Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2012., 12:18   #3201
Quote:
lili p. kaže: Pogledaj post
Bolje da ostanem suzdržana
Ne bi zazivala nevolje
kaj te splašilo ono ispod nick-a?

__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 25.04.2012., 12:19   #3202
Quote:
lili p. kaže: Pogledaj post
Kreni tješiti sve redom

Vidiš ti to...Dođu nam novi, a svi nešto u klincu
Ja nisam novaaaa, sad i zbog ovog plačem
Nema me par dana i već me zaboravite, hebemu...
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Old 25.04.2012., 12:20   #3203
Ma nije na to mislila, Carla


Ma evo vam

:tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi:
:tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi:
:tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi:
:tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi:
:tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi:
:tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi:
:tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi:
:tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi:
:tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi:
:tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi:
:tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi:
:tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi:

Jel dosta?
Gilda. is offline  
Old 25.04.2012., 12:21   #3204
:tješi: :tješi: :tješi: :tješi::tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi: :tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi:: tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::t ješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tj eši::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tje ši::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješ i::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi ::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi: :tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi:: tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::t ješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tj eši::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tje ši::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješ i::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi ::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi: :tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi:: tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::t ješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tj eši::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tje ši::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješ i::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi ::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi: :tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi:: tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::t ješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tj eši::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tje ši::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješ i::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi ::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi: :tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi:: tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::t ješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tj eši::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tje ši::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješ i::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi ::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi: :tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi:: tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::t ješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tj eši::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tje ši::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješ i::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi ::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi: :tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi:: tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::t ješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tj eši::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tje ši::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješ i::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi ::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi: :tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi:: tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::t ješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tj eši::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tje ši::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješ i::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi ::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi: :tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi:: tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::t ješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tj eši::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tje ši::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješ i::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi ::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi::tješi: :tješi::tješi::tješi::tješi::tješi:
Evo, svima kome treba

Zadnje uređivanje Crnjača : 25.04.2012. at 12:28.
Crnjača is offline  
Old 25.04.2012., 12:22   #3205
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Aha, imaš neku kvotu za ispuniti?

Što će se dogoditi ako ne uspiješ?
Imam. Nisam ni blizu. Nije mi jasno. Nije da sjedim i češem pi*ku cijeli dan. Radim ko kreten i ne ide ovaj mjesec.
A šta misliš da će se dogoditi.
Najgore je što sam bila nabrijana do maloprije, a sad mi je dosta svega i gljiva sam. Ne mogu ja ovo više.
Quote:
lili p. kaže: Pogledaj post
Miša mu, baš te loše ide
A cijeli život me loše ide, nije to nešto što je u zadnje vrijeme.


Hvala svima na zagrljajima ali ne znam što bi rekla. Stvarno mi je dosta
__________________
When you lose small mind you free your life
awia is offline  
Old 25.04.2012., 12:22   #3206
Jopote, koja potpora!
Sad znam gdje ću tuliti (po potrebi).
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Old 25.04.2012., 12:23   #3207
awia, stanje je nedobro i to se i na tvoj posao odrazi
Gilda. is offline  
Old 25.04.2012., 12:23   #3208
Quote:
lili p. kaže: Pogledaj post
Ja volim imati glavnu riječ, tako da je to maleni problem, ali strah me da je nepremostiv
Ja sam podložna, ak me se zna podložit na pravi način

Quote:
div kaže: Pogledaj post
PA kaj se kurfaš okolo dok sam ja tu?

Quote:
Carla Bruni kaže: Pogledaj post
Pridružujem se kolektivnom plakanju!!!
A oću kurac, nema plakanja - ja odo u teretanu

Quote:
lili p. kaže: Pogledaj post
Kreni tješiti sve redom

Vidiš ti to...Dođu nam novi, a svi nešto u klincu
Eto šta se dogodi čim neko spomene kitu
kiss me is online now  
Old 25.04.2012., 12:24   #3209
Quote:
awia kaže: Pogledaj post
Imam. Nisam ni blizu. Nije mi jasno. Nije da sjedim i češem pi*ku cijeli dan. Radim ko kreten i ne ide ovaj mjesec.
A šta misliš da će se dogoditi.
Najgore je što sam bila nabrijana do maloprije, a sad mi je dosta svega i gljiva sam. Ne mogu ja ovo više.


ma pusti da prodje
neces nista postici deprimirajuci se
kazu da je i tako sve vec zapisano
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Old 25.04.2012., 12:24   #3210
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
awia, stanje je nedobro i to se i na tvoj posao odrazi
A znam, al ostalima bolje ide, nekima čak i puuuuno bolje. Ne znam. Stvarno ne znam.
__________________
When you lose small mind you free your life
awia is offline  
Old 25.04.2012., 12:24   #3211
Hvala vam svima, malo mi je bolje, ko Hebe staklo i začepljen sudoper! To sad vidim sa vedrije strane, naime danas ne kuham, naručit ću pizzu za djecu, a ja neću ništa jer sam ionako na dijeti...
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Old 25.04.2012., 12:24   #3212
Quote:
Elöise kaže: Pogledaj post
Lili, nisu svi u klincu.
Awwwww

Quote:
div kaže: Pogledaj post
kaj te splašilo ono ispod nick-a? : rofl:
Ne to, nešto sasvim drugo me plaši

Quote:
Carla Bruni kaže: Pogledaj post
Ja nisam novaaaa, sad i zbog ovog plačem
Nema me par dana i već me zaboravite, hebemu...
Ma nisam to mislila

Quote:
awia kaže: Pogledaj post

A cijeli život me loše ide, nije to nešto što je u zadnje vrijeme.
Hvala svima na zagrljajima ali ne znam što bi rekla. Stvarno mi je dosta
Još samo jedan zagrljaj
__________________
It could have been...
lili p. is offline  
Old 25.04.2012., 12:24   #3213
Carla sad tek vidim ovo za staklo, pa kako je pobogu puklo? Samo od sebe?
__________________
When you lose small mind you free your life
awia is offline  
Old 25.04.2012., 12:24   #3214
awia, life sucks. to "life sucks" imam namjesteno na mobu svaki put kad ga upalim. cisto da se podsjetim da je to jednostavno tako.

jedna dobra, a s druge strane i losa stvar je da mi starci sutra idu na more (valjda) pa ako nista bar cu biti solo..
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 25.04.2012., 12:25   #3215
Quote:
awia kaže: Pogledaj post
Imam. Nisam ni blizu. Nije mi jasno. Nije da sjedim i češem pi*ku cijeli dan. Radim ko kreten i ne ide ovaj mjesec.
A šta misliš da će se dogoditi.
Najgore je što sam bila nabrijana do maloprije, a sad mi je dosta svega i gljiva sam. Ne mogu ja ovo više.

Ajde ajde, ti si sposobna cura, snaći ćeš se. Očito ovaj posao nije za tebe.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Old 25.04.2012., 12:25   #3216
Quote:
Carla Bruni kaže: Pogledaj post
Hvala vam svima, malo mi je bolje, ko Hebe staklo i začepljen sudoper! To sad vidim sa vedrije strane, naime danas ne kuham, naručit ću pizzu za djecu, a ja neću ništa jer sam ionako na dijeti...
Ma, tako treba! I ovako najavljuju ljepše vrijeme. A i kuhinju ćeš malo izbjegavati i eto gac.
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Old 25.04.2012., 12:25   #3217
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ja sam podložna, ak me se zna podložit na pravi način
kaj, treba te podboltat?
Quote:
PA kaj se kurfaš okolo dok sam ja tu?
nisam ja neka prostitutka, pa da se kurfam

__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 25.04.2012., 12:26   #3218
Quote:
Elöise kaže: Pogledaj post
Ma, tako treba! I ovako najavljuju ljepše vrijeme. A i kuhinju ćeš malo izbjegavati i eto gac.
ehh, u ovome je i problem. ja zelim da ovakvo sjebano vrijeme traje sto dulje
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 25.04.2012., 12:27   #3219
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Ajde ajde, ti si sposobna cura, snaći ćeš se. Očito ovaj posao nije za tebe.
Ma naravno da nije ali dosad je išlo. Ne znam samo kako ću se snaći, gledala sam baš sad poslovne, sve su ili muljaže ili gluposti nema ništa normalno
__________________
When you lose small mind you free your life
awia is offline  
Old 25.04.2012., 12:27   #3220
Quote:
lili p. kaže: Pogledaj post
Ne to, nešto sasvim drugo me plaši
e jebiga, sad me kopka jako

__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:31.