Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2013., 16:34   #2341
Ja bi definiitvno njima oprostila i šamar i Ruju i Ece i sve ove smorene epizode poslije 52-e samo da su zadnje tri- četri epizode pretvorili u njihov raj na zemlji.
Ono F i E sa dvoje troje dječice oko sebe.
Znam da je kliše, već viđeno
ali bi zato svi bili sretni i zadovoljni,
osim valjda ovih turskih scenarista.
Bitaka is offline  
Old 18.09.2013., 16:45   #2342
Evo emir i ruja se sjećaju svoje noći u 51 ep.pa nisam morala tražiti prije..al je ružna...

Klišej ili ne pa barem u seriji da se nađe neka sreća na kraju...rijetke su te turske koju sa sretnim krajem,ili sam ih ja samo par gledala...
Lijepo mu je Djevojka opisala kakvu kuću želi,malu pravi topao dom sa pogledom na more ili ne mora biti sa pogledom,ali je mislila da mora biti djece...
__________________
Eysan:"Nisam sama!""Ovo je najsretniji dan mog života"
Suradnica is offline  
Old 18.09.2013., 16:55   #2343
Quote:
Bitaka kaže: Pogledaj post
Ja bi definiitvno njima oprostila i šamar i Ruju i Ece i sve ove smorene epizode poslije 52-e samo da su zadnje tri- četri epizode pretvorili u njihov raj na zemlji.
Ono F i E sa dvoje troje dječice oko sebe.
Znam da je kliše, već viđeno
ali bi zato svi bili sretni i zadovoljni,
osim valjda ovih turskih scenarista.
I ja isto,jel do nekog dijela scenarij je vrhunski,realan,likovi su realni i dosta je poučno. I onda te gluposti kao iz mek. sapunica,al' hajde sve bi bilo ok da nije onakva tragedija na kraju. Kad su već htjeli da umre,mozda bi bilo logičnije da je bila bolesna,pa on uz nju,a ne onako ubio ju Halil.
Ali,oni nisu imali vremena,jer je Hazal i zadnje dvije epizode snimala van ugovora,i onda su se sjetili u zadnjoj ep. da ona umre,jer ne moze ostati i nekako su zadnje scene nagurali bezveze. Tu baš fali neki njihov razgovor,nešto,a ne onako.

Eh,da je bar bio tako sretan kraj,recimo 56.ep.posvećena samo njima,mogla je tako i zadnja a ne onako nabacati ono.

I stvarno kako nisu ubacili nigdje da je Feriha trudna,pa makar kad je umrla da mu ostane nesto od nje,ne ovako pretragično,ispade da Emir od toga svega ništa u životu nije imao,a ni ona patila u Am. tri godine i onda se vratila da umre
Jadransko more is offline  
Old 18.09.2013., 17:20   #2344
Upravo gledam 51.ep. i od sad pa nadalje unaprijed osuđujem Dječaka za sve što im se loše dogodi u vezi ... trudna ok,ali prešutjeti to,nakon prozivki za profesorovu prošnju,e pa Dječače moj ne ide to tako
Nisam stigla do kraja ep.možda će joj i reći da će postati baba,ali nije me briga nije joj rekao odmah : :,došla mu je na vrata,rekla da se ne želi vratiti dolje,i on je pošalje sa žaljenjem...
__________________
Eysan:"Nisam sama!""Ovo je najsretniji dan mog života"
Suradnica is offline  
Old 18.09.2013., 17:26   #2345
Ah koji užas,ne mogu ga gledati pored druge,samo vidim Ferihine tužne oči...oh duša kko će biti tužna...hoće li izaći slika u novinama,čini mi se da ih je netko slikao..
__________________
Eysan:"Nisam sama!""Ovo je najsretniji dan mog života"
Suradnica is offline  
Old 18.09.2013., 18:05   #2346
ma neće ništa izaći tj. izaći će ali se ne sjećam više šta, nešto na temu njih dvoje, ruye i emira valjda uglavnom to feriha neće vidjeti. emir će sve prešutit, ali na kraju se ipak neće izvući jer kad se oni budu vraćali kući, na vratima stana će ih dočekati kuyetina i tako će feriha shvatiti da je u biti 'trudna' s njim, ali najdraže mi je što je to feriha prihvatila, malo će se namrgodit jer joj emir to nije ništa rekao i prešutio je, ali kaže, ma da je trudna i da je dijete njegovo, ona ga neće prestati voljeti i prihvatit će to dijete, feriha
ni ja ga ne mogu vidjeti pored druge, užas feriha i on ko stvoreni jedno za drugo.
Frankenstein. is offline  
Old 18.09.2013., 18:18   #2347
a još draže mi je kad je hande sve čula njoj je odmah u startu to sve smrdilo i sumnjala je na tu trudnoću, da bi se ova sigurno dokopala novca i uništila brak ferihi i emiru, pa se odmah bacila u veliku potragu kuyine prošlosti i u sve te gluposti sa trudnoćom da uvidi jeli to istina ili nije i to samo da spasi brak emira i ferihe i da budu sretni zajedno, da se ne svađaju itd, te da ih ova ne uznemirava. hande mi je na kraju porasla u očima, ali nikad neću zaboraviti kakva je zlica i vještica bila na početku serije i šta je sve ferihi radila
Frankenstein. is offline  
Old 18.09.2013., 19:26   #2348
Quote:
Frankenstein. kaže: Pogledaj post
ali najdraže mi je što je to feriha prihvatila, malo će se namrgodit jer joj emir to nije ništa rekao i prešutio je, ali kaže, ma da je trudna i da je dijete njegovo, ona ga neće prestati voljeti i prihvatit će to dijete, feriha
ni ja ga ne mogu vidjeti pored druge, užas feriha i on ko stvoreni jedno za drugo.
E tu mi je Feriha popravila dojam,dobro pa nije odmah otisla,jer ipak je on to učinio kad nije bio s njom,a ipak i sama je znala da je je učinio jer je bio povrijeđen zbog laži. Opet ispala je baš jaka tu,nije lako prihvatiti to i suociti se s tim da u slučaju da bude njegovo da ce morati gledati to dijete,ali eto srećom nije ispalo njegovo.

Ni ja isto,kad sam ga vidjela s onom Gunes u Emirovom putu,meni to nije bilo to. Nekima se više sviša Gunes jer nije agresivna,ali meni je draže da Feriha lomi stvari i histerizira nego da ga vidim s drugom. A smijesno je kako je i on uvijek trpi kad ona lomi stvari. Kad ju je pitao što je otisla u Am.,ona je počela u hotelu lomiti čaše,prvo je polomila stan onda je počela hotel. I rekao joj je kraju ''trebala si ući u klub i sve porazbijati,ali nisi trebala otići onako (u Am.).''

Quote:
Frankenstein. kaže: Pogledaj post
a još draže mi je kad je hande sve čula njoj je odmah u startu to sve smrdilo i sumnjala je na tu trudnoću, da bi se ova sigurno dokopala novca i uništila brak ferihi i emiru, pa se odmah bacila u veliku potragu kuyine prošlosti i u sve te gluposti sa trudnoćom da uvidi jeli to istina ili nije i to samo da spasi brak emira i ferihe i da budu sretni zajedno, da se ne svađaju itd, te da ih ova ne uznemirava. hande mi je na kraju porasla u očima, ali nikad neću zaboraviti kakva je zlica i vještica bila na početku serije i šta je sve ferihi radila
Hande je tu baš ispala
Jadransko more is offline  
Old 18.09.2013., 21:06   #2349
ima li jos nakon druge sezone?? ili je nastavak samo on 'emirov put'??
bebita16 is offline  
Old 18.09.2013., 23:00   #2350
Da li je Feriha uspjela ispuniti Zehrin i svoj san,je li diplomirala?Da li na nekoj stranici imaju sve epizode prevedene...ili ste gledale zadnjih nekoliko na turskom?
__________________
Eysan:"Nisam sama!""Ovo je najsretniji dan mog života"
Suradnica is offline  
Old 18.09.2013., 23:56   #2351
Quote:
Suradnica kaže: Pogledaj post
Da li je Feriha uspjela ispuniti Zehrin i svoj san,je li diplomirala?Da li na nekoj stranici imaju sve epizode prevedene...ili ste gledale zadnjih nekoliko na turskom?
Jeste. To saznajemo u tim posljednjim epizodama kada se vraća iz Amerike.
Za drugo pitanje imaš pp.
__________________
..."Ovo nije rat za prevlast, nema ovdje pobjednika. Ovo je ljubav ne zaboravi"…
Soffia is offline  
Old 19.09.2013., 00:06   #2352
NIgdje se ne spominje njena diploma jer je bila 3 godine u Americi sa Levom-možda je tamo diplomirala -uglavnom se vratila kao bogata i uspješna žena baš na dan Emirovih zaruka sa Ece u namjeri da mu se osveti i osvtila se ali ipak su se pomirili i vjenčali ponovo i kraj svi znate-ili ne gledajte zadnje 2 minute na kraju 2, sezone
ameli13 is offline  
Old 19.09.2013., 00:20   #2353
Na onom fakultetu koji je upisala u Turskoj,nije diplomirala,ni ja nisam čula na kraju je li diplomira u Americi,vjerovatno jeste,jer da nije ne bi znala baviti se hotelom.
Ali,sta joj to vrijedi kad se vratila da umre. Tako da zapravo ona jest ispunila Zehrine želje,jer njoj je bila želja da se Feriha da uda drugačije nego ona,da ima svoj život itd.,ona je sve to uspjela,ali naletio je metak i spriječio da se te želje realiziraju do kraja tj.da potraju. Eto,palo je sve u vodu.
Jadransko more is offline  
Old 19.09.2013., 00:24   #2354
Quote:
ali naletio je metak i spriječio da se te želje realiziraju do kraja.
ma nije, svi znamo da je to bila želja za novcem ovih pohlepnih i izgubljenih koji rade na seriji, kraj je sretan, oni vjenčani, ona uspješna poslovna žena, bogati, imaju dječicu, sretni su i zadovoljni u braku, poštuju se, miluju, vole, obožavaju, razumiju, podrška i utjeha jedno drugom, nakon svega lošeg što su proživjeli i doživjeli, zaslužili su to

.......ja sam već rekao da se pravim kao da ne postoje zadnje dvije minute, pogotovo onaj bljutavi EY
Frankenstein. is offline  
Old 19.09.2013., 00:30   #2355
Quote:
Frankenstein. kaže: Pogledaj post
ma nije, svi znamo da je to bila želja za novcem ovih pohlepnih i izgubljenih koji rade na seriji, kraj je sretan, oni vjenčani, ona uspješna poslovna žena, bogati, imaju dječicu, sretni su i zadovoljni u braku

ja sam već rekao da se pravim kao da ne postoje zadnje dvije minute, pogotovo onaj bljutavi emirov put


Stvarno bi tako da nije bilo te ideje ili da je Hazal mogla ostati,znači kraj je glup zbog nekih okolnosti. I ja pokušavam zamisliti da je happy end i bio bi da Fatih nije htio jos. Cak je i sam Fatih htio da Feriha ostane,što bi mu odgovaralo i nije mu bilo drago sto ne moze i onda se dosjetio ove tragedije i meni odvratnog Emirovog puta.

Zadnje uređivanje Jadransko more : 19.09.2013. at 00:47.
Jadransko more is offline  
Old 19.09.2013., 00:51   #2356
Drago mi je da je Djevojka ispunila majčine snove...pa to je nekako i trebala biti okosnica ove priče...kako sam naslov kaže,"dala sam joj ime Feriha",da dala sam joj,da bi bila drugačija,da bi bila posebna,bolja i sretnija(od mene,majke svoje).Po naslovu ona nikako nije smjela umrijeti,samo je trebala sve promjeniti,sve oko sebe a samim tim i samu sebe,je trebala učiniti sretnijom,a ne oni nju ubiju.Mijenjamo naziv "Zvala se Feriha". Jedva čekam vidjeti je u novom svjetlu,kao uspješnu poslovnu ženu...nadam se samo da neće više biti predugih rukava na kaputima i predugih traperica...koji mi vizualno kvare cjelokupni dojam njenog izgleda.
__________________
Eysan:"Nisam sama!""Ovo je najsretniji dan mog života"
Suradnica is offline  
Old 19.09.2013., 01:05   #2357
Ovo s metkom iz grma mi je ispalo ko u nekom lošem crtanom filmu
Jadransko more is offline  
Old 19.09.2013., 01:13   #2358
Sada kada je saznala za bebu,kada joj je potrebna majka,prijateljica,ona nema nikoga,duša,kako je usamljena..pa više ni profesoru ne može otići...Sad bi joj bilo najbolja Hande..mislim da bi to ona riješila za čas onako u svom stilu zlice-dobrice
__________________
Eysan:"Nisam sama!""Ovo je najsretniji dan mog života"
Suradnica is offline  
Old 19.09.2013., 01:25   #2359
Quote:
Suradnica kaže: Pogledaj post
...Sad bi joj bilo najbolja Hande..mislim da bi to ona riješila za čas onako u svom stilu zlice-dobrice
Pa Hande je i riješila na svoj način pronašla pravog oca djetetovog i kad se dokazalo da nije Emirovo nazvala tipa da ga obavijesti da je postao otac
ameli13 is offline  
Old 19.09.2013., 01:30   #2360
Paralelno gledam tu 53.ep. i komentiram sama sa sobom pa i sa vama...Hande

A kojim hotelom će Feriha upravljati i kako će do toga doći...joj puna sam pitanja!!Prava spojlerica,srcem i dušom
__________________
Eysan:"Nisam sama!""Ovo je najsretniji dan mog života"
Suradnica is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:43.