Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2011., 11:55   #1
Jane Iredale

Na temi o korektorima sam vidjela da Jasmine spominje ovaj brand pa reko da otvorim temu .
Evo link na proizvode.
Kod nas ih se koliko znam može nabaviti samo u Zagrebu u cvjetnom.

A sad da čujem vaša iskustva . Što ste probale, kako ste zadovoljne, gdje kupujete ove proizvode (imate li kakvu stranicu otkud naručujete) i sve ostalo .

edit - evo i hrvatske stranice: http://www.janeiredale.com.hr/
tu je i popis prodajnih mjesta
__________________
PPPP

Zadnje uređivanje Just a Girl : 11.08.2011. at 12:04.
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 12:03   #2
Ja sam naručila olovku, ali mi još nije stigla: http://www.cosmetictimes.com/discoun...id=09935303602
Mislim da je u Zg 77 kn.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 12:06   #3
naručivala si sa ove službene stranice? kolika je poštarina?
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 12:11   #4
Free shipping.
Ustvari sam tražila Boots No 7 koju Lisa koristi, ali nitko tko ju ima ne shippa u Hr.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 12:18   #5
uuuuuuuuu bas super za besplatni shipping

jer cijene su puno povoljnije nego kod nas. korektor je 25$ a kod nas 227kn .
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 12:19   #6
Da...oni su mi pravo otkriće. Samo me muči naša carina. No kad malo bolje razmislim spašava mi novčanik.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 13:33   #7
da ja odnedavno koristim korekrot u kistići i ja sam prezadovoljna s njim.
u areni u njihovom dućani radi ženska koja je i njihov brend menager i podučava ostale prodavače o toj kozmetici. uglavnom jako duga sam pričala sa ženskicom i bilo je pravo uživanje jer se žena kuži u to što radi i što nudi a ne ko naše ostale tete po parfumerijama.
kod njih se možete našminkati,besplatno naravno i vidjeti kako će vam to izgledati,nisu napadni da vas tjeraju da što kupite.
i druga stvar najvažnija, ja sam imal njihov presedpuder koji sam koristila uz njihov fiksator ali bez njihove četkice i već sam pisala o teme kako mi je to bilo grozno,najgore od svih puder i stvarno je i kažem ja to toj curi gore i kaže ona da naprosto nemože vjerovati i pita me dal hoću da me ona našminka s tim istim stvarim i kad me našminkala potpuno druga slika,za nepovjerovati.
posnta je u tome da sam ja krivom tehnikom nanošenja koristila taj puder a njihovi se puderi nanose odzgora prema dole,znači moraju se zagladiti a ne raditi kružne pokrete kao kod većine drugih minerala. četkica je isto jako bitna jer je drugačije rezana,rađena i drugačije hvata te puder pa ito igra ulogu.
tako da slobodno odite kod njih i našminkajte se.
e ta još nešto, njihov tekući puder. kad god sam ga do sad kod nas gledala i gdje god sam ga gledala svi su rekli joj ne to to je teško to nije zavas i sd mi vrag nije dao mira i probam ga na ruku i tako komentiram s tom ženskicom i na kraju sam zaključila da je puder potpuno lagan,više je vodenast zato što je to ustvari aloe vera gel s mineralnim puderom i puno slabije prekria od njihovog pudera u prahu i onoga prešanog.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 20:04   #8
ja jučer nisam imala vremena, baš planiram tamo i pronaći si idealni za svoju kožu, nakon svega ipak mineralni
tropical is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 12:22   #9
kakvi su im fiksatori*?
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 16:15   #10
Ja sam danas nakon probnog šminkanja u Areni kupila puder, korektor i još par stvari. Super mi je osjećaj na licu, bez neke težine. I tekući i puder u prahu se nanose nekom posebnom tehnikom bez urtljavanja a nakon pudera ide obavezno sprej za hidrataciju koji se mora osušiti prije nanošenja ostale šminke npr. rumenila. Kaže njihova promotorica da bez tog spreja nema efekta i da se puder nakon nekog vremena ljušti.
Princez Krafna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 16:28   #11
Quote:
Princez Krafna kaže: Pogledaj post
Ja sam danas nakon probnog šminkanja u Areni kupila puder, korektor i još par stvari. Super mi je osjećaj na licu, bez neke težine. I tekući i puder u prahu se nanose nekom posebnom tehnikom bez urtljavanja a nakon pudera ide obavezno sprej za hidrataciju koji se mora osušiti prije nanošenja ostale šminke npr. rumenila. Kaže njihova promotorica da bez tog spreja nema efekta i da se puder nakon nekog vremena ljušti.
privlace me jane iredale puderi, ali bojim se da bi mi ovo dodatno zakompliciralo zivot, pogotovo ujutro prije posla
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 16:40   #12
Quote:
Princez Krafna kaže: Pogledaj post
a nakon pudera ide obavezno sprej za hidrataciju koji se mora osušiti prije nanošenja ostale šminke npr. rumenila. Kaže njihova promotorica da bez tog spreja nema efekta i da se puder nakon nekog vremena ljušti.

Ovo cujem prvi put a koristim njihove proizvode vec godinama, JI puder mi je dobar, lice izgleda nenasminkano, prirodno i lijepo, nedostatak mu je da ne prekriva dovoljno fleke koje imam ( imam melasmu).

Kod mineralnih pudera je jako vazno da je koza hidrirana i da se krema skroz upije prije nanosenja pudera, vazna je tehnika nanosenja i kist.
Melasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 17:44   #13
I meni je bilo cudno al to mi je rekla zena u dermacare centru koja profesionalno radi s tom kozmetikom godinama. A i nije tako komplicirano kako zvuci. Taj hidratacijski sprej se osusi za tren.
Princez Krafna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 17:49   #14
Tekuci puder je super jer istovremeno i njeguje nesto je kao pola puder pola serum.
Princez Krafna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 17:54   #15
koliko kod nas koštaju tekući puder i sprej? i jel ima dobar izbor nijansi, meni bi trebalo nešto dosta svijetlo, neutralno ili blago žućkasto
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Mg.Aloisis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 19:18   #16
Tekući puder je 400 kn a sprej pommisst (fiksator) 158. Imaju veliki izbor nijansi.
http://webshop.janeiredale.com.hr/webshop/products/42

Zadnje uređivanje Princez Krafna : 16.10.2011. at 19:38.
Princez Krafna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 00:19   #17
Mene je gospodja u cvjetnom sminkala s njihovim tekucim puderom pomijesanih s tim sprejom, te cetkicom , te kad je pocela me sminkati izgledalo je na sekundu ko da se igra s vodenim bojama po mome licu, ali rezultat je bio fantastican, odusevila sam se. Posto sam tada nakupovala nekoliko komada dermalogica kozmetike, nisam htjela jos optecivati budjet, a taman sam i nedavno kupila novi puder. Nedavno sam otisla vidjeti koliko bi me te tri stvari kostale-oko 700 kn!!! Kist im je oko 200 i sitno, puder 400, a sprej 158 kn!!
njorgalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 21:41   #18
jane iredale

...netko zna...jel bi mogla ići kombinacija Jane Iredale kreme u boji,pa nakon njega staviti malo kompaktnog pudera(također njihovog)...?hm...neznam baš jel to dobar spoj ...a loša sam i u tehnici šminkanja.sve mi se čini da ću morat ić kod njih...da me oni poduče premazivanju "face-a"...
..al ak netko slučajno zna..!prije nek se ja odvažim otić kod teta...nek help-a....(hm..da neidem šarena kroz grad...)..thx....
duše sa iskustvom...javite se...
Benedicta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 22:27   #19
Da sad ne pametujem, mislim da ti je najbolje nazvati i pitati kad je tamo vizazistica i otici dok ona radi. Cura je odlicna, vrlo pristupacna i simpa. Kad sam ja bila, dok sam bila tamo nanijela mi je dvije nijanse tekuceg pudera (ono s kuglicama) i dvije nijanse mineralnog pudera u prahu dok nismo nasli ono pravo. Super me nasminkala i bila sam jako zadovoljna. Ona dobro poznaje te proizvode i znat ce ti najbolje preporuciti sto je najbolje za tebe. Znam da ona koristi Dermalogica i Jane Iredale proizvode i privatno iako je prije toga koristila razne brendove. Ah, da, ono sto mi je super je da mi nije dala da kupim dok sam bila tamo nego me poslala doma da vidim kako cu biti zadovoljna nakon cijelog dana. Taj pristup mi se jako svidja, mrzim nametljive prodavace koji ti samo zele uvaliti proizvod pod svaku cijenu. Na kraju sam kupila samo ovaj u prahu i jako sam zadovoljna iako sam nekad prelijena za nanosit ga pa nabacam neki drugi, tekuci puder. Evo, hopefully sam bar malo pomogla
__________________
Zasto bi bilo jednostavno kada moze biti komplicirano...
s.lexie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 22:39   #20
eee...hvala ti puno na savjetu.cijenim to.!drago mi je da imaš pozitivna iskustva.uff budem otišla..natjerat ću se.a također djelim s tobom mišljenje...da je cura super(jer sam bila par puta zbog Dermatologice)...i sve su cure koje sam sretala bile jako pristupačne i nenametljive(bila sam u Areni).
...još jednom...hvala puno!...i ništa...moram se zaputiti tamo..to će mi bit najbolji "move"...

....
Benedicta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:44.