Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2003., 20:47   #21
Ok, ok, znam da crveno sjenilo moze izgledati fantasticno. Ali kako? Crni tus moze pomoci. Ali jos uvijek je opasno da ne izgledas izubijano. Sto sa svijetlom crtom? Srebrna? Zlatna? Kako crveno sjenilo prilagoditi svijetloj puti?
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 21:11   #22
ne kuzim te...koje sobe?koji jezik?koje gustanje?
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 21:14   #23
Quote:
AFRODITA69 kaže:
ne kuzim te...koje sobe?koji jezik?koje gustanje?
Jesi li ti malo , ha?
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 21:21   #24
ne bas ko ti ali...svejedno ne kuzim.ak ti kuzis daj mi prevedi.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 21:25   #25
Nemam ti shto prevesti...nemash ti problem s jezikom
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 21:40   #26
pa onda mi reci koje sobe?nemas ni ti pojma al se oces napraviti vazna kak si skuzila neku glupariju...valjda kuzis gluposti jer si i sama glupa...a ja tu stekam.mozda zena trazi hotelsku sobu..ili sobu viska u mom stanu...ili fakat nemam pojma..ili sobu u agenciji u kojoj radim...ah..nek se izjasni,otherwise-let's move on.

crveno nede na bjele pice...citaj moj post.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 21:42   #27
Quote:
AFRODITA69 kaže:
...valjda kuzis gluposti jer si i sama glupa...

magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 21:47   #28
,nema na cemu!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 23:48   #29
ja nisam crnkinja a imam jedno chanel crveno sjenilo za koje drzim da mi jako dobro stoji.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 00:50   #30
OK, hvala ne treba nista, povlacim svoje usklike odusevljenja, povlacim luckaste ponude, povlacim pitanja, snaci cu se sama. U Sephori upravo bila, zivot je lijep...

Magic, hvala.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 02:32   #31
ja ne radim u sephori.ja sam kroz sephoru pocela i sad sam u agenciji.molly roncal je takoder u sephori ali sminka ak i beyonce...mozda sad skuzis bolje.al nema veze.
u sephori rade obicno kravice koje su trgovci a ne artisti.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 10:54   #32
Afrodita, daj molim te ne obraćaj pažnju na onu ................., nego ti nama lijepo budi tu jer te imamo štošta pitati!

A valjda te već i preveć' gnjavimo...

Nego, daj mi reci please, što bih ja mogla malo promijeniti u svojoj šminci, premda nisam sigurna trebaju li mi promjene, jer sam, čini mi se, lijepo i diskretno našminkana. No, možda za neke izuzetne prilike...da ipak promijenim nešto....
Evo, ovako: imam vrlo svjetli ten, jako dobar, ne treba mi čak ni puder, oči su mi bademaste, velike, plavozelene, guste trepavice, usta su mi manja ali puna. Kosa mi je do ramena, plava, ali pod najnovije sam napravila crvene pramenove, što razbija cjelokupno 'bljedilo'. Inače, imam tanke ali tamnosmeđe obrve (uvijek su mi bile tamnije od kose, to mi je prirodno). Lice mi nije ni okruglo ni duguljasto.

Zam da si ti crnka i da imaš veće mogućnosti eksperimentiranja od mene..
....ali, daj nešto za plavuše, please!!
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 11:08   #33
oči su mi bademaste, velike, plavozelene

kako to mislis? odluci se koje su ti boje oci!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 11:40   #34
mislim da je bademasto u ovom slucaju oblik
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 11:43   #35
Otkud bi to ona znala, daj molim te?!

Nego, pitanje je za Afroditu, ne za ovu ljubomornu blesaču!
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 15:20   #36
traxdata-bade,asto znaci NE ZELENO I BRAUN-NEGO BADEMASTI OBLIK,drugim rjecima najljepsi oblik ociju koji moze postajati na zenskom a bome i muskom licu!HAPPY NOW???????????

MARISTRELLA-odgovorit cu ti na pm,i ne slusam ja ove babe..kaj je sa tobom?
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 16:19   #37
super je to kaj si vi saljete PM ali ak bi ipak nekaj napisale ovdje da svi mozemo vidjet i izvuc neki savjet za sebe bilo bi super.
 
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 16:23   #38
Pa, vi'š Žuta kak' se bapci odamah sjeste spamati topic?!?! Kako da ih se otarasimo?!
Nego, jesi li ti tražila savjet za sjenilo za svoje neobično plave oči? Jesu li ti onak' svjetle kao kod huskyja?

Ti sigurno fenomenalno izgledaš samo sa crnom maskarom!
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 16:25   #39
ok,moze i tak..al sam misla ak zena oce ozbiljan odgovor onda je bolje na pm...uostalom ako bilo ko zeli nekaj ozbiljno ili ozbiljno misljenje nek mi posalje pm...ne znaci da bude mu se dopalo moje misljenje ali nekome sam na forumu pogodila..kome se svidalo...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 16:40   #40
A neke sam cekaju da velis nekaj krivo pa da skoce na tebe al takve treba ignorirat a ne dat povod za jos vecu svadju. Neg zenske moje ja imam cudne oci al su vise tamno plave onak vuku na ljubicasto, plavo sjenilo mi je OK al nis posebno, zuto i te nijanse mi ne stoji nikak, tamno smedje isto nikak ........Ne znam vise kaj, a obozavam se sminkat ja se sminkam i ak znam da bum cijeli dan presjedela doma.
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:12.