Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2014., 19:39   #1
Pauziranje godine u srednjoj školi?

Bok, ljudi htio bi vas pitati,ako je moguce se ispisati iz srednje skole i onda poslije jednu godinu preskociti ne ici i poslije se upisati natrag u tu skolu ili drugu . Pitam vas ovo zato jer zbog nekih problema ne bi nikako mogao pohađati skolu ,a i potrebno je da se ispisem nema drugih opcija i onda bi nakon godinu dana ponovno nastavio skolovanje .Evo trenutacno sam 2.razred srednje i znaci nakon sto zavrsim 2. razred ili prije trebao bih se ispisati i onda ako je moguce ponovno se upisati odmah u treci ili u drugi ali nakon godinu dana . Pa mene zanima da li je moguce preskociti jednu godinu i onda ponovno nastaviti ali mene brine da cu onda imat 19.godina .Pa da li godine imaju ikakve veze s ponovnim upisom ?
sonicblast is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 23:50   #2
Koliko ja znam, ukoliko je opravdani razlog pauziranja(zdravstveni problemi) to se uzima u obzir i nastavljaš gdje si stao.
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:35.