Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2015., 13:11   #1561
ja moram napisati da su definitivno mijenjali kremu. biodermu nisam kupila godinama, prije je bila masnija znatno, sad je laganija i ima miris po muškom parfemu. još nisam zaključila jel to dobro ili loše
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 14:38   #1562
Quote:
blondich_ana kaže: Pogledaj post
Bok cure. Vidim da uglavnom imate problema s aknama te zbog njih koristite AKN, global, serum itd.. Naime ja nemam problema s aknama, ali imam problema sa crnim točkicama - sad da li su i to neka vrsta mitesera više ne znam, uglavnom nisu kao oni na području oko nosa, vec su malo izdignuti iznad površine kože, neki se lako daju istisnuti, neki teže te na vrhu imaju crnu točkicu - te njihovim konstantnim punjenjem.. uglavnom se nalaze na području obraza
Ima li koja ideju šta bi mi najbolje pomoglo od tih svih proizvoda?

Hvala unaprijed
Od Paule choice nesto s Bha kiselinom, to ce ti vise pomoci nego bioderma iako mozes probat serum, meni je on bio dosta dobar, ali mi nije bas za mitisere , komedone i slično.
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 15:53   #1563
Da li bi za komedone bolje bila Bioderma sebium serum ili sebium Akn?
veronika_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 15:16   #1564
je li netko od vas imao groznu reakciju na sebium global? meni izlaze akne jedna za drugom koje nikao da ne prolaze. mislila sam da je to faza neka čišćenja iako nisam imala takve reakcije s drugim kremema osim s avene diacneal. ista stvar bolni pristevi koji ne prolaze tjednima.
Prije sam koristila serum i akn bez problema. no trenutno u ljekarni nije bilo akn kreme pa reko da probam onda ovo. prva stvar koju sam primjetila da me peče kao niti jedna druga krema a bez preoblema i rekacija sam znala koristiti kreme s 10 % aha. ova krema također intenzivno miriše i to mi se ne sviđa...uglavnom...molim neku preporuku za sanaciju ove katastrofe
__________________
The brain is the most complex thing in the universe and it's right behind the nose
Lost_in_Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 23:51   #1565
a ocito je da ti nesto smeta u kremi.ne bi trebala imat takvu reakciju. meni jedino nekad blago crvenilo ili peckanje koje prođe brzo. to samo kad se tek namazem,jer mi je jako osjetljiva koza. al na kraju krajeva mi drzi lice pod kontrolom i smiri upale
battleaxe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 19:10   #1566
U tinejđerskim danima nisam nikad imala problema s tenom, ali nedavno su mi nemilice počeli izbijati prištići, a imam i one crvene koji se ne daju istisnuti i stoje čitavu vječnost.
Strah me je početi koristiti neku kremu da mi se stanje još više ne pogorša, ali vidim da prištići sve više i više izbijaju i očito neće stati.
Uglavnom, mislila sam uzeti Biodermu Sebium AKN kremu, čini mi se da je ona za te blaže oblike. Čitala sam uglavnom pozitivna iskustva s tom kremom, samo me zanima bi li mi ona bila preagresivna s obzirom da nemam velike akne, ali imam dosta prištića i tih crvenih 'fleka' prištića.
Hvala
Verbeia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 04:25   #1567
Ljudi upomoc! Koristim Bioderma Sebium Global vec dve nedelje. Imala sam par sitne bubuljice na obrazima a kad sam pocela da koristim ovu kremu postale su velike grozne i bolne.. Dali je ovo normalna reakcija? Dali da nastavim da je koristim? Ne znam sta se desava, kako da gi uklonim pomozite
Persephonaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2015., 21:50   #1568
i ja sam počela koristit sebium global i lice mi je puno gore nego šta je bilo - brada mi je puna nekih bolnih potkožnih, i općenito mi je lice nekako nečisto. uopće ne znam sad jel do kreme ili nečeg drugog, premda vidim da ovakvih iskustava ima još...
molila bih savjet vezano za sebium serum - jel ga ima smisla sad počet koristit
(s obzirom na ljeto i sunce..)? ili je ok ako po danu stavljam neku sa spf-om? imam neku bb od avona, ima spf 15, ne znam jel prenizak faktor.
maldivina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 09:22   #1569
Samo da podijelim iskustvo s kremom s bioderma sensibio AR.
Tester je bio OK, potrosila sam ih 2, zatim kupila veliku kremu.
U 2 tj iz cistog lica stvorili su mi crveni potkozni pristevi, one koje ne smijes dirati jer ce se stvoriti nesto gore, sitni us celjust, obraze, u obrvama cak.

Jucer sam ju prestala koristiti I nastavila as svojom uobicajenom kremom, I evo jutros stanje je mirnije I bolje.

A sve zato jer sam mislila da CE biodermina od 100 I nesto kn biti bolja od moje za 32kn.
Barem sam naucila lekciju.
Hase87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 12:31   #1570
proučavam malo biodermine kremice i imam 3 koje mi se vrte:
photoderm akn spf 30
sensibio light
sebium pore refiner

3 totalno različite kreme, a zapravo slične.
ono s čim se ja borim su proširene pore, miteseri (koje je nemoguće istisnut) i pokoji potkožni u vrijeme ovulacije (u pmsu su me nekako prestali napadat). koža mi nije osjetljiva, ali reagira na ulja, stoga tražim nešto lagano, a hidratizirajuće. naglasak je na tome da imam DEHIDRIRANU kožu, ali baš nenormalno dehidriranu. jedino šta ju je držalo koliko toliko normalnom, je balea aqua serum i sad sam kupila od te linije vodicu u spreju i ona mi isto puno pomaže. problem su mi kreme, koje nisu dovoljno hidratantne pa me sad zanima koja bi od ovih najbolje hidratizirala. i imaju li ova 2. i 3. ikakav spf?
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 15:24   #1571
2. i 3. nemaju spf. Ako si jako dehidrirana, onda preskoči Pore Refiner jer će te najvjerojatnije još dodatno isušit. Ja sam ju koristila kao matirajući primer preko ljeta jer zagladi i matira kožu. Sensibio light sam potrošila nekoliko tester tubica i nisam bila nešto posebno impresionirana. Onako je prosječna lagana hidratantna kremica. Za masnu kožu je okej, ali ako si jako dehidrirana, vjerojatno ti neće neka čuda radit.
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 17:31   #1572
Ja sam jako masna, ali ispod photoderma moram stavit balein aqua serum. Inace mi je kremica ok.
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 17:41   #1573
mješovita sam, sa dehidriranim obrazima. ma stvar je u tome da se želim riješit gamadi miteserskih i koristim tonik s alkoholom, on me u zadnje vrijeme još dodatno isušio, a onda opet natrackam očito komedogenu kremu. budem probala s ovom 1. i 2.
3. definitivno onda neću.
hvala RDF, pomogla si mi
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 19:33   #1574
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
mješovita sam, sa dehidriranim obrazima. ma stvar je u tome da se želim riješit gamadi miteserskih i koristim tonik s alkoholom, on me u zadnje vrijeme još dodatno isušio, a onda opet natrackam očito komedogenu kremu. budem probala s ovom 1. i 2.
3. definitivno onda neću.
hvala RDF, pomogla si mi
Iz mog iskustva izbaci tonik sa alkoholom, samo ti radi više štete nego koristi ako si dehidrirana. Biodermine kreme su se meni pokazale prilično meh, nisam shvaćala zašto dok nisam počela proučavati sastojke i skužila da većina Baleinih krema ima bolji sastav Biodermine sadrže vrlo često parafin i silikone koji ti mogu dodatno čepiti pore i izazivati nove prištiće.
__________________
But I think that God's got a sick sense of humor and when I die I expect to find him laughing
Elbereth7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 21:17   #1575
koristit ću tonik 1-2x tjedno jer moram. a sastav ovih dviju bioderminih krema mi se čini ok, ispravi me ako griješim. meni ne smeta toliko silikon ako nije visoko zastupljen.
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 13:07   #1576
Molim vas, cure, gdje da najpovoljnije kupim ono duplo pakiranje Bioderma sebium micelarne? Hvala
__________________
Hello, I Must Be Going
mladunche is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 11:24   #1577
Evo spremam se uzeti neku kremu od Bioderme, imam suhu kožu i dehidriranu, često osjećaj zategnutosti i suhoće.. Također koristila sam Niveinu kremu za suhu kožu i teže pudere i sad su mi se pojavili potkožni prištići ( dosada nikad nisam imala prištiće nikaad ) pa tražim pomoć - šta počet koristiti da suzbijem ove prištiće i crvenilo na predjelu obraza?

Da li ste imali kakve probleme od micelarne Sensibio ?
Anabellae is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 14:07   #1578
Bioderma ima baš kremu iz Sensibio linije - Sensibio AR koja je namijenjena za suzbijanje crvenila. Ja sam je koristila jer mi je baš odgovarala za lice, ne zato što sam imala problema s crvenilom.. pa ti po tom pitanju ne mogu pomoći (moja koža je mješovita.. čisto da znaš).

Sensibio micelarna je po meni jako dobar proizvod koji mi nikada nije nikakve probleme izazvao na licu, isto mi je dobra micelarna od Afrodite.. nježne su, nemam osjećaj zatezanja nakon korištenja, nemam niti potrebu odmah namazati lice ( i pristojno skidaju nezahtjevan make up)

Inače sam imala pozitivna iskustva s Bioderminom Sensibio linijom (dugo sam koristila i Sensibio light kremu - fantastična - postoji i rich varijanta za suhu kožu) tako da ih apsolutno preporučujem
__________________
youtube kanal
yslp is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2016., 18:38   #1579
Ima li Bioderma kakvu masku za lice,koja je dobra za hidrataciju?
Manuela Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 19:39   #1580
Malo dizem temu.
Uglavnom se pisalo o Sensibio liniji, a mene zanimaju iskustva ukoliko je netko imao sa Hydrabio linijom proizvoda.
Prvenstveno gel kremom i serumom.
Takodjer jel netko koristio sampon iz Nodé linije i gel za tusiranje iz Atoderm linije?
__________________
Mis enteroscas estallan del entusiasmo!
castanea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:40.