Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2009., 19:30   #1
Studentska putovanja

Što mislite o studentskim putovanjima?
Ovdje ne mislim na putovanje kada se skupi par frendova i ode u Beč, već mislim kad ide cijeli bus studenata pa kad se zeza, izlazi i tulumari? Nešto kao u srednjoj?
Naravno mora biti i jeftino?

Ja sam se prijavio baš na jedno takvo putovanje. Jako sam nabrijan jer mislim da će biti pre pre dobro. Biti će za nekih mjesec dana i jako se veselim. Javim kako je bilo hehe .

POgledajte pa se možete i priključiti (iako nisam siguran koliko još ima mjesta)
http://www.daj5.com/showthread.php?t=10773
 
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 14:37   #2
Quote:
dana.banana kaže: Pogledaj post
Što mislite o studentskim putovanjima?
Ovdje ne mislim na putovanje kada se skupi par frendova i ode u Beč, već mislim kad ide cijeli bus studenata pa kad se zeza, izlazi i tulumari? Nešto kao u srednjoj?
Naravno mora biti i jeftino?

Ja sam se prijavio baš na jedno takvo putovanje. Jako sam nabrijan jer mislim da će biti pre pre dobro. Biti će za nekih mjesec dana i jako se veselim. Javim kako je bilo hehe .

POgledajte pa se možete i priključiti (iako nisam siguran koliko još ima mjesta)
http://www.daj5.com/showthread.php?t=10773
Skuplja se lagano društvo . Jer netko ovdje zainteresiran?
 
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 20:56   #3
Joooj bijah na ovom putovanju! Bilo je preprepreee hebeno

Ekipa je totalno luda! Nije bilo baš u sezoni tako da je hotel bio praktički samo naš! U petak smo ludovali u hotelu, u subotu nakon kasnog doručka na paintball koji je bio na najboljem paintball terenu koji IKAD vidjeh!

Navečer smo išli u Rijeku van a u nedjelju na lagani izlet u zelenjavu


Svakako preporučujem da idete idući put kad ta ekipa bude nešto organizirala, stvarno je preludo bilo! Znaju nekad organizirati i tulume na kojima uvijek bude zakon
vexsacrtom125 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 16:45   #4
Evo jedna ponuda za studentsko putovanje

OHRID
Cijena: od 850kn! (Za prijave do 31.03.)

U cijenu je uključeno:
✰ Prijevoz modernim turističkim autobusima
(polazak srijeda navečer, noćna vožnja i dolazak na Ohrid u četvrtak, 01.05., do popodne)
✰ Vodič i Trip'n'fun program
✰ Smještaj u hotelu 3* / dvokrevetne i trokrevetne sobe/ 3 noćenja sa doručkom
(svi putnici u istom hotelu uz jezero; mogućnost doplate 13 eura za polupansion)
✰ Razgled grada i jezera, bus transferi
✰ Noćni provod i zabava
✰ Organizacija i realizacija putovanja

!! Za put u Makedoniju nije potrebna putovnica, dovoljna je osobna iskaznica !!

Ako imate pitanja slobodno se javite u inbox pozz
studenticasmb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:20.