Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2016., 19:51   #8201
Prvi put sam naručila preko Mangooutlet i nisam zadovoljna s veličinama, majica je M, a izgleda kao XXL.
Naručila sam ove hlačehttp://i64.tinypic.com/123ultt.jpg http://tinypic.com/r/dwqrn9/9 vel 38 ali skroz su uske, ne mogu zakopčati, koliko vidim da se ne može vratiti pa ako je netko zainteresiran, rado bih ih se riješila jer su krojene za cure koje su mršave i nemaju jake bokove. Plaćene su 65,00kn.
Tajnica is offline  
Old 30.04.2016., 19:52   #8202
Ne radi link iz narudžbe moraš ih nać na webu.
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Old 01.05.2016., 10:32   #8203
Narucuje netko danas s outleta? Ubacila bi se s 140kn.
Kasiopeja is offline  
Old 01.05.2016., 13:24   #8204
Quote:
Kasiopeja kaže: Pogledaj post
Narucuje netko danas s outleta? Ubacila bi se s 140kn.
I ja bih se htjela priključiti narudžbi ako netko naručuje? Hvala
katarina22 is offline  
Old 01.05.2016., 15:56   #8205
Kupila sam ove tamnoplave hlače, broj 34, no male su mi. Ako netko ima broj 36, mijenjam se.
http://www.mangooutlet.com/HR/p0/wom...1040424_56&n=1
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Old 01.05.2016., 17:58   #8206
nisam nikad narucivala s mango outlet stranice.
e sad
bila sam nekidan u mangu i vidjela hlace koje me kopkaju.. trapez su i nisam bas sigurna da ce se rasprodati a cijena je malo jaca.. preko 300 kn... pa me interesira nakon koliko bi se one mogle naci u outletlu npr? da racunam na to ili da u startu odustanem? hahaha
buba-e is offline  
Old 01.05.2016., 20:46   #8207
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
nisam nikad narucivala s mango outlet stranice.
e sad
bila sam nekidan u mangu i vidjela hlace koje me kopkaju.. trapez su i nisam bas sigurna da ce se rasprodati a cijena je malo jaca.. preko 300 kn... pa me interesira nakon koliko bi se one mogle naci u outletlu npr? da racunam na to ili da u startu odustanem? hahaha
Ako si to sad vidjela u mangu, tog vjerovatno jos nema u outletu....a da se proc jeftinije....
andreatrky is offline  
Old 01.05.2016., 20:53   #8208
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
nisam nikad narucivala s mango outlet stranice.
e sad
bila sam nekidan u mangu i vidjela hlace koje me kopkaju.. trapez su i nisam bas sigurna da ce se rasprodati a cijena je malo jaca.. preko 300 kn... pa me interesira nakon koliko bi se one mogle naci u outletlu npr? da racunam na to ili da u startu odustanem? hahaha
http://shop.mango.com/HR/p0/woman/cl...1053671_69&n=1
Jesu li to ove mozda?
andreatrky is offline  
Old 01.05.2016., 21:06   #8209
da! to su te!

ma znam da ih nema (jos) u outletu, ali kakve su sanse da dodju u skorije vrijeme? ne znam koja sezona je sad u otuletu.. na taj dio sam vise mislila
buba-e is offline  
Old 01.05.2016., 22:23   #8210
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
da! to su te!

ma znam da ih nema (jos) u outletu, ali kakve su sanse da dodju u skorije vrijeme? ne znam koja sezona je sad u otuletu.. na taj dio sam vise mislila
To ce ti cure bolje znat. Ono sto znam, da ce ti na mango.hr(isto mozes narucit pouzecem), bit na 50%...ne znam kad jer su se ti popusti svi izmijesali, pretpostavljam za mjesec do dva...a mislim da ih mozes docekat na popust.
Proslogodisnja sezona je na outletu.
andreatrky is offline  
Old 01.05.2016., 22:25   #8211
aha, hvala puno
onda cu cekati.. mozda jos koja od cura bude imala koji pametan savjet
buba-e is offline  
Old 02.05.2016., 08:54   #8212
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
aha, hvala puno
onda cu cekati.. mozda jos koja od cura bude imala koji pametan savjet
na mango outletu ti je kolekcija od prosle godine.. ...mozes pratiti preko web shopa da li se te hlace brzo rasprodaju..ako ne nadam se da da ce ti ubrzo kroz koji mjesec ako zelis cekati biti snizene..bar 30 %...ja osobno cekam snizenja...prije sam znala kupiti po punoj cijeni a kad vidim kasnije koliko budu snizeni artikli onda radije planski kupujem....
lucy ann is offline  
Old 02.05.2016., 09:30   #8213
Da li u nekom od Mango dućana u Hrvatskoj mogu zamijeniti neki proizvod koji sam naručila preko Mangooutleta? Da ne vraćam u Spa?

P.S. Ah, mislim da sam u međuvremenu našla odgovor na internetu

Zadnje uređivanje dalmatin : 02.05.2016. at 09:33. Reason: Tuga
dalmatin is offline  
Old 02.05.2016., 09:58   #8214
Ne može Tu ih ZARA šiša..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Old 02.05.2016., 11:27   #8215
Quote:
dalmatin kaže: Pogledaj post
I evo, danas došao moj prvi Mango paket
Ali.....
Naručila sam 3 stvari

http://www.mangooutlet.com/HR/p0/wom...3035694_TS&n=1
Naručila sam ih u veličini 38 (inače je to moj broj, iako pomalo debljam..). Jedva sam stala u njih i definitivno su mi premale (preuske), a nogavice su mi 15 cm duže Kao da su za visoke cure (ja sam visoka 167 cm).
Jako su mi se svidjele na slici, i sad ne znam da li bi ih mjenjala za broj veće (pa skratila nogavice).
I meni se sviđaju ove traperice i gledala sam ih. Baš mi je žao sada pročitati da su preduge, ja sam par centimetara viša od tebe. Ali opet, veliš da su ti 15 cm preduge.

A i broj me zbunjuje, stalno sam bila 34 ali nedavno sam kupila
jedne traperice 36, onda sam jedne kratke hlače nedavno kupila pa isto vidm da bi s 2 kg gore već bile možda male.

Jesi ti i po tablici njihovoj 38?

I daj mi reci kakva je boja? Jer na slici na modelu mi se sviđa, dok su na ovoj slici samih trapki tamnije dosta. Kakva je boja u odnosu na slike na webu?
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Old 02.05.2016., 11:53   #8216
Za curu koja je pitala kada će hlače iz ove kolekcije na outlet, to će ti tek biti na jesen/zimu. Ali i tada će ti biti snižene maksimalno 30 %. Bolje ti je da ih loviš na sniženjima na mamgovom webu. U prvom krugu ili ako se ne budu prodavale tako brzo čak u drugo ili trećem. Tada ćeš ih moći povoljno kupiti. Mislim da su sniženja do sada počinjala u sedmom mjesecu.

Edit: Prošle godine je ljetno sniženje je počelo već sredinom šestog mjeseca. Sada sam nešto gledala unazad postove. Ma oni to stalno ranije pomjeraju, može i tjedan ranije ovo godine. Tko će ga znati. Vidjet ćemo.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...

Zadnje uređivanje latica* : 02.05.2016. at 12:13.
latica* is offline  
Old 02.05.2016., 11:53   #8217
Nedavno sam pitala za veličinu hlača na mangooutletu, ipak sam se odlučila naručiti.

Uzela sam ove iz violeta linije:
http://shop.mango.com/RS/p0/plussize...s/?id=43020174

Ja sam kod njih 38/40, kruška građe i jača sam dolje, ove hlače su mrvicu uži 40, skroz su slim, uske su od gležnjeva skroz do gore, što sam i htjela. Visoka sam 180 i dužina mi je taman, nekoj nižoj curi bi vjerojatni bile dugačke. Materijal je dobar, nije onaj crni na koji se sve hvata. Preporučam

Uzela sam i ove iz regularne linije, broj 40, bile su na sniženju za 120 kn, sad su ih opet poskupili:
http://www.mangooutlet.com/HR/p0/wom...3000052_TS&n=1

Hlače su također skroz uski model, 40, udobnije hlače u životu nisam probala, tako fino sjedaju, uske su u struku, definitivno preporučam
black berry is offline  
Old 02.05.2016., 12:26   #8218
Quote:
black berry kaže: Pogledaj post
Nedavno sam pitala za veličinu hlača na mangooutletu, ipak sam se odlučila naručiti.

Uzela sam ove iz violeta linije:
http://shop.mango.com/RS/p0/plussize...s/?id=43020174

Ja sam kod njih 38/40, kruška građe i jača sam dolje, ove hlače su mrvicu uži 40, skroz su slim, uske su od gležnjeva skroz do gore, što sam i htjela. Visoka sam 180 i dužina mi je taman, nekoj nižoj curi bi vjerojatni bile dugačke. Materijal je dobar, nije onaj crni na koji se sve hvata. Preporučam
tražim ove na našem web shopu ali ne mogu naći.. od kud si naručila?

NAŠLA
efghi is offline  
Old 02.05.2016., 12:37   #8219
Quote:
black berry kaže: Pogledaj post
Uzela sam i ove iz regularne linije, broj 40, bile su na sniženju za 120 kn, sad su ih opet poskupili:
http://www.mangooutlet.com/HR/p0/wom...3000052_TS&n=1

Hlače su također skroz uski model, 40, udobnije hlače u životu nisam probala, tako fino sjedaju, uske su u struku, definitivno preporučam
Potpis za udobnost Imam ih u vel 36, veličina je realna. Boja je malo tamnija. Šteta što više nisu dostupne u mojoj veličini, sigurno bih kupila još jedne
__________________
Gnothi seauton.
adriatica is offline  
Old 02.05.2016., 12:55   #8220
Quote:
adriatica kaže: Pogledaj post
Potpis za udobnost Imam ih u vel 36, veličina je realna. Boja je malo tamnija. Šteta što više nisu dostupne u mojoj veličini, sigurno bih kupila još jedne
Kakve mjere imaš ( može i u inbox )?

I kako stoje, jesu malo ovako šire ispod guze kao i njoj ili?

Jer to nije skinny model koliko vidim.

Edit: Sada vidim u nazivu da jest. Mada se meni ne čine po slikama.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:55.