Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2016., 19:08   #1
Pa da ne bude svaki drugi topik: "Imam 2K Eura i hoću dizel" meni treba monovolumen

Dakle, kao što naslov kaže, monovolumen, obvezno 7 sjedala, (narodilo se dosta djece ) i to s onom forom da se sicevi u gepeku ubacivaju u pod, ne da ih moram vaditi i ponovno vraćati. Budžet cca 110 000 kuna. Šut!
pucara is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 19:33   #2
Evo ti dva ...

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-...oglas-19586587

http://www.njuskalo.hr/auti/seat-alh...oglas-19111658
Ataman is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 19:47   #3
Teško da ćeš sa tolikom djecom bii zadovoljan sa monovolumenom od 7 sjedala jer takvi u pravilu sa svim putnicima imaju gepek da ti ne stane niti paket pampersica. Prije bi ti dobro došao neki vw multivan T5 npr.
tekac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 20:53   #4
Kak trebaš svih 7 sjedala? Jer onda zaboravi ove "manje" monovolumene tipa Alhambra, Sharan, Galaxy. Dovoljno da otvoroš link na Alhambu gogre i ima slika sa svim sjedalima, bunker nula bodova. Grand Espace je bolji, Grand Voyager još bolji. Nemoraš baš T5 il Viano, moglo bi proć i Citroen Jumpy. Zatim ima i Opel Vivaro te srodnik iz Renaulta.

Tipkam dok vozim.....
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 21:31   #5
moras vise detalja dati....
kao sto nasa vlada da tocan opis da zubak dobije koncesiju...haha....
marka,kilometraza,benzin,dizel.....

ovako na prvu sharan,alhambra i smax
a od manjih touran,zafira
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 21:52   #6
Renault Traffic i samo gas.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 01:15   #7
Quote:
Nalc kaže: Pogledaj post
Kak trebaš svih 7 sjedala? Jer onda zaboravi ove "manje" monovolumene tipa Alhambra, Sharan, Galaxy. Dovoljno da otvoroš link na Alhambu gogre i ima slika sa svim sjedalima, bunker nula bodova. Grand Espace je bolji, Grand Voyager još bolji. Nemoraš baš T5 il Viano, moglo bi proć i Citroen Jumpy. Zatim ima i Opel Vivaro te srodnik iz Renaulta.

Tipkam dok vozim.....
Sve mi to jako poskupljuje kako kupovinu, tako i održavanje i voznju. Morat u se zadrzati na "normalnim" monovolumenima.
pucara is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 12:01   #8
Prijatelj nedavno kupio Zafiru. Mislim da je stara 6god.
Ugl, 7 sjedala, 3 klinca. Najstariji sin (5god) je u prtljažniku, pored njega sklopljena kolica. U drugom redu su djeca od 2 i 3 god.
baustelac99 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:21.