Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2014., 00:16   #1801
Thumbs up

I ja mislim.Moram još malo razmisliti,ali mislim da sam 80% siguran.. Hvala,laku noć
IvanMesaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 10:41   #1802
Smile

dali upadam z farmacetskog tehničara?

5 raz - 5.00
6.raz - 4,92
7.raz - 4.93
8.raz - 4,50
7 razred: hrvatski, matematika,fizika i biologija 5, a kemija 4
8.razred: hrvatki, fizika, mat 4, a biologija, kemija 5...

dali upadam? skroz me zbunilo bodovanje, svake god mjenjaju!! hvala unaprijed
TehSharpie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 19:32   #1803
itko? bar da mi netko kaze kak se racunaju
TehSharpie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 17:26   #1804
Odi na bodovi.com.hr pa si izracunah


Sent from my iPhone 4S using Tapatalk
Bizgulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 19:06   #1805
ovako, za mjesec dana upisujem srednju ali se dvoumim medicinska ili nadbiskupska gim. jer imam dovoljno bodova...barem mislim (peder jovanovic) i imam dosta rodbine vani i moje pitanje je jer zna neko jer se priznaje meicinska skola vani (medicina i tehnika me podjednako zanimaju ali stvarno sam pre bedast da napravim takvu vaznu odluku) LJUDI MOLIMVAS POMAGAJTE!!!
xmashine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 19:11   #1806
Ja sam vec pocetkom godine odlucio koju cu srednju ali sad mjesec i pol prije upisa poceo sam razmisljati o pomorskoj skoli.Koji predmeti se boduju?Koliko je tesko upasti i koliko je teska skola?Jesu li svi smjerovi cetverogodisnji?

Ja bi volio na logistiku i spedistiku ali mogu proci svi smjerovi.Koji je smjer najlaksi,a koji najtezi?u koji se smjer najlakse upise.
__________________
"Strong minds discuss ideas,average minds discuss events,weak minds discuss people"
Elanor Roosevelt
Otto Rino is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 01:20   #1807
Quote:
xmashine kaže: Pogledaj post
ovako, za mjesec dana upisujem srednju ali se dvoumim medicinska ili nadbiskupska gim. jer imam dovoljno bodova...barem mislim (peder jovanovic) i imam dosta rodbine vani i moje pitanje je jer zna neko jer se priznaje meicinska skola vani (medicina i tehnika me podjednako zanimaju ali stvarno sam pre bedast da napravim takvu vaznu odluku) LJUDI MOLIMVAS POMAGAJTE!!!
Možda ti je bolje da odeš u gimnaziju ako još nisi siguran čim se želiš bavit jer ti to ipak daje još 4 godine da promisliš i odlučiš se za zanimanje kojim se želiš bavit, a nkg ti je odlična škola
__________________
Love is everything!
Kate3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 22:07   #1808
Quote:
TehSharpie kaže: Pogledaj post
dali upadam z farmacetskog tehničara?

5 raz - 5.00
6.raz - 4,92
7.raz - 4.93
8.raz - 4,50
7 razred: hrvatski, matematika,fizika i biologija 5, a kemija 4
8.razred: hrvatki, fizika, mat 4, a biologija, kemija 5...

dali upadam? skroz me zbunilo bodovanje, svake god mjenjaju!! hvala unaprijed
Koji grad? Ne znam kako ide novi sistem bodovanja,ali na ovo zanimanje je uvijek poprilična navala.
Zoe Hart is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 21:38   #1809
Molim za pomoć

Ljudi zbilja vas molim za pomoć! 8. sam razred i još jako malo do upisa, ali ja sam u jako velikoj nedoumici. Na početku sam bila sto posto uvjerena da ću se upisati u UiBS, no želja za tom školom je splasnula. Moj problem je što nisam neki odličan učenik, tako da je i izbor srednje dosta težak.Imat ću otprilike oko 68 bodova i sad ne znam kako će biti na kraju godine više ili manje, ali to je otprilike. Uglavnom stavit cu ovakav izbor škola:
1. 13 gimnazija
2. Upravna škola
3. 9.gimnazija
4. Srednja škola za primalje
5. Turistička gimnazija
6. 12.gimnazija
Kao što i sami vidite tu se radi o potpuno drugim školama i smjerovima, zapravo najviše od svega me muči da izabrem gimnaziju ili strukovnu i koju strukovnu. Molim vas da mi pomognete što da izaberem i da ako netko ima ikakvo iskustvo s bilo kojom školom od ovih koje sam navela da napiše.Hvala svima koji mi odgovorite.
LutkicaZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 21:21   #1810
Hej,sto vi savjetujete sto je bolje upisati gimnaziju ili strukovnu skolu i ako gimnaziju koju smatrate najboljom?imati cu oko 75 bodova
Queen99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 23:32   #1811
Sve ovisi o tome što te zanima. Ako misliš studirati (naravno, to možeš i sa strukovnom), ali ne znaš točno što i želiš još vremena, možda je bolje gimnaziju. Ako ti pada nešto na pamet što bi voljela raditi, a postoji strukovna škola za to, go for it.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 15:39   #1812
a mogu li sa otprilike 75 bodova upast u gimnuu?
Queen99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 17:56   #1813
Ovisi koji grad i koja gimnazija.
U svakom slučaju, ako imaš mogućnosti za gimnaziju, pokušaj ju upisati. Koju, e to ovisi o tvojim željama, mogućnostima i planovima za budućnost.
Tiimo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 20:59   #1814
Quote:
Queen99 kaže: Pogledaj post
a mogu li sa otprilike 75 bodova upast u gimnuu?
Naravno da možeš, ali je pitanje kako će ti biti u gimnaziji. Ako si iz neke teške osnovne gdje se je jako puno zahtjevalo od učenika i svi tvoji bodovi su pošteno zasluženi, onda ne bi trebao imati većih problema, no ako si iz neke osnovne gdje se vrlo popušta i gdje se ocjene poklanjaju samo tako, onda je to relativno malo bodova i ne bi ti preporučio gimnaziju. Realno sagledaj situaciju i odluči. Govorim ti to iz mojeg iskustva jer vidim u školi (gimnaziji) kako se neki koji su imali 5.0 muče za dvojke jer su jednostavno došli ih takvih osnovnih škola gdje se poklanjalo i nisu bili svjesni što ih čeka, dok su neki prolazili s 4.5-4.7, ali taj prosjek su i dalje zadržali bez muke u srednjoj.
Computer235 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 20:30   #1815
Probat cu u gimnu pa cu vidjet ocu li upast,a mislim da mi nece bit toliko tesko ako upadnem jer moja osnovna je fkt teška i profesori puno traže
Queen99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 11:42   #1816
Geografija

Imam jedno pitanje.Srednja škola se bliži,a ja bih htio postati netko/nešto tko se bavi geologijom ili čak predavanjem geografije.Koju srednju školu treba upisati za to,prirodoslovnu ili...????
mar20in is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 13:11   #1817
Quote:
mar20in kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje.Srednja škola se bliži,a ja bih htio postati netko/nešto tko se bavi geologijom ili čak predavanjem geografije.Koju srednju školu treba upisati za to,prirodoslovnu ili...????
Možda pšvp smjer prirodoslovna gimnazija ili geološki tehničar/ka. Smatram da s to najbolji smjerovi za ovo kaj ti oćeš
Dorica767 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 21:35   #1818
Srednjaa

Pozdrav, imam jedan problem. Sada će upisi u srednju i to pa me zanima nešto...Planiram upisati tehničar za računalstvo, ali problem je što ne znam sta bi stavio kao rezervu. Znači ako ne upadnem u tu školu nezz sta bi drugo mogao, super mi ide informatika i sve s računalima...planiram upisati faks (programiranje), problem je što sebe ne vidim nigdje drugdje osim u tom poslu...znači, zanima me sljedeće. Šta biste mi predložili za rezervu i ako neko ide u tu školu, koliko imam šanse za upasti, znam da sve ovisu gdje je, ali svejedno (ja planiram u Osijek).

Prosjek u 5. razredu- 4.92
Prosjek u 6. razredu- 4.77
Prosjek u 7. razredu- 4.53
Prosjek u 8. razredu-4.73 ili 4.8 (fiziku mi nije rekao kolko cu imati, a izmedu mi je)

7. razred predmeti:
mat-4
hrv-4
eng-5
fiz-5
teh-5
kem-3

8.razred predmeti:
hrv-5
mat-5
eng-5
fiz- 4/5
teh-5
kem-3
Razzzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 21:39   #1819
Mozes kao rezervu matematicku gimnaziju jer ima informariju sve 4 godine pa je najbliza tome sta hoces.
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 21:43   #1820
Pa kao rezervu stavljam skolu koja zahtjeva manje od ove i za koju imam vise šanse upasti, a to def. nije gimnazija
Razzzy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:52.