ili da se on zaustavi i ode sav očajan van. Nešto od to dvoje, samo ne ovo što se desilo. To su valjda zbog trudnoće uveli, ali kažem, bzvz, ove dvije opcije bi bile puno bolje i opravdanije rješenje. Razlika od klasične scene silovanja je u tome što to doista oboje jesu htjeli, ali eto, ne u datom trenutku. Mislim, te iste epizode ona je potpuno normalna prema njemu, a o 8.epizodi da ne pričamo.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 07.01.2013., 23:57   #651
JA se slomi trazeci pjesmu koja ide u 11 ep u 10,46 minuti.

Uh ,jedva cekam 12 tu svako malo izvirujem da vidim imal je tacno cu se na Oyo preplatiti
Dida02 is offline  
Old 08.01.2013., 00:00   #652
Ma namjerno su silovanje ostavili nedoreceno. Samo vidimo kako govori neka pjan si. I ujutro place a on sav shrvan bolom odlazi. I par puta joj se izvinjavo. Meni je on dosta veci covjek od nje. Jeste njoj 18 godina i mozda nije nikad dozivila ljubav od COVJEKA. I prica o golubovima i obicajima i opet njoj nesto nejasno. Malo se pravi glupa il stvarno ga ne konta. Imam osjecaj da ce ga skontat tek kad shvati da ga voli i koliko joj fali. Doce joj iz dupeta u glavu sta su sve njegovi postupci znacili.
__________________
Svaka izdaja počinje sa ljubavi! Usamljenost rađa misao, misao rađa nezadovoljstvo, nezadovoljstvo pobunu.
DECAMERON_DIAZ is offline  
Old 08.01.2013., 00:03   #653
Zato to meni i nije silovanje kao silovanje...jer ona je kasnije ajmo reć normalna prema njemu...a osma epizoda da ne govorim, ono grljenje i sve...ne znam, ali zato znam da će sutra po onoj temi bit svega i svačega o Boranu, a mi koje znamo što se dešava dalje i kakvi su oboje kasnije jedno prema drugome ćemo ispast ko zna kakve jer branimo silovatelja!

Dok nešto ne izgubiš nećeš znati koliko ti znači...ovo ide Sili za Borana! Jer ona nije znala koliko ga voli dok nije otišla u Istanbul, shvatila je kasno, a i nije se mogla opet samo tako vratiti!
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Old 08.01.2013., 00:05   #654
Quote:
DECAMERON_DIAZ kaže: Pogledaj post
Ma namjerno su silovanje ostavili nedoreceno. Samo vidimo kako govori neka pjan si. I ujutro place a on sav shrvan bolom odlazi. I par puta joj se izvinjavo. Meni je on dosta veci covjek od nje. Jeste njoj 18 godina i mozda nije nikad dozivila ljubav od COVJEKA. I prica o golubovima i obicajima i opet njoj nesto nejasno. Malo se pravi glupa il stvarno ga ne konta. Imam osjecaj da ce ga skontat tek kad shvati da ga voli i koliko joj fali. Doce joj iz dupeta u glavu sta su sve njegovi postupci znacili.
Kad smo već kod te sutrašnje epizode, kakve scene slijede nakon silovanja? Mislim, ne mogu si uopće zamisliti prvu zajedničku nakon onog buđenja.

Jedva čekam da ode u Istanbul i počne patiti za njim.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 08.01.2013., 00:09   #655
Evo i ja vam se pridružujem! Prva serija na koju sam se navukla nakon Divljeg srca (1993.). Inače ne pratim serije al ova me prikovala za komp. i samo gledam i gledam i sve bi odmah pogledala

Nego, jel se meni čini il su zamijenili glumca koji je glumio Boranovog oca? Nije li na početku bio neki malo drugačiji lik od ovoga sadašnjeg?

Sad sam čitala ovu temu da pohvatam, onako malo na preskokce.

Netko je napisao da onaj njihov prvi poljubac nije to to jer Sila nije bila prisebna (previše popila). Ja mislim da je samo glumila da je pijana kako bi lakše "opravdala" to svoje ponašanje odnosno ljubljenje i želju za više. Dok hodaju do sobe, ona jedva hoda, posrće, on joj pomaže, a bogme kad on ode gore ona se sasvim lijepo došeće do njega a isto tako i odšeta u sobu. Ni traga pijanstvu.

Jedva čekam gledat dalje.
__________________
Velika misica ; Mala misica
mima29 is offline  
Old 08.01.2013., 00:11   #656
pa da zato smo se složile sve da to zapravo i nije silovanje ako se gleda u kontekstu prije i poslije što se sve među njima događalo...sjetim se samo one njene rečenice...sve sam sama kriva za ovo...kad je ona bila pijana...
ali ponavljam tu je po meni trebalo uljepšati priču...moglo je krenuti tako kao da se ona opire, ali na kraju da i ona njemu da do znanja to želi koliko i on, samo nježnije, naročito jer joj je prvi put...šteta, moglo je i to ispasti predivno, kao sve njihove scene...
__________________
svatko od nas je anđeo sa samo jednim krilom, a letjeti možemo tek zagrljeni....
leksonaze is offline  
Old 08.01.2013., 00:13   #657
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Kad smo već kod te sutrašnje epizode, kakve scene slijede nakon silovanja? Mislim, ne mogu si uopće zamisliti prvu zajedničku nakon onog buđenja.

Jedva čekam da ode u Istanbul i počne patiti za njim.

Ma ona place. On izbezumljen krivi sebe govori da je zivotinja odlazi negdje u samocu pa se opet krivi. Ma uglavnom pokazuju nega kao covjeka koji se istinski kaje. Kod nje mi nije nikako jasna tuga jel zbog tog silovanja il sto ga ne voli il sto ga je ona isprovocirala pa tako reagovo. Mozda joj je krivo sto nije sve ispalo romanticno i fino.
__________________
Svaka izdaja počinje sa ljubavi! Usamljenost rađa misao, misao rađa nezadovoljstvo, nezadovoljstvo pobunu.
DECAMERON_DIAZ is offline  
Old 08.01.2013., 00:13   #658
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Kad smo već kod te sutrašnje epizode, kakve scene slijede nakon silovanja? Mislim, ne mogu si uopće zamisliti prvu zajedničku nakon onog buđenja.

Jedva čekam da ode u Istanbul i počne patiti za njim.
jao ja sam jučer 11. i danas 12. i baš bih ju nalupala što ga je ostavila i tako razočarala...ali to ne bi bila serija i ne bi bilo napeto, morali su nekako zaplesti priču...

mislim da većina žena plače nakon prvog puta, pa bio on i krasan i romanatičan...to je tako i mi smo žene takve i teško se to može promijeniti, ali Sili je sigurno bilo teško jer je očekivala da će to biti ipak
na drugačiji način, dakle polako, oprezno, romantično i na kraju lijepo...
__________________
svatko od nas je anđeo sa samo jednim krilom, a letjeti možemo tek zagrljeni....
leksonaze is offline  
Old 08.01.2013., 00:16   #659
Quote:
mima29 kaže: Pogledaj post

Netko je napisao da onaj njihov prvi poljubac nije to to jer Sila nije bila prisebna (previše popila). Ja mislim da je samo glumila da je pijana kako bi lakše "opravdala" to svoje ponašanje odnosno ljubljenje i želju za više. Dok hodaju do sobe, ona jedva hoda, posrće, on joj pomaže, a bogme kad on ode gore ona se sasvim lijepo došeće do njega a isto tako i odšeta u sobu. Ni traga pijanstvu.

Jedva čekam gledat dalje.
Da da istina. Govori bratovoj zeni zasto mi svi govorite da sam pijana. I sutra ujutro se kao ne sjeca a onda joj sve dodje pa on nije htio jer sam ja popila nisam svoja bila. A znamo svi pjan govori sta trijezan misli. Cisto je nemoguce da se ona pjana baca na njega a da ga mrzi. To joj je trebao biti dokaz da ima osjecaje prema njemu.
__________________
Svaka izdaja počinje sa ljubavi! Usamljenost rađa misao, misao rađa nezadovoljstvo, nezadovoljstvo pobunu.
DECAMERON_DIAZ is offline  
Old 08.01.2013., 00:20   #660
Quote:
leksonaze kaže: Pogledaj post
pa da zato smo se složile sve da to zapravo i nije silovanje ako se gleda u kontekstu prije i poslije što se sve među njima događalo...sjetim se samo one njene rečenice...sve sam sama kriva za ovo...kad je ona bila pijana...
ali ponavljam tu je po meni trebalo uljepšati priču...moglo je krenuti tako kao da se ona opire, ali na kraju da i ona njemu da do znanja to želi koliko i on, samo nježnije, naročito jer joj je prvi put...šteta, moglo je i to ispasti predivno, kao sve njihove scene...
Po meni oni su ovim silovanjem ustvari samo pokazali njegovu velicinu i da je i on ustvari samo covjek da nije savrsen. I da ustvari on vise uopce ne misli na Jezdu. Nije neki klipan da vidio zensko pa daj sta das. Vec je iz ljubomore i nakon sto je ona rekla nisam ti zena ponovo mu nabila na nos i jos rekla da nije saa njim bila bi sa Emreom. Meni je dosta vazno to njeno nisam ti zena i pitanje ono zar ne .
__________________
Svaka izdaja počinje sa ljubavi! Usamljenost rađa misao, misao rađa nezadovoljstvo, nezadovoljstvo pobunu.
DECAMERON_DIAZ is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:37.