Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2023., 16:25   #1
Proizvodi za masnu kožu


Mislim da mi nista nikada nije izazvalo toliko odusevljenje kao Charlotte Tilburry Setting Spray. Probala sam ih hrpu do sada od drogerijskih do high end i nikada mi niti jedan nije napravio neku preveliku razliku. Ovo cudo doslovno zalijepi sminku, ali na najljepsi moguci nacin, sve se stopi i koza izgleda zblurano. Ali najbitnija stavka je da se ja uopce vise ne mastim, prije sam se, ovisno o puderu, morala blotat svakih par sati, sada mogu cijeli dan bez blotanja i to sa puderom s kojim bih prije prosijala za cas. Ne znam koja je magija u tom sprayu, ali hvale ga svi od suhih do masnih i zbilja je cudo u boci. Rasprsivac je odlican i jako se sporo trosi tako da se stvarno isplati.
__________________
But I think that God's got a sick sense of humor and when I die I expect to find him laughing
Elbereth7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2023., 16:37   #2
Quote:
Elbereth7 kaže: Pogledaj post

Mislim da mi nista nikada nije izazvalo toliko odusevljenje kao Charlotte Tilburry Setting Spray. Probala sam ih hrpu do sada od drogerijskih do high end i nikada mi niti jedan nije napravio neku preveliku razliku. Ovo cudo doslovno zalijepi sminku, ali na najljepsi moguci nacin, sve se stopi i koza izgleda zblurano. Ali najbitnija stavka je da se ja uopce vise ne mastim, prije sam se, ovisno o puderu, morala blotat svakih par sati, sada mogu cijeli dan bez blotanja i to sa puderom s kojim bih prije prosijala za cas. Ne znam koja je magija u tom sprayu, ali hvale ga svi od suhih do masnih i zbilja je cudo u boci. Rasprsivac je odlican i jako se sporo trosi tako da se stvarno isplati.
Ovo mi zvuci kao san snova. Mozes li pls napisati jel ima neki miris ovaj sprej i ako da molim te da opises kakav?
Hvala unaprijed
LuckyLucy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2023., 16:38   #3
meni ga je skoro prodala...
a onda sam našla alou u sastavu, ne usudim se tolike novce dati pa riskirati da me izbrejka/spali (ovisno o količini aloe)
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2023., 16:54   #4
Jao jao jao jao svrbi me sad taj spreeeej!!!!!
Gdje si ga kupila, gdje je najjeftiniji?

Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2023., 17:10   #5
Quote:
LuckyLucy kaže: Pogledaj post
Ovo mi zvuci kao san snova. Mozes li pls napisati jel ima neki miris ovaj sprej i ako da molim te da opises kakav?
Hvala unaprijed
Ja bi rekla nekako cvjetno/vocni, ali nista prejako, osjeti se samo malo kada se posprica.

Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Jao jao jao jao svrbi me sad taj spreeeej!!!!!
Gdje si ga kupila, gdje je najjeftiniji?

Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk
Na njemackom Zalandu, bio je snizen i jos je isao kod na njega pa sam ga platila oko 20€. Ali bude snizen sigurno posvuda opet sada pred Bozic tipa na Cultu.
__________________
But I think that God's got a sick sense of humor and when I die I expect to find him laughing
Elbereth7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2023., 18:44   #6
Quote:
Elbereth7 kaže: Pogledaj post

Mislim da mi nista nikada nije izazvalo toliko odusevljenje kao Charlotte Tilburry Setting Spray. Probala sam ih hrpu do sada od drogerijskih do high end i nikada mi niti jedan nije napravio neku preveliku razliku. Ovo cudo doslovno zalijepi sminku, ali na najljepsi moguci nacin, sve se stopi i koza izgleda zblurano. Ali najbitnija stavka je da se ja uopce vise ne mastim, prije sam se, ovisno o puderu, morala blotat svakih par sati, sada mogu cijeli dan bez blotanja i to sa puderom s kojim bih prije prosijala za cas. Ne znam koja je magija u tom sprayu, ali hvale ga svi od suhih do masnih i zbilja je cudo u boci. Rasprsivac je odlican i jako se sporo trosi tako da se stvarno isplati.
Odoh narucit
Jesi koristila mozda fiksatore od UD ili Skindinavie? Ako bi mogla usporedit, bilo bi super.
Prokleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2023., 20:12   #7
Oba i niti jedan mi nije sprijecio mascenje niti mi je sminka izgledala ovako dobro.
__________________
But I think that God's got a sick sense of humor and when I die I expect to find him laughing
Elbereth7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2023., 09:03   #8
@Elberth7 hvala ti, narucila sam na njihovoj sluzbenoj stranici
Narucila sam u setu za 69€ (besplatna postarina iznad mislim 59€). U setu su 3 proizvoda: travel size setting sprej, travel size airbrush powder i full size maskara. Mogu se birati nijanse pa sam izabrala smedju maskaru jer crnih imam al smedju ne pa da probam.
Hvala ti na preporuci
LuckyLucy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2023., 09:15   #9
Potpis za ovaj CT setting sprej

Meni je genijalan isto, make up mi drži cijeli dan!

Uzela najveće pakiranje na asosu na popustu za black friday
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2023., 08:17   #10
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
I to sam gledala, ali to ni inače ne koristim pa nisam kupila. Jesi još štogod probala njihovo? Tekući puderi mi se čine slabe pokrivnosti svi.

Meni su njihovi puderi u kamenu najbolji. Imaju opciju skroz mat i onu s blagim shimmerom, ne mogu odluciti koja mi je draza
Imam i tekuci ali ja ti stvarno nisam relevantna za pokrivenost jer nikad ni ne trazim nesto strasno. Mogu ti poslati za probu da vidis pa procijeni sama.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2023., 08:22   #11
Jel me opet navlačite na zlo?
Taman mi je Airspun pri kraju
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2023., 14:05   #12
Ja u Bipi nedavno kupila puder u prahu za matiranje od neke srpske pjevačice Emine Jahović. Samo je jedna nijansa, transparent ali nije bijela nego malo bež, U životu nisam imala bolji. Ne osjeti se na licu i nikad manje mi nešto nije masnilo lice. A tenu daje baš neki biserni sjaj. Otkriće za 17 e.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2023., 16:45   #13
Od 0 do Airspun, koliko dobro drži mašćenje pod kontrolom?
Pitam za oba, i za Eminu i za Paese.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2023., 20:32   #14
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
Od 0 do Airspun, koliko dobro drži mašćenje pod kontrolom?
Pitam za oba, i za Eminu i za Paese.
Nisam taj Paese probala samo znam da je Mac bloot mala beba za Eminu. Imaju u Bipi tester pa pitaj da ti malo odvade pa probaj.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2023., 20:52   #15
a nema u mojoj Bipi - najbliža koja ga drži je 50 km udaljena. isto kao i Paese. da ima u mojoj, već bih curama tamo treptala za oba da mi izgrabe testere

i sad totalno dvojim, hoću li Yaeminu ili Paese?
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2023., 00:35   #16
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
a nema u mojoj Bipi - najbliža koja ga drži je 50 km udaljena. isto kao i Paese. da ima u mojoj, već bih curama tamo treptala za oba da mi izgrabe testere

i sad totalno dvojim, hoću li Yaeminu ili Paese?
Pa ako si zadovoljna sa Paese zašto bi ga mijenjala. Ja nisam bila zadovoljna sa nijednim.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2023., 00:43   #17
Airspun imam. A svrbi me probati nešto novo. Po mogućnosti što mi ne putuje mjesec dana s eBaya.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2023., 07:42   #18
Prvo jedan pa onda drugi Mad, nema ti druge opcije
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2023., 08:55   #19
Bas mi dobro zvuči taj puder, al nikad čula za taj brand. Isla guglat, već su par godina na nasem tržištu
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2023., 15:21   #20
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
Bas mi dobro zvuči taj puder, al nikad čula za taj brand. Isla guglat, već su par godina na nasem tržištu
Na koji misliš, Myemina ili Paese?
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:00.