Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2023., 00:51   #1
Thanksgiving (2023)

Crni petak (Thanksgiving, 2023)

IMDb stranica

Teaser

Trailer

Ubojica napada grad Plymouth, Massachusetts i moraju ga zaustaviti prije nego što ode predaleko.

Film ima vlastitu upečatljivost (ali nije novi Scream, 1996), visoki horor i istančan scenarij.

Osrednji glumci su izveli maksimum od glume, biti ćete zadovoljni.

Od standardnoga materijala uspjeli su stvoriti važan film, sa uravnoteženim dijelovima koji se rado gleda.

Film nije novi Scream 1996, jer mu nedostaje šarma, ali je samostalno važan film, dobar baš kakav je snimljen.

Film u Hrvatsku dolazi mjesec dana nakon Amerike 17.11.2023. i isplati se pogledati ako ste ljubitelj slashera. Mislim da kombinacija standardnoga slasher nasilja i tinejđera koji su dobro ukopljeni u okolinu i sama priča koja je dobro uklopljena u film će vam se svidjeti da pogledate film.

Imate i online igricu. Trailer online igrice.

Već su rekli da će snimiti i Thanksgiving 2 i da će doći u kina 2025 godine, ovo je standardni slasher koji je važan film i ja rado očekujem i nastavak.

Nakon ovoga filma rado bih pogledao Jingle all the way (1996)
Mudandketchup is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2023., 01:53   #2
ako bog da ići ću ga gledat ovaj vikend
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2023., 02:05   #3
Ocjena: 1/5

Priča nema smisla. Čudni i često predugi dijalozi ne vode nikamo. Gluma je loša, ubojstva su pretjerana i s malo utjecaja ili originalnosti. Dok filmovi poput Terrifier i Scream mogu uspješno pomiješati komediju s hororom i prikazati pretjerana ubojstva, Roth stvarno promašuje cilj na svim frontama.

















SPOILER
Ne tražim puno, koherentnu priču i iznenađujućeg negativca. Priča je više nego glupa, i dobro, mogao bih to zaboraviti da je film zabavan poput "Freaky". Međutim, glumci su grozni, 30-godišnjaci maskirani u srednjoškolce? Ok, zaboravit ću na to. Ubojica koji jednostavno ne može biti ubojica jer ste ih upravo pokazali na DVA mjesta odjednom? E jebiga, to ne mogu zaboravit. To je uvreda za mozak. Sve što je bilo potrebno bilo je malo prepisivanja da bi se napravilo nešto bezvremensko. Umjesto toga, apsolutno užasan film.
END OF SPOILER


Neuredan film (u svakom smislu te riječi) i smiješno pretjeran. Daleko od toga da je riječ o hommageu Friday 13th, Scream itd., to je ismijavanje žanra, lišeno ikakvih vrijednosti. Nedostaje mu trunka originalnosti, a to pokušava nadoknaditi nasiljem na smiješne načine. Osim krvi, nema zapleta. Nema stila, nema elana - nema čak ni karaktera za kojeg vrijedi navijati. Nema ni talenta. Sve - pisanje, gluma, režija, snimateljski rad - samo je birano, po brojevima.
Trendi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2023., 02:15   #4
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
ako bog da ići ću ga gledat ovaj vikend
Samo očekuj standardan film kao I know what you did last summer, ali je snimljen za 2023. godinu korektno i uobičajene režije za večinu komercijalnih filmova. Ono što se u ovome filmu ističe je da je odlično obuhvaćen pa se cijeli gleda rado.

Standardan film kako su ga posložili i stavili dijelove glatko djeluje u cjelini i ostavlja dobar dojam! Zato ga to čini velikim filmom jer ostavlja dobar dojam kako su ga posložili.

Film je veliki horor, istaknuti novi horor, ali vi morate znati da je to standardan film i da je to slasher.

Mislim da je to dobro posložen film i da će ga slasher fanovi rado prihvatiti i voljeti gledati.
Mudandketchup is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2023., 02:42   #5
Quote:
Trendi kaže: Pogledaj post
Ocjena: 1/5
Oprosti ali gdje si ti to gledao film možda na internetu na brzinu, tako nećeš dobiti dojam o filmu, tako sam i ja pogledao film pa sam otišao u kino i sa titlovima/scenarijem dobio potpuni dojam i super sam se proveo u kinu.

Quote:
Trendi kaže: Pogledaj post
Čudni i često predugi dijalozi ne vode nikamo.
Pa će sada ljudi misliti da je to mudar film. Ja mislim da su dijalozi u ovome filmu dosta kratki i da se drže standardnih tema života, ali promatrajući ih sam se dobro zabavio u kinu!


Quote:
Trendi kaže: Pogledaj post
Gluma je loša
Ma daj glumci su stvarno cutesy i stvarno se svi trude glumiti i mladi i stari i važni i nevažni i mislim da u ovome malome paketu svi dobro izgledaju!

Quote:
Trendi kaže: Pogledaj post
iznenađujućeg negativca.
Negativac nije iznenađujuć, standardan je za slasher.

Quote:
Trendi kaže: Pogledaj post
i smiješno pretjeran.
Meni film nije pretjeran osim možda na onoj večeri na kraju koja će možda biti malo intense za neke gledatelje (i jako sam pozdravio pokušaj negdje pri zadnjim dijelovima filma da ponovno imaju nerede za Crni petak što odlično izgleda samo možda traje 1 minutu ...a večera mi se sadržajem nije svidjela, makar je ok i da to imaju u filmu).

Quote:
Trendi kaže: Pogledaj post
lišeno ikakvih vrijednosti.
Ja mislim da su uspostavili dobar novi slasher.

I da znate ovo je za slasher veliki novi film. Ne tražite originalnu režiju.
Mudandketchup is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2023., 03:06   #6
Quote:
Mudandketchup kaže: Pogledaj post
Oprosti ali gdje si ti to gledao film možda na internetu na brzinu, tako nećeš dobiti dojam o filmu, tako sam i ja pogledao film pa sam otišao u kino i sa titlovima/scenarijem dobio potpuni dojam i super sam se proveo u kinu.
Kakvi zaključci


Quote:
Mudandketchup kaže: Pogledaj post
Pa će sada ljudi misliti da je to mudar film. Ja mislim da su dijalozi u ovome filmu dosta kratki i da se drže standardnih tema života, ali promatrajući ih sam se dobro zabavio u kinu!
Dijalozi su prefejk i neiskorišteni.

Quote:
Mudandketchup kaže: Pogledaj post
Ma daj glumci su stvarno cutesy i stvarno se svi trude glumiti i mladi i stari i važni i nevažni i mislim da u ovome malome paketu svi dobro izgledaju!
ako želiš vidjeti dobru glumu u modernom slasheru, evo pogledaj od Ti Westa prošlogodišnji X i Pearl. To je dobra posveta slasher podžanru. Iako imaju mana, ipak se vidi trud u filmu.


Quote:
Mudandketchup kaže: Pogledaj post
Negativac nije iznenađujuć, standardan je za slasher.
Pročitaj opet što sam napisao. I pogledaj više slashera da bi mogao raspravljati konkretno o ovom podžanru.

Quote:
Mudandketchup kaže: Pogledaj post
Ja mislim da su uspostavili dobar novi slasher.

I da znate ovo je za slasher veliki novi film. Ne tražite originalnu režiju.
Ovo nije veliki novi slasher film. Terrifier je napravio veći boom kao i X te Pearl. Ovo nije na toj razini. I Roth bi mogao nešto naučiti od Westa što se tiče režije.
Trendi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2023., 03:22   #7
Quote:
Trendi kaže: Pogledaj post
prefejk
I prefejk je kako se tinejđeri vole ponašati.

... a neiskorišteno za što, za standardan film slasher koji je dobro posložen?

Ja mislim da su horor fanovi (koji ne traže art filmove) dobili malo mira da mogu pogledati komercijalni film, koji je dobro posložen, glumcima koji su dobro smješteni u filmu, sa ok smrtima kojih ima dosta da popune film, da je to obuhvaćeno da jedan običan film je postao novi istaknuti slasher, koji je normalan a opet lijepo sastavljen da ga rado istaknu fanovi horora i slashera.

Ovo je standardna režija i lijepo posložen film i kvalitetniji je među drugima kao takav.

Film ne pokušava biti art i novi pravac horor filma, film je standardan film koji je dobro posložen.
Mudandketchup is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2023., 03:33   #8
Niti tražim od slashera da bude art, ali isto tako tražim od slashera da ne bude nešto kao iz pera Ryana Murphija.

Pa upravo to, prefejk je. Pogledaj bilo koji lošiji slasher iz 80ih, teenegeri se ponašaju kao teenegeri a kamoli neki bolji slasher iz tog doba.

I što znači standardna režija? Kakav je to argument za ovu lošu režiju koju smo vidjeli u filmu? Komercijalni istaknuti slasher? Vidiš, to mene živcira što će ovakav isprdak od slashera biti poznatiji široj publici nego jedan skriveni gem iz 80ih kao što je Just Before Dawn. A bit će poznatiji jer je eto Eli Roth redatelj i jel se uvlači u guzicu Tarantinu i toj njegovoj ekipi. Podsjeća me na Rogana i njegove frendove "stand up komičare" iz C klase. Tako oni upropaštavaju komediju kao što Eli Roth upropaštava horor žanr.

Dok Just Before Dawn ima jednu od najboljih final girl iz slasher filmova, jednu od najbolji lokacija i jednu od najboljih horor glazbenih podloga https://www.youtube.com/watch?v=uloZ0A6GhAM ovo ima točno što?

To je ono što je žalosno. Što će horor vikendaši spominjati ovo njesra kao predstavnik dobrog slashera, a kad se spomene Just Before Dawn ili The Burning reći će 'molim, što?' ili 'oprosti, prvi put čujem'. Mlad si još, shvatit ćeš kako dišemo.
Trendi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2023., 10:25   #9
Terrifier (1 i 2) izgleda potpuno amaterski, a ubojstava su osmišljena kako uopće ne volim preblizu preblizu snimljena, prenaslina, presurova, osmišljena krajnje nedomišljato i grubo.

X i Pearl to su filmovi kakve uopće ne volim, cijele kako su snimljeni, odbija me gledati više od manjeg dijela filma.

Mislim i Thanksgiving ima užasna ubojstava (koja se nekome neće svidjeti) ali to je slasher, mi ljubitelji slashera smo razvili osjetljivost na različita ubojstava kako su prikazana kako su osmišljena po tome se razlikuju. Meni se ubojstava u Thanksgiving sviđaju, nisu mi uopće užasna na negativan način, ubojstava kako su donešena u film i ima ih dosta za popuniti film ja sam zato zadovoljan sa ovim filmom.

Mislim da je meni granica sa ubojstvima kako su prikazana, ako su osmišljena kreativno ili malo neozbiljno ili kratko izbliza i nenasilno onda mi se sviđaju, grubo i prenasilno ne volim u ubojstvima. Vjerovatno morate imati smisla kako želite prikazati nasilje.

Ovo je film koji ima više ubojstava da budete zadovoljni što ste pogledali slasher, tinejđeri ne strše i ne zamaraju gledatelje nego su dobro smješteni u filmu, a u filmu daju veliki naglasak i na sporednim glumcima koji su često stariji od glavnih likova, koje je odlično vidjeti u filmu i koji ne kvare film. Da film je standardan, ali je posložen tako da ste zadovoljni.

Mene je ovaj film podsjetio najviše na Ma (2019) gdje večinu filma tinejđeri voze kombi po cesti od kuće luđakinje i podruma i film je o luđakinji u podrumu, ja mislim da je Thanksgiving 60% bolji film i uspjelo mu je da tinejđeri zažive u tom filmu, debele crne luđakinje nema, a kretanja ubojice su zanimljiva u Thanksgiving i sa znatiželjom pratite film.

Ja želim ovaj film i na dvd-u.
Mudandketchup is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2023., 11:30   #10
pogledao prije 2 tjedan (za kolegu gore s torrentima - u kinu sam ga gledao, bez titlova ) i slazem se da je film los

svi moguci kliseji su tu, ubojicu smo pogodili praticki odmah, gluma je losa i "klinci" su prestari

ajd, dobra je fora s puricom, kuhar se potrudio... da ne spoilam dalje

jbg-a, nije bilo nista drugo u kinu novo za geldat pa sam bacio 30e na to
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2023., 21:27   #11
Ja sam nedavno pročitao u temi za Terrifier izraz šablonski slasher. Ovo vam je šablonski slasher, koji je dobro snimljen i kojeg mi je bilo jako zabavno gledati u kinu. Ovo je slasher, koji sigurno ide među bolje (večinom šablonske slashere). Ako vi tražite nešto više od slashera onda tražite i poseban pristup filmu, jer večina slashera su šablonski slasheri.

Quote:
Padrone kaže: Pogledaj post
pogledao prije 2 tjedan
Ako ti izdvajaš novce za film koji znaš da ti se možda neće sviđati, što se sada tu praviš iznenađen, kada si znao da je to film koji uopće ne voliš gledati.

Jer si tražio poseban horor, a znao si da ga nečeš dobiti i sada je film kriv za to.

Jer mora imati glumce dovoljno teen, bez klišeja, super zagonetnoga ubojicu zbog kojeg razotkrivanja je ovo prvi slasher kojeg će nominirati za Oscar.

Ti uopće ne tražiš ovakvu vrstu filma i sigurno ti se neće sviđati ako si ga već i pogledao.
Mudandketchup is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2023., 10:03   #12
ovo je prvi put nakon dugo vremena da sam otišao u kino gledati jedan slasher (valjd još tamo od petka 13).
zanimalo me šta je ovaj put iskemijao eli roth, jer ja sam jedan od rijetkih pobornika njegovih hostela i cabin fevera, u pravilu ga se pljuje. nije tome ni čudo kad stalno naginje goreu, tako da niti ovaj film nije iznimka u tom pogledu.
šta ja znam, meni pak paše taj njegov pomalo uvrnuti filmski smisao za humor i nasilje, nije to ono sad top topova ali smatram da je važno da takva vrsta režisera opstane za horror žanr u cijelini. oni su kao nekakva rijetka vrsta.
iako netko je već spomenuo freaky a ja bi tu pridodao i totally killer, dva uradka koja isto održavaju vrstu.

mene je film zabavio, killer je dosta dobro koncipiran, njegov look i "style", volim taj period iz američke povijesti,
njegova pojava i pokreti, ponašanje, tu mi je film pun pogodak. ma i sam grad i ta ekipica, ti svi likovi su mi bili poprilično interesantni i zabavni. humor onaj tipičan američki rothovski, dosta sam se klebario.
casting mi je dakle dosta dobar.
možemo ga promatrati i kao određeni homage slasherima iz osamdesetih.

nije sad nekakav film koji probija granice ali će ostati zapažen, barem meni, roth ovaj put nije razočarao (jer imao je svojih egzibicija)

+ + + + -

(ocjenjujem ga u svom podžanru, nije za one slabijeg stomaka)
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2023., 12:44   #13
Film vam dolazi na internet 19.12. za tri dana! Pa će ga svi moći pogledati, više nije kino exclusive. Ja nikada nisam doživljavao Eli Rotha Cabin Fever i Hostel su mi bezlični filmovi. Ali mi se jako sviđa Knock Knock. A Thanksgiving je odlično obuhvaćen slasher. Vi znate da za gledanje ovoga filma morate tražiti običan slasher, a ne napretke u slasheru koje obično ne dobivate. Film kako je predstavljen pred vašim očima, dijelovi su točno lijepo smješteni da ugodno pogledate film - i to se ne odnosi na nasilje, nego na sve glumce, tijek scenarija, kako protječe snimanje filma.

Kada sam film nakratko pogledao na internetu (što je onda bilo dostupno, bez titlova) dobio sam krivi dojam i u kinu sam očekivao osrednji dojam. Ali dobio sam super zabavu u kinu i to me iznenadilo jer od početka filma kada film pratite sa scenarijem film je zanimljiv za gledanje i dijelovi filma se odlično povezuju što se ne može vidjeti kada film gledate na preskok.

Ovo je svakako slasher koji je istaknutiji.

Potrudili su se napraviti slasher koji će ostati zapamćen i koji ide među ostale istaknute slashere.

Ovo je visoki horor jer je kvalitetno snimljen a svi dijelovi u njemu su smješteni da ga rado gledate.

Horor ima mnogo podvrsta, ne donose svi horori novosti, ovo je horor koji je običan ali je dobro posložen.

Na horor tržištu ima svakako mjesta za ovaj film komercijalni film koji je oblikovan da ga sa zanimanjem pratite.
Mudandketchup is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2023., 17:02   #14
Quote:
Mudandketchup kaže: Pogledaj post

Ako ti izdvajaš novce za film koji znaš da ti se možda neće sviđati, što se sada tu praviš iznenađen, kada si znao da je to film koji uopće ne voliš gledati.
di sam ja to napisao? idemo 3x mjesecno u kino i da ga ubijes bas i nema svaki mjesec 3 dobra filma koja bi mogli pogledat (zena ne voli sueprheroje i SF pa to u startu otpada), a npr Vrisak mi je skroz simpa film, trailer za ovaj je bio zanimljiv i eto - pogledao ga

Quote:
Mudandketchup kaže: Pogledaj post
Jer si tražio poseban horor, a znao si da ga nečeš dobiti i sada je film kriv za to.
trazio sam zabavu, kao i svaki put kad odem u kino

Quote:
Mudandketchup kaže: Pogledaj post
Jer mora imati glumce dovoljno teen, bez klišeja, super zagonetnoga ubojicu zbog kojeg razotkrivanja je ovo prvi slasher kojeg će nominirati za Oscar.
ne mora nista od toga imat, al odredene stavri u ovom filmu MENI ne stimaju
tebi je mozda sve fenomentasticno, al dopusti da se misljenja razlikuju

Quote:
Mudandketchup kaže: Pogledaj post
Ti uopće ne tražiš ovakvu vrstu filma i sigurno ti se neće sviđati ako si ga već i pogledao.
oces i kartu da nadem na mobu i uploadam?
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2023., 17:36   #15
pohvalio bih sve trailere, ali pogotovo ovaj, predobar je, kratak ali žestok

Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2023., 21:22   #16
Quote:
Padrone kaže: Pogledaj post
trazio sam zabavu,
I zabavu si i dobio, stručno napravljen film, ali ja sam ok sa konvencijama i očekivao sa film u granicama slashera, a tebi smeta što je film standardan ...pa zabavu i nisi dobio, ali film nije nekvalitetan, nego je kvalitetan.

Quote:
Padrone kaže: Pogledaj post
a npr Vrisak mi je skroz simpa film, trailer za ovaj je bio zanimljiv i eto - pogledao ga
Meni je ovaj film 2 koraka do Vriska (1996) i skoro sam ga proglasio novim Vriskom. Što mi nedostaje do toga? Malo detalja, zapravo. Thanksgiving je visoko podignuo ljestvicu za snimanje vlastitoga filma, tako visoko da je postavio visoko uvjete da dosegne velikane iz prošlosti, ali jedno je sigurno svakako je sam postao važan film, ali zašto nije novi Vrisak? Zbog malo sitnica, zapravo.

Znate zbog Thanksgiving će biti zadovoljni svi ljubitelji Vriska jer je potpuno snimljen u duhu Vriska.

Zašto ovaj film nije novi Vrisak? Možda jer mu fali još malo novosti u priči, malo se previše drži glavne priče. Vrisak je bio jako samosvjestan i u glavnoj radnji je donio i puno radnje za sporedna razmišljanja. Thanksgiving je u onome što je donio možda morao malo postati svjestan sebe i iskočiti iz vlastitoga obrasca da iznenadi gledatelje, pa da možda baš sa novosti u filmu, ako želi postati velik poput velikana ili veći od njih. Makar je sam već velik kao takav. I Vrisak je tako prokleto šarmantan, ovaj film nema šarma ništa.

Quote:
Padrone kaže: Pogledaj post
oces i kartu da nadem na mobu i uploadam?
Znam da si ga pogledao, "ako si ga već i pogledao" se odnosi općenito na filmove, ako si ih VEĆ pogledao, ali si znao prije toga da to nije vrsta filma koja će ti se sviđati.

Rekao bih ja i nešto drugo važno za temu.

Nisam istraživao Thanksgiving Trailer Grindhouse (2007) napravljen za Grindhouse (2007), jedan od pet lažnih trailera, a ovaj je izrežirao Eli Roth i po njemu su napravili puni film.

Moram reći da su napravili fantastičan posao i to zbog toga što su prenjeli večinu toga lažnoga trailera u cijeli film, čak su prekopirali i glavni font naslova što je jako cool. Mnoge scene iz toga lažnoga trailera su u filmu, što je izvrsno (mislio sam da je trampolin dosjetka redatelja ali je bio i u lažnome traileru, pri pokušaju ponavljanja crnoga petka pri kraju filma na festivalu Dana zahvalnosti jedna scena je već u lažnome traileru i sva zamisao oko zadnje večere već vam je sve to u lažnome traileru i super su to prenjeli u puni film).

Ako pogledate taj lažni trailer, pogledali ste i večinu punoga filma.

Meni je izvrsno što su od Thanksgiving lažnoga trailera napravili vjeran film.
Mudandketchup is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2023., 17:05   #17
Quote:
Mudandketchup kaže: Pogledaj post
I Vrisak je tako prokleto šarmantan, ovaj film nema šarma ništa.
ne bi se baš složio da nema ništa šarma, ima šarma (e sad ne znam dal bi se to u oba slučaja moglo nazvati šarmom) ali onoga gnjusnog, scarry, defetističkog, kad se baš kao gledatelj ne osjećaš ugodno. i ovdje je sve više crnokomičnije sirovije, nema one pitke interakcije među likovima.

koncept je sličan ali dosta u suštini različit. npr. u screamu ne možeš vidjeti onakvu bjelodanu dekapitaciju usred "najvažnijeg" dana u godini kad su doslovno svi na ulici. šokantniji je i siroviji, za horror je to plus ili?
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2023., 20:05   #18
Quote:
Trendi kaže: Pogledaj post
Pa upravo to, prefejk je. Pogledaj bilo koji lošiji slasher iz 80ih, teenegeri se ponašaju kao teenegeri a kamoli neki bolji slasher iz tog doba.
Ja zaista ne volim slashere 80-ih. I tinejđeri se ponašaju kao zavjese sa čudnom šminkom, koji često trepću, pa ti pokušaj uhvatiti ubojstava u njihovim očima.

Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
ne bi se baš složio da nema ništa šarma, ima šarma
Ako je nešto odbojno onda to nije šarm jel. Mislim da je nasilje u ovome filmu u granicama normale za slasher i da nema ničega groznoga što će biti previše za običnoga slasher gledatelja.

Glumci u ovome filmu su neutralni, a u Scream su jako pažljivo birani. Glumci u ovome filmu su ipak ostavili utisak jer se dobro uklapaju u okolinu i uz scenarij se ističu.

Ne znam jeste li primjetili ali ovaj film Thanksgiving je preokrenut običan slasher film jer ubojica ubija zbog razloga pravde, što su likovi napravili na početku filma, ali svi likovi u ovome filmu su napravljeni tako simpatično da od početka filma navijaš i za sve likove, tako da je film dvosmjeran, razumiješ da ubojica ubija zbog pravde, ali navijaš i za sve likove u filmu da budu zadovoljni.

Malo se zakrčila tema Horror Filmovi: Part 4 gdje sam na stranici 183 napisao mišljenje o ovome filmu kada sam bio najuživljeniji u film pa ga stavljam: ovdje da imate potpuno moje mišljenje o filmu, nekako sam to napisao najpreciznije dojam o filmu (makar sam i tu već puno toga napisao).
Mudandketchup is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2023., 20:17   #19
Jako plitko sve odrađeno. Ajd kao slasher može proći. Početak je još i zabavan. Scena sa clownom me iznenadila u pozitivnom smislu. Dosta me podsjeća na onaj film Swimming Pool - Der Tod feiert mit iz 2001 god. Može se jednom pogledati, i to je to.

Što me je najviše iznenadilo je da je Patrick Dempsey tako loše odglumio, a u Scream 3 tako bolje i uvjerljivije.
To je loš znak za Scream 7 ako ga vrate. Ne sluti mi na dobro.

Tko je ubojica to je bilo naravno tako predvidljivo u Thanksgivingu.
Zelenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2023., 20:23   #20
Quote:
Zelenko kaže: Pogledaj post
To je loš znak za Scream 7 ako ga vrate. Ne sluti mi na dobro.
Pa tamo je samo važno da drži Neve Campbell za ruku i da joj dojavljuje da je klince zadržao duže u vrtiću jer se ona oznojila od jurnjave.
Mudandketchup is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:58.