Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2005., 00:16   #41
Vlak ne ide kroz Krapinske Toplice, al imas zato bus. Pretpostavljam da ides iz Zgba kad ti to pise u lokaciji.
Pogledaj ovdje: autobusni kolodvor
Izgleda da ide bus svakih sat-dva, cijena karte cca 30kn.
Nadam se da sam pomogla
Leda is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2005., 20:46   #42
Quote:
Leda kaže:
Vlak ne ide kroz Krapinske Toplice, al imas zato bus. Pretpostavljam da ides iz Zgba kad ti to pise u lokaciji.
Pogledaj ovdje: autobusni kolodvor
Izgleda da ide bus svakih sat-dva, cijena karte cca 30kn.
Nadam se da sam pomogla
Javljam se sa malim delay-em ali pomogla si. Hvala!
tomm44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2006., 23:16   #43
Toplice sveti martin

Je li bio tko i kako je?
Nakon mora planiram s mužem i bebačem možda do nekih toplica da nas maze i paze nekih pet dana pa me zanima kako je u Sv. Martinu jer sam čula da su ih renovirali a na siteu sve ok izgleda...
__________________
great pretender
latitia26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2006., 14:22   #44
bio ja prije 2 tjedna na kao wellness vikendu.
na webu bazeni izgledaju puno veći no sto stvarno jesu. vikendom zna biti velika guzva jer lokalci dolaze na kupanje pa nemozes naci mjesto uz bazena osim ako ne dodjes ranije. klopa je ok, iako su konobari malo spori (vise zbunjeni) i nije skupo. apartmani su super sredjeni, novi, sa klimom. masaze su ok, malo skuplje ali isplati se.
imas tri bazena, jedan vanjski sa toboganom koji je toliko mali da ne mozes biti u njemu ako ne zelis da te ne pogodi netko kad izleti sa tobogana, drugi malo veci (ali malo) vanjski u kojem ne mozes plivati i jos jedan zatvoreni koji je najveci i ako nema previse ljudi mozes cak i zaplivati. uz ova tri postoji i bazen sa termalnom vodom (36-38°C) u kojem ne preporucuju da budes duze od 20 min.
Oko toplica ima jedan "dvorac"-restoran koji mozes obici, neko seosko imanje (seoski turizam) sa konjima i sl. i farma srna/jelena.
kraj toplica je PUB POTKOVA gdje mozes na pivu i sl.
meni je bilo ok. opustajuce. ali ne ocekuj previse.
ako zelis prave toplice onda gledaj falkensteiner u boriku kod zadra.

http://www.hoteliborik.hr/

pa ti sad vidi!!
 
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 14:49   #45
TOPLICE SV.MARTIN

TKO ŠTO ZNA O TOPLICAMA SV.MARTIN?
tarantino is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 15:41   #46
već je bila ta tema,al nije bilo puno odgovora
https://www.forum.hr/showthread.php?t=151515

ja samo ovu nedjelju baš išel na izlet u međimurje, prolazil kraj toplica i stvarno me iznenadil broj parkiranih auta, izgledalo je dosta gužvatićno,
ali i dosta " europski " uređeno
ima smeđa signalizacija (putokazi) tak da ih nije problem naći, a i u okolici ima dosta dodatne turističke ponude ( vinska cesta, autohtoni restoran, stari mlin itd)
vinc is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 15:35   #47
malo kasnim s odgovorom ali evo, ja sam bila prije jedno dva mjeseca, muž i ja, tri dana, dvije noči, divno je ako voliš takav tip odmora. ima unutra termalni bazen (temp oko 32), i normalni, imaš puno jacuzzija. hrana je odlična, bogata. smještaj je u novim apartmanima. sve naj...
aneri is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 15:30   #48
Welness + SPA vikend

Htjela bi pokloniti jednom bracnom paru wellness vikend, sad, u ovom terminu, pa me zanima koja su vasa iskustva ako ih imate i kako se krecu cijene? mislila sam potrositi do 1500 kn, ali sve sto gledam na netu je daleko vise..
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 16:00   #49
Terme 3000 u Sloveniji.

Dragi i ja smo bili prije pola godine tamo. Savršeno. Imaš sve welnes sadržaje (preporuka: masaža stopala i hot stone), a ako su golupčići onda definitivno kupke za dvoje ( dupla masažna kada u prostoriji sa svijećama i lagana muzika - pola sata bez ometanja..)

Super su im i bazeni... Mi smo uzeli smještaj u bungalovima - zadovoljni.

Dogodine idemo opet.


Ako hočeš proći jeftinije prouči ponudu na www.lastminute.hr i www.lastminute.com.hr
nina v is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 16:32   #50
provjeri prvo svidja li im se ideja ... posebno njemu.

mojega ne bi odvukao u wellness da ga na koljenima molim (jos bi se uvrijedio) ...

(naravno, ja bih uzivala )
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 19:13   #51
nemoj zezat!
pa ja sam mislila da to svi vole!?
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 20:19   #52
Quote:
Adonia kaže:
nemoj zezat!
pa ja sam mislila da to svi vole!?
vecinom zene da, ali muski ... mislim ili vole ili mrze, sredine nema
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 20:34   #53
hm.. tip je vaga u horoskopu i u podznaku, ako on ne voli masaze itd.onda stvarno vise nista ne razumijem..
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2006., 10:28   #54
Da, fakat...ako je vaga.... k tome još i u podznaku...

O jebote
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 10:46   #55
Quote:
Kyra kaže:
Da, fakat...ako je vaga.... k tome još i u podznaku...

O jebote


dobro ti vele! moj nema sansone da ide u spa!!!
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 11:30   #56
Quote:
Adonia kaže:
Htjela bi pokloniti jednom bracnom paru wellness vikend, sad, u ovom terminu, pa me zanima koja su vasa iskustva ako ih imate i kako se krecu cijene? mislila sam potrositi do 1500 kn, ali sve sto gledam na netu je daleko vise..

Joooj...Adonia...pogledaj ovaj link: http://www.istarske-toplice.hr/hr/wellness.asp

Imaju puno jeftinije wellness vikende pod vidom raznih wellness paketa a i Istra je super......mislim, meni bi se dopalo da mi netko tak nešto pokloni......a manje je od 1500 kn. Pogledaj sama pa odluči......
__________________
L'Amore e un' erba spontanea, non una pianta da giardino.....
Angels of God, my guardian dear, to whom God's love commits me here. Ever this day be at my side, to light and guard, tu rule and guide.
agnessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 03:42   #57
nina, baš sam gledala te 3000 toplice. bungalovi su cca 100 eura po osobi za vikend - pet. i sub., je l' da?
i onda sve masaže i čuda plaćaš posebno?
čini mi se ok mjesto.
kada sam bila u istarskim toplicama prije pet godina, tamo su se rehabilitirali vojnici i starci pa sam pobjegla od tamo.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 03:51   #58
nisu baš te masaže jeftine, ta s kamenjem je 50 eura.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 09:36   #59
Quote:
agnessa kaže:
Joooj...Adonia...pogledaj ovaj link: http://www.istarske-toplice.hr/hr/wellness.asp

Imaju puno jeftinije wellness vikende pod vidom raznih wellness paketa a i Istra je super......mislim, meni bi se dopalo da mi netko tak nešto pokloni......a manje je od 1500 kn. Pogledaj sama pa odluči......
ovo mi se cini zbilja ok! hvala!
i inace, hvala na svim savjetima.
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 10:37   #60
wellness preporuke

Moj preporzuka je Poreč, 4 dana hotel Poreč i U sklopu njega beauty centar Happiness. Pjristupačne cijene i odlična ponuda
(hot-stone, aromaterapia, čokoladna masaža...)
a za informacije www.spa-wellness.com.hr
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:58.