Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2014., 15:44   #4781
Danas naručili iz pizzeria Kuglana-Gajnice.
Bezlična masa sastojaka na lošem, žilavom tijestu.
Loše
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Old 23.07.2014., 21:30   #4782
Quote:
gospoja kaže: Pogledaj post
oro goro je zatvorila inspekcija
Fakat? Bar oni imaju promet, neka su ih kad su pohlepni. Jel piše možda do kad su zatvoreni?
sun888 is offline  
Old 23.07.2014., 22:27   #4783
Karijola Vis, nisam nikad bila u zgb Karijolama, al svake sam godine cekala ko zapeta puska da ova otvori

prvo konobar, ono popio pamet citavog svijeta, al ok, ignore, volim tu pizzu i j.. mi se

kad stize pizza trci, trci komadic sunke , a ni ostalog nije bilo u izobilju, jer se rub pizze dobrano prosirio

nadam se da im je bila samo losa vecer,..
Tavanka is offline  
Old 23.07.2014., 23:29   #4784
Recenzija o Ziher-pici iz druge ruke, tj.drugih usta

Sastojci i ne tako loši, tijesto predebelo (od čovjeka koji se ubija u tijestu!),ali definitivno premala za cijenu.
Eto, zasad nisam motiviran
body halleck is offline  
Old 23.07.2014., 23:49   #4785
Quote:
Tavanka kaže: Pogledaj post
Karijola Vis, nisam nikad bila u zgb Karijolama, al svake sam godine cekala ko zapeta puska da ova otvori

prvo konobar, ono popio pamet citavog svijeta, al ok, ignore, volim tu pizzu i j.. mi se

kad stize pizza trci, trci komadic sunke , a ni ostalog nije bilo u izobilju, jer se rub pizze dobrano prosirio

nadam se da im je bila samo losa vecer,..

Ja sam bio u ovoj novijoj zagrebačkoj iznad Ane... koji dan nakon što se otvorila;
ma ništa... široki prostor prazan prema rubu, nešto malo kvazi pršuta, nisam bio zadovoljan, ne vraćam se više tamo.
Do daljnjeg.
Deedy is offline  
Old 27.07.2014., 12:54   #4786
Quote:
gospoja kaže: Pogledaj post
priča se da ih je porezna zatvorila jer ne izdaju račune

A jesu ga pogodili, pa bar sam tamo dobio svaki put račun i još su dečki imali one prijenosne kase dok se još fiskalizacije nije ni spominjala. Čudi me da se ne žale u medijima, ili su zaista krivi ili ne žele podizati oko toga preveliku prašinu.
Fitz is offline  
Old 27.07.2014., 14:01   #4787
Možda je samo kolektivni u pitanju..


ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Old 28.07.2014., 15:35   #4788
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
Možda je samo kolektivni u pitanju..


ios / tt

o bože

pa zapečatila ih porezna...zatvorila na licu mjesta

pa su onda valjda bili na prislinom kolektivnom ... uglavnom, ne znam da li su otvorili u međuvremenu, nisam sada u onom kraju

navodno su ih tetkice pratile nekoliko dana i ulovile da ne izdaju račune..ostale detalje ne znam
gospoja is offline  
Old 31.07.2014., 09:20   #4789
na čemu Spizza temelji svoj "ugled" jučer reko ajd idem naručit i ja da vidim kakva je toliko hvaljena pizza. Klasikom kažu ne možeš pogriješiti uzela sam miješanu, ona jest zasitna i nisam ju mogla dokrajčit, ali pretpostavljam da je to od silnog sira gore (ili zamjene za sir nisam dokučila) ali ono što me jako razočaralo je šunka (ne naribana nego u komadima) i to ne bi bio problem da je neka fina šunka za cijenu od 37 kn, već ona neka k-plus šunkarica ili nešto takvo, s modricama jer kad mi je pod zubom zastalo pogledala sam malo bolje i vidjeh baš tu tipičnu šunkaricu. A ja misla svi hvale tu Spizzu i sad je to nešto. Probala i hvala više ne. Bolja mi je bila kod Rimke-a za 2 koplja, samo na kolektivnom su pa su mi otpali u startu.
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Received Warning
Old 31.07.2014., 09:56   #4790
Spizza je počela jako dobro, ali su se jako i srozali po kvaliteti. Jednostavno ne mogu to razumjeti nakon tolikih novaca uloženih u prostor i promociju.

Posljednji (u oba značenja) put kad smo bili tamo, supruga je naručila pizzu s biftekom, rukolom i parmezanom da bi konobar donio pizzu na kojoj su zaboravili staviti rukolu i parmezan! Ispraviše grešku, ali ne mogu oprostiti jer je njih 4 konobara, konobarice i pizza majstora cijelo vrijeme nalakčeno na šank opušteno časkalo. Bez imalo pažnje na ono najvažnije - pizzu.
Ebach Veley is offline  
Old 31.07.2014., 11:29   #4791
Ja sam u spizzi pojeo najgoru pizzu u zivotu. Uspjeli su presisat i pizze iz pekare po uzasu. Toliko o "pizzeriji" nikad vise.
vladjan1901 is offline  
Old 31.07.2014., 12:09   #4792
Hvala, razriješili ste mi dilemu
body halleck is offline  
Old 31.07.2014., 14:22   #4793
Meni je u Spizzi uvijek bilo odlično. Bio sam nekih 4, 5 puta do sad.

Istina ne u zadnjih godinu dana. Moguće da su omasovili proizvodnji i dostavu pa im je pala kvaliteta, baš mi je žao. Da su mi bliže sigurno bih išao i češće, a sad... pitanje, možda odem da provjerim navode (na jesen).
Deedy is offline  
Old 31.07.2014., 23:24   #4794
Meni je isto uvijek bilo ok.
Zadnji posjet prije kakvih mjesec i pol, zadnja dostava prije mjesec dana.
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Old 31.07.2014., 23:32   #4795
A gle i ja sam tamo pojeo ok pizzu prije godinu dana. Ova zadnja. Tijesto ocajno gumeno, 4 vrste sira masna da sam cijedio svaki zalogaj. Karton promocio od mascobe. Mozda 4 sira nije najbolji izbor, no meni dovoljno da ih zaobidjem u buduce.
vladjan1901 is offline  
Old 31.07.2014., 23:36   #4796
Meni je u Spizzi isto uvijek bilo dobro, ali dosta dugo nisam bila.

Zato sam nedavno bila u Duksi, i tamo mi je pizza odlična!
verica is offline  
Old 01.08.2014., 01:03   #4797
Večeras me kum navuko na usputnu pizza cut pri Trgu (malo udesno onaj otvoreni šank, šta je to već... imaju i krumpiriće- nisam nikad jeo tamo)- i uvjerio sam se da postoji razlog zašto već duže ne jedem to cut-ovlje. Em je totalno bzvz i zapravo grozno, em je ta crna ženska koja je posluživala bila toliko očito nadrkana i nepristojno nekulturna (lijepo sam ovo sročio, istina živa) da je to nešto nevjerojatno. Kako bi letjela da sam joj ja gazda, joooooj :letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii: :tuć:
Deedy is offline  
Old 01.08.2014., 19:27   #4798
Ja sam jednom usput kupil na trgu pizzu za koju si i ti isto reko deedy. Pa nije nekaj, nije me dojmilo, al ajd nisam htjeo šarat uokolo jer sam bio ful gladan.
Bio sam i u spizzi, nije mi ni tam bilo bog zna kaj, pogotovo kad sam vidio da na picu stavljaju šunku na lističe. Užas.
Dostave sam probao, a kaj da kažem dostava je dostava. Em čekaš doma, em ti dođe i hladna, nekad i topla. Al nisam se nekaj zadovoljil tim.
A pizzu i kad platiš oko 33 kune takvu kvalitetu i buš dobil. Pravu šunku ili pravi sir nigdje nisam vidio na pici koja je oko 33 kune. S tim da u par picerija sam tražio dodatke i normalno to naplatili. Kaj je uz nekvalitetne materijale visoka cijena. Bio sam u Karoili, preskupo za tak nekaj malo se dobije, mlinac tjesto... Pizzeria Viva, jedan put ok, drugi put nije više tak.
U Purgeru sam bil, fina i dobra pizza, ima kvalitetu. Nije pizza ko u karioli i spizzi. Nemaju mlinac tjesto, nego vidi se da je tjesto.
U DJ-u sam bio zadnji put pred godinu i pol ja mislim. Bilo je ok, sad mi frend kaže da isto ok. A bumo vidili.
U Oro-Goro sam mislil ić jer mi je familija par sela dalje, Al nikaj od toga za sad.
padalo is offline  
Old 01.08.2014., 21:03   #4799
A kaj ti fali šunki u listiće? Tebi je bolja ribana ili kaj?


Ovo na Trgu je ubi Bože. Iako mi kum veli da su inače curke simpa, jedino je ova sinoć bila koma... ali i dalje je pizza strašno loša.
Ajde sve pizze imaju 1 vrstu sira, ali pizza od sira ima također... 1 sir.
Pa mogli su bar to malo razigrati bar s 2 sira. Da zavaraju protivnika.
Deedy is offline  
Old 01.08.2014., 22:21   #4800
Meni je pizza cut najbolja u pekari Dubravica, ovo po ostalim pekarama i na Trgu i na Glavnom je katastrofa!
sun888 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:46.