Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2006., 21:43   #201
evo da malo pohvalim niveinu toniranu (hell nijansu); stara mi je bila dobra ali kako ste već rekle, pregusta pa bih ju miješala s kremom.

ova nova je baš fina, rjeđa, lijepo razmaziva i lijepo miriši
i super je kad ju tek nanesem!

e sad, jedina zamjerka što se sad, kad sam došla doma, sjajim sve u 16!
Vekki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 23:34   #202
Quote:
lianne kaže:
ne brini-upije se nekako i adaptira..jedino ako si bas jako svijetle puti...

danas isprobala ponovo.... pretamna mi je definitivno ...... a nemam gdje kupit svijetliju nijansu
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2006., 19:13   #203
kupih danas i to nijansu goldbeige i u mom dm-u ima samo ta. nasrecu, odgovara mi
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 21:31   #204
ja imam doma vichyjevu i niveinu, obadvije su mrak, iako vichyjeve boje su svijetle, a one tamnije kada ih stavim na kožu vuku na narančastu.

probala sam tester sislyjeve tonirane kreme, savršenstvo, ali zato cijena boli glava.
anamarija84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 22:01   #205
Quote:
katrin kaže:
kupih danas i to nijansu goldbeige i u mom dm-u ima samo ta. nasrecu, odgovara mi
bas mi je drago...jesi zadovoljna?
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2006., 11:44   #206
Quote:
lianne kaže:
bas mi je drago...jesi zadovoljna?
jesam. dovoljno mi prekrije i fino se stopi s tenom jedina zamjerka je sto je gusta, pa se teze razmaze, ali mijesam ju s niveinom hidratantnom i bude super. za 17 kn i vise nego dobro
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 00:10   #207
refresham da ne otvaram novu temu

dakle tu se spominjale pretezito jeftinije nivea, balea, alverde...
meni su sve koje sam ikad probala i kremice i puderi bili pretamni, trenutno imam moisture sheer tint spf15 -bisque i boja mi ne pase savrseno ali je najbolje sta sam do sad uspjela nac
imala sam prije i city block i iako kazu da to nije tonirana krema meni bas daje mrvicu boju,taman koliko mi treba, ne za prekrivanje nego cisto nekako ujednacavanje
a i kad stavim puder u prahu preko prikrivanje je jos bolje

e sad mene zanima me jel neko ima iskustva sa shiseido i kakva je najsvjetlija nijansa? (i cijena otprilike nije na odmet)
i jel neko ima preporuku za nesto tipo ove clinique a da je mozda malo jeftinije?
i opcenito iskustva s toniranim kremicama a da nisu alverde/balea/nivea jer je to raspravljeno vec
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 00:32   #208
nikak da bacim oko na te tonirane kreme
oduvijek koristim puder
zato mi je i faca u ovakvom stanju valjda
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 07:54   #209
Ja sam probala Phyrisovu. Inace mi je njihova kozmetika ok, ali te tonirane su ko proklete Pa ja svaku moram miješati s običnom kremom! Phyris ima nekoliko nijansi, ali i najsvjetlija mi je pretamna, i naravno-premasna.....
mikka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 09:20   #210
Jučer probala na ruku Diego della Palma (neznam kak se piše )i čini mi se jako dobra.Teta ju je isto nahvalila ali je 180 kn .
Dali je netko probao Lancaster Aquamilk toniranu kremu???Oko 150 kn je.
bucek is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 10:36   #211
bucek, hvala na izvjestaju - bas sam htjela pitat jel neko probao diego dalla palma i kolika je cijena! gledala sam je na netu.
jel znas koliko ima nijansi?
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 12:36   #212
Joj neznam koliko je nijansi....sorry!
Ali lancaster ima 2
bucek is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 13:11   #213
jedina koja mi je valjala je neka avonova,neznam dal se jos proizvodi. to je zapravo i jedino od avona sto mi je valjalo,al krema je stvarno zakon. spf 15, a ima onu foru da se adaptira na boju koze. forica stvar
Nighty is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 14:54   #214
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
dakle tu se spominjale pretezito jeftinije nivea, balea, alverde...
meni su sve koje sam ikad probala i kremice i puderi bili pretamni, trenutno imam moisture sheer tint spf15 -bisque i boja mi ne pase savrseno ali je najbolje sta sam do sad uspjela nac
imala sam prije i city block i iako kazu da to nije tonirana krema meni bas daje mrvicu boju,taman koliko mi treba, ne za prekrivanje nego cisto nekako ujednacavanje
a i kad stavim puder u prahu preko prikrivanje je jos bolje

e sad mene zanima me jel neko ima iskustva sa shiseido i kakva je najsvjetlija nijansa? (i cijena otprilike nije na odmet)
i jel neko ima preporuku za nesto tipo ove clinique a da je mozda malo jeftinije?
i opcenito iskustva s toniranim kremicama a da nisu alverde/balea/nivea jer je to raspravljeno vec
Shiseido tonirana krema je odlična, ona u sjajnoj bijeloj tubici, imala sam najsvjetliju nijansu. Ujednači ten, daje zdravi sjaj, lijepo se razmazuje, ma sve super. Jedino cijena nije super-ako se dobro sjećam, platih je 290 kn.
mio mao is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 16:31   #215
da li je, onda, tonirana krema bolji izbor od pudera za ljeto?
mislim, ja i inače koristim lagani puder (vitalumiere trenutno, prije toga dugo diorov pure light ), ali po onim vrućinama, suncu, znojenju, često imam osjećaj da mi je i to previše/preteško za lice.

Zadnje uređivanje bistra : 07.03.2007. at 17:37.
bistra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 17:23   #216
@ Nighty - koja to avonova mozes precizirat?

@mia mao - se da dobit shiseido tester igdje ili to ne postoji?
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 22:09   #217
evo da i ja podijelim svoje iskustvo s toniranim kremicama koje obožavam
imam mješovitu kožu sa pokojom mrljicom crvenom, i brzo mi se zasjaji. Balea i Nivea su mi bile dosta loše jer su teške, masne. Vichy mi je bila idealna, i nedugo nakon što sam je otkrila kažu tete u ljekarni da se prestala proizvodit (to je bilo prije jedno 2 god.). i tako sam se bacila u potragu za novom .

i tako sam probala YSL - bila mi je dobra. skupa al jako sam zadovoljna bila (230 kn), i još jedan plus - stvarno mi je trajala sto godina. no i nju su prestali proizvodit.

zatim Shiseido - 290 kn, a još mi pola stoji doma jer sam se jako sjajila od nje, al fina tekstura i miris, al očito je žena u parfumeriji fulala skroz naskroz, i ja s njom.

zatim Dior - super super za ljeto, sa laganim česticama nekakvim u sebi, isto oko 250 kn. al to je bilo neko limited edition.

u međuvremenu si kupim Vichy puder aera teint koji mi je isto lagan.

i baš sad kad sam si razmišljala koju ću sljedeću probat (mislim Clarins), otputujem prije mj dana u London i slučajno švrljam po nekoj 24/7 ljekarni i naiđem na VICHY TONIRANU!!!!
očito su je prestali prizvodit samo za hrvatsko tržište
blueButterfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 22:23   #218
@ bistra
pa po meni je tonirana bolje od pudera uvijek a ne samo po ljeti

@ BluB.
znaci htjela si nam rec kako ti imas vichy ali ju mi nemremo nabavit
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 22:29   #219
meni je clinique moisture sheer tint skroz dobra. niš ne prekriva, al to nisam ni očekivala. preko podloge za puder + puder u prahu(moram, masna mi je koža) mi je super.

ljeti ju stavljam uvijek uvijek pa i za plažu jer je skoro neuočljiva, a ima spf 15. zbog masne kože, je li, ne mogu tracljat one masne kreme sa zaštitnim faktorima.

baš ste me zaintrigirale s tom shiseido - clinique mi je pri kraju - al sad sam razočarana ak se sjaji od nje.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 22:31   #220
Lilit
pa recimo da bi se to i tako moglo reći

ali nisam bila dovoljno dosjetljiva da si kupim par komada pa sam sad već pri kraju i mislim si mislim na koju se sljedeću bacam
blueButterfly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:59.